 
		 
			 
			
			
			Wat heeft dit dan met corona te maken? Daar gaat de sluiting toch niet over, of wel (kan niet alles lezen)?quote:Op zondag 24 oktober 2021 15:50 schreef Haags het volgende:
[ twitter ]
Ik dacht dat we dit kansloze gezeik achter ons hadden gelaten begin 2021...
 
			 
			
			
			Dit kan niet.quote:Op zondag 24 oktober 2021 15:50 schreef Haags het volgende:
[ twitter ]
Ik dacht dat we dit kansloze gezeik achter ons hadden gelaten begin 2021...
 
			 
			
			
			En ook hier is goed te zien dat mensen < 50 jaar die ongevaccineerd zijn, niet de zorg overbelasten.quote:Op zondag 24 oktober 2021 15:52 schreef Oliver23 het volgende:
[..]
De Covid-19 patiënten op de IC afdelingen van 24 oktober 2020 vergelijken met 24 oktober 2021:
[ afbeelding ]
 
			 
			
			
			Goed punt. Maar de <50 wordt dan wel het meest geraakt met nieuwe maatregelen omdat die groep het meest sociaal actief is.quote:Op zondag 24 oktober 2021 15:57 schreef tja77 het volgende:
[..]
En ook hier is goed te zien dat mensen < 50 jaar die ongevaccineerd zijn, niet de zorg overbelasten.
 
			 
			
			
			Dan ziet het er nu erg goed uit toch. Dus geen enkele reden voor nieuwe maatregelen. En gooi die sluitingstijd en 75 % er ook maar af, is goed voor de economie.quote:Op zondag 24 oktober 2021 15:52 schreef Oliver23 het volgende:
[..]
De Covid-19 patiënten op de IC afdelingen van 24 oktober 2020 vergelijken met 24 oktober 2021:
[ afbeelding ]
 
			 
			
			
			Covid heeft nogsteeds voorrang op alle andere zorg, dus het zorgt nogsteeds voor een zorginfarct. Maar het lijkt mij helemaal prima als we alles open gooien en misschien zou de discussie ook wat meer op gang moeten komen of covid voorrang zou moeten hebben op alles.quote:Op zondag 24 oktober 2021 15:59 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Dan ziet het er nu erg goed uit toch. Dus geen enkele reden voor nieuwe maatregelen. En gooi die sluitingstijd en 75 % er ook maar af, is goed voor de economie.
 
			 
			
			
			Maar de ongevaccineerden 50+ dus des te meer..quote:Op zondag 24 oktober 2021 15:57 schreef tja77 het volgende:
[..]
En ook hier is goed te zien dat mensen < 50 jaar die ongevaccineerd zijn, niet de zorg overbelasten.
 
			 
			
			
			De zorg wordt helemaal niet overbelast. Alleen is volgens meneertje Gommers iedere IC-verpleegkundige moe.quote:Op zondag 24 oktober 2021 15:57 schreef tja77 het volgende:
[..]
En ook hier is goed te zien dat mensen < 50 jaar die ongevaccineerd zijn, niet de zorg overbelasten.
 
			 
			
			
			Vooral die met overgewicht of onderliggend lijden.quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:04 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Maar de ongevaccineerden 50+ dus des te meer..
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Vind je dat gek na afgelopen anderhalf jaar?quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:04 schreef Oliver23 het volgende:
volgens meneertje Gommers iedere IC-verpleegkundige moe.
 
											 
			 
			
			
			Crisis in Den Haag.quote:DEN HAAG - Het HagaZiekenhuis in Den Haag kon zondagmiddag geen nieuwe coronapatiënten meer opnemen. Ambulances in de regio hebben te horen gekregen dat ze uit moeten wijken naar een ander ziekenhuis, zo bevestigt een woordvoerder van het Haagse ziekenhuis.
'Met de verschillende ziekenhuizen in de regio hebben we afspraken gemaakt over het aantal Covid-patiënten die we op kunnen nemen. Daar zaten we al een tijdje boven, maar zondag kon er echt niemand meer bij en hebben we een stop af moeten kondigen', legt de woordvoerder uit. 'Dat betekent dat ambulances naar andere ziekenhuizen in de regio uit moeten wijken.'
De spreiding van coronapatiënten is iets wat de ziekenhuizen al de gehele coronapandemie doen. De laatste maanden lag het aantal opnames zo laag dat spreiding niet nodig was, en dat alle ziekenhuizen voldoende capaciteit hadden om mensen op te nemen. 'We zien het aantal opnames de laatste tijd weer stijgen. Het is dan ook voor het eerst in lange tijd dat we patiënten moeten spreiden en voor het eerst in deze nieuwe golf dat we een opnamestop af hebben moeten kondigen', vertelt de woordvoerder van het ziekenhuis.
Maximum aantal coronapatiënten bereikt
De ziekenhuizen regelen de spreiding via het ROAZ, het Regionaal Overleg Acute Zorgketen. Directeur Martin Schalij vertelt dat het Haga-ziekenhuis niet het enige ziekenhuis in de regio is waar het maximum aantal coronapatiënten is bereikt. 'Het is in de hele regio een probleem', legt hij uit. Onder meer in het Groene Hart-ziekenhuis in Gouda ligt het ziekenhuis vol met nieuwe coronapatiënten.
Schalij heeft daarom maandagochtend een overleg met alle ziekenhuizen in de regio. Hierin pleit de directeur van het ROAZ voor een verhoging van de capaciteit van de IC's om meer patiënten op te kunnen vangen.
https://www.omroepwest.nl(...)obleem-in-hele-regio
 
			 
			
			
			Van alle 50+ heeft denk ik de meerderheid onderliggend lijden en/of overgewicht. Dus dat is wel een ding.quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:05 schreef tja77 het volgende:
[..]
Vooral die met overgewicht of onderliggend lijden.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:15 schreef Momo het volgende:
[..]
Van alle 50+ heeft denk ik de meerderheid onderliggend lijden en/of overgewicht. Dus dat is wel een ding.
 Bedoel je van alle mensen boven de 50 of die corona hebben?
 Bedoel je van alle mensen boven de 50 of die corona hebben?
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Jij hebt vandaag aardig wat cynisme in je koffie gedaan of niet?quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:16 schreef Noek het volgende:
Het noorden ligt straks weer vol met mensen uit het westen. Wanneer het gaat om ongevaccineerden zullen de meesten wel uit wijken komen van de grote steden. Fijn, zien ze eens hoe mooi het hier is en zijn ze er toch eens tussenuit.
 
											 
			 
			
			
			Gewoon in het algemeen mensen in Nederland die boven 50 jaar de zijn.quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:16 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]Bedoel je van alle mensen boven de 50 of die corona hebben?
 
			 
			
			
			De gemiddelde leeftijd op de IC is 55/56. Ze kunnen dan wel overgewicht hebben, maar comorbiditeiten zijn in de minderheid:quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:15 schreef Momo het volgende:
[..]
Van alle 50+ heeft denk ik de meerderheid onderliggend lijden en/of overgewicht. Dus dat is wel een ding.
 
			 
			
			
			Dat is al gedurende de hele pandemie zo, onder de 50 is de kans ontzettend klein dat iemand aan covid overlijd. Gevaccineerd of niet. De maatregel die ze in Moskou hebben ingesteld (maatregel/oproep) dat ongevaccineerde 60+ers de komende maanden binnen moeten blijven is wat mij betreft dan ook een goede, want dat is waar je het verschil kunt maken voor de ziekenhuizen.quote:Op zondag 24 oktober 2021 15:59 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Goed punt. Maar de <50 wordt dan wel het meest geraakt met nieuwe maatregelen omdat die groep het meest sociaal actief is.
 
			 
			
			
			Oeh, dat vind ik wel een heftige uitspraak. Maar komt misschien omdat ik zelf nog net een jonge hinde ben. Maar boven 50 kan natuurlijk van alles zijn.quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:17 schreef Momo het volgende:
[..]
Gewoon in het algemeen mensen in Nederland die boven 50 jaar de zijn.
 
			 
			
			
			Zelfs al vanaf 18 jaar en ouderquote:Op zondag 24 oktober 2021 16:20 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Oeh, dat vind ik wel een heftige uitspraak. Maar komt misschien omdat ik zelf nog net een jonge hinde ben.
quote:In 2020 had 50,0% van de Nederlanders van 18 jaar en ouder overgewicht. Overgewicht komt vaker voor bij mannen dan bij vrouwen
 
			 
			
			
			Ik denk dat het een utopie is om de komende winter aan (een vorm van) maatregelen te ontkomen. Daarmee schaar ik ook het afschalen van zorg onder een maatregel. Dat is wat mij betreft ook één van de redenen dat het onlogisch is om maatregelen puur en alleen voor ongevaccineerden in te stellen. We zijn uit de acute fase van de pandemie, maar we zitten nu in de acute situatie dat de zorg aan het instorten is. Maatregelen instellen voor ongevaccineerden kan daarin iets verlichting geven, maar het gaat je niet de winter door helpen.quote:Op zondag 24 oktober 2021 15:41 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Dat er te weinig bedden zijn lijkt me inderdaad wel duidelijk. Dat daar de prioriteit zou moeten liggen ook. Maar we hebben nou eenmaal de bedden die we nu hebben; en dan zie ik toch liever enkel maatregelen voor een bepaalde groep dan dat de gehele maatschappij weer geraakt wordt. En je de vaccinatiebereidheid voor eventuele boosters ook een klap toe dient, want vaccineren helpt dan toch niet om aan maatregelen te ontkomen.
 
			 
			
			
			Nope, can't do. Dan moeten we allemaal thuis gaan zitten. Samen lijden is beter maar uiteindelijk hebben de jongeren het toch gedaan.quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:19 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Dat is al gedurende de hele pandemie zo, onder de 50 is de kans ontzettend klein dat iemand aan covid overlijd. Gevaccineerd of niet. De maatregel die ze in Moskou hebben ingesteld (maatregel/oproep) dat ongevaccineerde 60+ers de komende maanden binnen moeten blijven is wat mij betreft dan ook een goede, want dat is waar je het verschil kunt maken voor de ziekenhuizen.
 Iedereen weer boos op al die kut jongeren die massaal de zorg overbelasten..
 Iedereen weer boos op al die kut jongeren die massaal de zorg overbelasten.. 
			 
			
			
			Vooral al die schoolgaande ongevaccineerde kinderenquote:Op zondag 24 oktober 2021 16:24 schreef Noek het volgende:
[..]
Nope, can't do. Dan moeten we allemaal thuis gaan zitten. Samen lijden is beter maar uiteindelijk hebben de jongeren het toch gedaan.Iedereen weer boos op al die kut jongeren die massaal de zorg overbelasten..
Oh nee, wacht..
 
											 
			 
			
			
			Jepquote:Op zondag 24 oktober 2021 16:24 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Wow, dat is heftig. Wat telt dan als overgewicht? Een BMI boven 25 of zo?
 
			 
			
			
			Of mensen zien de bui al hangen en denken: Ik ga nog even snel een middagje het bos in, voor Rutte en de Jonge me weer thuis laten blijvenquote:
 
											 
			 
			
			
			Besmettingen onder jongeren leiden ook tot opnames van oudere familieleden.quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:24 schreef Noek het volgende:
[..]
Nope, can't do. Dan moeten we allemaal thuis gaan zitten. Samen lijden is beter maar uiteindelijk hebben de jongeren het toch gedaan.Iedereen weer boos op al die kut jongeren die massaal de zorg overbelasten..
Oh nee, wacht..
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Klopt, mensen die zo lopen te miepen over het percentage op de IC met overgewicht hebben volgens mij ook niet helemaal een helder beeld van de mate van overgewicht onder ouderen. Van de mensen van boven de 65 heeft ruim 60% overgewicht. Ook ergens natuurlijk wel verklaarbaar om vele redenen.quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:17 schreef Momo het volgende:
[..]
Gewoon in het algemeen mensen in Nederland die boven 50 jaar de zijn.
 
			 
			
			
			Maar het afschalen van zorg is kennelijk iets wat standaard gebeurt in griepseizoenen, waarom zouden we dat middel nu moeten schuwen? (afgezien van de inhaalzorg, waar je ook nog andere oplossingen voor hebt)quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:23 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik denk dat het een utopie is om de komende winter aan (een vorm van) maatregelen te ontkomen. Daarmee schaar ik ook het afschalen van zorg onder een maatregel. Dat is wat mij betreft ook één van de redenen dat het onlogisch is om maatregelen puur en alleen voor ongevaccineerden in te stellen. We zijn uit de acute fase van de pandemie, maar we zitten nu in de acute situatie dat de zorg aan het instorten is. Maatregelen instellen voor ongevaccineerden kan daarin iets verlichting geven, maar het gaat je niet de winter door helpen.
De zorg piept en kraakt met minder dan 200 coronapatiënten op de IC. Als we aannemen dat er ook in het meest gunstige geval zo'n 100 blijven liggen gaan er de komende winter ook een hoop grieppatiënten bij komen. In een gemiddeld griepseizoen zijn dat er ook meer dan 100, dus er is geen reden aan te nemen dat dat nu niet zo is.
 
			 
			
			
			Precies, zoals Noek al schreef dus. Kutjongeren hebben het gedaan!quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:26 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Besmettingen onder jongeren leiden ook tot opnames van oudere familieleden.
 
			 
			
			
			Want daar zit ook echt het gevaar natuurlijk. In de buitenlucht. Krijgen we die discussies weerquote:Op zondag 24 oktober 2021 15:50 schreef Haags het volgende:
[ twitter ]
Ik dacht dat we dit kansloze gezeik achter ons hadden gelaten begin 2021...
 Dat micro managen ben ik wel echt helemaal klaar mee. Ik maak me vast klaar voor de mooie cirkels in de parken.
 Dat micro managen ben ik wel echt helemaal klaar mee. Ik maak me vast klaar voor de mooie cirkels in de parken.
											 
			 
			
			
			Ja precies, hun schuld dus.quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:26 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Besmettingen onder jongeren leiden ook tot opnames van oudere familieleden.
 
			 
			
			
			En boven de 18 jaar dus al meer dan 50 % (volgens Momo hiervoor). Dat vindt ik nog zorgwekkender eigenlijk.quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:26 schreef Monolith het volgende:
[..]
Klopt, mensen die zo lopen te miepen over het percentage op de IC met overgewicht hebben volgens mij ook niet helemaal een helder beeld van de mate van overgewicht onder ouderen. Van de mensen van boven de 65 heeft ruim 60% overgewicht. Ook ergens natuurlijk wel verklaarbaar om vele redenen.
 
			 
			
			
			Maar er liggen toch doorgaans niet zoveel grieppatiënten op de IC als er nu met covid liggen, of wel?quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:26 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Maar het afschalen van zorg is kennelijk iets wat standaard gebeurt in griepseizoenen
 
			 
			
			
			Omdat dat nu heilig is. Gommers hield een pleidooi dat het personeel het niet meer aan kan en "we de zorg niet weer af willen schalen". Afspraken die afgezegd worden komen op 't moment groot in de krant, etc.quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:26 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Maar het afschalen van zorg is kennelijk iets wat standaard gebeurt in griepseizoenen, waarom zouden we dat middel nu moeten schuwen? (afgezien van de inhaalzorg, waar je ook nog andere oplossingen voor hebt)
Of begrijp ik je verkeerd, dat kan ook natuurlijk.
 
			 
			
			
			Wat dacht jij dan, dat Nederland uit allemaal topsporters bestaat ofzo?quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:29 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
En boven de 18 jaar dus al meer dan 50 % (volgens Momo hiervoor). Dat vindt ik nog zorgwekkender eigenlijk.
 
											 
			 
			
			
			Ik denk dat het per jaar verschilt. Dit was 2018:quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:29 schreef Tijn het volgende:
[..]
Maar er liggen toch doorgaans niet zoveel grieppatiënten op de IC als er nu met covid liggen, of wel?
En 2016:quote:In het Sint Antonius in Utrecht en Nieuwegein zijn 70 mensen opgenomen met complicaties als gevolg van de griep. Ongeveer 1 op de 15 bedden is nu voor mensen met griep. Het ziekenhuis heeft bedden bijgeplaatst om iedereen kwijt te kunnen. ,,Niet alleen bij ons. Overal in Nederland worstelen ziekenhuizen met de beddencapaciteit en is het passen en meten. Soms is het zo druk dat mensen een extra nacht op de spoedeisende hulp moeten blijven omdat er geen bed vrij is op de verpleegafdeling'', zegt Jeanne Marie Douven van het Sint Antonius.
quote:In het Erasmus MC in Rotterdam, waar Gommers ook arts is, zijn twee operaties uitgesteld, vanwege de volle ic. Gemiddeld liggen op deze afdeling nu wekelijks drie tot vijf grieppatiënten in kritieke toestand, die 10 dagen tot een maand moeten blijven. Op de ic van het Sophia Kinderziekenhuis liggen ook kinderen aan de hartlongmachine
 
			 
			
			
			Om een BMI onder 25 te hebben hoef je echt geen topsporter te zijn hoor. Ik schrik er wel van dat er zoveel mensen te dik zijn ja. Maar inderdaad, als ik in mijn omgeving kijk zie ik er wel veel, jong en oud.quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:30 schreef Tijn het volgende:
[..]
Wat dacht jij dan, dat Nederland uit allemaal topsporters bestaat ofzo?
 
			 
			
			
			Dat gaat in alle gevallen wel om veel kleinere aantallen dan we nu zien, toch?quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:31 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik denk dat het per jaar verschilt. Dit was 2018:
[..]
En 2016:
[..]
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Klopt, maar dat wordt natuurlijk ook weer deels veroorzaakt door die ouderen. In de categorie 18-34 valt het nog wel mee, daarboven gaat het hard:quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:29 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
En boven de 18 jaar dus al meer dan 50 % (volgens Momo hiervoor). Dat vindt ik nog zorgwekkender eigenlijk.
 
			 
			
			
			quote:Ook verpleegkundigen en artsen krijgen griep en vallen uit. Bij absentie van zorgverleners stellen ziekenhuizen hun zorgcapaciteit bij en gaan zij soms noodgedwongen over tot sluiting van de Spoedeisende Hulp en reductie van het aantal opnamebedden in een periode waarin de behoefte daaraan juist het hoogst is (zie info ‘Overbelasting: cijfers uit Leiden’). Het doorverwijzen van patiënten naar andere ziekenhuizen verhoogt bovendien de druk op het regionale netwerk
 
			 
			
			
			Morgen beginnen de scholen weer in het midden.quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:26 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Besmettingen onder jongeren leiden ook tot opnames van oudere familieleden.
 
											 
			 
			
			
			In het begin van de pandemie kwam uit het UMCG dat rapport over overgewicht en het receptoren-verhaal.quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:30 schreef Tijn het volgende:
[..]
Wat dacht jij dan, dat Nederland uit allemaal topsporters bestaat ofzo?
 
			 
			
			
			Als er een paar morbide obesen (bmi >40) tussen zitten, dan trek je zo'n gemiddelde wel enorm omhoog natuurlijk. Ik keek het even na en dat is zelfs 13% van de Nederlanders. Like wtfquote:Op zondag 24 oktober 2021 16:26 schreef Noek het volgende:
Gemiddelde BMI van 30.6 was het, toch. Dat is geen overgewicht. Dat is ernstig overgewicht. Dat is wel een verschil.
 
											 
			 
			
			
			In het geval van Sint Antonius ging het over 70 bedden op een totaal van (momenteel) 575 bedden. Ze hebben het erover dat 1 op de 15 bedden voor een grieppatiënt is.quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:34 schreef Tijn het volgende:
[..]
Dat gaat in alle gevallen wel om veel kleinere aantallen dan we nu zien, toch?
quote:Het verschil blijkt uit de cijfers van de stichting Nationale Intensive Care Evaluatie: tijdens de epidemie in 2018 lagen er op het hoogtepunt 350 patiënten met ademhalingsproblemen op de Nederlandse ic’s.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Het is een nieuwe pandemie aan het worden.quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:37 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Als er een paar morbide obesen (bmi >40) tussen zitten, dan trek je zo'n gemiddelde wel enorm omhoog natuurlijk. Ik keek het even na en dat is zelfs 13% van de Nederlanders. Like wtf
 
			 
			
			
			Ik heb overgewicht (ook niet goed, wel vooral kont/benen te dik, taille normaal), maar op een terras mensen kijken geeft me meestal wel een opluchtend gevoelquote:Op zondag 24 oktober 2021 16:35 schreef Noek het volgende:
In het begin van de pandemie kwam uit het UMCG dat rapport over overgewicht en het receptoren-verhaal.
Toen zat ik in de auto bij de Appie op de parkeerplaats en zag zoveel overgewicht en ik dacht:"ooooh zielig! Y'all gonna die!" maar dat viel gelukkig reuze mee maar als je goed oplet dan is overgewicht het nieuwe normaal.
 Zo-veel mensen die te zwaar zijn.
 Zo-veel mensen die te zwaar zijn.
											 
			 
			
			
			Een vriend van me is kledingmaker, die noemt het altijd 'welstand'. Iemand heeft veel of weinig last van welstand.quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:35 schreef Noek het volgende:
[..]
In het begin van de pandemie kwam uit het UMCG dat rapport over overgewicht en het receptoren-verhaal.
Toen zat ik in de auto bij de Appie op de parkeerplaats en zag zoveel overgewicht en ik dacht:"ooooh zielig! Y'all gonna die!" maar dat viel gelukkig reuze mee maar als je goed oplet dan is overgewicht het nieuwe normaal.
 
			 
			
			
			Ik kreeg uitnodiging voor volgende week (oktober) voor de griepprik. Meestal kan de grieprik pas de 1e week of 2e week van november ophalen (wat vrij laat is)quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:34 schreef Isabeau het volgende:
De griepvaccinaties zijn ook best laat dit jaar, vind ik. Afgelopen jaren in oktober, nu in november. En ik ken al heel veel mensen die al flink ziek zijn geweest van de griep
 
			 
			
			
			quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:38 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik heb overgewicht (ook niet goed, wel vooral kont/benen te dik, taille normaal), maar op een terras mensen kijken geeft me meestal wel een opluchtend gevoelZo-veel mensen die te zwaar zijn.
 
   
   
											 
			 
			
			
			Dat is hier aan het zwembad goed te merken trouwens. Die zijn gisteren allemaal weer vertrokken gelukkigquote:Op zondag 24 oktober 2021 16:34 schreef capricia het volgende:
[..]
Morgen beginnen de scholen weer in het midden.
 
											 
			 
			
			
			Maar als je dan kijkt op basisscholen of middelbare scholen dan weet je dat we straks een ander zorgprobleem hebben. Kinderen zijn echt doomed en dat is echt ruk.quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:38 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik heb overgewicht (ook niet goed, wel vooral kont/benen te dik, taille normaal), maar op een terras mensen kijken geeft me meestal wel een opluchtend gevoelZo-veel mensen die te zwaar zijn.
 
			 
			
			
			Dat is tegenwoordig toch een modebeeld? Ik zie in de stad wel 's vrouwen voorbij lopen waarvan je denkt dat ze een corset dragen om hun middel, maar een aanwezig achterwerk hebbenquote:Op zondag 24 oktober 2021 16:38 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik heb overgewicht (ook niet goed, wel vooral kont/benen te dik, taille normaal), maar op een terras mensen kijken geeft me meestal wel een opluchtend gevoelZo-veel mensen die te zwaar zijn.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik moet echt moeite doen om mijn BMI zo rond de 20 te houden en niet daaronder.quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:38 schreef bloodymary1 het volgende:
Ik weet nog wel als 25 jaar geleden of zo Amerikaanse collega's op het werk kwamen we allemaal riepen van ohhhh wat zijn die mensen dik! En nu zijn we hier ook zo ver gekomen.
Ik word er eigenlijk steeds blijer van zo! (50 + en BMI 22), ik ga een stukje taart pakken en daarna een glas wijn! Yolo!
 
			 
			
			
			Ja dat is echt zeker waar. Ik denk ook als je als kind al dik bent, dat het nooit meer goed komt. Een vriendin van mij maakte zich laatst zorgen dat haar zoontje (11 jaar) zo mager was. Ik keek en vind het heel normaal, zoals wij vroeger allemaal waren, zeker als je in de groei bent.quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:40 schreef Noek het volgende:
[..]
Maar als je dan kijkt op basisscholen of middelbare scholen dan weet je dat we straks een ander zorgprobleem hebben. Kinderen zijn echt doomed en dat is echt ruk.
 
			 
			
			
			Je mag wel beetje van mij lenen hoor. Zit gelukkig wel goedquote:Op zondag 24 oktober 2021 16:41 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik moet echt moeite doen om mijn BMI zo rond de 20 te houden en niet daaronder.
 
											 
			 
			
			
			Kan ik je lintworm een weekje lenen? Ik moet echt mn best doen om niet boven de ~23 te komen.quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:41 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik moet echt moeite doen om mijn BMI zo rond de 20 te houden en niet daaronder.
 
			 
			
			
			Blijf hier alsjeblieft mee doorgaan. Goed om de context van cijfers te (blijven) begrijpenquote:Op zondag 24 oktober 2021 16:07 schreef _serial_ het volgende:
Er staan zoals gebruikelijk sinds 15:45 nieuwe grafieken op :
https://rivm.wegmetdetestwet.nl/rivm.html
Ik post deze niet meer standaard op het forum, maar ze worden wel automatisch bijgewerkt.
Duiding :
- DPL slechts 100 hoger dan gisteren
- Datavertraging 5-10 dagen is met 200 toegenomen, van de vandaag gemelde meldingen zijn er bijna 1100 ouder dan 5 dagen (idealiter is 200 een mooi aantal)
- Datavertraging ouder dan 10 dagen is ook opgelopen tot bijna 200 meldingen
- Piekdag ligt net als gisteren op 18-10
- Gek genoeg wordt er op vrijdag altijd minder getest dan overige door de weekse dagen, over 2 dagen weten we de weekend testcijfers, percentage positief was vrijdag 16.89%
- De groep 20-29 gevolgd door de groep 30-39 en daarna 10-19 zijn deze week voor het grootste gedeelte verantwoordelijk voor de meldingen, niet geheel toevallig zijn dit ook de groepen die niet erg goed gevaccineerd zijn.
 
											 
			 
			
			
			Jaquote:Op zondag 24 oktober 2021 16:40 schreef Noek het volgende:
Maar als je dan kijkt op basisscholen of middelbare scholen dan weet je dat we straks een ander zorgprobleem hebben. Kinderen zijn echt doomed en dat is echt ruk.
 Ik keek in de VS mijn ogen uit want dat was blijkbaar een vooroordeel wat echt was. Zoveel waggelende mensen. Mensen in scootmobiels. Maar we gaan hier ook helaas hard die kant op. En het is zo ongezond voor je. Je  vernielt je knieën en dan kan je nog minder bewegen = vicieuze cirkel. En nu heb je ook nog eens het risico veel erger ziek te worden van het coronavirus.
 Ik keek in de VS mijn ogen uit want dat was blijkbaar een vooroordeel wat echt was. Zoveel waggelende mensen. Mensen in scootmobiels. Maar we gaan hier ook helaas hard die kant op. En het is zo ongezond voor je. Je  vernielt je knieën en dan kan je nog minder bewegen = vicieuze cirkel. En nu heb je ook nog eens het risico veel erger ziek te worden van het coronavirus.
											 
			 
			
			
			Ja precies, leer ze vooral niet te overeten want dat is het begin van alle ellende.quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:42 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ja dat is echt zeker waar. Ik denk ook als je als kind al dik bent, dat het nooit meer goed komt. Een vriendin van mij maakte zich laatst zorgen dat haar zoontje (11 jaar) zo mager was. Ik keek en vind het heel normaal, zoals wij vroeger allemaal waren, zeker als je in de groei bent.
Huisdieren zijn trouwens tegenwoordig ook vaak veel te dik. Dikke honden, dikke katten, dikke cavia's, dikke alpaca's.
 
			 
			
			
			Dit zijn wij over 10 jaar:quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:44 schreef Isabeau het volgende:
[..]
JaIk keek in de VS mijn ogen uit want dat was blijkbaar een vooroordeel wat echt was. Zoveel waggelende mensen. Mensen in scootmobiels. Maar we gaan hier ook helaas hard die kant op. En het is zo ongezond voor je. Je vernielt je knieën en dan kan je nog minder bewegen = vicieuze cirkel. En nu heb je ook nog eens het risico veel erger ziek te worden van het coronavirus.
 
			 
			
			
			Dat was wel een super mooie filmquote:Op zondag 24 oktober 2021 16:45 schreef chratnox het volgende:
Dit zijn wij over 10 jaar:
[ afbeelding ]
 
											 
			 
			
			
			Welke film was dat ook al weer?quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:45 schreef chratnox het volgende:
[..]
Dit zijn wij over 10 jaar:
[ afbeelding ]
 
			 
			
			
			Wall-Equote:

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |