Je bent eerst motor gaan rijden en daarna auto? Ik wist niet dat mensen dat deden.quote:Op woensdag 24 november 2021 12:44 schreef Lonaa het volgende:
Ik heb 24 autorijlessen gehad en mijn theorie in 1x behaald, maar ik had 7 jaar daarvoor al 32 moterrijlessen gehad en 4 theorie-examens.![]()
Wat bizarquote:Op woensdag 24 november 2021 12:46 schreef Lonaa het volgende:
Oh en ik werd helemaal afgefikt tijdens mijn tussentijdse toets. De examinator heeft wel goed z'n best gedaan al mijn zelfvertrouwen kapot te maken. Hij heeft me zelfs laten stoppen om me te vertellen dat ik of mijn kauwgom uit moest doen of dat we terug zouden gaan. Of ik wel wist hoe asociaal dat was, kauwgom kauwen in de auto.
Het was overigens geen roze kauwgom waar ik bellen mee blies oid, maar gewoon een Sportlife.
De meeste mensen doen dat niet.quote:Op woensdag 24 november 2021 12:46 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Je bent eerst motor gaan rijden en daarna auto? Ik wist niet dat mensen dat deden.
Een heleboel mensen van mijn sportclub hebben net hun motorrijbewijs of zijn ermee bezig (overlapt kennelijk, motor rijden en survivalrun) maar die konden allemaal allang autorijden.
Ja. Ik weet ook nog dat we bij het CBR kwamen en mijn instructrice op het prikbord keek om te kijken wie het zou doen en toen klakte ze met haar tong, zei 'godverdomme' en vervolgde "ik ga m'n best doen om hem gewoon aan de praat te houden, oke? Het komt wel goed"quote:
Over. Ik weet niet of dat het bedrag is. Maar van de inkomensafhankelijke combinatiekorting krijg je meer naarmate je meer verdientquote:Op woensdag 24 november 2021 12:31 schreef fietsie het volgende:
[..]
Ja de minstverdienende moet wel onder de 29.739 / jaar blijven om dat cadeautje te blijven ontvangen.
Dat is fijn! ook echt een die je leuk lijkt?quote:Op woensdag 24 november 2021 13:09 schreef Kaatje1 het volgende:
Yeahhh uitnodiging voor sollicitatiegesprek binnen![]()
Ook al zou het niets worden, is het in ieder geval een ervaring opdoen
Jazeker, in ieder geval het werkgebied. Ik solliciteer voorlopig ook alleen maar op banen waar ik wil werken. Vanuit het UWV komt er na 8 maanden uitkering pas enige dwang.quote:Op woensdag 24 november 2021 13:10 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Dat is fijn! ook echt een die je leuk lijkt?
Ik vind haar nu al best sympathiek.quote:Op woensdag 24 november 2021 12:53 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ja. Ik weet ook nog dat we bij het CBR kwamen en mijn instructrice op het prikbord keek om te kijken wie het zou doen en toen klakte ze met haar tong, zei 'godverdomme' en vervolgde "ik ga m'n best doen om hem gewoon aan de praat te houden, oke? Het komt wel goed"
Tof!quote:Op woensdag 24 november 2021 13:09 schreef Kaatje1 het volgende:
Yeahhh uitnodiging voor sollicitatiegesprek binnen![]()
Ook al zou het niets worden, is het in ieder geval een ervaring opdoen
Geen idee nog, maar zoiets als 4x6 of 2x6+2x8. Niet al te lange tijd na over een jaar gaat mijn kind naar de middelbare school. En ik vermoed dat hij daar wel wat ondersteuning bij nodig gaat hebben. Ik zou het heel fijn vinden als er alle middagen iemand van ons beschikbaar is om dat te bieden als het nodig is. Dat voelt zinvoller dan 4 dagen pas rond etenstijd thuis en een hele dag vrij.quote:
Mijn instructrice was ook echt tof. Die maakte je de pis niet lauw. Ze is ook wel eens uitgestapt om een aso enorm op z'n plek te zetten. Hij zat fout en wilde niet aan de kant. "Jij blijft hier, je gaat NIET achteruit. Zo terug "quote:Op woensdag 24 november 2021 13:12 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Ik vind haar nu al best sympathiek.
Ik slaagde soepel de eerste keer, examinator deed tof, zei dat ik qua stuurkunsten kut reed maar wel superveilig dus np.
Komt mijn instructeur daarna nog even met een verhaal dat ie me niet durfde aan te kijken omdat ie echt niet wist of ik geslaagd was tot de examinator het zei. Ja bedankt gast.
Echt jammer dat je dat soort dingen moet missen. Ik zou op treinvakantie gaan met een vriend, heel Europa door. Toen kreeg ik verkering en hij wilde niet dat ik met een andere man op vakantie ging. Daar heb ik nog naar geluisterd ookquote:Op woensdag 24 november 2021 13:20 schreef Kaatje1 het volgende:
Teruggelezen en @:Tele6 ook op gesprek![]()
Buitenland werken, ruim 40 jaar geleden (oohh dat klinkt antiek) was bijna alles geregeld om een jaar naar Australië te gaan. Er was een baan, ticket was niet lastig, mijn oom stond garant. Maar toen bleek dat er een flink bedrag op een rekening gestort moest worden voor het geval er iets met mij zou gebeuren, en er moest een retourticket zijn.
Dat werd lastig, ik was 18, oudste, er waren nog twee kinderen na mij die ook moesten studeren etc. en zoveel geld hadden mijn ouders niet achter de hand. En toen werd het Schoevers (privé opleiding, dus ook zelf betalen)
Ik geloof dat ook zeker wel, maar mis het zelf gewoon nooit eigenlijkquote:Op woensdag 24 november 2021 13:30 schreef DancingPhoebe het volgende:
Maar je rijbewijs en een auto hebben is FIJN man!
Jemig. Eikel.quote:Op woensdag 24 november 2021 12:46 schreef Lonaa het volgende:
Oh en ik werd helemaal afgefikt tijdens mijn tussentijdse toets. De examinator heeft wel goed z'n best gedaan al mijn zelfvertrouwen kapot te maken. Hij heeft me zelfs laten stoppen om me te vertellen dat ik of mijn kauwgom uit moest doen of dat we terug zouden gaan. Of ik wel wist hoe asociaal dat was, kauwgom kauwen in de auto.
Het was overigens geen roze kauwgom waar ik bellen mee blies oid, maar gewoon een Sportlife.
Nee!quote:Op woensdag 24 november 2021 13:33 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..] Toen kreeg ik verkering en hij wilde niet dat ik met een andere man op vakantie ging. Daar heb ik nog naar geluisterd ook![]()
Absoluut! Het lijkt me verschrikkelijk om geen auto of zelfs rijbewijs te hebben. Ik ken toch wat te veel situaties waarin mensen toch een behoorlijke zorgtaak voor een partner of kind krijgen. Als je dan geen rijbewijs hebt, heb je vaak toch wel een probleem hoor.quote:Op woensdag 24 november 2021 13:30 schreef DancingPhoebe het volgende:
Maar je rijbewijs en een auto hebben is FIJN man! Wij hadden thuis geen auto, tot mn 15e ofzo. Het is geen vanzelfsprekendheid voor me dat we er gewoon twee voor de deur hebben staan hier. En 1 daarvan staat gewoon altijd zoet op mij te wachten. Ik vin helemaal mooi
Wow!quote:Op woensdag 24 november 2021 13:34 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Jemig. Eikel.
Ik had een enorme lamlul van een instructeur. Ik ben motorisch niet zo sterk dus ik heb soms even tijd nodig. Hij bleef maar zagen dat ik het schakelen niet goed deed. Ik vroeg toen vriendelijk het maar even te laten omdat ik verwachtte het een week later wel te snappen (ik moet soms even een nachtje slapen over motorische skills). Toen heeft hij 4 lessen niet met me gepraat![]()
Toen zakte ik voor mijn examen (omdat hij me gewoon geen fluit geleerd had, bleek later) en toen probeerde ik op de terugweg mijn teleurstelling te verbijten met iets relativerends als 'volgende keer beter'. Toen kreeg ik de rest van de rit naar huis een verhandeling hoe verwend ik was, en dat het een hoop geld kost hoor, die rijlessen, maar dat me dat vast niets kon schelen omdat mijn pappie en mammie voor me betaalden. Dus.
Maar als je instructeur 4 lessen niet met je praat, waarom blijf je dan je lessen doen bij die instructeur? Of is het zo lastig om van instructeur te wisselen?quote:Op woensdag 24 november 2021 13:34 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Jemig. Eikel.
Ik had een enorme lamlul van een instructeur. Ik ben motorisch niet zo sterk dus ik heb soms even tijd nodig. Hij bleef maar zagen dat ik het schakelen niet goed deed. Ik vroeg toen vriendelijk het maar even te laten omdat ik verwachtte het een week later wel te snappen (ik moet soms even een nachtje slapen over motorische skills). Toen heeft hij 4 lessen niet met me gepraat![]()
Toen zakte ik voor mijn examen (omdat hij me gewoon geen fluit geleerd had, bleek later) en toen probeerde ik op de terugweg mijn teleurstelling te verbijten met iets relativerends als 'volgende keer beter'. Toen kreeg ik de rest van de rit naar huis een verhandeling hoe verwend ik was, en dat het een hoop geld kost hoor, die rijlessen, maar dat me dat vast niets kon schelen omdat mijn pappie en mammie voor me betaalden. Dus.
Nou ja, ik was 18 en niet zo assertief. Het was sowieso niet de meeste florissante periode uit mijn leven, dus ik durfde het niet aan te spreken. En ik had haast want een paar weken later zou ik gaan verhuizen en studeren. Ik had een andere grote rijschool in de stad geprobeerd en die hadden geen plek. Dus toen had ik het gevoel geen keus te hebben.quote:Op woensdag 24 november 2021 13:36 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Maar als je instructeur 4 lessen niet met je praat, waarom blijf je dan je lessen doen bij die instructeur? Of is het zo lastig om van instructeur te wisselen?
Bij de rijschool waar ik nu zit zeggen ze dat je altijd kan vragen om een andere instructeur als deze niet bevalt. En de instructeur zegt zelf ook dat hij soms aangeeft dat het misschien met een andere instructeur beter zal gaan.
Ik hou mn hartje ook vast voor wanneer *knock on wood* mn moeder ooit alleen komt te staan. Aan de andere kant is die net zo'n kluizenaar als ik soms ben, dus die komt gewoon nooit meer buiten en vindt dat prima denk ik.quote:Op woensdag 24 november 2021 13:36 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Absoluut! Het lijkt me verschrikkelijk om geen auto of zelfs rijbewijs te hebben. Ik ken toch wat te veel situaties waarin mensen toch een behoorlijke zorgtaak voor een partner of kind krijgen. Als je dan geen rijbewijs hebt, heb je vaak toch wel een probleem hoor.
quote:Op woensdag 24 november 2021 13:37 schreef Barreltje het volgende:
Je kan ook gewoon weer single worden dan ligt de wereld aan je voeten (aldus mijn collega's die stiekem een beetje jaloers zijn en ik ook op hun gezinsleven)
Sowieso was de volgende ws ook apart geweest. Altijd een beetje apart volk vind ik. Mijnes vertelde rustig dattie van die rare brainzaps kreeg van zn nieuwe AD en ik had een pakket gekochtquote:Op woensdag 24 november 2021 13:39 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Nou ja, ik was 18 en niet zo assertief. Het was sowieso niet de meeste florissante periode uit mijn leven, dus ik durfde het niet aan te spreken. En ik had haast want een paar weken later zou ik gaan verhuizen en studeren. Ik had een andere grote rijschool in de stad geprobeerd en die hadden geen plek. Dus toen had ik het gevoel geen keus te hebben.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
De oma van mijn liefste haalde op haar 65ste haar rijbewijsquote:Op woensdag 24 november 2021 13:36 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Absoluut! Het lijkt me verschrikkelijk om geen auto of zelfs rijbewijs te hebben. Ik ken toch wat te veel situaties waarin mensen toch een behoorlijke zorgtaak voor een partner of kind krijgen. Als je dan geen rijbewijs hebt, heb je vaak toch wel een probleem hoor.
Buiten de groothoekfoto's niet fok waardig.quote:
Dat is lief.quote:Op woensdag 24 november 2021 13:29 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Geen idee nog, maar zoiets als 4x6 of 2x6+2x8. Niet al te lange tijd na over een jaar gaat mijn kind naar de middelbare school. En ik vermoed dat hij daar wel wat ondersteuning bij nodig gaat hebben. Ik zou het heel fijn vinden als er alle middagen iemand van ons beschikbaar is om dat te bieden als het nodig is. Dat voelt zinvoller dan 4 dagen pas rond etenstijd thuis en een hele dag vrij.
Zo assertiefquote:Op woensdag 24 november 2021 13:36 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Maar als je instructeur 4 lessen niet met je praat, waarom blijf je dan je lessen doen bij die instructeur? Of is het zo lastig om van instructeur te wisselen?
Och, da's ook een ellendig gedoequote:Op woensdag 24 november 2021 13:55 schreef Memento-Mori het volgende:
Mijn rijles journey is n ware hel(echt te lang om nu te typen) m'n derde rijschool nu, en eindelijk n instructeur die écht met mijn faslangst/prestatiesdruk kan omgaan (de anderen konden dat ook zéker althans in de proefles, na het afsluiten van een pakket, bleek de praktijk anders). Deze instructeur helpt ook weer m'n totaal afgebroken vertrouwen erin te herstellen al is het met babysteps maar alsof er niet genoeg vloek op heerst, heeft hij nu n (bijna) burnout
(kan hij ook niks aan doen maar toch voor mij ook rot, ben al met al nu 3,5 jaar bezig Inc pauzes /switchen van rijschool en corona.
Ja. Ach het komt vast ooit goed.quote:Op woensdag 24 november 2021 13:57 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Och, da's ook een ellendig gedoe
Nou, mijn pappie (quote:Op woensdag 24 november 2021 13:40 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Sowieso was de volgende ws ook apart geweest. Altijd een beetje apart volk vind ik. Mijnes vertelde rustig dattie van die rare brainzaps kreeg van zn nieuwe AD en ik had een pakket gekocht
Lekker welquote:Op woensdag 24 november 2021 13:50 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Dat is lief.
Ik ben onderweg naar 18 of 20.
Dus over 10 minuten verkocht?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |