Verlies? Welk verlies?quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 20:53 schreef Ven1972 het volgende:
[..]
Tja, ze houden niet meer aan 1,5 meter trouwens. Ze willen meer klanten hebben per uur, minuut en seconden in hun filialen om meer omzet halen en geld verdienen. De verlies wegwerken dus. Maar op zich is dat erg dom dat AH alle anderhalve meter weg te doen, zoiets blijft wel een tijdje nodig.
Extra vaag dat er dan nog steeds mensen in het ziekenhuis liggen mét covid, die glashard beweren dat covid niet bestaat. En dan zit je daar zo'n iemand te verzorgen, nadat je maanden lang dubbele diensten hebt gedraaid en mensen dood hebt zien gaan aan dat virus.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 20:48 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Daar liggen vooral ongevaccineerden, wat al aangeeft dat de vaccins doen wat ze moeten doen.
Ja dat snap ik heel goed!quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 20:54 schreef capricia het volgende:
[..]
Nou ja. Gebrek aan kraakbeen in je knie is niet echt fijn.Weinig wandelen bijvoorbeeld.
Maar ook niet levensbedreigend.
Pre covid stond er 6 weken wachttijd. Nu dus al 13 maanden.
Maar ik heb tot nu toe niet geklaagd. Al vind ik wel dat het eens tijd wordt om achterstallige operaties in te halen. Want dit uitstel geldt natuurlijk niet alleen voor mij. Van alles is uitgesteld.
De stickerafkrabbers worden hevig onder vuur genomen door die nazi's van de broodafdeling, en het parkeerterrein voor de ingang ligt bezaaid met de lichamen van de minder fortuinlijken.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 20:49 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
De vergelijking zal wel niet gemaakt mogen worden maar ik krijg er zo'n heroisch beeld van zoals bijvoorbeeld hoe de Amerikanen aan wal kwamen in Normandie
Het effect is al maanden overduidelijk. De ratio besmettingen-opnames is compleet veranderd. De verhoogde ziekenhuisbezetting van nu is er puur en alleen vanwege 2 weken nachtclubs zonder fatsoenlijke toegangscontrole. In absolute zin vergelijken met vorig jaar lijkt me niet helemaal fair want de bezetting was toen slechts laag omdat we toevallig laag de zomer in gingen. De R, en dus de trend, ziet er vele malen beter uit.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 20:47 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik vertrouw erop zodra ik het effect zie. Voorlopig is de ziekenhuisbezetting boven die van vorig jaar, wat me nou niet bepaald doet overlopen.
Bizar maar afhankelijk van de situatie wel de minst slechte optie. Zeker in landen als Frankrijk of Griekenland waar de vaccinatiegraad onder sommige kwetsbare groepen vrij belabberd is.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 20:52 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik hoop dat we hier nooit die green pass in gaan voeren. Voor toegang tot restaurants en hotels enzo. Zoals andere landen doen.
Zo bizar.
Aandeelhouders willen niet dat het nu weer naar beneden knalt, dus aanjagen en volknallen die toko.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 20:55 schreef Haags het volgende:
[..]
Verlies? Welk verlies?
Als er 1 sector is die giga heeft geprofiteerd van de crisis dan zijn het de supermarkten wel.
Jij denkt dat de supermarkten verlies moeten inhalen? Nadat restaurants en horeca gesloten was?quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 20:53 schreef Ven1972 het volgende:
[..]
Tja, ze houden niet meer aan 1,5 meter trouwens. Ze willen meer klanten hebben per uur, minuut en seconden in hun filialen om meer omzet halen en geld verdienen. De verlies wegwerken dus. Maar op zich is dat erg dom dat AH alle anderhalve meter weg te doen, zoiets blijft wel een tijdje nodig.
Helaas ga je grotendeels gelijk krijgen.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 20:57 schreef Ven1972 het volgende:
Ik las vele topics dat jullie erg boos zijn over vaccinatie, dwang, ongevaccineerden en gevaccineerden moeten testen... Ik begrijp het ook heel goed dat het voor ons erg warrig is met veranderde beleid hiervan, om gevaccineerden meer vrijheid te geven dan ongevaccineerden. Ik vind ook ronduit ook belachelijk dat de overheid ongevaccineerden toegang ontzegt tot de festivals en feesten.... In ieder geval wordt over een tijdje verplicht gevaccineerd voor ALLE Nederlanders.... dat voorspel ik echt wel dat gaat gebeuren.
Dat zijn de echte idioten, daar heb ik niet zoveel medelijden mee.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 20:56 schreef Celestien het volgende:
[..]
Extra vaag dat er dan nog steeds mensen in het ziekenhuis liggen mét covid, die glashard beweren dat covid niet bestaat. En dan zit je daar zo'n iemand te verzorgen, nadat je maanden lang dubbele diensten hebt gedraaid en mensen dood hebt zien gaan aan dat virus.
Bij AH en Jumbo zijn ze achter de schermen druk aan het lobbyen voor een nieuwe lockdown en avondklok.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 20:58 schreef capricia het volgende:
[..]
Jij denkt dat de supermarkten verlies moeten inhalen? Nadat restaurants en horeca gesloten was?
Kerel..de supermarkten hebben gouden tijden gehad.
Dat is ook niet zo dat ik denk, maar ze hebben het ook heel moeilijk gehad in het begin, echter was online boodschappen uitkomst voor Nederlanders om thuis te bezorgen en hoefden ze niet meer naar de supermarkt te gaan om te boodschappen.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 20:58 schreef capricia het volgende:
[..]
Jij denkt dat de supermarkten verlies moeten inhalen? Nadat restaurants en horeca gesloten was?
Kerel..de supermarkten hebben gouden tijden gehad.
Denk dat we heel blij moeten zijn met een 90% vaccinatie-bereidheid.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 20:57 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Bizar maar afhankelijk van de situatie wel de minst slechte optie. Zeker in landen als Frankrijk of Griekenland waar de vaccinatiegraad onder sommige kwetsbare groepen vrij belabberd is.
Die mensen zuigen echt het leven uit iedereen met hun debiele theorieën en complotten.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:01 schreef _serial_ het volgende:
We hadden vandaag ook een stel in een overgebleven groepsapp van een festival van vorig jaar.
Die begonnen over een experimenteel vaccin en dit en dat.
Ik geloof dat iedereen daarna die groepsapp verlaten heeft. Het kon maar duidelijk zijn
Ik heb het idee dat de overgrote meerderheid de maatregelen nog steeds wel prima vindt, het is immers ‘Corona’, men weet al bijna niet meer anders.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 20:18 schreef galantis het volgende:
[..]
Maar dat suggereert een mogelijke zero-tolerance vanuit de bevolking jegens maatregelen. En die ga je nooit krijgen.
Hoeveel mensen die een half jaar terug riepen dat het van de zomer wel klaar mocht zijn als iedereen en z'n moeder een prik kon hebben gehad nu gewoon gelaten ja en amen knikken en er het beste maar van maken. Strooi een paar keer in het nieuws rond dat gevaccineerden ook nog anderen kunnen besmetten en je hebt de meerderheid weer mee hoor.
Ik had toen op peak corona afgelopen december pick up boodschappen online gedaan bij de Jumbo. Hoef ik iig niet de drukte in dacht ik zo.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:00 schreef Ven1972 het volgende:
[..]
Dat is ook niet zo dat ik denk, maar ze hebben het ook heel moeilijk gehad in het begin, echter was online boodschappen uitkomst voor Nederlanders om thuis te bezorgen en hoefden ze niet meer naar de supermarkt te gaan om te boodschappen.
Is maar een kleine groep die zegt dat Covid niet bestaat.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 20:56 schreef Celestien het volgende:
[..]
Extra vaag dat er dan nog steeds mensen in het ziekenhuis liggen mét covid, die glashard beweren dat covid niet bestaat. En dan zit je daar zo'n iemand te verzorgen, nadat je maanden lang dubbele diensten hebt gedraaid en mensen dood hebt zien gaan aan dat virus.
Oh shit hadden die 5G wappies toch nog gelijk!quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:04 schreef trein2000 het volgende:
Het stuk van Bild zit achter een paywall. Maar Tagesschau heeft het ook: https://www.tagesschau.de(...)hutz-corona-101.html
Lezenswaardig. Ik zal er even wat uitlichten, vanaf de herfst komt er een '3G-regel' voor het gehele openbare leven (getest, gevaccineerd, genezen). Mondkapjes blijven verplicht tot voorjaar 2022 en verdere beperkingen voor ongevaccineerden worden niet uitgesloten.
Ja maar ze zijn wel wakker en buigen niet voor tiranniequote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:02 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Die mensen zuigen echt het leven uit iedereen met hun debiele theorieën en complotten.
Het reproductiegetal ziet er inderdaad beter uit dan vorig jaar rond deze datum, maar dat is gelijk ook wel een van de weinige indicatoren die op groen staan.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 20:57 schreef galantis het volgende:
[..]
Het effect is al maanden overduidelijk. De ratio besmettingen-opnames is compleet veranderd. De verhoogde ziekenhuisbezetting van nu is er puur en alleen vanwege 2 weken nachtclubs zonder fatsoenlijke toegangscontrole. In absolute zin vergelijken met vorig jaar lijkt me niet helemaal fair want de bezetting was toen slechts laag omdat we toevallig laag de zomer in gingen. De R, en dus de trend, ziet er vele malen beter uit.
Ik word van de situatie hier doorgaans niet al te blij maar Duitsland daar kan ik helemaal raar van worden.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:04 schreef trein2000 het volgende:
Het stuk van Bild zit achter een paywall. Maar Tagesschau heeft het ook: https://www.tagesschau.de(...)hutz-corona-101.html
Lezenswaardig. Ik zal er even wat uitlichten, vanaf de herfst komt er een '3G-regel' voor het gehele openbare leven (getest, gevaccineerd, genezen). Mondkapjes blijven verplicht tot voorjaar 2022 en verdere beperkingen voor ongevaccineerden worden niet uitgesloten.
Gelukkig maar, hè. Was niet best geweest als het een grote groep wasquote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:04 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Is maar een kleine groep die zegt dat Covid niet bestaat.
Dat ze de mondkapjes nog niet uitgebannen hebben in het publieke leven.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:06 schreef galantis het volgende:
[..]
Ik word van de situatie hier doorgaans niet al te blij maar Duitsland daar kan ik helemaal raar van worden.
Prima toch? Bijna alles kan, maar we blijven wel waakzaam.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:03 schreef Ronald het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat de overgrote meerderheid de maatregelen nog steeds wel prima vindt, het is immers ‘Corona’, men weet al bijna niet meer anders.
Ik zie het wel gebeuren dat we ergens in april 2022 nog steeds opgescheept zitten met preventieve maatregelen en ook de nodige definitieve maatregelen.
Nou dat helpt zeg, de hele familie en vriendenkring is al weggejaagd door al het agressieve gelul van "Ik neem geen mindcontrolprik!!!! ExPeRiMeNtEEl!!!" maar je bent wel lekker woke en wakker zodat je heerlijk boos in je eentje kan zijn.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:05 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ja maar ze zijn wel wakker en buigen niet voor tirannie
Hoe moet je dat opvatten?quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:04 schreef trein2000 het volgende:
Het stuk van Bild zit achter een paywall. Maar Tagesschau heeft het ook: https://www.tagesschau.de(...)hutz-corona-101.html
Lezenswaardig. Ik zal er even wat uitlichten, vanaf de herfst komt er een '3G-regel' voor het gehele openbare leven (getest, gevaccineerd, genezen). Mondkapjes blijven verplicht tot voorjaar 2022 en verdere beperkingen voor ongevaccineerden worden niet uitgesloten. Waarbij men ook nog kijkt naar leeftijdsgroepen...
Ja als je online boodschappen doet en krijg je hem alsnog thuisbezorgd, als je iets vergeet ga je toch naar supermarkt halen? Kan altijd toch?:quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:04 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Ik had toen op peak corona afgelopen december pick up boodschappen online gedaan bij de Jumbo. Hoef ik iig niet de drukte in dacht ik zo.
Moet je nog die halve winkel door om de boodschappen op te halen
Ik las van de week dat je ze daar zelfs bij privé feesten moet dragen als er meer dan 10 mensen zijn. Lijkt me een gezellig verjaardag als je met ze 11en zit. A gelukkig tante Truus en oom Henk gaan weg we kunnen ze weer afzetten.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:06 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Dat ze de mondkapjes nog niet uitgebannen hebben in het publieke leven.
Positief nieuws van het front is altijd welkomquote:Op dinsdag 3 augustus 2021 20:43 schreef capricia het volgende:
Ik was bij de AH.
Op de grond zaten jonge mensen van de AH alle anderhalve meter strepen weg te halen.
Hoe fijn is dat?
Je krijgt zoveel tegenstrijdige informatie. Heel vermoeiend.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:10 schreef _serial_ het volgende:
WHO: nog onvoldoende bewijs voor noodzaak derde prik
Eigenlijk wel de belangrijkste indicator, en vooral veelzeggend gezien bepaalde maatregelen zoals afstandsregels al behoorlijk verslappen.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:05 schreef Tijn het volgende:
[..]
Het reproductiegetal ziet er inderdaad beter uit dan vorig jaar rond deze datum, maar dat is gelijk ook wel een van de weinige indicatoren die op groen staan.
Ik hoop natuurlijk van harte dat het allemaal mee gaat vallen en de kans is dit jaar ook daadwerkelijk aanwezig, maar ik hou er niet van om vooruit te lopen op zaken die nog niet zeker zijn.
Ik kom niet aan het bedrag om de boodschappen te laten bezorgenquote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:10 schreef Ven1972 het volgende:
[..]
Ja als je online boodschappen doet en krijg je hem alsnog thuisbezorgd, als je iets vergeet ga je toch naar supermarkt halen? Kan altijd toch?:
quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:07 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Prima toch? Bijna alles kan, maar we blijven wel waakzaam.
Wordt het zo langzamerhand niet effectiever om mensen gewoon maar preventief te gaan executeren?quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:04 schreef trein2000 het volgende:
Het stuk van Bild zit achter een paywall. Maar Tagesschau heeft het ook: https://www.tagesschau.de(...)hutz-corona-101.html
Lezenswaardig. Ik zal er even wat uitlichten, vanaf de herfst komt er een '3G-regel' voor het gehele openbare leven (getest, gevaccineerd, genezen). Mondkapjes blijven verplicht tot voorjaar 2022 en verdere beperkingen voor ongevaccineerden worden niet uitgesloten. Waarbij men ook nog kijkt naar leeftijdsgroepen...
WHO is nog wel een aardig goede bron. Beter dan een random troela uit Israel.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:11 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Je krijgt zoveel tegenstrijdige informatie. Heel vermoeiend.
Het is in elk geval goedkoper.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:13 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Wordt het zo langzamerhand niet effectiever om mensen gewoon maar preventief te gaan executeren?
SOWquote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:13 schreef _serial_ het volgende:
[..]
WHO is nog wel een aardig goede bron. Beter dan een random troela uit Israel.
Tja. Die hebben belangen in deze discussie.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:10 schreef _serial_ het volgende:
WHO: nog onvoldoende bewijs voor noodzaak derde prik
Gewoon bij 1 besmettingen in een huishouden, dat complete huishouden ruimen. We doen dat tenslotte ook bij vee. (zouden sommige nog zeggen).quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:13 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Wordt het zo langzamerhand niet effectiever om mensen gewoon maar preventief te gaan executeren?
quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 20:50 schreef ipa84 het volgende:
[ twitter ]
Die zijn ook behoorlijk gek aan het worden.
Nou ja ieder z’n mening, maar ik vind het totaal krankzinnig. Helaas heeft de gekte de realiteit inmiddels ingehaald.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:07 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Prima toch? Bijna alles kan, maar we blijven wel waakzaam.
Ja, bezorgen is duur, als je ook online doet.;quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:11 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Ik kom niet aan het bedrag om de boodschappen te laten bezorgen
Pick up point is 25 euro
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |