SA vind ik persoonlijk nóg kwalijker dan Kwatar.quote:Op maandag 1 november 2021 08:47 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik tel twee races en het meest achterlijke sportwashing evenement op de kalender. En dat zegt een hoop met SA op diezelfde kalender.
Ik wist dat deze bestond, gezien je de achterlijkheid van een race aan de andere kant van de wereld als derde van een triple niet vergeet.quote:Op maandag 1 november 2021 08:48 schreef BroesWillems het volgende:
[..]![]()
Het is niet moeilijk om te zeggen dat je er gewoon naast zat.
Je had je gewoon vergist. Anders slaat deze opmerking ook nergens opquote:Op maandag 1 november 2021 08:54 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik wist dat deze bestond, gezien je de achterlijkheid van een race aan de andere kant van de wereld als derde van een triple niet vergeet.
quote:
Zwijg jijquote:Op maandag 1 november 2021 08:56 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
Je had je gewoon vergist. Anders slaat deze opmerking ook nergens op
[..]
Sportwashing?quote:Op maandag 1 november 2021 08:47 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik tel twee races en het meest achterlijke sportwashing evenement op de kalender. En dat zegt een hoop met SA op diezelfde kalender.
Eerder van een heel druk weekend verhuizen.quote:Op maandag 1 november 2021 09:20 schreef franklop het volgende:
Nattekrant is duidelijk nog van slag van de wintertijd
Gelukkig had je een uurtje extraquote:Op maandag 1 november 2021 09:22 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Eerder van een heel druk weekend verhuizen.
Een uurtje verandering in het slaappatroon gooit @Nattekat twee weken lang volledig in de war, dat moet inmiddels toch bekend zijn.quote:
Ik heb vanwege alle drukte en bijbehorende gezonde stress al 2 weken geen fatsoenlijk slaappatroon meerquote:Op maandag 1 november 2021 10:04 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Een uurtje verandering in het slaappatroon gooit @:Nattekat twee weken lang volledig in de war, dat moet inmiddels toch bekend zijn.
Uit de context lijkt het me, het witwassen van een dictatoriaal regime door middel van sport.quote:
Zo zien de wegen er normaal uit, heb zesenhalf jaar in dat land gewoond : ) komen er tijdens de race gewoon een paar Toyota landcruisers op twee wielen over de baan.quote:Op maandag 1 november 2021 09:43 schreef DeeBee het volgende:
[ twitter ]
[ twitter ]
Gelukkig zijn ze er ook echt klaar voor in Jeddah zo te zien!
De Koreaanse GP zag er 2010 nog erger uit ~5 weken voor de start.quote:Op maandag 1 november 2021 09:43 schreef DeeBee het volgende:
[ twitter ]
[ twitter ]
Gelukkig zijn ze er ook echt klaar voor in Jeddah zo te zien!
Zie ik daar nu een vrouw met ontblote enkels!?quote:Op maandag 1 november 2021 09:43 schreef DeeBee het volgende:
[ twitter ]
[ twitter ]
Gelukkig zijn ze er ook echt klaar voor in Jeddah zo te zien!
Geen idee waarom, maar ik las 6,5 uurquote:Op maandag 1 november 2021 14:15 schreef nixxx het volgende:
[..]
Zo zien de wegen er normaal uit, heb zesenhalf jaar in dat land gewoond : ) komen er tijdens de race gewoon een paar Toyota landcruisers op twee wielen over de baan.
Allang weer verwijderd. Denk dat iemand het wachtwoord gekraakt had.quote:Op maandag 1 november 2021 20:06 schreef Johannes788 het volgende:
Doornbos en Coronel naar Viaplay. Vandaag bevestigd door twitter viaplay
Lekker, nu Olav nog.quote:Op maandag 1 november 2021 20:06 schreef Johannes788 het volgende:
Doornbos en Coronel naar Viaplay. Vandaag bevestigd door twitter viaplay
Genee en Boskamp staan er ook op. Klopt dat wel?quote:Op maandag 1 november 2021 20:06 schreef Johannes788 het volgende:
Doornbos en Coronel naar Viaplay. Vandaag bevestigd door twitter viaplay
En alweer verwijderd.quote:Op maandag 1 november 2021 20:17 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
Allang weer verwijderd. Denk dat iemand het wachtwoord gekraakt had.
Edit: toch niet.
[ twitter ]
Valse account?quote:
quote:Deze Tweet is van een account dat niet meer bestaat
Je moet vergelijken René van de Gijp bij VI. Gewoon voor de onzin.quote:Op maandag 1 november 2021 22:06 schreef OnwetendeNerd het volgende:
Coronel. Dat moet wel een gebbetje zijn
Ik vind die Tom Coronel echt een geschikte vent, neemt zichzelf totaal niet serieus en kan 't mooi vertellen. Dus een absolute topvent. Maar niet aan tafel bij een tv programma
Die zitten allemaal op FOK! als je reacties leest hier en op de FPquote:Op dinsdag 2 november 2021 14:32 schreef opreis het volgende:
Helaas zijn er ook mensen die maar moelijk met verandering om kunnen gaan.
Het gaat eigenlijk niet eens om de verandering maar zoals altijd om geld. De promotors en circuits wilden meer bieden aan vermaak om meer klanten te lokken, maar dat botst met de kosten die aan supportklassen als F2 en F3 werden doorberekend en die dus in dat belachelijke wisselschema werden gedrongen. Dus moesten de F1 auto's maar een race extra gaan rijden. Bijna alle beslissingen die de FIA en liberty de laatste tijd nemen is om een eerdere verkeerde beslissing ongedaan te maken.quote:Op dinsdag 2 november 2021 14:32 schreef opreis het volgende:
Ik vind het anti sprint race sentiment ook redelijk overdreven. Men heeft het bij voorbaat al afgebrand omdat het niet al jaren zo gaat. Valt in dezelfde groep als mensen die gingen klagen dat gridgirls niet meer mochten of dat we te veel races hebben/niet meer op historische circuits rijden.
Zelf ervaar ik meer plezier/spanning van het kijken van een sprint race dan een extra FP. Je moet er alleen wel tijd voor vrij maken/het voelt meer als een verplichting.
Helaas zijn er ook mensen die maar moelijk met verandering om kunnen gaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |