Je krijgt er dan ook meer sport bij. Niet alleen F1, maar ook Bundesliga voetbal en Darts en zo.quote:Op vrijdag 1 oktober 2021 15:53 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Maar als je al bij Ziggo zit betaal je niet extra voor F1, toch? Dus voor Ziggo mensen wordt het een klap duurder.
Ik vind ¤ 15,- in de maand alsnog redelijk veel voor gemiddeld 2 races in de maand.
Ja, dat snap ik wel, dat het meer is dan alleen F1. Maar het meeste daarvan vind ik niet zo boeiend. Of eigenlijk niks daarvan.quote:Op vrijdag 1 oktober 2021 16:46 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Je krijgt er dan ook meer sport bij. Niet alleen F1, maar ook Bundesliga voetbal en Darts en zo.
En de junior F1 klassen, die niet standaard op Ziggo te zien zijn, maar meestal op Ziggo Sport Racing.
Dus ja, als Ziggo klant voor alleen F1 ben je duurder uit, maar voor bijvoorbeeld KPN zou het ongeveer hetzelfde bedrag zijn wat je nu betaalt om F1 te kunnen kijken.
Als je Vodafone én Ziggo hebt, en daardoor 't gratis Ziggo Sport Totaal neemt, kan je ook weer gratis naar F1tv kijken.quote:Op vrijdag 1 oktober 2021 16:29 schreef Pino112 het volgende:
[..]
De mensen met Ziggo én Vodafone kunnen een gratis zenderpakket kiezen, voor ons is ook Racing etc 'gewoon' gratis.
Dus het wordt sowieso duurder allemaal.
Denk dat het betalen wordt.quote:Op vrijdag 1 oktober 2021 17:50 schreef Twieki het volgende:
[..]
Als je Vodafone én Ziggo hebt, en daardoor 't gratis Ziggo Sport Totaal neemt, kan je ook weer gratis naar F1tv kijken.
Ik vraag me alleen af wat er met mijn gratis F1tv abonnement gaat gebeuren nu Ziggo de F1-rechten kwijt is.
Hier ook liever een streaming dienst, reguliere tv (lees: reclame kijken) is echt wel uit de tijd.quote:Op vrijdag 1 oktober 2021 14:35 schreef Tarado het volgende:
[..]
waarom zou dat eerst niet kunnen dan, is toch niet anders dan netflix op je tv
De 3rd party app voor F1TV die ik gebruik op mijn Nvidia Shield (Android tv) loopt niet tot nauwelijks achter (tov de posts hier), en Race Control voor Windows idem. De officiële app loopt wél achter, maar lang niet zover als onbetaalde streams via Sportsurge.quote:Op vrijdag 1 oktober 2021 22:06 schreef Starflyer het volgende:
Streaming loopt altijd achter (F1TV e.d in ieder geval wel) dus ik heb de voorkeur voor TV zonder reclame
Ik vond dat tot voor kort altijd vreselijk irritant. En tegenwoordig (Ik nader de 50) heb ik eindelijk door dat die pauze knop best handig kan zijn. Want wat maakt het nou uit of ik Max "live" het WK zie pakken, of met een vertraging van 10 minuten omdat ik een biertje en nootjes heb gepakt? Maar niets, noppesquote:Op vrijdag 1 oktober 2021 22:06 schreef Starflyer het volgende:
Streaming loopt altijd achter (F1TV e.d in ieder geval wel) dus ik heb de voorkeur voor TV zonder reclame
Af en toe krijg ik ook weleens een appje binnen over iets wat ik dan pas op het scherm zie. Maar 10s of zoiets. Dat noem ik dus nauwelijks achterlopen. Zoals Flipsen het aanhaalt: wat maakt het uit die minieme vertraging? Zolang livetiming maar overeenkomt met het beeld.quote:Op vrijdag 1 oktober 2021 22:26 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik merk dat ik vaak voor loop op de meerderheid, dus tja
Discovery+ tijdens de OS heeft me getraumatiseerdquote:Op vrijdag 1 oktober 2021 22:29 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
Af en toe krijg ik ook weleens een appje binnen over iets wat ik dan pas op het scherm zie. Maar 10s of zoiets. Dat noem ik dus nauwelijks achterlopen. Zoals Flipsen het aanhaalt: wat maakt het uit die minieme vertraging? Zolang livetiming maar overeenkomt met het beeld.
Zitten die mensen dan met jouw WhatsApp-chat paraat te kijken ofzo, vraag ik me dan afquote:Op vrijdag 1 oktober 2021 22:29 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
Af en toe krijg ik ook weleens een appje binnen over iets wat ik dan pas op het scherm zie. Maar 10s of zoiets. Dat noem ik dus nauwelijks achterlopen. Zoals Flipsen het aanhaalt: wat maakt het uit die minieme vertraging? Zolang livetiming maar overeenkomt met het beeld.
Denk dat er een gewoon continue "fucking Luluquote:Op vrijdag 1 oktober 2021 22:39 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Zitten die mensen dan met jouw WhatsApp-chat paraat te kijken ofzo, vraag ik me dan af
Meestal zit ik relaxed te kijken, gebeurt er iets, pak ik m'n telefoon erbij om het topic dat inmiddels bijna vol is te refreshen en even "Hamilton" te posten
Je bent een echte. #Trotsquote:Op vrijdag 1 oktober 2021 22:49 schreef Bonobo11 het volgende:
Tijdens de race in het topic kijken
Trollen, debielen en dagjesvolk, nee dank je
Ik had daar op Whatsapp toch echt wel last van toen ik nog via streams keek, regelmatig gespoilerd.quote:Op vrijdag 1 oktober 2021 22:54 schreef opreis het volgende:
Vertraging kan wel een dingetje zijn met voetbal waar de buren al juichen voordat jij de goal hebt gezien, maar bij F1 zijn ze nog niet zo ver geloof ik.
Je kan toch wel 2 uurtjes in je weekend je telefoon wegleggen als dat een probleem is...Je kan moeilijk de buren vragen of ze ergens anders willen gaan kijken.quote:Op zaterdag 2 oktober 2021 08:52 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik had daar op Whatsapp toch echt wel last van toen ik nog via streams keek, regelmatig gespoilerd.
Die heeft ook een medische functie dus liever niet.quote:Op zaterdag 2 oktober 2021 08:53 schreef opreis het volgende:
[..]
Je kan toch wel 2 uurtjes in je weekend je telefoon wegleggen als dat een probleem is...Je kan moeilijk de buren vragen of ze ergens anders willen gaan kijken.
jammerquote:Op maandag 4 oktober 2021 13:03 schreef Rianne84 het volgende:
https://www.rtlnieuws.nl/(...)races-formule-1-2022
Volgend jaar 7 tot 8 sprintraces.
Cool, ik vind het wel tofquote:Op maandag 4 oktober 2021 13:03 schreef Rianne84 het volgende:
https://www.rtlnieuws.nl/(...)races-formule-1-2022
Volgend jaar 7 tot 8 sprintraces.
Welke app is dat?quote:Op vrijdag 1 oktober 2021 22:21 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
De 3rd party app voor F1TV die ik gebruik op mijn Nvidia Shield (Android tv) loopt niet tot nauwelijks achter (tov de posts hier), en Race Control voor Windows idem. De officiële app loopt wél achter, maar lang niet zover als onbetaalde streams via Sportsurge.
Race Control is fantastischquote:Op vrijdag 1 oktober 2021 22:21 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
De 3rd party app voor F1TV die ik gebruik op mijn Nvidia Shield (Android tv) loopt niet tot nauwelijks achter (tov de posts hier), en Race Control voor Windows idem. De officiële app loopt wél achter, maar lang niet zover als onbetaalde streams via Sportsurge.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |