En vergeet ook bijvoorbeeld Canada en Siberië niet.quote:Op donderdag 12 augustus 2021 11:13 schreef aloa het volgende:
[..]![]()
In het zuiden van Europa worden hitterecords verbroken.
Niet alleen het westen. Hier in t oosten is t ook compleet dichtgetrokkenquote:Op donderdag 12 augustus 2021 15:15 schreef Nattekat het volgende:
Jezus Christus man, zelfs deze ene dag is het westen niet gegund
quote:Op donderdag 12 augustus 2021 12:26 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
En vergeet ook bijvoorbeeld Canada en Siberië niet.
Nee, zeker niet. Vooral Canada was absurd deze zomer.quote:Op donderdag 12 augustus 2021 12:26 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
En vergeet ook bijvoorbeeld Canada en Siberië niet.
Dan heb je het nog zwaarder in de winter zeker?quote:Op donderdag 12 augustus 2021 20:02 schreef DX11 het volgende:
Het zou vandaag eindelijk goed weer worden. De hele dag is het bewolkt geweest. Ik ben echt iemand die veel zon nodig heeft omdat ik daar vrolijk van wordt (en met weinig zon echt minder vrolijk) dus ik kan wel janken met deze zomer
Ik heb afgelopen winter volgens mij nog meer heldere dagen gezien dan deze zomer. Zon hoeft niet perse warm te zijn hè, in de winter is er soms ook gewoon zon. Als het maar een beetje een heldere lucht is scheelt al heel veel. Maar het is nu al zo lang elke dag grijs. En ik dacht vandaag eindelijk feest te hebben, maar nee weer nietquote:Op donderdag 12 augustus 2021 20:05 schreef aloa het volgende:
[..]
Dan heb je het nog zwaarder in de winter zeker?
Ik heb er zelf weinig last van, maar merk in dit topic wel dat een aantal mensen dat wel hebben.
Nou, Siberie dus ook.quote:Op donderdag 12 augustus 2021 19:59 schreef aloa het volgende:
[..]
Nee, zeker niet. Vooral Canada was absurd deze zomer.
Die branden blijven het hele jaar doorgaan, zelfs in de winter smeult het ondergronds gewoon verder.quote:Op donderdag 12 augustus 2021 20:12 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Nou, Siberie dus ook. [ twitter ]
Hier ook zo..wel lekker windje..temperatuur is net niet te fris maar warm nou ook weer nietquote:Op vrijdag 13 augustus 2021 10:41 schreef Haags het volgende:
De dag begon hier zoals het gister grotendeels verliep: zwaar bewolkt
bij het KNMI kunnen ze toch wel op 2 oren slapen nu.quote:
https://www.knmi.nl/nederland-nu/weer/verwachtingenquote:Vooruitzichten en mogelijke waarschuwingen
Zondag rustig zomerweer. Daarna een overgang naar wisselvallig en vrij koel zomerweer.
Er worden geen waarschuwingen verwacht.
13/08/2021 04.52 uur LT
Het is weer nodigquote:Op woensdag 11 augustus 2021 17:11 schreef Nattekat het volgende:
OPBOKKEN MET DIE KOU
OPBOKKEN MET DIE WIND
OPBOKKEN MET DIE HERFST
Vergeet het maar. Volgend jaar maar weerquote:Op vrijdag 13 augustus 2021 17:58 schreef wuuht het volgende:
Nog 1 echte hittegolf zou ik wel op prijs stellen. Woensdag was ik op het stand maar ik vond het eigenlijk nog wat te koud.
Hollandse zomerquote:Op vrijdag 13 augustus 2021 18:41 schreef Djeez het volgende:
Wat een rukzomer. Job een weekje vakantie, dan beginnen de scholen alweer
Viel mee toch? Kan altijd erger:quote:Op vrijdag 13 augustus 2021 18:36 schreef aloa het volgende:
De zomer dat het allemaal niet lukte![]()
Dat dit nog kan in deze tijd.
Ach ja. Maar vergeleken met voorgaande jarenquote:Op zaterdag 14 augustus 2021 10:52 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Viel mee toch? Kan altijd erger:
https://nl.wikipedia.org/wiki/Jaar_zonder_zomer
Niks mis mee idd.quote:Op zaterdag 14 augustus 2021 11:53 schreef Pvt.Webster het volgende:
Prima dagje vandaag. En morgen waarschijnlijk ook
Afgelopen jaren waren on-nederlandse zomers. Dit jaar eindelijk eens weer een normale zomer in nederland.quote:Op zaterdag 14 augustus 2021 11:49 schreef aloa het volgende:
[..]
Ach ja. Maar vergeleken met voorgaande jaren
Ja, veel en vaak regen, te weinig uren zon en regelmatig onder de 20 of amper 20.quote:Op zaterdag 14 augustus 2021 12:17 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Afgelopen jaren waren on-nederlandse zomers. Dit jaar eindelijk eens weer een normale zomer in nederland.
Jep.quote:Op zaterdag 14 augustus 2021 12:17 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Afgelopen jaren waren on-nederlandse zomers. Dit jaar eindelijk eens weer een normale zomer in nederland.
Temperaturen voortdurend onder gemiddeld en op die ene dag in juni na geen tropische dagen is niet normaal.quote:Op zaterdag 14 augustus 2021 12:17 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Afgelopen jaren waren on-nederlandse zomers. Dit jaar eindelijk eens weer een normale zomer in nederland.
Volgens mij is dit jaar voor het eerst sinds afgelopen decennia dat de bieren niet aan het klagen zijn over het weer.quote:Op zaterdag 14 augustus 2021 12:30 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Ja, veel en vaak regen, te weinig uren zon en regelmatig onder de 20 of amper 20.
Alsjeblieft niet
Heilige schijt, nooit geweten.quote:Op zaterdag 14 augustus 2021 10:52 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Viel mee toch? Kan altijd erger:
https://nl.wikipedia.org/wiki/Jaar_zonder_zomer
Ja, dit... zelfs in de zon op een terrasje zitten is voor sommige abnormaal geworden.quote:Op zaterdag 14 augustus 2021 12:40 schreef aloa het volgende:
[..]
Jep.
Maar wat is normaal tegenwoordig.
Opwarming van de aardequote:Op zaterdag 14 augustus 2021 12:29 schreef INViCTuS het volgende:
Dit weer gewoon wekenlang. Waarom is dat zo moeilijk :p. 24-26 en veel zon
![]()
[ twitter ]
Wat wil je nog meerquote:Op zaterdag 14 augustus 2021 13:38 schreef lily het volgende:
Vandaag in ieder geval zonovergoten strakblauwe hemel en 25 graden.
Morgen ook nog.
Harde woei iddquote:Op zaterdag 14 augustus 2021 14:19 schreef heywoodu het volgende:
Heerlijk weer vandaag, zeker nu het een beetje dicht is getrokken. Lekker windje erbij ook
Bijna windstil, badmintonrackets gepakt en binnen vijf minuten stak de wind opquote:
Ramen staan open hier.quote:Op zaterdag 14 augustus 2021 14:22 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Bijna windstil, badmintonrackets gepakt en binnen vijf minuten stak de wind op
Wereldwijd was juli de warmste ooitquote:
Ik denk dat je boeren bedoeld. Behalve boeren met gewassen in uiterwaardenquote:Op zaterdag 14 augustus 2021 13:20 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Volgens mij is dit jaar voor het eerst sinds afgelopen decennia dat de bieren niet aan het klagen zijn over het weer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |