Ik vind Marcos bijna niet meer opvallen nu zelfsquote:Op zondag 15 augustus 2021 19:20 schreef Caland het volgende:
Ik moet denk ik toch mijn cynisme vooraf over GernotGenot terugnemen. Het zal geen wereldtopper zijn maar wat een rust achterin, laat ook meteen Senesi beter spelen.
Volgens mij was dat wel ergens te lezen ja.quote:Op zondag 15 augustus 2021 21:19 schreef Haringkop het volgende:
Is Trauner nou uit de koker van Schuitenman gekomen?
Prima scoutingquote:Op zondag 15 augustus 2021 21:20 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Volgens mij was dat wel ergens te lezen ja.
Dat is prima als verdedigerquote:Op zondag 15 augustus 2021 21:16 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik vind Marcos bijna niet meer opvallen nu zelfs
Misschien zoeken ze wel een spits die ook op de flanken goed uit de voeten kan.quote:Op zondag 15 augustus 2021 23:32 schreef Toiletgebruiker het volgende:
Wel interessant wat Slot vandaan zei. Niet per se op zoek naar een spits maar iemand die op de flanken uit de voeten kan mag ook.
Zoals nu, als een vleugelspeler ontbreekt, moet je of Linssen als buitenspeler gebruiken, terwijl hij als spits prima rendeert. Of inderdaad Toornstra/Kokcu/Antonucci op de flank. Dus kan me er wel iets bij voorstellen. Conteh is heel blessuregevoelig en Balde is maar afwachten.quote:Op zondag 15 augustus 2021 23:56 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Misschien zoeken ze wel een spits die ook op de flanken goed uit de voeten kan.
Kerk zou zo'n speler kunnen zijn bijvoorbeeld (zou niet mijn keuze zijn), Locadia misschien, of Lens (hoop ik niet, vind ik te oud). Maar zo maar wat voorbeelden.
Hij heeft die roti gegeten jaquote:Op zondag 15 augustus 2021 18:38 schreef Caland het volgende:
[..]
Paar weken in Suriname gezeten he
@:donraja
'Linssen die als spits prima rendeert' is wel een beetje opportunistisch natuurlijk.quote:Op maandag 16 augustus 2021 00:18 schreef Toiletgebruiker het volgende:
[..]
Zoals nu, als een vleugelspeler ontbreekt, moet je of Linssen als buitenspeler gebruiken, terwijl hij als spits prima rendeert. Of inderdaad Toornstra/Kokcu/Antonucci op de flank. Dus kan me er wel iets bij voorstellen. Conteh is heel blessuregevoelig en Balde is maar afwachten.
Past gewoon goed in het systeem dat we willen spelen. Is geen afmaker of aanspeelpunt, maar past heel goed in het vroege drukzetten.quote:Op maandag 16 augustus 2021 07:52 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
'Linssen die als spits prima rendeert' is wel een beetje opportunistisch natuurlijk.
Mwah, deed het daar vorig jaar ook wel prima eigenlijk. Linssen als enige echt serieuze optie voor de spits is alleen veel te magerquote:Op maandag 16 augustus 2021 07:52 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
'Linssen die als spits prima rendeert' is wel een beetje opportunistisch natuurlijk.
Past juist meer dan vorige jaren prima in onze huidige speelwijze. Is wel een speler die blijft sleuren, meters maken, afjagen enz.quote:Op maandag 16 augustus 2021 07:52 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
'Linssen die als spits prima rendeert' is wel een beetje opportunistisch natuurlijk.
Zoals Jahankbakhsh als enige optie op rechts ook veel te mager is, en alleen Sinisterra op links ook veel te mager. Al zou je kunnen zeggen dat Linssen ook op links kan (maar dat vond ik vorig jaar echt heel dramatisch).quote:Op maandag 16 augustus 2021 08:06 schreef Caland het volgende:
[..]
Mwah, deed het daar vorig jaar ook wel prima eigenlijk. Linssen als enige echt serieuze optie voor de spits is alleen veel te mager
Daarom snap ik ook wel dat ze als ik Slot goed heb begrepen ze op zoek gaan naar een spits die ook wel op de flanken uit de voeten kan. Slot noemt zelf Baldé ook steeds wel als optie voor rechtsquote:Op maandag 16 augustus 2021 08:15 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Zoals Jahankbakhsh als enige optie op rechts ook veel te mager is, en alleen Sinisterra op links ook veel te mager. Al zou je kunnen zeggen dat Linssen ook op links kan (maar dat vond ik vorig jaar echt heel dramatisch).
Huh? Linssen heeft echt een prima functionele techniek johquote:Op maandag 16 augustus 2021 08:11 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Past juist meer dan vorige jaren prima in onze huidige speelwijze. Is wel een speler die blijft sleuren, meters maken, afjagen enz.
Alleen jammer dat hij niet echt technisch begaafd is. Is een beetje een houthakker met een vergelijkbare motoriek als Lexie Immers, die overigens ook z'n doelpuntjes wel meepikte.
Ik vind z'n eerste aannames anders vaak maar matig. Of bij een één-tweetje met een medespeler. Beetje vergelijkbaar met Toornstra wat dat betreft.quote:Op maandag 16 augustus 2021 08:20 schreef Caland het volgende:
[..]
Huh? Linssen heeft echt een prima functionele techniek joh
Ah, dat laatste heb ik gemist, dacht juist dat Balde weer meer linksbuiten was.quote:Op maandag 16 augustus 2021 08:18 schreef Caland het volgende:
[..]
Daarom snap ik ook wel dat ze als ik Slot goed heb begrepen ze op zoek gaan naar een spits die ook wel op de flanken uit de voeten kan. Slot noemt zelf Baldé ook steeds wel als optie voor rechts
Feyenoord TM meldde in ieder geval wel dat Dervisoglu is aangeboden bij Feyenoord door Brentford voor huur.quote:Op maandag 16 augustus 2021 08:31 schreef Scrummie het volgende:
Volgens een Turkse zolderkamerautist heeft Feyenoord een bod bij Brentford neergelegd voor huur met verplichte koop van Dervisoglu met een doorverkoop percentage van 30%. Zal wel helemaal niets van kloppen, al is het volgens mij wel een spits die ook op de flanken kan (maar gelijk toegegeven, ik heb 'm dat nog nooit zien doen).
Gozer zat bij Twente op de bank vorig seizoen. Laten we dat maar niet doenquote:Op maandag 16 augustus 2021 08:31 schreef Scrummie het volgende:
Volgens een Turkse zolderkamerautist heeft Feyenoord een bod bij Brentford neergelegd voor huur met verplichte koop van Dervisoglu met een doorverkoop percentage van 30%. Zal wel helemaal niets van kloppen, al is het volgens mij wel een spits die ook op de flanken kan (maar gelijk toegegeven, ik heb 'm dat nog nooit zien doen).
Eens, ik heb ook geen idee of het wat is hoor.quote:Op maandag 16 augustus 2021 08:39 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Feyenoord TM meldde in ieder geval wel dat Dervisoglu is aangeboden bij Feyenoord door Brentford voor huur.
Maar voor Feyenoord natuurlijk niet interessant om spelers voor fucking Brentford te gaan opleiden. Wellicht alleen interessant als er een optie tot koop aan vastzit.
Al twijfel ik of ik Dervisoglu goed genoeg vind. Wel een leuk talentje denk ik, misschien wel in staat om 1 op 2 te lopen in de Eredivisie, wie weet.
Pedersen mag enorm gaan trainen op voorzetten ja. Als dat ergens op gaat lijken is het pas echt goud die jongen.quote:Op zondag 15 augustus 2021 20:25 schreef satecl het volgende:
Echt genoten vandaag!! Toppers zijn het. Al moet die Pedersen wel wat meer gevoel in z’n poten krijgen.
Ik vond hem best goed spelen, aan het begin een beetje onwennig. Verder zou hij soms iets meer risico in zijn passes vooruit kunnen leggen, maar goed past misschien minder bij zijn rol. Ben er best blij mee. Vind het alleen een beetje triest voor de Jens, als straks iedereen fit is, gaat hij weer banken vrees ik voor hem.quote:Op zondag 15 augustus 2021 20:20 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Wedstrijd niet kunnen zien, maar met de sfeer in het team lijkt het wel goed te zitten gezien d samenvatting.
Hoe was Aursnes verder vandaag?
De laatste keer was dit wel met Rutten als trainer.quote:Op zondag 15 augustus 2021 21:17 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Moet trouwens ook nogmaals benadrukken hoe blij ik ben met Slot als trainer. Fijn dat we eindelijk dit type trainer hebben bij Feyenoord.
Zijn snelheid is wel echt een prima wapen.quote:Op maandag 16 augustus 2021 08:49 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Pedersen mag enorm gaan trainen op voorzetten ja. Als dat ergens op gaat lijken is het pas echt goud die jongen.
Vergelijking met Lex Immers is echt onterecht hoor. Linssen heeft geen bijzondere techniek in de kleine ruimte maar verder is ie technisch prima onderlegd, met name koppend. Compenseert ook een hoop (met name zijn lengte) door gewoon slim te zijn.quote:Op maandag 16 augustus 2021 08:11 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Past juist meer dan vorige jaren prima in onze huidige speelwijze. Is wel een speler die blijft sleuren, meters maken, afjagen enz.
Alleen jammer dat hij niet echt technisch begaafd is. Is een beetje een houthakker met een vergelijkbare motoriek als Lexie Immers, die overigens ook z'n doelpuntjes wel meepikte.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |