Valt toch wel mee? 85% van 18+ eerste prik en 50% 12-17. Het is heel lastig dat bepaalde bronnen kijken naar de hele bevolking, daarmee kom je op 72% oid. Maar de groep 0-11 moet je sowieso buiten beschouwing laten. En de groep 12-17 is nog even afwachten, dat werd opengegooid net voor / bij de start van de vakantie. Grote kans dat daar nog wel een inhaalslag op komt.quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 09:01 schreef Shaar12 het volgende:
[..]
Eerst die vaccinatiegraad maar halen, zo hard gaat het helaas niet meer de laatste weken.
Misschien ben ik ook wel iets te ongeduldigquote:Op dinsdag 24 augustus 2021 09:06 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Valt toch wel mee? 85% van 18+ eerste prik en 50% 12-17. Het is heel lastig dat bepaalde bronnen kijken naar de hele bevolking, daarmee kom je op 72% oid. Maar de groep 0-11 moet je sowieso buiten beschouwing laten. En de groep 12-17 is nog even afwachten, dat werd opengegooid net voor / bij de start van de vakantie. Grote kans dat daar nog wel een inhaalslag op komt.
Dit dus. En die 85% gaat sowieso volledig gevaccineerd worden. Met een beetje extra aandacht wordt dat dan misschien wel 90%.quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 09:06 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Valt toch wel mee? 85% van 18+ eerste prik en 50% 12-17. Het is heel lastig dat bepaalde bronnen kijken naar de hele bevolking, daarmee kom je op 72% oid. Maar de groep 0-11 moet je sowieso buiten beschouwing laten. En de groep 12-17 is nog even afwachten, dat werd opengegooid net voor / bij de start van de vakantie. Grote kans dat daar nog wel een inhaalslag op komt.
Het is onoverkomelijk dat dit gebeurd helaas. Dat is hoe een maatschappij in het algemeen werkt, er zullen altijd groepen tegenover elkaar staan.quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 08:52 schreef blissard1984 het volgende:
Ik ben zelf een hartstochtelijk voorstander van vaccinatie. Niet alleen nu, maar ook bij HPV en al die andere mogelijke aandoeningen / ziekteverwekkers. Maar laten we ons in de huidige tijd, met veel emotie, niet verleiden tot te eenvoudige tegenstellingen en groepsdenken.
Dat is zeker te prijzen en kan enkel nog maar beter worden.quote:We hebben, met z'n allen, dus de weigeraars incluus, straks de hoogste vaccinatiegraad van Europa en wellicht zelfs de wereld bereikt. Daar mogen en moeten we trots op zijn. Een hele prestatie van ons burgers en GGD/medisch personeel etc.
Als de medemensen willens en wetens het virus in leven houden, dus de vijand laten bestaan, dan mag je daar denk ik wel iets van vinden. Als dat op basis van onderbouwde feiten zou zijn, dan zou ik daar veel makkelijker mee kunnen leven. Ik kan oprecht zeggen dat ik de laatste 9 maanden nog geen enkele reden heb gehoord die onderbouwt is met een feit. Ik merk bij mijzelf dat dat frustreert, prima dat je kiest voor X, maar waarom kan je het niet uitleggen?quote:Als straks zelfs dat niet voldoende is, moeten we niet die laatste weigeraar uit Urk de schuld gaan geven. Uiteindelijk is het virus de vijand en niet onze medemensen.
Zoals ik hierboven zeg, 90% haal je met gemak als de groepen 2 en 3 meepakt. Daar moeten we tijd en aandacht aan geven, hoe lastig dat ook is.quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 09:10 schreef blissard1984 het volgende:
[..]
Dit dus. En die 85% gaat sowieso volledig gevaccineerd worden. Met een beetje extra aandacht wordt dat dan misschien wel 90%.
De vaccinatiebussen hoeven van mij niet zo, ik zou liever zien dat de informatie binnen de scholen op een wat meer luchtige manier verspreid wordt. Ga in gesprek met leerlingen.quote:Die groep 12-17 is precies voor de zomervakantie voor vaccinatie opgeroepen. Bij mijn (n=1) huishouden heeft de vakantieplanning de vaccinatieplanning wat opgeschoven. Daarnaast volgt straks op scholen nog een extra motivatie en wellicht vaccinatie bussen op het schoolplein. dat komt goed.
Absoluut. Waar we in januari nog het lachtertje van de wereld waren zijn we nu bij de koplopers. In dat opzicht is het wel fijn dat de vakanties nu bijna klaar zijn, dat scheelt een hoop import van het virus.quote:En laat perfectie niet de vijand van het goede worden. Op een vaccinatiegraad zoals hier is de hele wereld (het verstandige deel ervan dan) jaloers. En dat (in mijn ogen) zonder te veel drang.
Zou het niet beter zijn om mensen met de juiste informatie te overtuigen? Dan creëer je toch veel meer draagvlak? Een beloning is er al met het groene vinkje waarmee je zonder testen toegang hebt.quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 09:31 schreef blissard1984 het volgende:
Ik denk dat we 2 dingen moeten doen:
1. zo veel mogelijk mensen met een carrot en een beetje stick verleiden tot het nemen van het vaccin
Dat is sowieso een feit. Los van de groepen die ik genoemd heb, heb je ook te maken met mensen die geen vaccin kunnen nemen of waarbij het niet werkt (die heb ik onder groep 1 geschaard, maar dat niet gezegd).quote:2. accepteren dat we nooit 100% gaan halen.
Helaas heeft het allemaal met elkaar te maken. Het virus kan makkelijker rondgaan waardoor er meer maatregelen nodig zijn. Meer maatregelen zorgt voor meer onvrede en meer weigeraars. Waarmee het virus weer meer ruimte krijgt en ga zo maar doorquote:We worden niet in de greep gehouden door een (of meerdere) groepen. Het is het virus en de maatregelen die dat doen. In de UK hebben ze die greep losgelaten, dus zelfs met de huidige vaccinatiegraad is dat een (tenminste theoretische) mogelijkheid.
Je eerste tweet was leukerquote:
In/uitstroom kliniek is wel enigszins positief toch?quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 14:20 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Je eerste tweet was leuker
Voor de rest, niet echt hele goede cijfers weer. Niet slecht ook, allemaal in de marge. Maar stiekem kruipen we toch wel steeds iets verder omhoog helaas.
Vind de instroom niet heel positief, die zou richting de 20-30 moeten gaan om enig effect te hebben. Het is allemaal angstvallig in balans op dit momentquote:Op dinsdag 24 augustus 2021 14:55 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
In/uitstroom kliniek is wel enigszins positief toch?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Besmettingcijfers dinsdag 3 t/m maandag 9 augustus:
Daling t.o.v. week ervóór: 20,5%
dinsdag: 2.184
woensdag: 2.763
donderdag: 3.352
vrijdag: 2.907
zaterdag: 2.392
zondag: 2.292
maandag: 2.026
totaal: 17.916
Besmettingcijfers dinsdag 10 t/m maandag 16 augustus:
Daling t.o.v. week ervóór: 9,0%
dinsdag: 2.161
woensdag: 2.112
donderdag: 2.563
vrijdag: 2.677
zaterdag: 2.303
zondag: 2.253
maandag: 2.228
totaal: 16.297
Besmettingcijfers dinsdag 17 t/m maandag 23 augustus:
Stijging t.o.v. week ervóór: 4,5%
dinsdag: 2.306
woensdag: 2.777
donderdag: 2.488
vrijdag: 2.209
zaterdag: 2.408
zondag: 2.453
maandag: 2.390
totaal: 17.031
Besmettingcijfers dinsdag 24 t/m maandag 30 augustus:
(Voorlopige) Wijziging t.o.v. week ervóór: + 5,7%
dinsdag: 2.437
woensdag:
donderdag:
vrijdag:
zaterdag:
zondag:
maandag:
totaal: 17.059 (Extrapolatie op basis van de weekcijfers tot nu toe:)
![]()
Oh ik dacht meer aan het kleine verschil tussen wat er instroomt maar ook weer uitstroomt.......quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 15:00 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Vind de instroom niet heel positief, die zou richting de 20-30 moeten gaan om enig effect te hebben. Het is allemaal angstvallig in balans op dit moment
Uitstroom is uiteraard wel positief, voor zowel verpleeg als IC
Laten we het positief benaderen, ze blijven juist mooi in balans. Ondanks het zeer geringe pakket aan maatregelen van dit moment (mondkapjes OV, festivals en disco's niet mogelijk).quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 15:22 schreef Cinderelladreamer het volgende:
De dagelijkse cijfers blijven ook iets teveel in balans
Ollie de Cijfertjesman verlangt naar het moment om te stoppen met zijn dagelijkse cijfertjesquote:Op dinsdag 24 augustus 2021 15:28 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Ik denk dat we over niet al te lange tijd geen dagelijkse rapportage meer krijgen en we puur op ziekenhuizen gaan sturen.
Dit inderdaad!quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 15:33 schreef Oliver23 het volgende:
[..]
Ollie de Cijfertjesman verlangt naar het moment om te stoppen met zijn dagelijkse cijfertjes
We gaan er dan wel een pintje op drinken!quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 15:33 schreef Oliver23 het volgende:
[..]
Ollie de Cijfertjesman verlangt naar het moment om te stoppen met zijn dagelijkse cijfertjes
quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 15:59 schreef GereDathan het volgende:
[..]
We gaan er dan wel een pintje op drinken!
* GereDathan dekt @Federer-fan toe met een lekker warm dekentjequote:Op dinsdag 24 augustus 2021 16:04 schreef Federer-fan het volgende:
Het zit er weer op, mensen. Het percentage positieve tests is gelijk gebleven, op 15,0. En nu ga ik slapen.
Instroom rond de 2% van aantal besmettingen vorige week, in de UK is het rond de 2.5%. Zou mooi zijn als het richting de 1% zou gaan.quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 15:00 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Vind de instroom niet heel positief, die zou richting de 20-30 moeten gaan om enig effect te hebben. Het is allemaal angstvallig in balans op dit moment
Uitstroom is uiteraard wel positief, voor zowel verpleeg als IC
Goed nuancerende posts @GereDathan!quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 10:32 schreef GereDathan het volgende:
De UK is absoluut een goed voorbeeld, en ondertussen kunnen we wel concluderen dat ondanks het schrappen van de maatregelen de boel goed beheersbaar lijkt te zijn. Nu is het natuurlijk wel afwachten wat het starten van de scholen daar gaat doen, maar ik denk niet dat het daar nog gierend uit de hand gaat lopen voorlopig.
Heel aardig, maar mag ik iemand anders uitkiezen om me te bedekken? Dan denk ik in eerste instantie aan een vrouwelijk user in dit topic in de huwbare leeftijd.quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 16:31 schreef GereDathan het volgende:
[..]
* GereDathan dekt @:Federer-Fan toe met een lekker warm dekentje
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |