Yeps, de mensen die nauwelijks gevaar lopen, weer lekker pesten. Bizar.quote:Op maandag 1 november 2021 14:55 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Vanaf vrijdag is de coronapas verplicht in onder meer sportscholen en zwembaden en op zogenoemde doorstroomlocaties als dierentuinen, pretparken en musea.
Het kabinet wil verder onderzoeken of de coronapas op korte termijn kan worden ingevoerd in het hoger onderwijs en het mbo.
Fokkin hufters, lekker weer scholieren pesten.
De helft van de operaties voortaan op de keukentafel van de chirurg.quote:
Goede keuze voor scholieren in plaats van studenten, maakt het nét wat dramatischer.quote:Op maandag 1 november 2021 14:55 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Vanaf vrijdag is de coronapas verplicht in onder meer sportscholen en zwembaden en op zogenoemde doorstroomlocaties als dierentuinen, pretparken en musea.
Het kabinet wil verder onderzoeken of de coronapas op korte termijn kan worden ingevoerd in het hoger onderwijs en het mbo.
Fokkin hufters, lekker weer scholieren pesten.
De mijne is ook zo relaxed gelukkig. Kapje af, wijntje erbij, helemaal prima.quote:Op maandag 1 november 2021 14:55 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ik weet zeker dat mijn kapper gewoon weer gaat zeggen, laat die kapjes maar zitten. Dat was de vorige keren ook al zo.
Ze komen nu met regeltjes die amper iets doen, seizoenseffect erbij en je kan al op je vingers na tellen dat het niet gaat zakken en er dus de QR op het werk en 2G alsnog doorgedrukt gaan worden.quote:Op maandag 1 november 2021 14:50 schreef Simmertje het volgende:
Het kabinet sluit niet uit dat er later nog gesproken wordt over de invoering van een coronapas op het werk. Ook de zogenoemde 2G-regel is niet volledig van tafel als mogelijke maatregel. 2G betekent dat alleen nog gevaccineerden en genezen corona-patiënten een QR-code kunnen krijgen. Een negatieve test is in dat geval dus niet meer genoeg.[/b][/i]
Bron: Nos.nl
Ik zie de ongevaccineerde risicogroep inderdaad in grote getalen in de sportschool en zwembaden!quote:Op maandag 1 november 2021 14:48 schreef trein2000 het volgende:
Mondkapjes en uitbreiding QR naar doorstroomlocaties, sportschool en zwembaden.
Kan wettelijk al en vereist geen wetswijziging. Wel een amvb.quote:Op maandag 1 november 2021 14:56 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Dit zou ik overigens wel echt een slecht idee vinden.
Dit gaat een hoop gedoe opleveren bij docenten... Daarmee gooi je in feite een bom onder het fysieke onderwijs.
Niet zeuren, houdt je snorkel mooi op zijn plekquote:Op maandag 1 november 2021 14:56 schreef _serial_ het volgende:
In zwembaden ook echt seriously. Dat kan je toch niet meer serieus nemen.
Vooral de kerken de moskee'en, voer daar maar mondkapjes in, lijkt me veel nuttigerquote:Op maandag 1 november 2021 14:57 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik zie de ongevaccineerde risicogroep inderdaad in grote getalen in de sportschool en zwembaden!
Doorstroomlocaties zijn toch musea en bibliotheken e.d.?
Leg mij eens uit wat iemand die niet gevaccineerd kán worden dan moet doen in die combinatie. Ontslag nemen en niet meer mogen werken?quote:Op maandag 1 november 2021 14:57 schreef vosss het volgende:
[..]
Ze komen nu met regeltjes die amper iets doen, seizoenseffect erbij en je kan al op je vingers na tellen dat het niet gaat zakken en er dus de QR op het werk en 2G alsnog doorgedrukt gaan worden.
Ja, dit is de opmaat. Slim.quote:Op maandag 1 november 2021 14:57 schreef vosss het volgende:
[..]
Ze komen nu met regeltjes die amper iets doen, seizoenseffect erbij en je kan al op je vingers na tellen dat het niet gaat zakken en er dus de QR op het werk en 2G alsnog doorgedrukt gaan worden.
Een QR-code voor de biebquote:Op maandag 1 november 2021 14:57 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik zie de ongevaccineerde risicogroep inderdaad in grote getalen in de sportschool en zwembaden!
Doorstroomlocaties zijn toch musea en bibliotheken e.d.?
Dit. Ik denk dat ik al vanaf het begin geholpen zou hebben. Helaas zijn er genoeg mensen geweest die hoestend en/of snotterend op pad zijn gegaan. En het worden er ook steeds meer de laatste weken.quote:Op maandag 1 november 2021 14:36 schreef eentwee het volgende:
[..]
Thuisblijven bij klachten, laten testen, quarantaine bij positieve uitslag en een beetje meer afstand houden zou denk ik al voldoende zijn. Ik hoop dat tijdens de persconferentie een dringend appel wordt gedaan op iedereen en dat polariserende en contraproductieve maatregelen uitblijven.
Neem een prik.quote:Op maandag 1 november 2021 14:57 schreef mir1986 het volgende:
En yes, de mensen die niet gevaccineerd zijn, mogen straks niet meer naar de sportschool, sporthal, etc. Lijkt me echt heel goed voor hun gezondheid.
Ben het eens dat het niet zo heel veel uitmaakt bij het gros van de bevolking, maar statistisch gezien werkt het vaccin nog steeds. De hoeveelheid opnames loopt nog steeds achter vergeleken vorig jaar dus ik denk eerder dat we moeten kijken naar andere maatregelen. Of niet zomaar iedereen meer op de IC opnemen of een boostershot voor ouderen en kwetsbaren. Misschien is het ook juist wel goed dat mensen een infectie doormaken na vaccinatie, want ik dacht dat n.a.v. een natuurlijke infectie mensen meer verschillende soorten anti-lichamen had.quote:Op maandag 1 november 2021 14:46 schreef Za het volgende:
[..]
Het betreft hier de groep die er voor de massavaccinaties ook al niet ziek van werden.
Zij besmetten nu geruisloos en ongehinderd dezelfde personen die in 2020 ook ontvankelijk waren voor corona, en bij wie heden het vaccin niet of niet (meer) afdoende werkzaam is.
Onderaan de streep geen winst, behalve 87% van de bevolking geïnjecteerd met een experimenteel vaccin, tot kinderen aan toe.
Als je minder liftknopjes likt is je adem ook beter hèquote:Op maandag 1 november 2021 14:51 schreef CherryLips het volgende:
Met een mondkapje hoef ik me geen zorgen meer te maken om m'n rotte adem.
Gevalletje ze doen gewoon maar wat. En dat is wel een patroon geworden de afgelopen anderhalf jaar.quote:Op maandag 1 november 2021 14:56 schreef _serial_ het volgende:
In zwembaden ook echt seriously. Dat kan je toch niet meer serieus nemen.
Helemaal mee eens. Hou toch op, zeker bij 85% gevaccineerd.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |