Ook van de NOS.nl liveblog. Vooral interessant vanwege de manier waarop de huisartsen dit gaan doen. Dat lijkt me best iets om door te trekken naar andere huisartsenpraktijken. Goede, pragmatische oplossing!quote:Huisartsen Urk starten met vaccineren
Op Urk beginnen huisartsen vanmiddag met het vaccineren tegen het coronavirus, meldt Omroep Flevoland. Vanwege het toegenomen aantal besmettingen besloten de huisartsen op het voormalige visserseiland om in hun eigen praktijk vaccinaties aan te bieden, zodat inwoners niet naar verder weg gelegen locaties hoeven.
Om de vaccinatiegraad op Urk op te schroeven vragen de huisartsen bij ieder consult of mensen zich willen laten vaccineren. Als dat zo is wordt dat nog dezelfde dag geregeld. "Wij geven in de middag om 15.00 uur aan om hoeveel patiënten het gaat. Om 16.00 uur worden de vaccins kant en klaar bezorgd door de GGD. De assistenten en wij als huisartsen geven tussen 16.00 en 17.00 uur die vaccins", zegt de initiatiefnemer, de huisarts Wilco Bloed.
Huisartsen zouden het liefst een voorraad vaccins in hun praktijk hebben, maar dat kan niet. Het vaccin moet bij -80 graden bewaard blijven, en daarvoor hebben de huisartsen niet de juiste apparatuur.
Ik vraag me dan ook af wat ze in het kabinet nou zelf denken, geloven Mark, Hugo en co wérkelijk dat dit soort minieme maatregelen zoden aan de dijk gaan zetten?quote:Op donderdag 4 november 2021 12:33 schreef Elan het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)eve-tests-in-een-dag
2200 op de IC KoeKoek. Als dit ons voorland is gaat het weer een winter vol maatregelen worden. Ter vergelijking ze zijn daar nooit gestopt met mondkapjes in de openbare ruimte en een thuiswerkadvies, wij voeren ze opnieuw in in een poging de cijfers te drukken...
Op zich top nieuws, maar aangezien het vooral de ongevaccineerden zijn die de ziekenhuizen bevolken zullen die na het vaccin vast zo'n pil ook weigeren. Vraag is dus of het wat op levert.quote:Op donderdag 4 november 2021 12:36 schreef miss_sly het volgende:
Ook van NOS.nl liveblog:
[..]
Ben benieuwd naar de resultaten hiervan.
Super. Hopelijk ook snel goedgekeurd binnen de EU.quote:Op donderdag 4 november 2021 12:36 schreef miss_sly het volgende:
Ook van NOS.nl liveblog:
[..]
Ben benieuwd naar de resultaten hiervan.
Vergeet de 'er is nu een pil, dus waarom zou ik me nog laten prikken?'-crowd nietquote:Op donderdag 4 november 2021 12:39 schreef Elan het volgende:
[..]
Op zich top nieuws, maar aangezien het vooral de ongevaccineerden zijn die de ziekenhuizen bevolken zullen die na het vaccin vast zo'n pil ook weigeren. Vraag is dus of het wat op levert.
In dit soort mogelijkheden heb ik een stuk meer vertrouwen dan is alle repressieve opties die de regering voor ogen heeft.quote:Op donderdag 4 november 2021 12:38 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ook van de NOS.nl liveblog. Vooral interessant vanwege de manier waarop de huisartsen dit gaan doen. Dat lijkt me best iets om door te trekken naar andere huisartsenpraktijken. Goede, pragmatische oplossing!
Nee joh, als je eenmaal in het ziekenhuis ligt, neem je elke behandeling die je wordt aangeboden.quote:Op donderdag 4 november 2021 12:39 schreef Elan het volgende:
[..]
Op zich top nieuws, maar aangezien het vooral de ongevaccineerden zijn die de ziekenhuizen bevolken zullen die na het vaccin vast zo'n pil ook weigeren. Vraag is dus of het wat op levert.
Het is gewoon de golf uitzitten, in de tussentijd wat meer vaccins zetten en daarmee zorgen dat de piek van de volgende golf weer wat lager ligt.quote:Op donderdag 4 november 2021 12:37 schreef Elan het volgende:
[..]
Thuiswerkadvies en het hele geneuzel met die QR (wat ze daar ook doen) kennelijk ook niet, dus de kans op stabilisatie laat staan daling is wel heel klein.
Vaccinatiegraad is daar wel 5% lager.
quote:Op donderdag 4 november 2021 12:39 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik vraag me dan ook af wat ze in het kabinet nou zelf denken, geloven Mark, Hugo en co wérkelijk dat dit soort minieme maatregelen zoden aan de dijk gaan zetten?
Je moet toch wel het soort rasoptimist die feitelijk buiten de werkelijkheid staat zijn om dat te geloven.
Ze willen de maatregelen zo lang mogelijk rekken en zo beperkt mogelijk houden dat is wel te begrijpen toch.quote:Op donderdag 4 november 2021 12:39 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik vraag me dan ook af wat ze in het kabinet nou zelf denken, geloven Mark, Hugo en co wérkelijk dat dit soort minieme maatregelen zoden aan de dijk gaan zetten?
Je moet toch wel het soort rasoptimist die feitelijk buiten de werkelijkheid staat zijn om dat te geloven.
Dat zullen ze niet doen omdat ze ( Novavax e.a.) exact dezelfde grondwerking hebben (veroorzaken antilichamen tegen het SpikeEiwit uit Wuhan). Hooguit zal de wijze van toediening kunnen zorgen dat ze ms beter aanslaan of dat minder injectievloeistof nodig is of gewetensbezwaarden overtuigen.quote:Op donderdag 4 november 2021 09:17 schreef Jaeger85 het volgende:
Dit vind ik een onbegrijpelijke beslissing. Kunnen ze niet beter eerst afwachten hoe goed deze vaccins werken? Wellicht nemen deze vaccins minder snel in werking af dan de huidige vaccins.
Maar dit moet je nemen direct na een positieve test, als je klachten dusdanig worden dat je naar een ziekenhuis moet ben je te laat waarschijnlijk.quote:Op donderdag 4 november 2021 12:42 schreef Tijn het volgende:
[..]
Nee joh, als je eenmaal in het ziekenhuis ligt, neem je elke behandeling die je wordt aangeboden.
Vooral eerder ingrijpen is van belang ipv 4 weken de besmettingen en opnames zien stijgen en dan pas ingrijpen.quote:Op donderdag 4 november 2021 12:43 schreef Elan het volgende:
[..]
[..]
Ze willen de maatregelen zo lang mogelijk rekken en zo beperkt mogelijk houden dat is wel te begrijpen toch.
Zou jij pleiten voor meteen vol de hamer er op, en vooral denk je dat het uiteindelijk verschil gaat maken?
Dit klinkt wel als Mark Rutte eigenlijk.quote:Op donderdag 4 november 2021 12:39 schreef Grrrrrrrr het volgende:
soort rasoptimist die feitelijk buiten de werkelijkheid staat
Robert Koch zou zich omdraaien in zijn graf.quote:Op donderdag 4 november 2021 12:33 schreef Elan het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)eve-tests-in-een-dag
2200 op de IC KoeKoek. Als dit ons voorland is gaat het weer een winter vol maatregelen worden. Ter vergelijking ze zijn daar nooit gestopt met mondkapjes in de openbare ruimte en een thuiswerkadvies, wij voeren ze opnieuw in in een poging de cijfers te drukken...
Ik denk dat dat soort initiatieven steeds meer op zullen rukken. Als vanuit de overheid niet komt wat nodig is, ontplooien mensen de initiatieven zelf. Zoals de opleiding tot IC-verpleegkundigen in Maastricht die deze week startte.quote:Op donderdag 4 november 2021 12:42 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
In dit soort mogelijkheden heb ik een stuk meer vertrouwen dan is alle repressieve opties die de regering voor ogen heeft.
Het kan ook voor mensen die wel gevaccineerd zijn werken, toch? Er zullen ook daarvan nog steeds mensen wel in het ziekenhuis komen.quote:Op donderdag 4 november 2021 12:44 schreef Elan het volgende:
[..]
Maar dit moet je nemen direct na een positieve test, als je klachten dusdanig worden dat je naar een ziekenhuis moet ben je te laat waarschijnlijk.
In feite moet je al ingrijpen als er minieme stijging is. Maar dan krijg je ook weer gezeik.quote:Op donderdag 4 november 2021 12:44 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Vooral eerder ingrijpen is van belang ipv 4 weken de besmettingen en opnames zien stijgen en dan pas ingrijpen.
Ik denk ook dat de medewerkers van zijn instituut er wat bedremmeld bij staan.quote:Op donderdag 4 november 2021 12:44 schreef galantis het volgende:
[..]
Robert Koch zou zich omdraaien in zijn graf.
Ja hoe hij zich profileert. Ik vind het maar een slang en een leugenaar.quote:Op donderdag 4 november 2021 12:44 schreef OProg het volgende:
[..]
Dit klinkt wel als Mark Rutte eigenlijk.
Hoelang zal het duren voordat Baudet gaat roepen dat deze pil ook gevaarlijk is. Ik geef het tot volgende week.quote:Op donderdag 4 november 2021 12:44 schreef Elan het volgende:
[..]
Maar dit moet je nemen direct na een positieve test, als je klachten dusdanig worden dat je naar een ziekenhuis moet ben je te laat waarschijnlijk.
Maar als je kijkt naar de aanpak per land (even Europees gezien, dus begin niet over Nieuw Zeeland etcquote:Op donderdag 4 november 2021 12:44 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Vooral eerder ingrijpen is van belang ipv 4 weken de besmettingen en opnames zien stijgen en dan pas ingrijpen.
Hoe later je hard ingrijpt hoe langer het duurt voordat je weer op een werkbaar niveau zit. Terwijl het hard ingrijpen vanaf het begin af aan onvermijdelijk is. Die les zou toch geleerd moeten zijn na zoveel golven.quote:Op donderdag 4 november 2021 12:43 schreef Elan het volgende:
[..]
[..]
Ze willen de maatregelen zo lang mogelijk rekken en zo beperkt mogelijk houden dat is wel te begrijpen toch.
Zou jij pleiten voor meteen vol de hamer er op, en vooral denk je dat het uiteindelijk verschil gaat maken?
Zeker eens zo sta ik er ook in, al is de kans toch klein dat wij gevaccineerd en wel in een ziekenhuis terecht komen. Voor ouderen die gevaccineerd zijn kan het waarschijnlijk verschil maken tussen opname en thuis uitzieken.quote:Op donderdag 4 november 2021 12:46 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Het kan ook voor mensen die wel gevaccineerd zijn werken, toch? Er zullen ook daarvan nog steeds mensen wel in het ziekenhuis komen.
Als ik als gevaccineerde een positieve test heb, gooi ik er met liefde voor de zekerheid nog een pilletje achteraan om het ziekteverloop zo mild mogelijk te laten zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |