Voor me gevoel zitten die modellen van Jacco er ook steeds naast.quote:Op donderdag 18 november 2021 21:21 schreef galantis het volgende:
[..]
Volgens het RIVM is die appel dit jaar nog op z'n zuurst. Geen idee hoe hun model tot stand komt maar ik hecht er meer waarde aan dan de doemscenario's voorspeld door een handjevol anonieme Fok!kers.
QR-systeem blijkt nergens echt te werken maar we gaan wel groene vinkjes aan boosters hangen. Seems legit.quote:Op donderdag 18 november 2021 21:22 schreef Tijn het volgende:
[ twitter ]
Ook in Griekenland straks geen groen vinkje meer zonder booster.
Wel alleen boven de 60, dus het lijkt wel risk-based te zijn.quote:Op donderdag 18 november 2021 21:22 schreef Tijn het volgende:
[ twitter ]
Ook in Griekenland straks geen groen vinkje meer zonder booster.
Zou eigenlijk 7 weken moeten zijn + daarbij weigeren uit het ziekenhuis zodat de rest door kan gaan met het leven.quote:Op donderdag 18 november 2021 21:22 schreef Tijn het volgende:
[ twitter ]
Ook in Griekenland straks geen groen vinkje meer zonder booster.
Wat snel afneemt is de effectiviteit dat je anderen niet besmet, maar de kans op opnames etc zijn dacht ik geborgd voor vele jaren. Al zal er elke dag ongetwijfeld een 0,00X% afgaan.quote:Op donderdag 18 november 2021 21:22 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Dat kan nog jaren duren met meerdere besmettingsgolven, omdat zowel de immuniteit van vaccins als van natuurlijk infecties vrij snel lijkt af te nemen. Het is te hopen dat bij meerdere besmettingen het lichaam steeds betere immuniteit krijgt. Nu even door de zure appel heenbijten gaat denk ik de oplossing niet zijn.
Ja, Black Friday of via een ingewikkelde uitzonderingsweg via artsen omdat je medisch gezien bv niet kan herstellen omdat je voortdurend positief test. Detectie virusmateriaal zegt niets over, laat staan de mate van besmettelijkheid en/of die voor anderen.quote:Op donderdag 18 november 2021 20:43 schreef eentwee het volgende:
Zijn er eigenlijk ook nog andere manieren om een herstelbewijs te krijgen dan een positieve PCR-test?
Je ziet het, prima kans dat dit verbod er alsnog komt.quote:Op donderdag 18 november 2021 17:33 schreef Da_Sandman het volgende:
Toch gek, ik zou zweren dat corona vorig jaar werd misbruikt voor het invoeren van een vuurwerkverbod dat we nooit meer kwijt zouden raken.
Dat gaan we dus overal krijgen. Continue door vaccinatiehoepels moeten springen voor het groene vinkje.quote:Op donderdag 18 november 2021 21:22 schreef Tijn het volgende:
[ twitter ]
Ook in Griekenland straks geen groen vinkje meer zonder booster.
Omdat de burgemeesters het willen, ja. Al zal dat hier natuurlijk ongetwijfeld wel zo geframed worden dat ze dat gespindocterd hebben.quote:Op donderdag 18 november 2021 21:25 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Je ziet het, prima kans dat dit verbod er alsnog komt.
Zijn nog niet genoeg boosters op voorraad om het vanaf 12 jaar te doen.quote:Op donderdag 18 november 2021 21:23 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Wel alleen boven de 60, dus het lijkt wel risk-based te zijn.
Het lukte niet over de rug van de zorg, dus proberen ze het nu zo.quote:Op donderdag 18 november 2021 21:25 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Je ziet het, prima kans dat dit verbod er alsnog komt.
Dat weet niemand. Het vermoeden is dat er nog 20-25k opnames te verwachten zijn. Maar garantie tot de voordeur.quote:Op donderdag 18 november 2021 21:27 schreef capricia het volgende:
Maar is het wel zeker dat als 'we er even doorheen gaan', we er ook wel echt doorheen zijn?
Er zijn maar weinig dingen zeker in het leven. Belasting betalen, Ajax kampioen, doodgaan,quote:Op donderdag 18 november 2021 21:27 schreef capricia het volgende:
Maar is het wel zeker dat als 'we er even doorheen zijn', we er ook wel echt doorheen zijn?
Niks is zeker natuurlijk. Maar lijkt mij logisch dat als je immuniteit cumulatief is toegenomen dat je bij een volgende golf daar meer op kan steunen. Misschien krijgen wij dan wel problemen met het rota virus bijvoorbeeld. Immers zijn wij al bijna 2 jaar niet meer ziek geweest.quote:Op donderdag 18 november 2021 21:27 schreef capricia het volgende:
Maar is het wel zeker dat als 'we er even doorheen gaan', we er ook wel echt doorheen zijn?
Hmmm..... ik hoop het niet. De gedachte dat een mutant gevaarlijker is niet omdat die gevaarlijker zou zijn maar simpelweg dat die is aangepast om beter te besmetten door zich bv te onttrekken aan vaccinatie.quote:Op donderdag 18 november 2021 21:24 schreef 4-elements het volgende:
Het is gewoon hopen op een nieuwe mutant die besmettelijker is, maar minder gevaarlijk.
Het leidt vooral af van de werkelijke problemen.quote:Op donderdag 18 november 2021 21:28 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Het lukte niet over de rug van de zorg, dus proberen ze het nu zo.
Burgemeesters die hun shit niet op orde hebben, liever lui dan moe.
Mij boeit het persoonlijk niet zoveel, maar genoeg mensen die willen genieten van wat vuurwerk, vooral in een periode waar je al zo weinig kan. Veel grote shows gaan straks ook niet door, dus wat willen ze nou ...
Ik kan me herinneren dat de Sanquin bloeddonoren namelijk al maanden lang 90% of meer antistoffen hebben.quote:Op donderdag 18 november 2021 21:28 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Niks is zeker natuurlijk. Maar lijkt mij logisch dat als je immuniteit cumulatief is toegenomen dat je bij een volgende golf daar meer op kan steunen. Misschien krijgen wij dan wel problemen met het rota virus bijvoorbeeld. Immers zijn wij al bijna 2 jaar niet meer ziek geweest.
De verbod gaat ook echt zin hebben. Vorig jaar werd hier evenveel geknald als het jaar daarvoor. En gelukkig maar.quote:Op donderdag 18 november 2021 21:27 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Omdat de burgemeesters het willen, ja. Al zal dat hier natuurlijk ongetwijfeld wel zo geframed worden dat ze dat gespindocterd hebben.
Ik werk dagelijks voor en met mensen met PTSS. PTSS krijg je veel en veel eerder als je geen tijd krijgt om je te herpakken, zoals bijvoorbeeld in een scenario van een pandemie waarbij de zorg overvraagd raakt.quote:Op donderdag 18 november 2021 21:10 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Er gaan continu mensen dood in de zorg, daar krijg je geen PTSS van.
De hele maatschappij krijgt onderhand PTSS van die lockdowns en onzekerheid en dreiging.
Ja heerlijk een heel jaar 100 tuffen op de snelweg maar met oudejaarsavond lekker knallen want dat is tradisie.quote:Op donderdag 18 november 2021 21:31 schreef 4-elements het volgende:
[..]
De verbod gaat ook echt zin hebben. Vorig jaar werd hier evenveel geknald als het jaar daarvoor. En gelukkig maar.
Nou ja, als je zo afhankelijk bent van vuurwerkquote:Op donderdag 18 november 2021 21:13 schreef Predator40 het volgende:
[..]
heel de feestdagen weer naar de klote geholpen door veel te laat ingrijpen......
goed gewerkt !
of er geen maatregelen met sinterklaas en kerst komen............quote:Op donderdag 18 november 2021 21:15 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Jouw feestdagen bestaan uit een paar uurtjes vuurwerk afsteken op oudejaarsavond?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |