In deze inclusieve samenleving kan de term 'blauwen' echt niet meer.quote:Op maandag 20 september 2021 13:36 schreef shiz het volgende:
Ik had eerder weleens twee blauwen gevraagd daar iets aan te passen. Alsof je tegen een muur lult, dus toen had ik iets van: zoek het maar uit ook dan.
maar goed... voor wie wil:
[ afbeelding ]
VS old:
[ afbeelding ]
Nee, alsof ik een plicht heb om het bij te houden. Dat ging ook niet om iets fotosoepen.quote:Op maandag 20 september 2021 17:07 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Wat heeft forummod zijn te maken met plaatjons fotosoepen?
Als je gewoon zelf een plaatje post, dan komt ie gewoon in de OP, zoal sje ziet.
quote:Op dinsdag 21 september 2021 12:30 schreef Starflyer het volgende:
Bottas doet in februari mee met de Race of Champions.
https://the-race.com/form(...)t-in-2022-ice-event/
Let the guessing beginquote:Bottas, who will move from Mercedes to Alfa Romeo at the end of the current F1 season, will contest the individual portion of the competition and represent Finland alongside a yet-to-be-confirmed team-mate in the Nations Cup.
Qua echte wereldtoppers alleen nog Rovanpera tegenwoordig eigenlijk.quote:Op dinsdag 21 september 2021 13:02 schreef flipsen het volgende:
[..]
[..]
Let the guessing beginIk denk dat Raikonnen afvalt hehe. Hakinnen zal het helaas ook wel niet worden. Zal wel een echte Rally rijder worden, daar heeft Finland er geloof ik ook wel een paar van
Ik zie juist zaterdag regen en zondag droogquote:Op dinsdag 21 september 2021 14:43 schreef ChevyCaprice het volgende:
Er is alvast regen voorspeld op zondag. Zou lekker zijn hoor
Ik denk het nietquote:Op dinsdag 21 september 2021 16:15 schreef PzKpfw het volgende:
Ik denk dat die gridstraf Verstappen uiteindelijk de titel gaat kosten.
Niet de 2 ram acties van Mercedes?quote:Op dinsdag 21 september 2021 16:15 schreef PzKpfw het volgende:
Ik denk dat die gridstraf Verstappen uiteindelijk de titel gaat kosten.
Mwa, ik denk dat de dankzij Merc misgelopen 50 punten meer pijn doen. En die lekke band, waren er ook 25.quote:Op dinsdag 21 september 2021 16:15 schreef PzKpfw het volgende:
Ik denk dat die gridstraf Verstappen uiteindelijk de titel gaat kosten.
Die motorwissel komt er gewoon in Rusland, de opmerkingen zijn puur voor de bühnequote:
Wellicht ook om Mercedes een beetje onder druk te houden, als ze weten dat Max toch wel achteraan start hebben ze wat meer ruimte in de kwalificatie om 'rustig' aan te doen... Zie ook Max in de sprint qually op Monza, hij wist toch wel dat ie vooraan zou startenquote:Op dinsdag 21 september 2021 18:30 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Die motorwissel komt er gewoon in Rusland, de opmerkingen zijn puur voor de bühne
Als Lulu en Bottas achter Max starten na een slechte quali op zaterdag zou het dom zijn om al de wissel te pakken.quote:Op dinsdag 21 september 2021 18:30 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Die motorwissel komt er gewoon in Rusland, de opmerkingen zijn puur voor de bühne
Dat bewijst wel gewoon dat je met je tegenstander van de baan rammen kunt winnen in autosport.quote:Op dinsdag 21 september 2021 18:01 schreef VacaLoca het volgende:
Max had vrij riant met een punt of 70 voor moeten staan ja. Wil er niet aan denken dat de titel naar Hamilton gaat. Dat mág gewoon niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |