Hoezo dat klopt niet?quote:Op zaterdag 23 oktober 2021 15:24 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Waarom juich je dit eigenlijk toe?
[..]
Dat klopt niet. Immers worden deze cijfers niet openbaar bijgehouden. Het is afgaan op anekdotes 'momenteel is het grootste deel op de IC's ongevaccineerd' .. '90% van de mensen op de IC's zijn ongevaccineerd'. Dat is allemaal prima, maar waarom is dit niet online te bekijken voor de burger? Dit lijken mij juist zeer relevante cijfers die misschien zelfs de vaccinatiebereidheid positief kunnen beïnvloeden. Tenzij het natuurlijk allemaal net een tikkeltje anders ligt dan men tracht te beweren ... en dat idee krijg ik nu toch wel.
'Vooral mensen met een alcoholprobleem en niet-gevaccinneerd hebben ernstige coronaklachten.'quote:Op zaterdag 23 oktober 2021 13:07 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Of zuipers, die schijnen nu ook de sjaak te zijn
[ afbeelding ]
België
Met wat onschuldig-ogende vraagjes sijpelt het ook Nederland binnen; discriminerende, mensonterende beperkingen.quote:
Dat ding voor haar smoelquote:Op zaterdag 23 oktober 2021 19:27 schreef PSVCL het volgende:
[ twitter ]
Leuke luier heeft ze op. Wat een afgang.
Haha, oeps! Zie d'r dan ook spartelen. Als je nu eerlijk bent zeg je gewoon direct: het wisselt, maar momenteel is de helft in de ziekenhuizen is gevaccineerd. Maar men weet, als we dat doen beïnvloeden we de vaccinatiebereidheid op een negatieve manier. Kortom, we moeten zoveel mogelijk draaien om dit niet te hoeven toegeven.quote:Op zaterdag 23 oktober 2021 19:27 schreef PSVCL het volgende:
[ twitter ]
Leuke luier heeft ze op. Wat een afgang.
Ja, gewoon oprekken wat ze zegt, en dat projecteren op Nederland...quote:
Stel dat 100% gevaccineerd is in het ziekenhuis:quote:Op zaterdag 23 oktober 2021 22:27 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Haha, oeps! Zie d'r dan ook spartelen. Als je nu eerlijk bent zeg je gewoon direct: het wisselt, maar momenteel is de helft in de ziekenhuizen is gevaccineerd. Maar men weet, als we dat doen beïnvloeden we de vaccinatiebereidheid op een negatieve manier. Kortom, we moeten zoveel mogelijk draaien om dit niet te hoeven toegeven.
En dit is dus ook precies waarom men niet structureel en transparant de gegevens deelt omtrent gevaccineerden/ongevaccineerden qua positieve tests/ziekenhuisopnames/IC's. Dat ligt veel hoger dan men eigenlijk zou willen dus lijkt de bekende doofpot de beste optie.
Echt zo doorzichtig en voor de hand liggend allemaal.quote:
Waarom dafuq ben je nog steeds je toetsenbord aan het slijten over opnamecijfers, besmettingen, onderliggend lijden, immuunsysteem, IC bedden, opschalen wel/niet, ziek worden/wel/niet etc etc .. we gaan gewoon een volgende lockdown/beperking/series aan maatregelen in en het maakt gene ene malle moer uit hoeveel dit en hoeveel dat, hoeveel zus, hoeveel zoquote:Op zaterdag 23 oktober 2021 22:56 schreef Wantie het volgende:
[..]
Stel dat 100% gevaccineerd is in het ziekenhuis:
De opnamecijfers zijn een stuk lager tov het aantal besmettingen dan voor de vaccinaties en het is algemeen bekend dat mensen op leeftijd of vanwege een onderliggend lijden een slechter immuunsysteem hebben minder reageren op het vaccin en dus nog steeds risico lopen ernstig ziek te worden...
Ook Rusland is ons voorquote:Rusland meldt voor vijfde dag op rij recordaantal doden
Ook in Rusland neemt de druk op de zorg toe. Zaterdag werden 1.075 coronagerelateerde sterfgevallen gemeld, het vijfde dagrecord op rij. Tevens werden ruim 37.000 positieve tests gemeld, een stijging ten opzichte van voorgaande dagen.
Inwoners van Moskou keren op 28 oktober terug in een lockdown. Alle niet-essentiële winkels, cafés en restaurants moeten dan sluiten. Alleen winkels waar basisbehoeften worden verkocht, zoals apotheken en supermarkten, mogen de deuren openhouden.
Woensdag kwam president Vladimir Poetin al met een nationale maatregel. Hij wil dat mensen vanaf 30 oktober een week lang niet naar hun werk gaan en drong er bij regionale leiders op aan indien nodig zelf plaatselijke maatregelen te treffen. In het land komt de vaccinatiegraad maar niet op gang, doordat inwoners de in eigen land ontwikkelde vaccins wantrouwen.
Jeetje… 1 miljard Chinese complotaanhangersquote:Op zaterdag 23 oktober 2021 21:14 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Ah dat Social credit systeem dat alleen in de hoofden van complotaanhangers bestaat.
En nee
-niet meestemmen met een onzinmotie is geen bewijs
-en nee een proefballonnetje om CO2 restricties op te leggen ook niet
In Rusland is er dus volgens je citaat een recordaantal doden en komt vaccineren kennelijk niet op gang.quote:Op zaterdag 23 oktober 2021 23:23 schreef KNAK het volgende:
[..]
Waarom dafuq ben je nog steeds je toetsenbord aan het slijten over opnamecijfers, besmettingen, onderliggend lijden, immuunsysteem, IC bedden, opschalen wel/niet, ziek worden/wel/niet etc etc .. we gaan gewoon een volgende lockdown/beperking/series aan maatregelen in en het maakt gene ene malle moer uit hoeveel dit en hoeveel dat, hoeveel zus, hoeveel zo![]()
Het is al láng bepaald wat ons te wachten staat....
[..]
Ook Rusland is ons voor
Komt nog wel. Wij zijn binnenkort weer aan de beurt.quote:Op zondag 24 oktober 2021 00:04 schreef Wantie het volgende:
[..]
In Rusland is er dus volgens je citaat een recordaantal doden en komt vaccineren kennelijk niet op gang.
Gevolg is dat Putin met een vrij drastische lockdown komt.
Hoezo is dat onze voorbode?
Hier is 87% boven de 18 1x gevaccineerd en 83% volledig.
De ziekenhuisopnamen zijn vrij gering in vergelijking met vorig jaar.
Er is hier geen aanleiding voor de maatregelen die in Rusland genomen worden.
Je impliceert dat het allemaal voorafgesproken spel is, dat er kennelijk een hogere macht is de zowel bepaalt wat Poetin beslist en bepaalt wat onze overheid beslist, met Covid als dekmantel...
Hihi jij bent zo grappig...... Tevens echt onwetendquote:Op zondag 24 oktober 2021 00:16 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Daarom draait Poetin de gaskraan dicht.. krijgen wij het koud, minder weerstand en dus meer corona.
Zo rollen die Russische kameraden
Zembla en "Big Pharma" onderwerpenquote:Op zondag 24 oktober 2021 03:28 schreef Mytho het volgende:
WHO Says Covid-19 Asymptomatic Transmission Is ‘Very Rare’
zelfs met symptomen is nooit wetenschappelijk bewezen in een gecontroleerde omgeving, double blind.
dus lockdown heeft geen nut als het niet besmettelijk is.
zelfde truukje
https://www.bnnvara.nl/zembla/artikelen/de-overbodige-griepprik
Dit heeft wel enigszins wat aansluiting op hoe anderen dan weer de wereld bekijken. Voor hen is alles wat pro-vaccin is fantastisch. En een kritische noot over vaccins is min of meer een zonde. Mensen die zich niet laten vaccineren zijn walgelijke, duivelse individuen die eigenlijk niet eens meer zouden moeten worden geholpen als men zich ernstig ziek bij een ziekenhuis meldt.quote:Op zondag 24 oktober 2021 08:46 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Zembla en "Big Pharma" onderwerpen![]()
Stukje proberen te kijken, maar het is weer alle andere Big Pharma onderwerpen... Zet de mensen/wetenschappers die pro griepvaccin neer als halve boeven en de paar wetenschappers die wat anders zeggen als helden..
Ah, dus gevaccineerden in het ziekenhuis zijn mensen die last hebben van hun immuunsysteem, maar ongevaccineerden zijn allemaal schuimbekkende wappies die uit principe niet gevaccineerd zijn.quote:Op zaterdag 23 oktober 2021 22:56 schreef Wantie het volgende:
[..]
Stel dat 100% gevaccineerd is in het ziekenhuis:
De opnamecijfers zijn een stuk lager tov het aantal besmettingen dan voor de vaccinaties en het is algemeen bekend dat mensen op leeftijd of vanwege een onderliggend lijden een slechter immuunsysteem hebben minder reageren op het vaccin en dus nog steeds risico lopen ernstig ziek te worden...
Als Corona niet besmettelijk is, waardoor raken mensen dan besmet?quote:Op zondag 24 oktober 2021 03:28 schreef Mytho het volgende:
WHO Says Covid-19 Asymptomatic Transmission Is ‘Very Rare’
zelfs met symptomen is nooit wetenschappelijk bewezen in een gecontroleerde omgeving, double blind.
dus lockdown heeft geen nut als het niet besmettelijk is.
zelfde truukje
https://www.bnnvara.nl/zembla/artikelen/de-overbodige-griepprik
Klopt.quote:Op zondag 24 oktober 2021 08:58 schreef _I het volgende:
[..]
Ah, dus gevaccineerden in het ziekenhuis zijn mensen die last hebben van hun immuunsysteem
Dat is je frustratie die spreekt..quote:, maar ongevaccineerden zijn allemaal schuimbekkende wappies die uit principe niet gevaccineerd zijn.
Nee, je kunt het gewoon niet hebben dat vaccineren nog steeds de enige oplossing is tegen het virus.quote:Je bent er maar druk mee de hele dag! Triest.
Natuurlijk is Covid wel besmettelijk. Een relevantere vraag wat dat betreft is waarom we nog over zouden gaan tot lockdowns als het bron-en contactonderzoek van de RIVM uitwijst dat het overgrote deel van de besmettingen thuis wordt opgelopen.quote:Op zondag 24 oktober 2021 09:38 schreef Wantie het volgende:
[..]
Als Corona niet besmettelijk is, waardoor raken mensen dan besmet?
Dat is het momenteel niet. Wellicht als er betere vaccins komen, maar de huidige zijn absoluut niet effectief genoeg.quote:Op zondag 24 oktober 2021 09:42 schreef Wantie het volgende:
Nee, je kunt het gewoon niet hebben dat vaccineren nog steeds de enige oplossing is tegen het virus.
Dus dan zou je een Spaanse lockdown moeten toepassen.quote:Op zondag 24 oktober 2021 09:44 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Natuurlijk is Covid wel besmettelijk. Een relevantere vraag wat dat betreft is waarom we nog over zouden gaan tot lockdowns als het bron-en contactonderzoek van de RIVM uitwijst dat het overgrote deel van de besmettingen thuis wordt opgelopen.
[..]
Dat is het wel, dat blijkt ook uit de cijfers.quote:Dat is het momenteel niet. Wellicht als er betere vaccins komen, maar de huidige zijn absoluut niet effectief genoeg.
Je kunt het virus niet uitdoven.quote:Op zondag 24 oktober 2021 10:03 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dus dan zou je een Spaanse lockdown moeten toepassen.
Niemand de deur meer uit voor enkele weken om het uit te doven...
Oh ja? Hier worden nochtans op structurele basis geen gegevens van bijgehouden. In België kwam al naar voren dat momenteel schijnbaar meer dan de helft van de patiënten in de ziekenhuizen wél is gevaccineerd. Vanuit dat perspectief lijkt het mij erg vreemd dat dit in andere landen niet enigszins in evenwicht zou zijn. Het is namelijk niet zo dat België hele andere vaccins heeft.quote:Op zondag 24 oktober 2021 10:03 schreef Wantie het volgende:
Die laten zien dat het een stuk beheersbaarder is.
Het gaat om de druk op de zorg, en die is sterk afgenomen. En bestaat voor een belangrijk deel uit niet gevaccineerden.
Dat kan wel, alleen wordt het daarna opnieuw geïntroduceerd van buitenaf.quote:Op zondag 24 oktober 2021 10:51 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Je kunt het virus niet uitdoven.
[..]
Hoe is de vaccinatiegraad in België?quote:Oh ja? Hier worden nochtans op structurele basis geen gegevens van bijgehouden. In België kwam al naar voren dat momenteel schijnbaar meer dan de helft van de patiënten in de ziekenhuizen wél is gevaccineerd.
Landen laten zich lastig met elkaar vergelijken omdat de omstandigheden verschillen.quote:Vanuit dat perspectief lijkt het mij erg vreemd dat dit in andere landen niet enigszins in evenwicht zou zijn. Het is namelijk niet zo dat België hele andere vaccins heeft.
Waarom zouden mensen sterven als een klein deel van de bevolking zich niet laat vaccineren?quote:Op zondag 24 oktober 2021 11:07 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Jouw principe waar anderen voor mogen sterven?
#hypocriet #egoist
Ik zou niet weten waarom ik deze verhalen niet zou geloven. Maar jij denkt blijkbaar dat min of meer elke ongevaccineerde in het ziekenhuis terecht komt. Van alle bekende besmettingsgevallen in Nederland is 3.5% in het ziekenhuis beland. En van die groep is dan weer 18% op de IC gekomen. En in veel gevallen (zoals we inmiddels weten) gaat dit om mensen boven de 65, mensen met (morbide) obesitas en/of een onderliggende aandoening.quote:Op zondag 24 oktober 2021 11:32 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Wellicht gemist, maar iets met overbelasting zorg en ligduur covid patiënten op de IC tov ligduur hartoperaties, kanker operaties, transplantaties etc
https://www.ad.nl/utrecht(...)hrikkelijk~a359914d/
Bijvoorbeeld
Maar ja, daar geloof jij niet in natuurlijk
Klinkt niet echt als ingrepen waarna een IC bed nodig is.quote:De operatie die het vaakst op de plank bleef liggen, is de staar- en nastaaroperatie: zo’n 18 procent van de inhaalzorg. Ook heup- en knievervanging (9 procent), liesbreuken en andere buikwandbreuken (7 procent), operaties bij spataderen (3 procent) en operaties bij vrouwen met incontinentieklachten of een verzakking (3 procent) moeten nog veel worden ingehaald.
Wel ingrepen die lijden door verschuiving van verpleegkundigen naar Covid afdelingen.quote:Op zondag 24 oktober 2021 12:11 schreef KNAK het volgende:
[..]
Klinkt niet echt als ingrepen waarna een IC bed nodig is.
Dankzij die maatregelen waren Ahoy etc niet nodig.quote:Dat gestuntel met cijfertjes, bedden, capaciteit, dat is na 19 maanden wel mooi geweest.
Een virus in China, met doodvallende mensjes op TV, waar ze hele ziekenhuizen binnen enkele weken uit de grond stampten, iets waar alle alarmbellen voor bij ons ook afgingen en we allerlei maatregelen voor troffen zoals Ahoy volknallen met noodhospitalen e.d., en dit vervolgens alles ongebruikt afbraken terwijl we wél doorgingen met absurde maatregelen.
We weten niet hoe de pandemie zich verder gaat ontwikkelen.quote:Nu dus 19 maanden verder met onderhands een hoop misselijkmakende, ziekelijke ontwikkelingen zoals het dwingen van injecties en het uitsluiten van een deel van het volk en we gaan wéér een nieuwe ronde beginnen met uitzicht op nog méér ellende.Nog méér beperkingen en nog méér maatregelen. Als je daar achter staat verdien je je injectie, en moet je er maar nog veel en veel meer nemen.
Je mag daar gewoon heen zonder vaccinatie.quote:Ik stond gisteren bij de Sligro, enkele 100en euro's aan waren. Vraag die kassamiep of ik zegeltjes wilde hebben voor een concert. Ik gaf daarop als antwoord nee, dat ik niet naar binnen mocht, want ik vaccineer niet, geef maar aan de volgende klant.
Heel die rij achter mij, de kassamiep, mensen er om heen keken mij een beetje verrast aan. Alsof ze nog niet doorhadden dat o.a. ik en zoveel anderen uitgesloten worden.
We hadden vorig jaar een geheel gesloten horeca.quote:Misschien moet dat maar eens vaker gezegd worden, dat wat nu gebeurt vreselijk fout is en steeds fouter wordt. Als dat wat nu gebeurt als normaal gezien wordt hebben we als samenleving al verloren.
door propaganda.quote:Op zondag 24 oktober 2021 09:38 schreef Wantie het volgende:
[..]
Als Corona niet besmettelijk is, waardoor raken mensen dan besmet?
Dus dat ik positief getest ben op Covid wil niet zeggen dat ik het ergens heb opgelopen?quote:Op zondag 24 oktober 2021 12:38 schreef Mytho het volgende:
[..]
door propaganda.
als het besmettelijk is,. laat eens wetenschappelijke bewijzen zien. moet in gecontroleerde omgeving om externe factoren uiit te sluiten. double blind. etc.
Dus?quote:ik wordt nooit ziek, verkouden , griep,etc.
Waarom is die persoon positief op corona getest?quote:vaak bewzen door mensen dichtbij te laten hoesten, van zelfde beker te drinken etc. zelfs bij iemand die positief op covid werd getest.
83% is volledig gevaccineerd, 87% gedeeltelijk, 13% ongevaccineerd.quote:Op zondag 24 oktober 2021 12:58 schreef HowardRoark het volgende:
Interessant. Blijkbaar houd het RIVM dus wél bij wat de vaccinatiestatus is van de besmettingsgevallen. En daar kunnen we dus uit opmaken dat het percentage besmettingsgevallen onder gevaccineerden met rap tempo aan het stijgen in.
[ afbeelding ]
Bron (pagina 25)
Je weet er een leuke draai te geven. Het blijkt uit deze gegevens simpelweg dat de gevaccineerden ook een flink aandeel hebben in de stijging van de besmettingsgevallen. Ik ben vanuit dat perspectief erg benieuwd wat er nu gaat gebeuren als dit maar blijft stijgen. Dan heb je straks pakweg 90% van de besmettingsgevallen die van gevaccineerden afkomstig is. En dat ga je zonder enige twijfel ook zien in de ziekenhuizen natuurlijk. Dus ik verwacht dat de komende maanden de status 'volledig gevaccineerd' wel zal worden aangepast, dit gaat dan pas op als je 2 keer bent gevaccineerd én een boostershot hebt gehad. Dan kun je weer een prachtig narratief creëren dat het allemaal aan de "ongevaccineerden" ligt.quote:Op zondag 24 oktober 2021 13:14 schreef Wantie het volgende:
[..]
83% is volledig gevaccineerd, 87% gedeeltelijk, 13% ongevaccineerd.
13% is goed voor 46% van de besmettingen...
Dat het stijgt onder gevaccineerden: logisch, daar zijn steeds meer van.
Waarom kies je voor 2016?quote:Op zondag 24 oktober 2021 13:22 schreef Mytho het volgende:
pandemie?
van 0-65 zelfs minder dan vorig jaar gestorven
21 683 in 2020
22 287 in 2016
https://opendata.cbs.nl/#(...)ble?ts=1635074311324
Ja, kennelijk is 85% van de bevolking verantwoordelijk voor ongeveer de helft van de besmettingen, en 13% van de bevolking voor de andere helft...quote:Op zondag 24 oktober 2021 13:23 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Je weet er een leuke draai te geven. Het blijkt uit deze gegevens simpelweg dat de gevaccineerden ook een flink aandeel hebben in de stijging van de besmettingsgevallen.
We zien dat zo'n 75% van de ziekenhuisopnames wordt veroorzaakt door 13% van de bevolking.quote:Ik ben vanuit dat perspectief erg benieuwd wat er nu gaat gebeuren als dit maar blijft stijgen. Dan heb je straks pakweg 90% van de besmettingsgevallen die van gevaccineerden afkomstig is. En dat ga je zonder enige twijfel ook zien in de ziekenhuizen natuurlijk. Dus ik verwacht dat de komende maanden de status 'volledig gevaccineerd' wel zal worden aangepast, dit gaat dan pas op als je 2 keer bent gevaccineerd én een boostershot hebt gehad. Dan kun je weer een prachtig narratief creëren dat het allemaal aan de "ongevaccineerden" ligt.
De percentages gevaccineerden/ongevaccineerden in ziekenhuizen wordt niet structureel bijgehouden. Of beter gezegd: deze gegevens zijn in elk geval niet beschikbaar voor de burger om te zien. En kwetsbare mensen die zich niet laten vaccineren zijn heel dom. Dat heb ik al meermaals aangegeven. Als ik 65 was, overgewicht had of een onderliggende aandoening had ik mij allang laten vaccineren.quote:Op zondag 24 oktober 2021 13:30 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ja, kennelijk is 85% van de bevolking verantwoordelijk voor ongeveer de helft van de besmettingen, en 13% van de bevolking voor de andere helft...
[..]
We zien dat zo'n 75% van de ziekenhuisopnames wordt veroorzaakt door 13% van de bevolking.
Dat betreft vrijwel geheel ongevaccineerde kwetsbare personen.
25% is uit de groep van 83%, en ook dat zijn personen uit de kwetsbare groep.
In plaats van op te roepen dat kwetsbaren zich vaccineren en desnoods de 2e booster nemen zit je te jammeren dat er straks een nieuwe lockdown komt en de ongevaccineerde de schuld krijgt...
Het was Championship (tweede rang) wedstrijd, niet Premier league (maar dat maakt niet erg veel uit)quote:
Ik weet het.quote:Op zondag 24 oktober 2021 14:51 schreef Tingo het volgende:
Het was Championship (tweede rang) wedstrijd, niet Premier league
Die Baker had zuurstof nodig en is ook naar het ziekenhuis gebracht.quote:Volgens BBC het gaat over twee incidenten,niet drie:
https://www.bbc.com/sport/football/58935825
'West Brom cruised past Bristol City to move up to second in the Championship in a game which was twice delayed because of medical emergencies in the crowd.
Kick-off at The Hawthorns was put back by 15 minutes while a home fan was treated, with the second half also starting late after a Robins supporter was taken ill.'
Een van de incidenten over een 16 jarige gaat.
Het derde incident (volgens onder) een blessure was, maar tis onduidelijk/niet vermeld wat precies de blessure is....normaal komen ze met meer detaillen.
'Once the Championship clash did get underway, there was another lengthy stoppage as Nathan Baker (Bristol defender,30jaar) went down injured and needed to be carried off on a stretcher while receiving oxygen.'
'Nathan Baker was stretchered off after 23 minutes and that led to 10 minutes of added-on time at the end of the first half, further pushing back the start of the second period.
The central defender was taken to hospital for further tests during the game but is reporting okay and is expected to be released on Saturday evening.'
Het is niet helemaal ongehoord dat er mensen kunnen ziek worden/doodgaan met hartklachten bij 'n voetbal wedstrijd, maar wat er gebeurt gisteren lijkt wel apart te zijn.
Moeillijk met zekerheid om te zeggen. 24,000 toeschouwers.quote:Op zondag 24 oktober 2021 14:56 schreef Za het volgende:
[..]
Ik weet het.
[..]
Die Baker had zuurstof nodig en is ook naar het ziekenhuis gebracht.
Toch wel 3 incidenten in 1 match, wellicht toeval.
Ik betwijfel het eerlijk gezegd. Je lijkt behoorlijk bang voor Covid en je enorme zorgen te maken.quote:
Deze informatie doet er wel toe. Het geeft immers aan dat het risico tot ziekenhuisopname (laat staan IC-opname) over het algemeen nihil is. Iets dat jij je maar niet lijkt te beseffen. Verder zou ik het probleem betreffende de weinige IC-plekken bij de overheid zoeken en niet bij de ongevaccineerden. Nederland ligt ver onder het gemiddelde qua IC bed per 100,000 inwoners. Als je maar blijft terugschalen ga je ooit eens tegen probleem aanlopen, en dat blijkt nu ook.quote:Op zondag 24 oktober 2021 14:31 schreef devlinmr het volgende:
[..]
nee dat denk ik niet
[..]
Ah deze niet ter zake doende informatie.
Het gaat er om dat 95% van de ongevaccineerden die dus voorkombaar op de IC terechtgekomen is de plaats van 8-15 mensen inneemt.
Oftewel bij de huidige cijfers zo'n 160x8 tot 160x15 personen die moeten wachten op een wellicht levensreddende operatie door ongevaccineerde mensen.
Duitsland 4x hoger en lonkt naar 2g voor supermarkten.quote:Op zondag 24 oktober 2021 15:05 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ik betwijfel het eerlijk gezegd. Je lijkt behoorlijk bang voor Covid en je enorme zorgen te maken.
[..]
Deze informatie doet er wel toe. Het geeft immers aan dat het risico tot ziekenhuisopname (laat staan IC-opname) over het algemeen nihil is. Iets dat jij je maar niet lijkt te beseffen. Verder zou ik het probleem betreffende de weinige IC-plekken bij de overheid zoeken en niet bij de ongevaccineerden. Nederland ligt ver onder het gemiddelde qua IC bed per 100,000 inwoners. Als je maar blijft terugschalen ga je ooit eens tegen probleem aanlopen, en dat blijkt nu ook.
quote:Het RIVM heeft zondag, voor het eerst sinds 23 juli, meer dan 6000 nieuwe coronabesmettingen in een etmaal genoteerd. Tussen zaterdag en zondag registreerde het instituut 6350 positieve tests.
De stijging komt een dag nadat het aantal nieuwe coronagevallen licht daalde. Zaterdag werden er na correctie 5695 nieuwe besmettingen ontdekt.
Vorige week zondag lag het aantal nieuwe positieve tests op 3662, met een weekgemiddelde van 3363. Het zevendaags gemiddelde ligt deze zondag op 4994 vastgestelde coronabesmettingen.
https://www.ad.nl/binnenl(...)anden-tijd~a97b48b5/
En hoeveel procent was gevaccineerd?quote:
Weet ik het! Het is bekend dat de middelste Staten veel ongezonder zijn.quote:Op zaterdag 23 oktober 2021 10:23 schreef Wantie het volgende: [..] Blijkbaar wel, want als ze overlijden aan covid: eigen schuld dikke bult. Dat is wat je in feite zegt. [..] Capaciteit op kort termijn uitbreiden, terwijl er al een tekort is aan zorgpersoneel: lastig. Nog los van de kosten van die opschaling. [..] Je probeert altijd exponentiële groei belachelijk te maken door te suggereren dat exponentiële groei oneindig moet doorgaan, terwijl in de praktijk die groei uiteindelijk gaat afvlakken. Daardoor vertroebel je de discussie. Dat exponentiële groei niet oneindig is, is logisch.. De kwestie is op welk punt die gaat afvlakken. Als de opnames elke 2 weken verdubbelen en je hebt 2000 IC bedden, waarvan er 1000 zijn bezet, dan loop je het risico dat na 2 weken je op de max zit en 2 weken daarna op 4000. Ik kan geen enkel land noemen dat gekozen heeft voor flinke opschaling van de zorg en geen maatregelen. Zweden wordt in Europa gezien als een van de mildste landen. Maar die hebben niet de zorg flink opgeschaald. Landen met een grotere zorgcapaciteit hebben over het algemeen vergelijkbare maatregelen als Nederland getroffen. Een andere consequentie van meer ziekenhuisopnamen toelaten is dat er dus meer mensen met langdurige schade door Covid zullen zijn.. Dat heeft ook gevolgen voor de samenleving. [..] Hoezo alsof we het zelf hebben verzonnen? Anyway, Florida is niet de enige staat met veel hogere cijfers dan bijvoorbeeld Nederland. En er zijn ook staten met vergelijkbare cijfers als Nederland. Hebben al die staten met meer dan het dubbele aan sterftecijfers per miljoen inwoners allemaal teveel 80+? Of zijn er andere factoren die overeen komen?
Heeft Duitsland ook 4x meer mensen op de IC? Hetzelfde gezeur overal? Of gaat je vergelijking een beetje mank omdat ze in Duitsland ook gewoon niet willen toestaan dat mensen ziek kunnen worden?quote:Op zondag 24 oktober 2021 16:09 schreef Wantie het volgende:
[..]
Duitsland 4x hoger en lonkt naar 2g voor supermarkten.
We hebben de bezetting capaciteit opgeschaald, maar een personeelstekort los je niet zomaar op
Daar gaan we dan. Met dank aan de PvdAquote:De PvdA vindt dat het OMT sneller bijeen moet komen om advies te geven over het stijgend aantal besmettingen met het coronavirus. Volgens PvdA'er Attje Kuiken loopt het aantal besmettingen en ziekenhuisopnames 'pijlsnel' op. Ze vindt het onverantwoord als het demissionaire kabinet blijft afwachten.
Het Outbreak Management Team (OMT) is de belangrijkste adviseur van het kabinet bij de bestrijding van het coronavirus. Vrijdag komt het OMT bijeen voor een nieuw advies aan het kabinet. Precies een week later staat een nieuwe coronapersconferentie met premier Mark Rutte en minister Hugo de Jonge van Volksgezondheid gepland.
Kuiken vindt nog twee weken wachten voordat het kabinet met nieuwe stappen komt te lang duren met de oplopende cijfers. Zij mist urgentie bij het kabinet. Ziekenhuisbestuurders riepen zaterdag in dagblad Trouw het kabinet al op om maatregelen te nemen.
https://www.ad.nl/binnenl(...)bijeenkomt~a97b48b5/
Doe het voor de commune!quote:Op zondag 24 oktober 2021 19:06 schreef devlinmr het volgende:
[..]
aannames
[..]
nee
[..]
nihil is niet 0 en zorgt op het moment al voor problemen
[..]
zouden ongevaccineerden in dezelfde getallen op de IC komen als ze gevaccineerd waren? Nee dus. De overheid biedt de mogelijkheid tot het nemen van een goedkoop effectief en veilig vaccin. Dat er mensen zijn die zich bang laten maken door de angstporno van Thierry en co is niet de overheid aan te rekenen. Sterker nog, landen met hogere ic capaciteit hebben hetzelfde probleem.
[..]
Zie boven.
Laat je vaccineren, 95% minder kans op IC opname, is er ook geen opschalen nodig.
Neem je verantwoordelijkheid ipv wijzen naar een ander.
Verder spreek je jezelf tegen n. Immers als kans op opname op IC nihil is, dan is opschalen ook niet nodig toch?
Tja, angst een slechte raadgever. Misschien heeft hij zelf overgewicht of een onderliggende aandoening. Het zou verklaren waarom hij zo geobsedeerd is met anderen en hun beslissing omtrent vaccinatie.quote:Op zondag 24 oktober 2021 19:19 schreef ludovico het volgende:
[..]
Doe het voor de commune!
Ja leuk, mag je vinden, maar het is strijdwaardig om zelfbeschikking als hoger goed te houden.
Nee hoor, iedereen hier kan dit constateren. Maar blijf het vooral ontkennen en het probleem op anderen projecteren.quote:
Zeker wel, alleen jou bevalt deze informatie niet.quote:
Op nul ga je het ook niet krijgen, ook met vaccinaties is het niet nul.quote:Op zondag 24 oktober 2021 19:06 schreef devlinmr het volgende:
nihil is niet 0 en zorgt op het moment al voor problemen
Dat weet ik niet eigenlijk. Het zou allicht een iets lager aantal zijn, maar de leeftijd, het BMI en de onderliggende aandoeningen van veel patiënten in ogenschouw nemende is het de vraag hoeveel minder het er precies zouden zijn.quote:Op zondag 24 oktober 2021 19:06 schreef devlinmr het volgende:
zouden ongevaccineerden in dezelfde getallen op de IC komen als ze gevaccineerd waren? Nee dus. De overheid biedt de mogelijkheid tot het nemen van een goedkoop effectief en veilig vaccin. Dat er mensen zijn die zich bang laten maken door de angstporno van Thierry en co is niet de overheid aan te rekenen. Sterker nog, landen met hogere ic capaciteit hebben hetzelfde probleem.
Mijn verantwoordelijkheid? En naar wie wijs ik?quote:Op zondag 24 oktober 2021 19:06 schreef devlinmr het volgende:
Laat je vaccineren, 95% minder kans op IC opname, is er ook geen opschalen nodig.
Neem je verantwoordelijkheid ipv wijzen naar een ander.
Het risico is inderdaad nihil, maar door de zeer beperkte IC capaciteit kan dit alsnog voor problemen zorgen. Was de IC capaciteit groter dan zou het allemaal veel minder een issue zijn. En ruim anderhalf nadat de pandemie is begonnen is het vreemd dat hier geen verbeteringen in zijn aangebracht.quote:Op zondag 24 oktober 2021 19:06 schreef devlinmr het volgende:
Verder spreek je jezelf tegen n. Immers als kans op opname op IC nihil is, dan is opschalen ook niet nodig toch?
we hebben weer een outbreak?quote:Op zondag 24 oktober 2021 19:19 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Daar gaan we dan. Met dank aan de PvdA
Controlled opposition?quote:morry op 24/10/2021 om 01:42
Het had beiden gekund. Zoals aangegeven heb ik overleg met de arts gehad en die dacht aan Covid. Ook de antigeen test wees covid uit maar die testen zijn, zoals je weet, zeer onbetrouwbaar.
Bron
Goeie vraag, had je nog wat leuks gelezen in de mainstream media dat je hier wilde delen?quote:
Ja. Beetje vreemd.quote:Op zondag 24 oktober 2021 20:49 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Antibiotica tegen een virus.. top idee
Je kunt hem mailen om zijn medicijnen. 'en wacht er niet te lang mee!'quote:Op zondag 24 oktober 2021 20:56 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Daar gaat zijn bron van inkomsten... Alhoewel, ben bang dat mensen hem blijven sponsoren.
Als er 15 mensen gered zouden worden met je nier afstaan?quote:Op zondag 24 oktober 2021 20:53 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Ten koste van de levens van 15 anderen?
Zelfbeschikking.
Ik neem aan dat je ook een "niet reanimeren" ketting om hebt? Ze zouden je maar injecteren met iets terwijl je buiten westen bent.
Als je het nu zou hebben over verplicht een nier afstaan, dan had je een punt. Nu gewoon niet
Wappies? Xorg? Probeer het eens in normaal Nederlands.quote:Op zondag 24 oktober 2021 20:36 schreef devlinmr het volgende:
misschien is hij het zat dat wappies de boel bedriegen en voor financieel gewin de Nederlandse xorg om zeep helpen
Dat is interessant. Het is dus een leugen dat van alle bekende besmettingsgevallen in Nederland 3.5% in het ziekenhuis is beland? En dat van die groep 18% op de IC gekomen? En dat dit in veel gevallen gaat om mensen boven de 65, mensen met (morbide) obesitas en/of een onderliggende aandoening? Haha. Nee, dit is nochtans correcte informatie. Maar zoals al eerder benadrukt, informatie die jou niet bevalt. Waarschijnlijk niet sensationeel en angstaanjagend genoeg.quote:Op zondag 24 oktober 2021 20:36 schreef devlinmr het volgende:
correctie, leugens bedoel je. Geen informatie
Nee, ik weet het simpelweg niet hoeveel dit exact minder zou zijn. En jij ook niet overigens.quote:Op zondag 24 oktober 2021 20:36 schreef devlinmr het volgende:
dat weet je wel alleen je weigert het te erkennen daar dat om de eoa reden niet klopt met jouw ideeën
Verre van eigenlijk. Ik zie er voor mijn persoonlijke situatie op dit moment simpelweg geen reden toe.quote:Op zondag 24 oktober 2021 20:36 schreef devlinmr het volgende:
komkom je anstzweet druipt uit je teksten. Als je niet bang bent laat je je toch gewoon vaccineren?
Kwaad nog wel, toe maar. Ik zou er eens met iemand over gaan praten. Boos worden op anderen omdat zij iets niet doen wat jij wilt. Dat zijn toch wel enigszins schrikbarend autoritaire tendensen die daar even boven komen drijven.quote:Op zondag 24 oktober 2021 20:36 schreef devlinmr het volgende:
waar zou ik bang voor moeten zijn. Kwaad ja dat zou kunnen, kwaad op mafkezen die vaccinatie weigerden en nu 8-15 mensen een noodzakelijke operatie ontzeggen. Stelletje aso's
Mensen hebben in deze situatie een verantwoordelijkheid voor zichzelf, niet voor de samenleving. Mensen uit risicogroepen moeten zich laten vaccineren om zichzelf te beschermen, dat kunnen anderen niet voor hen doen.quote:Op zondag 24 oktober 2021 20:36 schreef devlinmr het volgende:
je verantwoordelijkheid om alles wat redelijk is te doen voor de samenleving waar jij ook deel van uit maakt en niet wijzen naar de overheid om het allemaal maar op te lossen
Duitsland nam uit andere landen zelfs patiënten over, dus Duitsland lijkt het aardig op orde te hebben betreffende de IC capaciteit.quote:Op zondag 24 oktober 2021 20:36 schreef devlinmr het volgende:
noem mij 1 land met genoeg IC capaciteit waar geen maatregelen zijn.
Een week maar? Dat is een leuke aanname.quote:Op zondag 24 oktober 2021 20:36 schreef devlinmr het volgende:
nee.. het zou wellicht een week langer duren, maar daarna heb je dezelfde issues.
Het ging niet over vaccins, het ging over IC capaciteit.quote:
Daar hebben ze een goede reden voor.quote:Op zondag 24 oktober 2021 19:14 schreef ludovico het volgende:
[..]
Heeft Duitsland ook 4x meer mensen op de IC? Hetzelfde gezeur overal? Of gaat je vergelijking een beetje mank omdat ze in Duitsland ook gewoon niet willen toestaan dat mensen ziek kunnen worden?
Influenza is 9-11 weken. Da's 1 piek, daarna weer over.quote:Als de zorg het aan kan mag het zooitje gewoon open. Daar houden ze zich in Duitsland niet aan dus slecht voorbeeld.
Men zit te denken "exponentiële groei" en halen daarbij doemprognoses in gedachte. Maar vergeten dat influenza hetzelfde doet en hier in NL de IC capaciteit zelfs gebaseerd is op dat exponentiële influenza.... Oh oh.
Nou, we weten hem aardig de kop in te drukken met vaccinaties.quote:Met corona durven we dat niet aan hoor. Die drukte... Weetje wat? Die drukte op de IC's is doodnormaal. Als dat je bang maakt moet je structureel opschalen of je komt er nooit meer vanaf.
Voor achterstanden inhalen is meer nodig dan IC capaciteit...quote:En dat mag best een flexibele schil zijn. Die mensen hoeven echt niet uit de neus te vreten als het rustiger wordt. En wat dacht je van zorg achterstanden inhalen?
Wat is het nu, leugens of niet relevante informatie? Je draait hier nogal.quote:Op zondag 24 oktober 2021 21:19 schreef devlinmr het volgende:
het is niet relevante informatie tenzij jij van mening bent dat deze mensen minderwaardig zijn en het aan zichzelf te danken hebben.
Ik sta daar niet anders in. Maar het is nu eenmaal een feit dat deze mensen zeer kwetsbaar zijn. Daar kan ik nochtans niets aan veranderen. Dat kunnen alleen mensen zelf door zich te laten vaccineren. Jij lijkt het idee te hebben dat jij met jouw vaccinaties het leven van anderen aan het redden bent, dit is helaas niet hoe het werkt.quote:Op zondag 24 oktober 2021 21:19 schreef devlinmr het volgende:
In tegenstelling tot jij, gun ik die mensen dan ook nog een lang leven. Als ze zich hadden laten vaccineren had 85-95% van die mensen niet eens daar gelegen
Geen leugens. Eigen keuzes, en die keuzevrijheid kun en mag jij inderdaad anderen niet ontnemen. En als je daar kwaad over wilt worden, doe dat vooral. Daar heb je alleen jezelf mee.quote:Op zondag 24 oktober 2021 21:19 schreef devlinmr het volgende:
ik mag niet kwaad worden omdat mensen door leugens voorkombaar in het ziekenhuis terechtgekomen en daarmee anderen zorg ontzeggen.. apart
Dat weet ik niet. Ik stippel het beleid in Duitsland verder niet uit.quote:Op zondag 24 oktober 2021 21:19 schreef devlinmr het volgende:
waarom dan toch maatregelen en zelfs strenger dan bij ons?
Je lijkt ineens te denken dat ik een expert ben op het gebied van IC capaciteit. En dit omdat ik enkel het observeerbare benoem, namelijk dat de IC (en zorg in het algemeen) de afgelopen jaren constant is teruggeschaald. Daar is ook uitgebreid over bericht in de media trouwens.quote:Op zondag 24 oktober 2021 21:19 schreef devlinmr het volgende:
Wat denk jij dan? Hoeveel extra capaciteit is er nodig ?
Nee hoor, ik spreek mijzelf niet tegen. De risico's op ziekenhuisopname en IC opname zijn nihil. Maar omdat er in Nederland dusdanig weinig bedden zijn, kan zelfs een paar honderd man extra (wat op een land van 17,5 miljoen niet veel is) voor extra problemen zorgen.quote:Op zondag 24 oktober 2021 21:19 schreef devlinmr het volgende:
Nogmaals... waarom opschalen als de aantallen nihil zijn
Je blijft je eigen contradictie negeren. Ik blijf je er op wijzen
quote:Nederland beschikt over 6 zes ic-bedden per 100.000 inwoners, terwijl het gemiddelde in Europa op 11,5 bedden per 100.000 inwoners ligt. Duitsland is in Europa de absolute koploper als het gaat om het aantal ic-bedden. De oosterburen hebben bijna 30 ic-bedden per 100.000 inwoners.
Bron
4 op de 5 in het ziekenhuis is niet gevaccineerd:quote:Op zondag 24 oktober 2021 22:28 schreef devlinmr het volgende:
[ twitter ]
Voor de mensen die het nog steeds niet helemaal snappen
Ik volg de lijn nog zeer goed eigenlijk. Helaas ben jij die al tijden kwijt. Je bent al maanden actief in een subforum specifiek voor alternatieve theorieën, om deze alternatieve theorieën te bestrijden.quote:Op zondag 24 oktober 2021 22:21 schreef devlinmr het volgende:
nee, jij volgt de lijn in de discussie niet meer
Nee hoor, dat is niet zo. Ik blijf het herhalen: mensen uit een risicogroep moeten zich laten vaccineren. Het is geen handige zet dit niet te doen. Iemand die onder de 50 is, geen overgewicht heeft, fit is en zonder onderliggende aandoeningen, heeft in principe geen vaccinatie nodig.quote:Op zondag 24 oktober 2021 22:21 schreef devlinmr het volgende:
nee, jij volgt de lijn in de discussie niet meer
Dat is inderdaad zo. Op meerdere vlakken
1- minder kans op anderen te besmetten
2- minder kans op besmet raken
3- 95% minder kans op opname in ziekenhuis en dus ook op het innemen van een bed voor 15 anderen.
4- minder uitgestelde zorg
[..]
Mijn keuze beknot een ander niet in diens vrijheid. Jouw autoritaire houding daarentegen neigt wel in die richting.quote:Op zondag 24 oktober 2021 22:21 schreef devlinmr het volgende:
zodra jouw keuze anderen beknot in hun vrijheden, dan mag dat zeker. Zie de wetten in dit land die de rechten beknotten
Leuke aanname. En wat moet die vaccinatiegraad zijn?quote:Op zondag 24 oktober 2021 22:21 schreef devlinmr het volgende:
Feit is dat je die extra IC capaciteit niet nodig zou hebben als je vaccinatiegraad op orde is
Cijfers omtrent ziekenhuisopnames in 2018 is niet relevant voor een discussie omtrent de IC capaciteit tijdens een pandemie.quote:Op zondag 24 oktober 2021 22:21 schreef devlinmr het volgende:
zodra jouw keuze anderen beknot in hun vrijheden, dan mag dat zeker. Zie de wetten in dit land die de rechten beknotten
Check voor de gein de gemiddelde ligduur in Nederland eens vs die in Duitsland en denk dan eens of je dan meer of minder bedden nodig hebt
https://ec.europa.eu/euro(...)tistics&oldid=540628
Wat probeer je nu met deze informatie in BNW? Dit is COR niet. Het is hier de bedoeling zaken te bespreken aan de hand van alternatieve theorieën. Niet anderen ervan te overtuigen dat de MSM zogenaamd gelijk hebben.quote:Op zondag 24 oktober 2021 22:28 schreef devlinmr het volgende:
[ twitter ]
Voor de mensen die het nog steeds niet helemaal snappen
Leuke aanname. En wat moet die vaccinatiegraad zijn?quote:Op zondag 24 oktober 2021 22:52 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ik volg de lijn nog zeer goed eigenlijk. Helaas ben jij die al tijden kwijt. Je bent al maanden actief in een subforum specifiek voor alternatieve theorieën, om deze alternatieve theorieën te bestrijden.
[..]
Nee hoor, dat is niet zo. Ik blijf het herhalen: mensen uit een risicogroep moeten zich laten vaccineren. Het is geen handige zet dit niet te doen. Iemand die onder de 50 is, geen overgewicht heeft, fit is en zonder onderliggende aandoeningen, heeft in principe geen vaccinatie nodig.
[..]
Mijn keuze beknot een ander niet in diens vrijheid. Jouw autoritaire houding daarentegen neigt wel in die richting.
[..]
Leuke aanname. En wat moet die vaccinatiegraad zijn?
[..]
Cijfers omtrent ziekenhuisopnames in 2018 is niet relevant voor een discussie omtrent de IC capaciteit tijdens een pandemie.
[..]
Wat probeer je nu met deze informatie in BNW? Dit is COR niet. Het is hier de bedoeling zaken te bespreken aan de hand van alternatieve theorieën. Niet anderen ervan te overtuigen dat de MSM zogenaamd gelijk hebben.
En wat nu als je als ongevaccineerde nooit in het ziekenhuis terecht komt door corona? (Alhoewel die kans met 99.6% natuurlijk erg laag is)quote:Op zondag 24 oktober 2021 22:21 schreef devlinmr het volgende:
[..]
nee, jij volgt de lijn in de discussie niet meer
[..]
Dat is inderdaad zo. Op meerdere vlakken
1- minder kans op anderen te besmetten
2- minder kans op besmet raken
3- 95% minder kans op opname in ziekenhuis en dus ook op het innemen van een bed voor 15 anderen.
4- minder uitgestelde zorg
[..]
zodra jouw keuze anderen beknot in hun vrijheden, dan mag dat zeker. Zie de wetten in dit land die de rechten beknotten
[..]
je maakt het groter dan het is
[..]
ontken ik niet hoewel er veel op af te dingen is. Feit is dat je die extra IC capaciteit niet nodig zou hebben als je vaccinatiegraad op orde is
[..]
paar 100 die ~15 dagen intensieve zorg nodig hebben wat voorkomen had kunnen worden als men zich had laten vaccineren
[..]
Check voor de gein de gemiddelde ligduur in Nederland eens vs die in Duitsland en denk dan eens of je dan meer of minder bedden nodig hebt
https://ec.europa.eu/euro(...)tistics&oldid=540628
En het criminaliseren is begonnenquote:
Ik verwacht een verandering in trend op de ic. Namelijk de law abiding citizen met dubbele jab.quote:Op maandag 25 oktober 2021 00:21 schreef devlinmr het volgende:
[..]
dan hadden we geen probleem op de IC en het ziekenhuis
[..]
0.4% x 5 miljoen? Toch nog zo'n 20.000
Zo zie je maar hoe meedogenloos het virus is. Je kunt niet eens meer je brood verdienen..oh wacht.quote:Op maandag 25 oktober 2021 00:23 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Iemand die covid positief is en taxichauffeur speelt... Dat is ook crimineel gedrag wmb. Gevaccineerd of ongevaccineerd.
Dat is algemeen bekend, anders dan maart vorig jaar loopt de reguliere zorg nu wel gewoon door.quote:
Brrr...wat een creep, een engnek blijkt wel weer met zijn experimenten.quote:Documents from the National Institutes of Health (NIH) obtained by a taxpayer watchdog organization reveal that the National Institutes of Allergy and Infectious Diseases (NIAID), led by Dr. Anthony Fauci, spent $1.68 million on unnecessary research that killed dozens of beagle puppies.
Between October 2018 and February 2019, NIAID-funded research at SRI International involved force-feeding or injecting 44 beagle puppies aged 6-8 months old with an experimental drug before killing and dissecting them, according to documents obtained by White Coat Waste Project (WCW), a taxpayer watchdog organization with a focus on scientific research. The research, deemed unnecessary by the Food and Drug Administration (FDA), cost taxpayers $1.68 million.
The NIH documents stated the experiments were conducted “to provide data of suitable quality and integrity to support application to the U.S . Food and Drug Administration (FDA) and other regulatory agencies.” However, following reporting by the Daily Caller and others on previous WCW investigations, the FDA stated this summer it “does not mandate that human drugs be studied in dogs.”
The SRI research involved cutting the dogs’ vocal cords so they could not bark, as well as experimentation on mice. (RELATED: NIH Spent $140 Million On Animal Testing In Foreign Countries Last Year, Watchdog Group Finds)
“People are naming puppies after Anthony Fauci, but he’s actually dogs’ and taxpayers’ worst nightmare. From poisoning puppies here at home to funding gain-of-function experiments in China, the government’s highest paid employee has proven he can’t be trusted to spend taxpayer dollars responsibly,” WCW vice president of advocacy and public policy Justin Goodman said. “With NIH director Francis Collins retiring, Fauci should be the next one to go.”
Previous WCW investigations revealed that NIAID directed hundreds of thousands of dollars to research that involved deliberately infecting beagles with parasitic diseases before they were scheduled to be euthanized. In August, Republican lawmakers demanded Dr. Fauci explain his agency’s involvement in abusive animal testing deemed unneeded by the FDA.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Spuit 4
België bestelt vaccins voor vierde prikquote:De regering houdt er rekening mee dat in 2022 en 2023 opnieuw massaal gevaccineerd moet worden tegen het coronavirus. Dat schrijven de kranten van Mediahuis vandaag.
"België zit mee in een groot contract van de Europese Commissie voor 900 miljoen Pfizer-vaccins", bevestigt Jan Eyckmans, woordvoerder van federaal minister van Volksgezondheid Frank Vandenbroucke (Vooruit). "Wij hebben ons aandeel daarin gereserveerd voor 2022 en 2023 om zeker te zijn dat we dan kunnen vaccineren indien nodig.Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.
Of je in het ziekenhuis belandt hangt af van je kwetsbaarheid voor het virus.quote:Op maandag 25 oktober 2021 00:18 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
En wat nu als je als ongevaccineerde nooit in het ziekenhuis terecht komt door corona? (Alhoewel die kans met 99.6% natuurlijk erg laag is)
quote:Op maandag 25 oktober 2021 08:48 schreef controlaltdelete het volgende:
EXCLUSIVE: Fauci-Funded Experiment Killed Dozens Of Puppies Using Taxpayer Money
[..]
Brrr...wat een creep, een engnek blijkt wel weer met zijn experimenten.
Onder een spoilerAh, jij bent veganistSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Heeft Nederland ook al besteld als het goed is...quote:zeer vocale Trump hater - VEM2012
Dankzij de test.quote:Op zondag 24 oktober 2021 09:38 schreef Wantie het volgende:
Als Corona niet besmettelijk is, waardoor raken mensen dan besmet?
Vies woord ook, klinkt ook zo onheilspellend, het maakt mensen bang voor iets waar ze niet bang voor hoeven te zijn.quote:Op maandag 25 oktober 2021 09:20 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Dankzij de test.
Besmet klinkt zo serieus ... maar in de praktijk weet je pas dat je besmet bent na een test ...
Geen operatie ondergaan vanwege evt structureel tekort mensen is allemaal erg enzo. Maar een bepaalde groep daarvan dan de schuld van te geven terwijl er echt geen hoge aantallen met Covid op de IC liggen... Manmanman. Ze hebben je bij de ballen, of wat er van over is.quote:Op zondag 24 oktober 2021 21:23 schreef devlinmr het volgende:
[..]
medisch onmogelijk maar vrijwillig? Zou ik over moeten nadenken
[..]
Het zou niet eens tegen he wil moeten zijn. Het zou de normaalste zaak van de wereld moeten zijn om zoiets kleins te doen
[..]
Krijgen de mensen die geen operatie kunnen ondergaan compensatie van de niet gevaccineerden die op de ic plekken bezet houden
[..]
Dito
Alleen een deel van de mensen komt wél in het ziekenhuis, en op 17.5 miljoen mensen is dat deel groter dan de zorg aankan zonder maatregelen of vaccinaties. Hoezo een storm in een glas water?quote:Op maandag 25 oktober 2021 09:25 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Vies woord ook, klinkt ook zo onheilspellend, het maakt mensen bang voor iets waar ze niet bang voor hoeven te zijn.
Ook al ben je besmet, een storm in een glas water inderdaad, gros van de mensen hebben weinig klachten, komen niet in het ziekenhuis, er zijn zelfs mensen die helemaal niets ervan merken.
Met jouw instelling komen we hier nooit meer uit.quote:Op zondag 24 oktober 2021 21:55 schreef Wantie het volgende:
[..]
Daar hebben ze een goede reden voor.
4x meer IC betekent een veelvoud meer in het ziekenhuis, etc.
[..]
Influenza is 9-11 weken. Da's 1 piek, daarna weer over.
En die piek is elk jaar weer anders.
Het is niet zo dat we elk jaar de IC moeten opschalen vanwege griep en tegelijkertijd de zorg afschalen...
[..]
Nou, we weten hem aardig de kop in te drukken met vaccinaties.
Hopelijk doet de tweede booster meer, en anders wellicht een beter vaccin dat nog in de koker zit. Australië beweert een veel betere te testen momenteel.
[..]
Voor achterstanden inhalen is meer nodig dan IC capaciteit...
Met jouw instelling komen we hier nooit meer uit.quote:Op maandag 25 oktober 2021 09:30 schreef ludovico het volgende:
[..]
Met jouw instelling komen we hier nooit meer uit.
Wat is jouw oplossing dan?quote:Op maandag 25 oktober 2021 09:30 schreef ludovico het volgende:
[..]
Met jouw instelling komen we hier nooit meer uit.
quote:Op maandag 25 oktober 2021 09:28 schreef ludovico het volgende:
[..]
Geen operatie ondergaan vanwege evt structureel tekort mensen is allemaal erg enzo. Maar een bepaalde groep daarvan dan de schuld van te geven terwijl er echt geen hoge aantallen met Covid op de IC liggen... Manmanman. Ze hebben je bij de ballen, of wat er van over is.
quote:Elk jaar tijdens het griepseizoen zijn de ziekenhuizen overbelast
Baggen verwijst naar een artikel van internist in opleiding Jona Walk in de Volkskrant, waarin ze schrijft: “Twintig jaar bezuinigingen en marktwerking hebben ons zorgsysteem ernstig uitgehold. Vandaag de dag gaan er ongekende bedragen naar de farmaceutische industrie, maar de duurste geneesmiddelen op aarde hebben weinig nut als er onvoldoende verpleegkundig personeel is om ze toe te dienen.”
“Om corona te bestrijden, geven we miljarden uit aan private bedrijven en buitenlandse testcentra, zonder te investeren in de capaciteit van onze GGD en lokale ziekenhuislaboratoria,” zegt Walk. “Elk jaar tijdens het griepseizoen zijn de ziekenhuizen overbelast en de medewerkers oververmoeid.”
Coronapas in strijd met de wet
Baggen schreef onlangs een kritisch stuk over de coronapas voor NRC. “Door het coronatoegangsbewijs mogen miljoenen mensen niet meer meedoen. Dat gebeurt op basis van opportunisme en niet op basis van de wet,” betoogde hij.
Betalen die een ski ongeluk krijgen de rekening? Betalen de mensen die autorijden de rekening? Dacht sowieso dat mensen al verzekerd waren. 9/10 ongelukken zullen voorkomen kunnen worden het zal allemaal. Domme keuzes en whatever. Toch lappen we die mensen op. Gek he.quote:Op zondag 24 oktober 2021 21:23 schreef devlinmr het volgende:
[..]
medisch onmogelijk maar vrijwillig? Zou ik over moeten nadenken
[..]
Het zou niet eens tegen he wil moeten zijn. Het zou de normaalste zaak van de wereld moeten zijn om zoiets kleins te doen
[..]
Krijgen de mensen die geen operatie kunnen ondergaan compensatie van de niet gevaccineerden die op de ic plekken bezet houden
[..]
Dito
Ah ik ga de IC bezetten natuurlijk. Lol.quote:Op maandag 25 oktober 2021 09:31 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Met jouw instelling komen we hier nooit meer uit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |