Het doel is het versimpelen van het belastingstelsel en het afschaffen van de toeslagen. En het meer belasten van bedrijven tov burgers. Maar gezinnen gaan er dus minder op vooruit dan mensen zonder kinderen.quote:Op woensdag 6 oktober 2021 13:04 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik zal me gaan inlezen, maar het doel van de CU lijkt me toch wel helder in deze.
Dit doel ondersteun ik trouwens zonder meer.quote:Op woensdag 6 oktober 2021 13:08 schreef Hanca het volgende:
Het doel is het versimpelen van het belastingstelsel en het afschaffen van de toeslagen.
Schouten had toch al niet zo veel te doen. Alles wat betreft landbouw, natuur en stikstof is controversieel verklaard. Die was echt puur op de winkel aan het passen. En sowieso is dit natuurlijk niet anders dan bij Hoekstra of Rutte, die gaan het ook combineren.quote:Op woensdag 6 oktober 2021 14:03 schreef trein2000 het volgende:
https://www.nieuwnieuws.n(...)welijks-beschikbaar/
Ondertussen gaat Carola ook formeren. Hebben we nog een kabinet of vormt Koning Pils straks in z’n eentje de regering?
Wat is Nederland toch een gaaf land.quote:
Schouten is een zwakke vrouw, gezwicht en gevlucht voor de boze boeren.quote:Op woensdag 6 oktober 2021 14:07 schreef Hanca het volgende:
[..]
Schouten had toch al niet zo veel te doen. Alles wat betreft landbouw, natuur en stikstof is controversieel verklaard. Die was echt puur op de winkel aan het passen. En sowieso is dit natuurlijk niet anders dan bij Hoekstra of Rutte, die gaan het ook combineren.
De kleine fractie van de CU kan natuurlijk verder ook niet echt iemand missen en sowieso is ze met Segers het enige ervaren kamerlid.
Hierop past maar een reactie:quote:Op woensdag 6 oktober 2021 14:15 schreef A_Foggy_Day het volgende:
[..]
Schouten is een zwakke vrouw, gezwicht en gevlucht voor de boze boeren.
Zwollenaar krijgt celstraf en tbs met dwangverpleging voor stalken prinses Amaliaquote:Op woensdag 6 oktober 2021 14:14 schreef A_Foggy_Day het volgende:
[..]
Wat is Nederland toch een gaaf land.
Vrouw moet 43 jaar cel in voor beledigen Thaise koning
https://www.standaard.be/cnt/dmf20210119_94181434
Is inderdaad erg jammer weer, is de eerste bevestiging dat er weinig veranderd aan de oude manier van politiek voeren helaasquote:Op woensdag 6 oktober 2021 13:48 schreef Hanca het volgende:
Het lijkt er helaas op dat VVD, CDA en D66 niet iets willen doen aan het feit dat door de stijgende WOZ waarden er voor zorgen dat de verhuurdersheffing alsnog omhoog gaat. Valt me echt tegen. Hoe moeilijk is het de directe koppeling van het totaalbedrag aan de WOZ waarden los te laten, het totaalbedrag te gaan bevriezen en dan de percentuele verdeling wel via de totale WOZ waarden te laten lopen (zodat de rijkste verhuurders wel het meeste betalen)?
Al komt het vast terug bij de begroting wonen, misschien durven de woordvoerders financiën gewoon niet.
Dit heeft niks met politiek voeren te maken.quote:Op woensdag 6 oktober 2021 14:22 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Is inderdaad erg jammer weer, is de eerste bevestiging dat er weinig veranderd aan de oude manier van politiek voeren helaas
Het stalken, zeker van een minderjarige, is altijd strafbaar, dit is niet omdat ze prinses is. Zeker als het ook nog eens om geweldadige en seksuele berichten gaat.quote:Op woensdag 6 oktober 2021 14:19 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Zwollenaar krijgt celstraf en tbs met dwangverpleging voor stalken prinses Amalia
https://www.rtvoost.nl/ni(...)alken-prinses-Amalia
Gaaf!
Bij het gewone voetvolk was het niet eens tot een zaak gekomen.quote:Op woensdag 6 oktober 2021 14:26 schreef Hanca het volgende:
[..]
Het stalken, zeker van een minderjarige, is altijd strafbaar, dit is niet omdat ze prinses is. Zeker als het ook nog eens om geweldadige en seksuele berichten gaat.
Heeft denk ik niet zo zeer iets met oude politiek te maken. Ik heb nog wel hoop dat Hoekstra straks in het antwoord meer toe zegt of dat er bij de begroting wonen meer komt. Wie weet zijn de 4 partijen hun woonwoordvoerders al in overleg over een totaalpakket, dan is het ook weer gek als de woordvoerders financiën er door heen gaan fietsen. Kan me niet voorstellen dat ze de verhuurdersheffing 2022 uiteindelijk hoger laten zijn dan die van 2021.quote:Op woensdag 6 oktober 2021 14:22 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Is inderdaad erg jammer weer, is de eerste bevestiging dat er weinig veranderd aan de oude manier van politiek voeren helaas
Zelfde site, zelfde stad: https://www.rtvoost.nl/ni(...)ts-mis-in-mijn-hoofdquote:Op woensdag 6 oktober 2021 14:29 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Bij het gewone voetvolk was het niet eens tot een zaak gekomen.
Waar is de tbs met dwangverpleging dan?quote:Op woensdag 6 oktober 2021 14:31 schreef Hanca het volgende:
[..]
Zelfde site, zelfde stad: https://www.rtvoost.nl/ni(...)ts-mis-in-mijn-hoofd
En ook toen gewoon 3 maanden cel, bij een willekeurig meisje uit Zuidlaren. Exact evenveel als bij Amalia dus.
Die bij Amalia was schizofreen, voor een TBS moet je wel een ontwikkelingsstoornis hebben.quote:Op woensdag 6 oktober 2021 14:33 schreef DarkwingDuck het volgende:
[..]
Waar is de tbs met dwangverpleging dan?
Dat hebben ze toch allemaal, anders doe je zoiets niet.quote:Op woensdag 6 oktober 2021 14:34 schreef Hanca het volgende:
[..]
Die bij Amalia was schizofreen, voor een TBS moet je wel een ontwikkelingsstoornis hebben.
Dat kun je vinden, maar bij die ander was er blijkbaar niks vastgesteld. Als je het bericht leest vraagt hij er nu zelf om.quote:Op woensdag 6 oktober 2021 14:36 schreef DarkwingDuck het volgende:
[..]
Dat hebben ze toch allemaal, anders doe je zoiets niet.
Nee, dit was een bekende van de familie. Als een vreemde mij via Faceboek/Instagram gaat stalken doet de politie niks.quote:Op woensdag 6 oktober 2021 14:31 schreef Hanca het volgende:
[..]
Zelfde site, zelfde stad: https://www.rtvoost.nl/ni(...)ts-mis-in-mijn-hoofd
En ook toen gewoon 3 maanden cel, bij een willekeurig meisje uit Zuidlaren. Exact evenveel als bij Amalia dus.
https://uitspraken.rechts(...)levance&ps%5B%5D=ps1quote:Op woensdag 6 oktober 2021 14:41 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Nee, dit was een bekende van de familie. Als een vreemde mij via Faceboek/Instagram gaat stalken doet de politie niks.
De eerste 2 uitspraken gaat het al om bekenden. Ik check er nog 2.quote:Op woensdag 6 oktober 2021 14:44 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
https://uitspraken.rechts(...)levance&ps%5B%5D=ps1
Wel als je het langdurig bij een minderjarige met geweldadige en/of seksueel getintte berichten doet, hoor. Tenminste, als ze je kunden vinden (dat is vaak een probleem).quote:Op woensdag 6 oktober 2021 14:41 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Nee, dit was een bekende van de familie. Als een vreemde mij via Faceboek/Instagram gaat stalken doet de politie niks.
Het vinden is dus een probleem en hierdoor blijven vaak die zaken liggen. Maar goed ik kan niet bewijzen dat er voor Amalia meer moeite is gedaan om te achterhalen om wie het ging. Het valt mij wel op. Genoeg commentaar in kranten gestaan dat je vaak machteloos staat en dat de politie niet veel kan.quote:Op woensdag 6 oktober 2021 14:46 schreef Hanca het volgende:
[..]
Wel als je het langdurig bij een minderjarige met geweldadige en/of seksueel getintte berichten doet, hoor. Tenminste, als ze je kunden vinden (dat is vaak een probleem).
Maar het gaat er gewoon om dat de stalker van Amalia exact dezelfde straf krijgt, er is hier dus geen extra straf omdat het om de koninklijke familie gaat.
Wie nu weerquote:Op woensdag 6 oktober 2021 14:50 schreef Hanca het volgende:
Zo, even een motie van wantrouwen tussendoor op een doordeweekse woensdagmiddag...
SP voor Broekers-Knol. GL steunt niet.quote:
quote:Op woensdag 6 oktober 2021 14:51 schreef Hanca het volgende:
[..]
SP voor Broekers-Knol. GL steunt niet.
Ja, een motie van wantrouwen in een tweeminutendebat (voorheen VAO) over de JBZ raad... dan strooi je er wel heel makkelijk mee (al had Broekers-Knol natuurlijk gewoon weg gemoeten tegelijk met Kaag).quote:Op woensdag 6 oktober 2021 14:53 schreef Tocadisco het volgende:
Begin er ondertussen een beetje Oprah vibes bij te krijgen. "You get a motie van wantrouwen! You get a motie van wantrouwen! Everyone gets a motie van wantrouwen!!
Het Wilders effect zie je ook bij de SP. Als je altijd boos en verontwaardigd bent neemt de impact daarvan af.quote:Op woensdag 6 oktober 2021 14:50 schreef Hanca het volgende:
Zo, even een motie van wantrouwen tussendoor op een doordeweekse woensdagmiddag...
Er is altijd nog Stef Blok.quote:Op woensdag 6 oktober 2021 14:03 schreef trein2000 het volgende:
https://www.nieuwnieuws.n(...)welijks-beschikbaar/
Ondertussen gaat Carola ook formeren. Hebben we nog een kabinet of vormt Koning Pils straks in z’n eentje de regering?
ABK is wel de eerste om weg te sturen na het Afghanistandebacle. Helaas zijn er al 2 eerder weggestuurd, dus de eerste wordt moeilijk, maar de eerste sindsdien.quote:Op woensdag 6 oktober 2021 14:51 schreef Hanca het volgende:
[..]
SP voor Broekers-Knol. GL steunt niet.
Volgende week is er weer een Afghanistandebat.quote:Op woensdag 6 oktober 2021 15:23 schreef VoMy het volgende:
[..]
ABK is wel de eerste om weg te sturen na het Afghanistandebacle. Helaas zijn er al 2 eerder weggestuurd, dus de eerste wordt moeilijk, maar de eerste sindsdien.
Ben benieuwd of GL en PvdA ook weg blijven als Volt, SGP, JA21, De Haan, BBB wel langs komen.quote:Op woensdag 6 oktober 2021 15:29 schreef Raw85 het volgende:
Ben benieuwd hoe het formatie-experiment van Koolmees en Remkes uitpakt. GL en PvdA zullen neem ik aan niet ingaan op de uitnodiging om inbreng te leveren. Enerzijds begrijpelijk, anderzijds bereik je denk ik meer door wel mee te denken.
Willem Bier schijnt nog wel een neefje te hebben die VROM graag nieuw leven in zou blazen met zichzelf aan het hoofd.quote:Op woensdag 6 oktober 2021 14:03 schreef trein2000 het volgende:
https://www.nieuwnieuws.n(...)welijks-beschikbaar/
Hebben we nog een kabinet of vormt Koning Pils straks in z’n eentje de regering?
Dus jij vindt stalken prima?quote:Op woensdag 6 oktober 2021 14:19 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Zwollenaar krijgt celstraf en tbs met dwangverpleging voor stalken prinses Amalia
https://www.rtvoost.nl/ni(...)alken-prinses-Amalia
Gaaf!
quote:Op woensdag 6 oktober 2021 15:31 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ben benieuwd of GL en PvdA ook weg blijven als Volt, SGP, JA21, De Haan, BBB wel langs komen.
Zal er ook wel deels van af hangen hoe diep de formerende partijen toch nog de details in willen gaan. Als dat echt alleen maar bij heel algemene doelstellingen blijft valt er voor andere partijen helemaal niet zo veel te halen. Zeker niet als die doelstellingen uiteindelijk niet gehaald blijken te zijn, want dan kleeft dat ook nog eens aan hen.quote:Op woensdag 6 oktober 2021 15:29 schreef Raw85 het volgende:
Ben benieuwd hoe het formatie-experiment van Koolmees en Remkes uitpakt. GL en PvdA zullen neem ik aan niet ingaan op de uitnodiging om inbreng te leveren. Enerzijds begrijpelijk, anderzijds bereik je denk ik meer door wel mee te denken.
Terechte houding, wmb.quote:Op woensdag 6 oktober 2021 15:42 schreef Raw85 het volgende:
[..]
[ twitter ]
Vooralsnog klinkt het niet erg welwillend..
Juist wel is het idee toch?quote:Op woensdag 6 oktober 2021 15:43 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Zal er ook wel deels van af hangen hoe diep de formerende partijen toch nog de details in willen gaan. Als dat echt alleen maar bij heel algemene doelstellingen blijft valt er voor andere partijen helemaal niet zo veel te halen. Zeker niet als die doelstellingen uiteindelijk niet gehaald blijken te zijn, want dan kleeft dat ook nog eens aan hen.
Niet erg constructief als je het mij vraagt. Zo blijven hangen in boosheid.quote:
Het is geen boosheid, maar het is een kwestie van niet meegaan in de VVD/CDA-spelletjes. Dit soort vage constructies optuigen nadat ze een half jaar lang geweigerd hebben om serieus te praten over een echte regering, je moet dat gewoon negeren. Rutte en Hoekstra maken die regering maar helemaal zelf en je zou als GL heel terughoudend moeten zijn met welke vorm van steun dan ook.quote:Op woensdag 6 oktober 2021 15:52 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Niet erg constructief als je het mij vraagt. Zo blijven hangen in boosheid.
Ligt er aan wat je doel is. Zetels bij de volgende verkiezing? Prima plan wat jij zegt. Zo snel mogelijk op een voor GL goede wijze de grote problemen aanpakken? Tja, dan is meepraten misschien toch niet zo gek. Voor je het weet zitten ze er toch tot 2025 en ben je weer een heleboel jaar verder.quote:Op woensdag 6 oktober 2021 15:58 schreef VoMy het volgende:
[..]
Het is geen boosheid, maar het is een kwestie van niet meegaan in de VVD/CDA-spelletjes. Dit soort vage constructies optuigen nadat ze een half jaar lang geweigerd hebben om serieus te praten over een echte regering, je moet dat gewoon negeren. Rutte en Hoekstra maken die regering maar helemaal zelf en je zou als GL heel terughoudend moeten zijn met welke vorm van steun dan ook.
Ja of je mag VVD beleid gaan uitvoeren en je wordt bij de volgende verkiezingen daarop duidelijk afgerekend(zie PVDA)quote:Op woensdag 6 oktober 2021 16:01 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ligt er aan wat je doel is. Zetels bij de volgende verkiezing? Prima plan wat jij zegt. Zo snel mogelijk op een voor GL goede wijze de grote problemen aanpakken? Tja, dan is meepraten misschien toch niet zo gek. Voor je het weet zitten ze er toch tot 2025 en ben je weer een heleboel jaar verder.
Gefeliciteerd weer minstens 2 jaar niets bereikt. Je kunt net zo goed je stembiljet in het kanaal flikkeren dus.quote:Op woensdag 6 oktober 2021 15:58 schreef VoMy het volgende:
[..]
Het is geen boosheid, maar het is een kwestie van niet meegaan in de VVD/CDA-spelletjes. Dit soort vage constructies optuigen nadat ze een half jaar lang geweigerd hebben om serieus te praten over een echte regering, je moet dat gewoon negeren. Rutte en Hoekstra maken die regering maar helemaal zelf en je zou als GL heel terughoudend moeten zijn met welke vorm van steun dan ook.
Maar dat gaat ervanuit dat je significante aanpassingen kunt bereiken die ook daadwerkelijk goed geimplementeerd en uitgevoerd gaan worden. Dat is natuurlijk niet het geval, ze (VVD/CDA) willen gewoon graag de namen van GL/PvdA bij het aanstaande shitbeleid kunnen plakken zodat er geen geloofwaardig alternatief is als we over 4 jaar toch niet verder blijken te zijn gekomen dan het overmaken van geld aan KLM/Shell/Tata Steel/De boeren zonder dat daar echt wat tegenover heeft gestaan.quote:Op woensdag 6 oktober 2021 16:01 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ligt er aan wat je doel is. Zetels bij de volgende verkiezing? Prima plan wat jij zegt. Zo snel mogelijk op een voor GL goede wijze de grote problemen aanpakken? Tja, dan is meepraten misschien toch niet zo gek. Voor je het weet zitten ze er toch tot 2025 en ben je weer een heleboel jaar verder.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |