Iedereen doet mee aan de puntentelling
De DTS-regels staan in de OP in een spoiler. Regels en afspraken die niet in de OP staan gelden niet.
Voor elke minuut tussen de LAPO en de OP krijg je ook gewoon een punt.
Geldige Top 20 scores worden hieronder automatisch geupdate door MonitorSPOILER: Top 50Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Monitor post op vaste tijden de totale scorelijst in het lopende topic. Dit rond 02:30 - 07:30 - 14:30 en 21:30 uur.
Een seizoen bestaat uit 1 maand en begint vanaf de 1ste post op de 1ste dag van de maxand. Nadat een seizoen voltooid is worden de scores weer op nul gezet.SPOILER: In Memoriam: MarkdeajaxfanOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Winnaars van afgelopen seizoenen:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: DTS RegelsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Winnaar oktoberOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025![]()
Dat van die mondkapjes weer in supermarkten had ik niet verwacht.quote:Op dinsdag 2 november 2021 19:31 schreef Gizmogirl28 het volgende:
Ik moet wel zeggen dat ik de regels heftiger vind dan van te voren bekend was.![]()
Debielen? COR / Hoe meer etnische minderheden hoe meer coronabesmettingen... Racist!quote:Op dinsdag 2 november 2021 19:31 schreef Ferrous het volgende:
[..]
Zal best, anderen moet lijden onder die debielen die geen vaccin nemen. Geen meelij mee![]()
![]()
![]()
Dat is het hele probleem. Om de tere zieltjes te sparen moeten we nu collectief met de maatregelen dealen.quote:Op dinsdag 2 november 2021 19:31 schreef Ferrous het volgende:
[..]
Zal best, anderen moet lijden onder die debielen die geen vaccin nemen. Geen meelij meeIk ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖![]()
Ow nee dat was me allang wel duidelijk dat dat weer terug zou komen.quote:Op dinsdag 2 november 2021 19:32 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Dat van die mondkapjes weer in supermarkten had ik niet verwacht.
Want ja; 13% aan ongevaccineerden die boodschappen doen, brrrr.....![]()
Die had ik al gelezen en ook al verwacht.quote:Op dinsdag 2 november 2021 19:32 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Dat van die mondkapjes weer in supermarkten had ik niet verwacht.
Maar dat je straks overal een QR code nodig hebt had ik niet verwacht.![]()
Niet-essentiële winkels hoor ik nu. En dat is er nog niet door.quote:Op dinsdag 2 november 2021 19:33 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Die had ik al gelezen en ook al verwacht.
Maar dat je straks overal een QR code nodig hebt had ik niet verwacht.Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖![]()
Zijn gewoon hersenloos volk. Trek jij maar je racistenkaartquote:Op dinsdag 2 november 2021 19:33 schreef ToT het volgende:
[..]
Debielen? COR / Hoe meer etnische minderheden hoe meer coronabesmettingen... Racist!![]()
Zo is dat ook. Dom volkquote:Op dinsdag 2 november 2021 19:33 schreef mazaru het volgende:
[..]
Dat is het hele probleem. Om de tere zieltjes te sparen moeten we nu collectief met de maatregelen dealen.![]()
Och ook dat kon je wel op je klompen voelen aankomen toen dat als "versoepeling" geïntroduceerd werd.quote:Op dinsdag 2 november 2021 19:33 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Die had ik al gelezen en ook al verwacht.
Maar dat je straks overal een QR code nodig hebt had ik niet verwacht.![]()
ruzie is begonnenTrots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!![]()
Ah dus dan zouden we zonder code de action niet meer inkomen.quote:Op dinsdag 2 november 2021 19:34 schreef mazaru het volgende:
[..]
Niet-essentiële winkels hoor ik nu. En dat is er nog niet door.![]()
Ik zal dat ding maar eens gaan activeren en uit laten printen.![]()
"Vooruitblikquote:Op dinsdag 2 november 2021 19:34 schreef mazaru het volgende:
[..]
Niet-essentiële winkels hoor ik nu. En dat is er nog niet door.
Het kabinet bereidt andere maatregelen voor die we wellicht in de nabije toekomst nodig zullen hebben als we de trend niet weten te keren. Daar waar nu al voor bezoekers om een coronatoegangsbewijs wordt gevraagd, bijvoorbeeld in de horeca, wil het kabinet dat de werkgever ook aan zijn werknemers een coronatoegangsbewijs vraagt. Daarnaast willen we het ook voor werkgevers in andere sectoren mogelijk maken om te kiezen voor coronatoegangsbewijzen. Deze mogelijkheid moet dan ook voor de zorg worden geboden. Zowel voor werknemers als voor bezoekers. En tot slot wil het kabinet het coronatoegangsbewijs in kunnen voeren op andere plekken waar veel mensen dagelijks bij elkaar komen. Zoals in de niet-essentiële detailhandel. Maar ook in dierentuinen en pretparken. Deze maatregelen moeten specifiek gebruikt kunnen worden in dorpen en steden met een lage vaccinatiegraad en waar het aantal besmettingen en ziekenhuisopnames hoog is.
Deze maatregelen worden voorbereid. In afstemming met bijvoorbeeld werkgevers en werknemers. En het vergt instemming van het parlement. De situatie wordt op 12 november aan de hand van een OMT-advies opnieuw beoordeeld."
https://www.rijksoverheid(...)de-maatregelen-nodigIk heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"
Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad - My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen![]()
ze hebben de legerdump store ook leeg gekocht.quote:Ik heb het recht om te bepalen!![]()
Heb ik nog iets gemist wat ik nog niet wist? Had alleen je gelekte samenvatting gelezenquote:Op dinsdag 2 november 2021 19:31 schreef Gizmogirl28 het volgende:
Ik moet wel zeggen dat ik de regels heftiger vind dan van te voren bekent was.
Uw ADH vitamine Worst
Met vriendelijke groenten![]()
Is ook zow.quote:Op dinsdag 2 november 2021 19:36 schreef ToT het volgende:
[..]
Och ook dat kon je wel op je klompen voelen aankomen toen dat als "versoepeling" geïntroduceerd werd.![]()
Weer narigheidquote:![]()
goede laatste vraag over het beleid in de zorg van rutte
'' I am under no obligation to make sense to you.''![]()
En ondanks dat het grootste deel van het volk gevaccineerd is, zullen medio deze winter de regels wel zwaarder zijn dan ooit tevoren. Het oude regelpakket met een nog verder uitgebreide QR-check daar bovenop.quote:
Forum Opties Forumhop: Hop naar: