Inderdaad. Dit gaat je tegen Benfica (ga ik even heel brutaal vanuit) de deelname aan CL kosten.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:54 schreef Lange_Lans het volgende:
Klein puntje van kritiek: hier moet je gewoon in de tweede helft nog een paar keer tegen scoren.
Sowieso die een-op-een van Zahavi ja. Ook Götze had een paar flinke kansen, maar ik klaag nietquote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:54 schreef Lange_Lans het volgende:
Klein puntje van kritiek: hier moet je gewoon in de tweede helft nog een paar keer tegen scoren.
Krachten sparen voor zaterdagquote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:54 schreef Lange_Lans het volgende:
Klein puntje van kritiek: hier moet je gewoon in de tweede helft nog een paar keer tegen scoren.
Misschien had één van ons dat tijdens de wedstrijd moeten zeggen?quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:54 schreef Lange_Lans het volgende:
Klein puntje van kritiek: hier moet je gewoon in de tweede helft nog een paar keer tegen scoren.
Mijn lijntje met Schmidt is niet zo strak meer.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 22:06 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Misschien had één van ons dat tijdens de wedstrijd moeten zeggen?
Nee hoor, want als je thuis met 3-0 van Benfica wint, en uit niet met meer dan 2 doelpunten verschil verliest, ben je ook net zo goed door als tegen deze club.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:59 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Inderdaad. Dit gaat je tegen Benfica (ga ik even heel brutaal vanuit) de deelname aan CL kosten.
Poeh, stevige uitspraak. Heb je een bron?quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 22:09 schreef tja77 het volgende:
[..]
Nee hoor, want als je thuis met 3-0 van Benfica wint, en uit niet met meer dan 2 doelpunten verschil verliest, ben je ook net zo goed door als tegen deze club.
https://www.uefa.com/quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 22:11 schreef TehRocks het volgende:
[..]
Poeh, stevige uitspraak. Heb je een bron?
Was gewoon sterk op 2 keer balverlies na..quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:04 schreef TehRocks het volgende:
Sangaré wel oogaids trouwens, wat Sneijder zegt klopt. Waarom zet je hem als de +1 in de opbouw?
Vriend heb je gezien WAAR ie ze inlevert? Hij speelt goed voor de rest maar tegen topploegen wordt dat gewoon afgestraft. Dan heb je nog zo leuk gevoetbald maar beslist 'maar 2 keer' balverlies nog steeds een wedstrijd.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 22:26 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Was gewoon sterk op 2 keer balverlies na..
Hoe durft ie !! De andere spelers leven nooit wat in!
Was wel op een gevaarlijke positie ja.. bij de eerste had ie in eerste instantie wel goed gezien dat Mwene vrij stond, probeerde het spel goed te verleggen.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 22:35 schreef TehRocks het volgende:
[..]
Vriend heb je gezien WAAR ie ze inlevert? Hij speelt goed voor de rest maar tegen topploegen wordt dat gewoon afgestraft. Dan heb je nog zo leuk gevoetbald maar beslist 'maar 2 keer' balverlies nog steeds een wedstrijd.
Verder speelde ie echt een goede wedstrijd, vind alleen dat je dat idiote balverlies niet goed kan praten met z'n gestofzuig.
Vooralsnog ook wel tevreden over de defensieve nieuwkomers.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 22:57 schreef Lange_Lans het volgende:
Madueke trouwens wel een enorm talent. Die jongen heeft bakken potentie. Die is volgend jaar weg als hij deze lijn kan doortrekken.
Ramalho is een verademing. Obispo is wel een tank geworden. Mwene ben ik iets minder fan van nog en Drommel heb ik mijn vraagtekens bij. Positief is wel dat Max er weer lijkt te staan. Sangare moet zich beperken tot het simpel inleveren van veroverde ballen.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 23:14 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Vooralsnog ook wel tevreden over de defensieve nieuwkomers.
Als hij zo doorgaat is hij na dit jaar ook wel uitgeleerd in de eredivisie.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 22:57 schreef Lange_Lans het volgende:
Madueke trouwens wel een enorm talent. Die jongen heeft bakken potentie. Die is volgend jaar weg als hij deze lijn kan doortrekken.
Kijkend naar Mwene zal ik er niet rouwig om zijn als Denzel gewoon toch blijft. Dat scheelt toch wel een slok op een borrel.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 23:32 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Ramalho is een verademing. Obispo is wel een tank geworden. Mwene ben ik iets minder fan van nog en Drommel heb ik mijn vraagtekens bij. Positief is wel dat Max er weer lijkt te staan. Sangare moet zich beperken tot het simpel inleveren van veroverde ballen.
Unpopulair take: Pröpper is beter dan Van Ginkel.
Die gaat voor de hoofdprijs naar de Premier League, een Engels talent die makkelijk scoort daar tikken de clubs in Engeland moeiteloos een groot bedrag voor neer.quote:Op woensdag 4 augustus 2021 02:25 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Als hij zo doorgaat is hij na dit jaar ook wel uitgeleerd in de eredivisie.
Volgens mij is dit geen unpopulair take. Alleen staat Ginkelgod er ook al meteen en is het nog een beetje vroeg voor een goed oordeel maar Pröpper valt steeds erg goed in, die jongen kan echt heerlijk voetballen.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 23:32 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Ramalho is een verademing. Obispo is wel een tank geworden. Mwene ben ik iets minder fan van nog en Drommel heb ik mijn vraagtekens bij. Positief is wel dat Max er weer lijkt te staan. Sangare moet zich beperken tot het simpel inleveren van veroverde ballen.
Unpopulair take: Pröpper is beter dan Van Ginkel.
Van Ginkel heeft een lang blessureverleden en verdient wat meer tijd. Ik had eerlijk gezegd niet verwacht dat hij in de eerste wedstrijden al zo vaak de voorkeur zou krijgen. Invallen is vaak (niet altijd) makkelijker omdat je tegenstander al lamgeslagen is of snakt naar het einde van de wedstrijd. Het kan zomaar zijn dat als Pröpper mocht beginnen en van Ginkel hem mocht vervangen, je een ander beeld krijgt van de krachtsverhoudingen.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 23:32 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Ramalho is een verademing. Obispo is wel een tank geworden. Mwene ben ik iets minder fan van nog en Drommel heb ik mijn vraagtekens bij. Positief is wel dat Max er weer lijkt te staan. Sangare moet zich beperken tot het simpel inleveren van veroverde ballen.
Unpopulair take: Pröpper is beter dan Van Ginkel.
ik heb alleen de goals gezien, die waren mooi maar Propper en Van Ginkel geen optie mits fit en dan Sangare maar laten banken?quote:Op woensdag 4 augustus 2021 08:26 schreef tja77 het volgende:
[..]
Van Ginkel heeft een lang blessureverleden en verdient wat meer tijd. Ik had eerlijk gezegd niet verwacht dat hij in de eerste wedstrijden al zo vaak de voorkeur zou krijgen. Invallen is vaak (niet altijd) makkelijker omdat je tegenstander al lamgeslagen is of snakt naar het einde van de wedstrijd. Het kan zomaar zijn dat als Pröpper mocht beginnen en van Ginkel hem mocht vervangen, je een ander beeld krijgt van de krachtsverhoudingen.
Je zou het tegen een zwakere tegenstander kunnen proberen. Sangaré heeft zo nu en dan poep in z’n ogen maar is wel vaak nuttig. Ik vond hem gisteren (m.u.v. die pass momentjes) niet slecht spelen.quote:Op woensdag 4 augustus 2021 08:28 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik heb alleen de goals gezien, die waren mooi maar Propper en Van Ginkel geen optie mits fit en dan Sangare maar laten banken?
Is wel een beetje traditie voor zijn positie. Grote jongens als Vogel en Hendrix gingen hem voor.quote:Op woensdag 4 augustus 2021 07:09 schreef Zorro het volgende:
Kan iemand tegen Sangare zeggen dat ie, wat er verder ook gebeurt, niet meer op doel schiet? Ik moest verdomme nog flink bukken op de tweede ring.
Fruitschaal kan me gestolen worden. "Ja maar het is wel een prijs"quote:
Indekkenquote:Op woensdag 4 augustus 2021 10:31 schreef jpg97 het volgende:
[..]
Fruitschaal kan me gestolen worden. "Ja maar het is wel een prijs"
Echt niemand maar dan ook niemand geeft iets om de schaal of KNVB beker, behalve de subtopquote:Op woensdag 4 augustus 2021 10:31 schreef jpg97 het volgende:
[..]
Fruitschaal kan me gestolen worden. "Ja maar het is wel een prijs"
Het is wel PSV. Daar mag je blij zijn met 15-20 miljoen.quote:Op woensdag 4 augustus 2021 06:24 schreef tja77 het volgende:
[..]
Die gaat voor de hoofdprijs naar de Premier League, een Engels talent die makkelijk scoort daar tikken de clubs in Engeland moeiteloos een groot bedrag voor neer.
Uiteraard al heeft de beker wel aan waarde gewonnen sinds het een EL ticket oplevert, die JC schaal is een commercieel gedrocht wat eigenlijk niet eens gespeeld had hoeven worden dit seizoenquote:Op woensdag 4 augustus 2021 11:41 schreef tja77 het volgende:
Liever 1 keer kampioen dan 10 keer de dennenappel en fruitschaal, maar das mijn mening.
Waarom zou je niet blij zijn met de beker? Is dat iets typisch Nederlands?quote:Op woensdag 4 augustus 2021 11:35 schreef Lucyintheafternoon het volgende:
[..]
Echt niemand maar dan ook niemand geeft iets om de schaal of KNVB beker, behalve de subtop
Vitesse/Utrecht/Feyenoord en alles daaronder. Als wij zaterdag winnen zal me dat niets doen behalve een flauw grijnsje geven wellicht,omdat het altijd leuk is om van Ajax te winnen.
Bedankt voor je bijdrage, forum adminquote:Op woensdag 4 augustus 2021 11:49 schreef GGMM het volgende:
Het ligt er een beetje aan. De dubbel pakken is gewoon mooi en dan ben ik dus wel blij met de beker
Als het slechts de beker is dan blijf je toch een nare smaak houden omdat je geen kampioen bent geworden.
Tot zover mijn analyse over dit onderwerp
Graag gedaan maat.quote:Op woensdag 4 augustus 2021 11:52 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Bedankt voor je bijdrage, forum admin
Of een seizoen geslaagd is is wel iets anders dan een prijs (zoals de beker) pakken.quote:Op woensdag 4 augustus 2021 11:49 schreef GGMM het volgende:
Het ligt er een beetje aan. De dubbel pakken is gewoon mooi en dan ben ik dus wel blij met de beker
Als het slechts de beker is dan blijf je toch een nare smaak houden omdat je geen kampioen bent geworden.
Tot zover mijn analyse over dit onderwerp
Dan blijft het een beetje als een troostprijs voelen.quote:Op woensdag 4 augustus 2021 11:55 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Je kunt toch ook de beker pakken, daar blij mee zijn, maar over het algemeen een kutseizoen hebben?
Een CL voelt nooit als een troostprijs denk ikquote:Op woensdag 4 augustus 2021 11:55 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Wat als je de CL en de beker wint, heb je dan nog steeds je nare smaak?
Dus als je de CL en de beker samen wint, dan is het wel lekker om de beker erbij te hebben?quote:Op woensdag 4 augustus 2021 11:57 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dan blijft het een beetje als een troostprijs voelen.
Maar dat is mijn gevoel natuurlijk
[..]
Een CL voelt nooit als een troostprijs denk ik
Ik denk dat dat voor PSV en Ajax ook zo voelt. Dat de beker leuk is, maar een troostprijs als je de titel niet pakt na een matige competitie.quote:Op woensdag 4 augustus 2021 11:49 schreef GGMM het volgende:
Het ligt er een beetje aan. De dubbel pakken is gewoon mooi en dan ben ik dus wel blij met de beker
Als het slechts de beker is dan blijf je toch een nare smaak houden omdat je geen kampioen bent geworden.
Tot zover mijn analyse over dit onderwerp
dat hangt dus van de club af, denkt dat dit alleen maar voor PSV en Ajax geldtquote:Op woensdag 4 augustus 2021 12:01 schreef Gutanoth het volgende:
Ik zie het maar zo, in de zomervakantie gaat niemand je feliciteren dat je club de beker of JC schaal gewonnen hebt.
Dat geeft het gewicht van de prijs wel goed weer lijkt me
Nee dan is het fijn om de CL te hebbenquote:Op woensdag 4 augustus 2021 12:02 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Dus als je de CL en de beker samen wint, dan is het wel lekker om de beker erbij te hebben?
Op basis van 1 wedstrijd in de vcl?quote:Op woensdag 4 augustus 2021 11:28 schreef Gutanoth het volgende:
Een zwaluw maakt nog geen zomer, maar wat heb ik een zin in dit seizoen zeg. Alleen Ajax kan ons nog wat maken, eerlijk gezegd geen idee wat de verhouding tussen ons gaat zijn, maar psv van 2020 zouden we met dit team helemaal kapot spelen
Eigenlijk 3 wedstrijden en de voorbereiding, maar je snapt duidelijk niet wat sommige spreekwoorden betekenen.quote:Op woensdag 4 augustus 2021 12:06 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Op basis van 1 wedstrijd in de vcl?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |