Maar die mooie verhalen zijn nog steeds welkom, daar is helemaal niks veranderd. Dat begint toch echt bij de users zelf. En juist omdat iedereen welkom is in BNW zul je inderdaad ook wat users hebben die het niet eens zijn met bepaalde posts en er tegen in gaan. Zolang dat respectvol gedaan wordt is er toch helemaal niks aan de hand? Of willen we echt dat BNW een ''ja en amen'' clubje word? Persoonlijke aanvallen mogen niet; verder is er in BNW juist meer ruimte dan elders. Maar dan moeten die topics wel geopend worden. Ik snap dat sommigen dat niet leuk vinden omdat ze geen weerwoord willen hebben als ze een topic openen, maar dat hoort er toch een beetje bij op het internet.quote:Op donderdag 23 september 2021 18:20 schreef schommelstoel het volgende:
Hoi,
BNW was ooit een leuk verzamel gedeelte van bepaalde complottheorieën.
Er werden veel linkjes gedeeld en verhalen uitgewisseld.
Tegenwoordig is BNW een debunk hoek geworden waar mensen alleen nog maar heen gaan om te zeggen dat het allemaal onzin is en mensen nemen het allemaal bloed serieus.
Het is een magneet geworden voor mensen die zichzelf even goed willen voelen en anderen vertellen dat ze er volkomen naast zitten.
Leuke verhalen lezen zit er niet meer in, het is opboksen tegen elkaar.
En het bij elkaar in de kont kruipen als dezelfde mening wordt gedeeld.
Dit zie ik al tijden aan ieders kant gebeuren.
De lol is er al een geruime tijd af hier.
Ook zijn er een aantal users die alleen komen om verhalen te ontkrachten en zichzelf een schouderklopje te geven.
Ik kwam ooit in BNW juist om de leuke, bizarre en ga zo maar door verhalen te lezen.
Ik geloof alle verhalen niet, maar genoot wel van de onderwerpen.
En wat mensen beweegt om ze te geloven.
Ik lees het als sci-fi laat ik maar zeggen.
Nu de korte versie...
Hoe wil bnw zich tegenwoordig profileren?
Het is geen kut meer aan, de één voelt zich nog beter dan de ander.
Misschien omdat ze graag zien dat het topic daadwerkelijk het eigen onderwerp bespreekt en niet wordt verneukt door een stelletje links-roepers die over alles behalve het onderwerp praten?quote:Op maandag 27 september 2021 14:08 schreef QuidProJoe het volgende:
Het is altijd bijzonder om te zien hoe de mensen die het hardste klagen over topics die "kansloos zijn geworden", de grootste moeite hebben om die "kansloze" topics links te laten liggen en ze dood de laten bloeden. Waarom doen ze het zichzelf toch steeds weer aan om vrijwillig het "kansloze" in te stappen?
Nou, ben benieuwd of je een reactie gaat kijgen van de user die nergens op durft te reageren.quote:Op maandag 27 september 2021 14:11 schreef illusions het volgende:
[..]
Misschien omdat ze graag zien dat het topic daadwerkelijk het eigen onderwerp bespreekt en niet wordt verneukt door een stelletje links-roepers die over alles behalve het onderwerp praten?
Ja, super benieuwd.quote:Op maandag 27 september 2021 14:15 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Nou, ben benieuwd of je een reactie gaat kijgen van de user die nergens op durft te reageren.
Dat krijg je wanneer de laatste strohalmen zo vaak gerecycled zijn dat ze van ellende uit elkaar vallen.quote:Op maandag 27 september 2021 14:20 schreef illusions het volgende:
[..]
Ja, super benieuwd.
Blijft apart dat sommige users het in het verkiezingen-topic over alles behalve verkiezingen willen hebben.
Ja, snappen zekere users zelf ook wel. Het gaat ze om de frustratie die ze vervolgens in reacties lezen om zo een strak gevoel in de broek te krijgen. Zou er misschien ooit een naam zijn verzonnen voor dergelijke typische internetgebruikers?quote:Op maandag 27 september 2021 14:27 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Dat krijg je wanneer de laatste strohalmen zo vaak gerecycled zijn dat ze van ellende uit elkaar vallen.
Jup... compleet kansloze berg troep geworden zo. Paar pogingen gedaan om het weer over de inhoud te laten gaan, maar tot nu toe lijkt daar niet zo'n interesse in te zijn.quote:Op maandag 27 september 2021 13:47 schreef illusions het volgende:
Het zou fijn zijn als het in BNW / Presidentsverkiezingen VS #68 Big Win ontopic kon blijven. Het enige wat er de hele dag gebeurt is zeiken op alles wat "linksig", "linksgeörienteerd" of "blauw" is. Echter zodra het om het onderwerp zelf gaat wordt het angstvallig stil, want de verkiezingsfraude is nou eenmaal een feit waar niet aan getwijfeld mag worden.
Jammer dat het zo'n kansloos topic is geworden.
Linksen?quote:Op maandag 27 september 2021 14:30 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ja, snappen zekere users zelf ook wel. Het gaat ze om de frustratie die ze vervolgens in reacties lezen om zo een strak gevoel in de broek te krijgen. Zou er misschien ooit een naam zijn verzonnen voor dergelijke typische internetgebruikers?
Dit is inderdaad apart om te zien. Het betreft een groep users die (grotendeels) vanuit POL richting BNW is gekomen en van mening is dat men hier anderen kan bespotten en antwoorden verschuldigd is. Dit is niet bepaald hoe het werkt natuurlijk. Maar omdat deze groep users geen enkele vorm van zelfreflectie bezit is dit nog dubbeltje nog niet bepaald gevallen.quote:Op maandag 27 september 2021 14:08 schreef QuidProJoe het volgende:
Het is altijd bijzonder om te zien hoe de mensen die het hardste klagen over topics die "kansloos zijn geworden", de grootste moeite hebben om die "kansloze" topics links te laten liggen en ze dood de laten bloeden. Waarom doen ze het zichzelf toch steeds weer aan om vrijwillig het "kansloze" in te stappen?
Waar heb je het toch over?quote:Op maandag 27 september 2021 15:09 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dit is inderdaad apart om te zien. Het betreft een groep users die (grotendeels) vanuit POL richting BNW is gekomen en van mening is dat men hier anderen kan bespotten en antwoorden verschuldigd is. Dit is niet bepaald hoe het werkt natuurlijk. Maar omdat deze groep users geen enkele vorm van zelfreflectie bezit is dit nog dubbeltje nog niet bepaald gevallen.
Ja, misschien kunnen Dejannn en Ensiferum elkaar daar aftrekken i.p.v. constant offtopic gaan in het verkiezingstopic.quote:Op maandag 27 september 2021 19:20 schreef theguyver het volgende:
BNW / Politiek VS gebrabbel
Zo extra topic..
Maar aub, lieve mondjes graag even beetje meewerken met topic splitsen please..
thx
Topic bestaat uit verschillende complotten Yvonne.quote:Op woensdag 29 september 2021 16:09 schreef yvonne het volgende:
BNW / Presidentsverkiezingen VS #68 Big Win Waarom moet dit in BNW? Nu is het een leuk schiet en schop topic geworden.
Als er behoefte is aan zo'n topic mag dat fijn in POL.
Yes i know.quote:Op woensdag 29 september 2021 15:59 schreef AlwaysHappy het volgende:
Joe, feedback is nog steeds niet bedoeld om elkaar aan te vallen; het is bedoeld voor feedback richting de mods.
Ze zitten nog niet in gevang, ze horen in gevang.quote:Op woensdag 29 september 2021 17:52 schreef theguyver het volgende:
[..]
Topic bestaat uit verschillende complotten Yvonne.
- De enorme fraude die heeft plaatsgevonden.
- De raid in Frankfurt.
- De wel/niet coup poging 6 Jan
- Hillary Clinton en Obama die in het gevang zitten.
Topje van de ijsberg.
Het is BNW Yvonne ze zitten in het gevang...quote:Op woensdag 29 september 2021 17:54 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ze zitten nog niet in gevang, ze horen in gevang.
Oh boyquote:Op woensdag 29 september 2021 17:55 schreef theguyver het volgende:
[..]
Het is BNW Yvonne ze zitten in het gevang
Exact het probleem.. best lastig, misschien topic naam aanpassen in totaal pakketje politiek VS alles wat er niks mee te maken heeft lijkt me duidelijk..quote:Op woensdag 29 september 2021 17:58 schreef yvonne het volgende:
[..]
Oh boy
Waar het mij omgaat, er lopen tig thema's door elkaar heen, om de TT komen er van andere subfora hierheen om te trollen.
Tell mee, hoe moet je hier inshemelsnaam modden?!
Als je niet oppast loopt iedereen gillend weg.
Ik wil van de week hier een topic openen hoe we BNW weer los kunnen trekken en weer een normaal goedlopend forum van kunnen maken.quote:Op woensdag 29 september 2021 20:36 schreef theguyver het volgende:
[..]
Exact het probleem.. best lastig, misschien topic naam aanpassen in totaal pakketje politiek VS alles wat er niks mee te maken heeft lijkt me duidelijk..
Allereerst een mod die beetje bekend is met BNW.quote:Op woensdag 29 september 2021 21:29 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ik wil van de week hier een topic openen hoe we BNW weer los kunnen trekken en weer een normaal goedlopend forum van kunnen maken.
Want nu is het een onbegrijpelijke brij geworden.
In overleg uiteraard met jullie. Wat zijn jullie wensen?
Spannende topics waarin onthulling komen bovendrijven die je elders niet kunt vinden.quote:
Spreek je uit! Fijn juist.quote:Op woensdag 29 september 2021 21:42 schreef theguyver het volgende:
[..]
Allereerst een mod die beetje bekend is met BNW.
Onpartijdig.
Verder kan je een aantal corona topics samen voegen.
No offence aan de moderators, maar heb erg weinig ingrijpen gezien de laatste tijd..
Nadeel van bnw is dat het dagen rustig kan zijn en de bom Barts los en topic gaat in overdrive.
Ik snap dat het ook een verschrikkelijk lastig forum is maar daarom liefst iemand die er mee bekend is.
Graag zie ik ook dat users die gebanned zijn weer terug komen.
Tenminste als ze nog actief zijn op fok..
Ik weet eigenlijk mag ik het er niet over hebben, maar een frisse start zou voor iedereen mooi zijn dacht ik zo.
quote:Op woensdag 29 september 2021 21:29 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ik wil van de week hier een topic openen hoe we BNW weer los kunnen trekken en weer een normaal goedlopend forum van kunnen maken.
Want nu is het een onbegrijpelijke brij geworden.
In overleg uiteraard met jullie. Wat zijn jullie wensen?
quote:Op woensdag 29 september 2021 18:43 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Zonder affiniteit heb je hier niets te zoeken. Laat dit eis nr 1 zijn
quote:Op woensdag 29 september 2021 18:20 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Word het niet een tijd dat men hier iemand aanstelt die enige affiniteit heeft met BNW . Ben al sinds 2008 actief op dit forum en van alle mods die we hebben gehad , kan ik me slechts eentje herinneren , Jogy, die echt interesse in de materie had
Als we hiermee nou beginnen misschien kunnen het niveau hier wat opkrikken. Ben de vriendjespolitiek meer dan zat
Ik neem aan dat dit algemeen bedoeld is? okquote:Op woensdag 29 september 2021 21:59 schreef yvonne het volgende:
[..]
Spreek je uit! Fijn juist.
Welke users zou jij terug willen zien?
Lambiekjequote:Op woensdag 29 september 2021 21:59 schreef yvonne het volgende:
[..]
Spreek je uit! Fijn juist.
Welke users zou jij terug willen zien?
Deze reactie vind ik dan weer minder, Koos.quote:Op donderdag 30 september 2021 00:33 schreef koosbasterd het volgende:
[..]
Ik neem aan dat dit algemeen bedoeld is? ok
Lambiekje...waar is hij? zo jammer dat hij er niet meer is..
Je zegt hem (lees: debiele sidekick van een debieltje) zich uit te spreken., fijn juist.
Ik heb me al een paar keer duidelijk uitgesproken hier op feedback. Onder andere over altijd happie.
En vervolgens wordt het verwijderd
Waarom dan?
Fijn dat je dit vraagt. Het zou prettig zijn als er in BNW een plek is waar politieke kwesties kunnen worden besproken aan de hand van alternatieve media en theorieën. Een voorbeeld van zo'n kwestie is bijvoorbeeld van de nasleep van de Amerikaanse Verkiezingen. Je verwees namelijk in een eerdere post richting POL, maar daar worden enkel bronnen uit de mainstream media geaccepteerd. Dit maakt het voor een groep users lastig om daar mee te posten.quote:Op woensdag 29 september 2021 21:29 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ik wil van de week hier een topic openen hoe we BNW weer los kunnen trekken en weer een normaal goedlopend forum van kunnen maken.
Want nu is het een onbegrijpelijke brij geworden.
In overleg uiteraard met jullie. Wat zijn jullie wensen?
Ben benieuwd ...quote:Op woensdag 29 september 2021 22:29 schreef yvonne het volgende:
Ik wil hier van de week even een topic over openen over het hoe en wat van BNW.
Even quoten voor later hergebruikquote:Op donderdag 30 september 2021 10:22 schreef theguyver het volgende:
Misschien dat we niet altijd met mekaar eens zijn, kunnen we elkaar wel beetje meer met respect behandelen.
Sure, mocht je wat vinden laat het me weten.quote:Op donderdag 30 september 2021 12:59 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Even quoten voor later hergebruik
Zou kunnen zijn dat bericht verwijderd is.quote:Op donderdag 30 september 2021 13:12 schreef THEFXR het volgende:
ik zie de likes in lichtblauw en als ik er op click, krijg ik dat de post/topic niet gevonden kan worden, weet iemand wat er aan de hand is?
Nee, het is gewoon grappig dat hij batshit crazy is.quote:Op donderdag 30 september 2021 14:49 schreef yvonne het volgende:
Hoe komen jullie op Lambiekje?
Dat vin d ik best grappig, voor ons is ie een pain in the ass bij tijden en jullie vinden hem? Wat?
Heeft ie goede discussieskills?
Nou, ik begon een paar dagen geleden met een post hier of het in het verkiezingen-topic gewoon over verkiezingen kon gaan, en niet de godganze dag dat riedeltje van "LINKS dit BLAUW dit LINKSIG LINKS PRGRESSIEF LINKS".quote:Op woensdag 29 september 2021 21:29 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ik wil van de week hier een topic openen hoe we BNW weer los kunnen trekken en weer een normaal goedlopend forum van kunnen maken.
Want nu is het een onbegrijpelijke brij geworden.
In overleg uiteraard met jullie. Wat zijn jullie wensen?
Hij was wel eens een wat lomp in zijn uitingen maar hij kwam wel vaak met goede info. Free Lambiekje!quote:Op donderdag 30 september 2021 14:49 schreef yvonne het volgende:
Hoe komen jullie op Lambiekje?
Dat vin d ik best grappig, voor ons is ie een pain in the ass bij tijden en jullie vinden hem? Wat?
Heeft ie goede discussieskills?
Kwam die bij zijn vorige terugkomst niet binnen een paar dagen met een holocaust ontkenning?quote:Op donderdag 30 september 2021 14:49 schreef yvonne het volgende:
Hoe komen jullie op Lambiekje?
Dat vin d ik best grappig, voor ons is ie een pain in the ass bij tijden en jullie vinden hem? Wat?
Heeft ie goede discussieskills?
Dus jullie eindeloos herhalen van rechts, rechts-verdwaasden, trumpers dit, trumpers dat, sektevolgers enz enz enz ... enz enz ... staat daar los van en is volledig aanvaardbaar ?quote:Op donderdag 30 september 2021 16:28 schreef illusions het volgende:
[..]
Nou, ik begon een paar dagen geleden met een post hier of het in het verkiezingen-topic gewoon over verkiezingen kon gaan, en niet de godganze dag dat riedeltje van "LINKS dit BLAUW dit LINKSIG LINKS PRGRESSIEF LINKS".
Maar dat lijkt tot nu toe aan dovemansoren besteed.
Waarom gaat het daar uberhaupt om wat een paar users van het beleid van de Democraten vinden? Dat heeft toch geen moer met verkiezingsfraude te maken?
Say whatquote:Nou, ik begon een paar dagen geleden met een post hier of het in het verkiezingen-topic gewoon over verkiezingen kon gaan,
Het gevolg van de mogelijke verkiezingsfraude is natuurlijk dat er een partij (de Democraten) het beleid momenteel kan uitstippelen. En als er dus soms wordt gepost over dit beleid gaat het over het regelrechte effect van de verkiezingen. In de reeks over Corona ontstaan soms ook discussies over aanverwante thema's (bijv. overgewicht, berichtgeving van media, commentaar van bekendheden op social media). Daar moet naar mijn mening ook ruimte voor zijn.quote:Op donderdag 30 september 2021 16:28 schreef illusions het volgende:
[..]
Nou, ik begon een paar dagen geleden met een post hier of het in het verkiezingen-topic gewoon over verkiezingen kon gaan, en niet de godganze dag dat riedeltje van "LINKS dit BLAUW dit LINKSIG LINKS PRGRESSIEF LINKS".
Maar dat lijkt tot nu toe aan dovemansoren besteed.
Waarom gaat het daar uberhaupt om wat een paar users van het beleid van de Democraten vinden? Dat heeft toch geen moer met verkiezingsfraude te maken?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |