Ik gok dat de VVD-fractie wel kon instemmen met het voortzetten van de huidige coalitiequote:Op woensdag 29 september 2021 21:00 schreef trein2000 het volgende:
Het VVD-stemvee de fractie is er uit: [ twitter ]
Of alleen de variant met zes partijen is besproken omdat de andere variant vermoedelijk sowieso wel geaccepteerd wordt? Onduidelijk verhaal iig wel jaquote:Op woensdag 29 september 2021 21:02 schreef Hanca het volgende:
Is er nu maar 1 variant door Remkes voorgelegd of heeft de VVD om één of andere reden maar 1 variant besproken?
Welke varianten hadden ze nog meer moeten bespreken dan? Die zijn toch allemaal van tafel?quote:Op woensdag 29 september 2021 21:02 schreef Hanca het volgende:
Is er nu maar 1 variant door Remkes voorgelegd of heeft de VVD om één of andere reden maar 1 variant besproken?
De VVD fractie stemt in met alles dat Rutte wil.quote:Op woensdag 29 september 2021 21:02 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Ik gok dat de VVD-fractie wel kon instemmen met het voortzetten van de huidige coalitie
Dat was inderdaad 1 reden waar ik aan dacht.quote:Op woensdag 29 september 2021 21:06 schreef Raw85 het volgende:
[..]
Of alleen de variant met zes partijen is besproken omdat de andere variant vermoedelijk sowieso wel geaccepteerd wordt? Onduidelijk verhaal iig wel ja
De motie Hermans gaat nog verwerkt worden en daarna is de voorjaarsbesluitvorming het eerste grote budgettaire moment weer. Die voorbereiding begint al na de najaarsnota, huidige of nieuwe coalitie kan die allebei nog halen. Zou wel zonde zijn als het demissionaire kabinet die besluitvorming nog zou moeten doen.quote:Op woensdag 29 september 2021 20:31 schreef Hanca het volgende:
[..]
Een ander punt is dat je met nieuwe verkiezingen een jaar voorbij laat gaan: je kunt dan de begrotingen 2022 niet echt meer aanpassen. Wil D66 dat?
Er zit idd weinig meer, ik denk dat alleen Aukje de Vries echt tegen Rutte in durft te gaan.quote:Op woensdag 29 september 2021 21:10 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
Rutte is de VVD fractie, de rest zijn allemaal ja knikkers en politieke nobodies.
Dit dus.quote:Op woensdag 29 september 2021 21:07 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Welke varianten hadden ze nog meer moeten bespreken dan? Die zijn toch allemaal van tafel?
Alle opties waren door 1 of 2 partijen geblokkeerd, totdat D66 de deur voor CU opnieuw open zette. En dus kan de VVD-fractie zich beraden op voortzetting van -III naar -IV.
Het eerste grote moment zijn nu nog de lopende begrotingen. De APB zijn de opening van het begrotingenseizoen, niet het sluitpunt. Tot de stemmingen in december kan alles volledig worden aangepast, al is het ongebruikelijk om na de AFB nog over begrotingen heen te schuiven (maar het kan wel, volgens mij kunnen ze de AFB ook heropenen om dat te doen).quote:Op woensdag 29 september 2021 21:12 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
De motie Hermans gaat nog verwerkt worden en daarna is de voorjaarsbesluitvorming het eerste grote budgettaire moment weer. Die voorbereiding begint al na de najaarsnota, huidige of nieuwe coalitie kan die allebei nog halen. Zou wel zonde zijn als het demissionaire kabinet die besluitvorming nog zou moeten doen.
Bij de vorige verkiezingen wist je dat niet?quote:Op woensdag 29 september 2021 21:17 schreef Jojoke het volgende:
Bij nieuwe verkiezingen weet je nu wel dat VVD en CDA een rechts kabinet willen en geen middenkabinet.
Hoezo? Ze willen best VVD-D66-CDA-PvdA of VVD-D66-CDA-GL of door met de CU.quote:Op woensdag 29 september 2021 21:17 schreef Jojoke het volgende:
Bij nieuwe verkiezingen weet je nu wel dat VVD en CDA een rechts kabinet willen en geen middenkabinet.
Kraaien.quote:Op woensdag 29 september 2021 21:18 schreef Derrazi het volgende:
Weet iemand wat Den Haan daar vandaag deed?
Misschien bakt ze lekkere koekjes?quote:Op woensdag 29 september 2021 21:18 schreef Derrazi het volgende:
Weet iemand wat Den Haan daar vandaag deed?
Vrouwenquota denk ikquote:Op woensdag 29 september 2021 21:19 schreef Hanca het volgende:
[..]
Misschien bakt ze lekkere koekjes?
Met alle poppetjes die er nog zitten op dezelfde plaatsen.quote:Op woensdag 29 september 2021 19:23 schreef Tijn het volgende:
Zou toch wat zijn als straks na 200+ dagen formeren het resultaat is een voortzetting van het vorige kabinet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |