Allemaal naar Frankrijk. Heb jij daar nog een verklaring voor of is dat gewoon toeval?quote:Op zaterdag 31 juli 2021 22:58 schreef hhh38 het volgende:
Overigens lijkt bij AZ iedereen te vertrekken, zou mooi zijn als we daar gewoon weer boven eindigen zoals het hoort
Volgens mij zitten ze ook allemaal bij Mino of niet? Die is gewoon lekker een roadtrip door Frankrijk aan het makenquote:Op zaterdag 31 juli 2021 23:00 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Allemaal naar Frankrijk. Heb jij daar nog een verklaring voor of is dat gewoon toeval?
Als meer dan je halve team vertrekt duurt het vaak wel even voor je weer een ingespeeld team hebt.quote:Op zaterdag 31 juli 2021 22:59 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
Maar die vangen wel lekkere centen en hebben prima scoutingsapparaat.
Alleen Bizot niet volgens mij. Maar om het onderwerp weer even naar Feyenoord te brengen; als er nog wat bijkomt en het gaat draaien dan zie ik ze daar wel boven eindigen ja. Die hebben écht een hele grote jas uitgedaan.quote:Op zaterdag 31 juli 2021 23:02 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Volgens mij zitten ze ook allemaal bij Mino of niet? Die is gewoon lekker een roadtrip door Frankrijk aan het maken
Als Feyenoord een normaal seizoen heeft (63+ punten) ga ik daar wel van uit eigenlijk. AZ kan voorlopig niet op langere termijn aansluiten, dan moeten ze begroten op CL voetbal en zolang Ajax er is is dat onmogelijk. Nu halen ze een aantal leuke spelers maar het gaat tijd kosten voordat dat een echt team gaat worden.quote:Op zaterdag 31 juli 2021 22:58 schreef hhh38 het volgende:
Overigens lijkt bij AZ iedereen te vertrekken, zou mooi zijn als we daar gewoon weer boven eindigen zoals het hoort
Maar hebben de scouting en doorstroom jeugd wel even iets beter voor elkaar dan wij dat hebben. Die jas die ze uitdoen is ook voor een mooie prijs verkocht en kunnen ze een goede nieuwe voor kopen.quote:Op zaterdag 31 juli 2021 23:06 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Alleen Bizot niet volgens mij. Maar om het onderwerp weer even naar Feyenoord te brengen; als er nog wat bijkomt en het gaat draaien dan zie ik ze daar wel boven eindigen ja. Die hebben écht een hele grote jas uitgedaan.
Ja die pieken een seizoen of twee en dan is het weer even klaar.quote:Op zondag 1 augustus 2021 01:11 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
AZ heeft genoten van een goede lichting (ontstaan door goede scouting en een prima jeugdopleiding) maar nu is het weer even klaar.
Maakt 3e of 4e nog iets uit qua Europees? Of geen flikker.quote:Op zaterdag 31 juli 2021 23:06 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Alleen Bizot niet volgens mij. Maar om het onderwerp weer even naar Feyenoord te brengen; als er nog wat bijkomt en het gaat draaien dan zie ik ze daar wel boven eindigen ja. Die hebben écht een hele grote jas uitgedaan.
Jawel, beetje afhankelijk van de bekerwinnaar maar het maakt sowieso uit.quote:Op zondag 1 augustus 2021 12:04 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Maakt 3e of 4e nog iets uit qua Europees? Of geen flikker.
Hmm maar allebei dus die C leaque i.p.v Europa Leaque, ervanuitgaande dat EL ticket naar de bekerwinnaar gaat. Wat een groot verschil dan eigenlijk tussen plek 2 en 3.quote:Op zondag 1 augustus 2021 12:06 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Jawel, beetje afhankelijk van de bekerwinnaar maar het maakt sowieso uit.
https://www.programmaeredivisie.nl/stand-eredivisie-seizoen/
Er zal wel veel gewisseld worden denk ik.quote:
Hij zal wel geblesseerd zijn maar dat willen ze een beetje stil houden.quote:Op zondag 1 augustus 2021 13:34 schreef Tomatenboer het volgende:
Oh nee, Bijlow krijgt écht rust.
Nou ja, hij had het ook erg druk afgelopen donderdag.
Dat vind ik ook een beetje overdreven. Denk dat Slot vooral Kokcu in een aanvallendere rol wil zien, wat hem statistisch gezien beter ligt. Antonucci is daarbij gewoon geen controleur. Is toch een prima speler om op de flank of op 10 in te brengen. Kan nog veel stappen maken dit jaar.quote:Op zondag 1 augustus 2021 13:35 schreef Pistolero het volgende:
Antonucci kunnen we dus inmiddels ook al weer als miskoop bestempelen. Weer 2 miljoen weggeflikkerd, lekker man. Goed beleid.
De vraag is of Til ook zo effectief is als er geen bliksemafleider voor/naast hem staat. Immers had ook Pellè nodig. Maar ben wel benieuwd naar Kökcü nuquote:Op zondag 1 augustus 2021 13:42 schreef Toiletgebruiker het volgende:
[..]
Dat vind ik ook een beetje overdreven. Denk dat Slot vooral Kokcu in een aanvallendere rol wil zien, wat hem statistisch gezien beter ligt. Antonucci is daarbij gewoon geen controleur. Is toch een prima speler om op de flank of op 10 in te brengen. Kan nog veel stappen maken dit jaar.
Ik vind het fijn dat Slot zoekt naar eventueel andere opties in de spitspositie.quote:Op zondag 1 augustus 2021 13:46 schreef hhh38 het volgende:
[..]
De vraag is of Til ook zo effectief is als er geen bliksemafleider voor/naast hem staat. Immers had ook Pellè nodig. Maar ben wel benieuwd naar Kökcü nu
Nooit meer Ferquote:Op zondag 1 augustus 2021 13:29 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Til spits, interessant. Fer op het middenveld
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |