En dan gewoon de gaskraan weer open toch?quote:Op maandag 1 november 2021 17:06 schreef Arizona het volgende:
[..]
Wij zaten te denken aan Noord-Oost Groningen, daar bij de gaswinning. Af en toe zal er waarschijnlijk wel iemand verdwijnen in een leeg gasveld, maar verder is het daar prima toch voor die groep?
Oei, hoe ver gingen ze wel niet met dat uitkleden dan?quote:Op maandag 1 november 2021 16:57 schreef Arizona het volgende:
[..]
Dat hadden wij op de terugvaart, toen stormde het maar toen had ik nergens last vanWe zijn toen lang in de discotheek van het schip geweest. Daar waren toen allemaal dronken Engelsen die gingen zuipen door drank met een trechter in elkaars keel te gieten
en uiteindelijk gingen er een paar zich uitkleden
En die werden toen onder luid applaus van alle discobezoekers (en zelf ook hard juichend en zwaaiend) afgevoerd door het personeel van het schip
Ik ben onlangs in Drenthe op vakantie geweest, daar is ook heel veel niks. Kun je mooi een kamp aanleggen. Overigens hadden de Duitsers dat al ontdekt.quote:Op maandag 1 november 2021 17:06 schreef Arizona het volgende:
[..]
Wij zaten te denken aan Noord-Oost Groningen, daar bij de gaswinning. Af en toe zal er waarschijnlijk wel iemand verdwijnen in een leeg gasveld, maar verder is het daar prima toch voor die groep?
Mooi nietquote:Op maandag 1 november 2021 17:11 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Ik ben onlangs in Drenthe op vakantie geweest, daar is ook heel veel niks. Kun je mooi een kamp aanleggen. Overigens hadden de Duitsers dat al ontdekt.
Ik zat te denken aan Amsterdam.quote:Op maandag 1 november 2021 17:02 schreef Em31 het volgende:
[..]
Schiermonnikoog is te mooi voor dat, er is vast een betere locatie
En anders Almerequote:Op maandag 1 november 2021 17:16 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ik zat te denken aan Amsterdam.
Ik heb ze liever gewoon het land uit.quote:
Interessant experiment wel, ditquote:Op maandag 1 november 2021 17:19 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ik heb ze liever gewoon het land uit.
En ik denken dat die opmerking van @Strani over Urk hard was..quote:Op maandag 1 november 2021 17:11 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Ik ben onlangs in Drenthe op vakantie geweest, daar is ook heel veel niks. Kun je mooi een kamp aanleggen. Overigens hadden de Duitsers dat al ontdekt.
Mits juist gebruikt helpt het inderdaad. Ken jij veel mensen die hun wegwerpkapjes altijd weggooien als ze die een keer hebben gedragen, of hun wasbare daadwerkelijk wassen na elk gebruik of maximaal twee uur?quote:Op maandag 1 november 2021 16:07 schreef Roger_Epiales het volgende:
En ze zijn geen volledige bescherming natuurlijk, maar ze helpen (mits correct gebruikt) wel degelijk.
Is waarschijnlijk ook een beetje de reden dat je ze zo vaak gebruikt ziet worden in medische beroepen en zo.
Ik zou het zelf bestempelen als 'confronterende satire'.quote:Op maandag 1 november 2021 17:22 schreef Em31 het volgende:
[..]
En ik denken dat die opmerking van @:Strani over Urk hard was..
Ja, beetje zoals die hele oude film (waarvan ik ff niet op de naam kom) van een groep kinderen die stranden op een eiland.quote:Op maandag 1 november 2021 17:19 schreef Strani het volgende:
[..]
Interessant experiment wel, dit
Ik vind Amsterdam een uitstekende oplossing, op basis van de door jou geboden informatie.
Lord of the Flies?quote:Op maandag 1 november 2021 17:24 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ja, beetje zoals die hele oude film (waarvan ik ff niet op de naam kom) van een groep kinderen die stranden op een eiland.
We zouden daar ook overal camera's op kunnen hangen, net zoals ze voor dierendocu's doen. Kan best nog veel informatie opleveren over eventuele sociale interacties binnen zo'n afgezonderde wapgroep.
Ja, maar ik ken ook redelijk veel mensen die in de zorg werken en al een aardig idee hebben van hoe je die dingen hoort te gebruiken.quote:Op maandag 1 november 2021 17:22 schreef H_T het volgende:
[..]
Mits juist gebruikt helpt het inderdaad. Ken jij veel mensen die hun wegwerpkapjes altijd weggooien als ze die een keer hebben gedragen, of hun wasbare daadwerkelijk wassen na elk gebruik of maximaal twee uur?
Ja, die.quote:
Da's ook weer een gevolg van de grote groep vaccinweigeraars. Als de auto-immuunzieken (bijna) de enige niet-gevaccineerden zouden zijn hoef je echt niet zo'n heel systeem op te tuigen omdat de kans dat twee van die mensen elkaar zomaar tegenkomen en de een de ander besmet heel erg klein is.quote:Op maandag 1 november 2021 16:52 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Er zijn wel argumenten te vinden tegen de QR-code etc. Zoals de volledig incompetente overheid, waardoor mensen met bv. een auto-immuunziekte die niet gevaccineerd kúnnen worden zwaar genaaid zijn. Dat zouden ze niet moeten zijn, maar in de praktijk zijn ze dat wel.
Dat die oplossing nog niet is geprobeerdquote:Maar het probleem is dat de overgrote meerderheid gewoon een stel 'onafhankelijk denkende' randdebielen is die allemaal verbannen zouden moeten worden naar Schiermonnikoog.
Tja, de leider aller randdebielen heeft al eens voorgesteld om met zijn allen te worden afgezonderd, maar die wilde dan weer een hele provincie hebben voor hem en zijn volgelingen. Dat gaat weer een beetje ver natuurlijk.quote:Op maandag 1 november 2021 17:32 schreef H_T het volgende:
[..]
Dat die oplossing nog niet is geprobeerd
Provincie Luik mogen ze van mij zo betrekkenquote:Op maandag 1 november 2021 17:36 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Tja, de leider aller randdebielen heeft al eens voorgesteld om met zijn allen te worden afgezonderd, maar die wilde dan weer een hele provincie hebben voor hem en zijn volgelingen. Dat gaat weer een beetje ver natuurlijk.
Ik denk dat ze die niet willen omdat die te dicht bij Limburg ligt, ik neem iig aan dat ze daarom om Groningen vroegen.quote:Op maandag 1 november 2021 17:37 schreef H_T het volgende:
[..]
Provincie Luik mogen ze van mij zo betrekken
Met de kanttekening dat Limburg voor Nederland eigenlijk al een bufferzone is hè.quote:Op maandag 1 november 2021 17:41 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ik denk dat ze die niet willen omdat die te dicht bij Limburg ligt, ik neem iig aan dat ze daarom om Groningen vroegen.
Dan slaan we wel een vlaaiterquote:Op maandag 1 november 2021 17:43 schreef Strani het volgende:
De dag dat we hier een nieuwe SC-er uit Limburg krijgen zijn we zó de sjaak hè.
Heel verquote:Op maandag 1 november 2021 17:11 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Oei, hoe ver gingen ze wel niet met dat uitkleden dan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |