Ja heerlijk hèquote:Op woensdag 26 januari 2022 09:00 schreef Cee het volgende:
Ik vind het sowieso heerlijk om weer eens te stressen over dingen zoals dit. En te schipperen tussen "oh nee dit hadden 'wij' veel anders/beter gedaan" en "oh godzijdank hoeven 'wij' ons hier niet meer druk om te maken".
Ik heb ook veel dingen gelezen dat mensen blij zijn dat het 'eindelijk' eens een team uit eigen land is daar in Italië, alsof het team in Rotterdam volledig ingehuurd was uit het buitenlandquote:Op woensdag 26 januari 2022 08:40 schreef Em31 het volgende:
Zit steeds wel een beetje te genieten van ruzies op Twitter tussen mensen die nu al zeuren over RAI en vinden dat ‘Zweden gebeld moet worden’ en dan de Italianen die niet gewend zijn een keer kritiek te krijgen meteen boos natuurlijk dat niemand het beter kan dan RAI.
En nu zijn er Nederlanders gebeld.een teleurstelling voor beide.
Stiekem hopen dat dit wordt opgepikt #popcorn
Volgens mij is het hoe dan ook een combinatie van allemaal nationaliteitenquote:Op woensdag 26 januari 2022 14:09 schreef Funhouse het volgende:
[..]
Ik heb ook veel dingen gelezen dat mensen blij zijn dat het 'eindelijk' eens een team uit eigen land is daar in Italië, alsof het team in Rotterdam volledig ingehuurd was uit het buitenlandEn dan nu lopen er opeens toch Nederlanders rond
(Zoiets is natuurlijk geen nadeel, dat begrepen de Zweden in het verleden ook heel goed)quote:Op woensdag 26 januari 2022 14:14 schreef Funhouse het volgende:
Wordt trouwens een hele Rotterdam reünie daar tijdens de repetities van S10 met Marnix Kaart en Henk Jan van Beek in haar team. Maakt het communiceren wel een stuk makkelijker
Volgens mij was dat al besloten.quote:Op woensdag 26 januari 2022 16:37 schreef Fred_B het volgende:
Gaan we dit jaar nog back-upvideo’s doen eigenlijk? Ik lees dat er in de nationale voorrondes al aardig wat mensen sneuvelen.
Volgens Songfestivalweblog is dat 1 van de dingen waar Twan van de Nieuwenhuijzen zich over gaat ontfermenquote:Op woensdag 26 januari 2022 16:37 schreef Fred_B het volgende:
Gaan we dit jaar nog back-upvideo’s doen eigenlijk? Ik lees dat er in de nationale voorrondes al aardig wat mensen sneuvelen.
Mooi dat dat geregeld is, en hopelijk blijft de schade beperkt tot hooguit hoe het vorig jaar ging.quote:Op woensdag 26 januari 2022 16:51 schreef Funhouse het volgende:
[..]
Volgens Songfestivalweblog is dat 1 van de dingen waar Twan van de Nieuwenhuijzen zich over gaat ontfermen
Wat het ESF betreft kan die golf beter nu komen dan in meiquote:Op woensdag 26 januari 2022 16:37 schreef Fred_B het volgende:
Gaan we dit jaar nog back-upvideo’s doen eigenlijk? Ik lees dat er in de nationale voorrondes al aardig wat mensen sneuvelen.
Goed dat die regel er in 2019 niet was dan. Wel belachelijk trouwens, een beginnend artiest als Duncan moet dan al vooraf gaan bedenken: misschien word ik over 3 jaar wel geselecteerd voor het songfestival, laat ik m'n beste liedje dan maar niet spelen.quote:
Misschien heb ik het helemaal mis hoor, maar het zou me ergens echt niets verbazen als ze dat helemaal skippen en alleen op Italië focussen.quote:Op woensdag 9 februari 2022 10:06 schreef molloot200 het volgende:
https://eurovoix.com/2022(...)ommences-in-perugia/
Ik hoop heel erg op postcards met een link naar de artiest. Anders vrees ik echt voor postcards à la 2012
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |