gare discussie om daarmee suggestief stellen dat die wereldbevolking door 'vaccinaties' in leven is gebleven ?quote:Op dinsdag 13 juli 2021 12:00 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
80% van de wereldbevolking heeft minimaal één vaccinatie gehad in zijn of haar leven.
In de zorg leggen mensen bijvoorbeeld ook een eed af, ergens vind ik het dan nog wel logisch. Zolang er ruimte blijft voor uitzonderingen.quote:Op dinsdag 13 juli 2021 16:23 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Die zorg heb je wel.....
Nee, niet als je maar op je zolderkamer zit.
Werk je in de zorg of eigenlijk in elke baan waarbij je sociaal contact hebt dan heb je gewoon de verantwoordelijkheid op elkaar te letten.
Jij kan niet in de zorg werken en niet aan de gezondheid van de cliënten denken. Zo werkt dat niet.
Anders heb je echt verkeerde tak gekozen.
Maar gaat de zorg van je patiënten voor je eigen gezondheid? Ik zeg niet dat het zo is, maar mensen in de zorg die ernstige zorgen hebben over de veiligheid van het vaccin kunnen we afdoen als wappie, we kunnen zeggen dat ze ontslagen moeten worden, maar wat lost dat op?quote:Op dinsdag 13 juli 2021 16:28 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
In de zorg leggen mensen bijvoorbeeld ook een eed af, ergens vind ik het dan nog wel logisch. Zolang er ruimte blijft voor uitzonderingen.
Jij stelt dat 4 tot 5 miljard mensen zonder toegang tot goede zorg of enig vaccinatie zitten, dat is aantoonbaar onzin, omdat 80% minimaal één vaccinatie gehad heeft. En 20% van de wereldbevolking is een stuk minder dan 4 of 5 miljard.quote:Op dinsdag 13 juli 2021 16:27 schreef Vallon het volgende:
[..]
gare discussie om daarmee suggestief stellen dat die wereldbevolking door 'vaccinaties' in leven is gebleven ?
Je moet maar durven dat als 'farmacist' dit zo te claimen.
Vaccinaties zijn niet essentieel om op/in onze wereld te overleven, dat maakt vooral de samenleving daarvan die overal meent op in te moeten grijpen.
Nee, mensen met medische reden vallen dan onder de uitzonderingen. Maar in het algemeen mag er wat mij betreft best minder ruimte zijn voor uitzonderingen binnen de zorg vergeleken met veel of vrijwel alle andere sectoren.quote:Op dinsdag 13 juli 2021 16:29 schreef chratnox het volgende:
[..]
Maar gaat de zorg van je patiënten voor je eigen gezondheid? Ik zeg niet dat het zo is, maar mensen in de zorg die ernstige zorgen hebben over de veiligheid van het vaccin kunnen we afdoen als wappie, we kunnen zeggen dat ze ontslagen moeten worden, maar wat lost dat op?
Zal een beetje meespelen, maar gezien het hoge aantal dat positief was bij de jongeren, kun je het tegelijkertijd ook niet aan TvT wijten. Die waren echt positief na een feest, en vermoedelijk merkbaar.quote:Op dinsdag 13 juli 2021 15:40 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Veel minder mensen die zich met TvT laten testen. Verwacht ik.
Dat is al zo geregeld toch? https://www.rivm.nl/meldi(...)ijn-meldingsplichtigquote:Op dinsdag 13 juli 2021 16:33 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Nee, mensen met medische reden vallen dan onder de uitzonderingen. Maar in het algemeen mag er wat mij betreft best minder ruimte zijn voor uitzonderingen binnen de zorg vergeleken met veel of vrijwel alle andere sectoren.
En toch ook gedeeltelijk weer wel. Er werd een antigeentest gebruikt die een heel stuk lagere sensitiviteit en specificiteit had dan de reguliere PCR test, dus er is ook een flinke hoeveelheid mensen die eigenlijk positief zijn maar negatief getest zijn.quote:Op dinsdag 13 juli 2021 16:36 schreef speknek het volgende:
[..]
Zal een beetje meespelen, maar gezien het hoge aantal dat positief was bij de jongeren, kun je het tegelijkertijd ook niet aan TvT wijten. Die waren echt positief na een feest, en vermoedelijk merkbaar.
quote:Op dinsdag 13 juli 2021 16:16 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Het beleid in Frankrijk is top. Je moet de ouderen beschermen. Dat is de taak van EN de overheid EN de zorgmedewerkers.
Mensen die willens en wetens gezondheid op het spel zetten moeten daar niet mee werken, ga dan lekker thuis zitten of ander werk doen bij huis. Zonder sociaal contact.
Belastinggeld wat gewoon naar de boardrooms gaat van enkele stropdassen en misschien wat aandeelhouders die het toch niet nodig hebben. Misschien voor hun 6de auto, 2de thuisbioscoop of 3de zwembad van hun 4de huis.quote:De miljarden die de Europese Commissie aan de Amerikaanse vaccinmaker Moderna betaalt, naar schatting meer dan 10 miljard dollar, maakt Brussel rechtstreeks over naar een vorig jaar opgerichte brievenbus-bv in belastingparadijs Zwitserland. Dat blijkt uit onderzoek van SOMO. De patenten op het vaccin heeft Moderna ondergebracht in een ander belastingparadijs: het Amerikaanse Delaware, waar royalty’s onbelast zijn. En dat terwijl de vaccins van Moderna mede zijn ontwikkeld door universiteiten en dankzij overheidssubsidies.
En het raar vinden dat mensen twijfelen of het echt voor hun bestwil is..quote:Op dinsdag 13 juli 2021 16:41 schreef Red_85 het volgende:
https://www.ftm.nl/artike(...)737qOlZH9sElkQ%3D%3D
[..]
Belastinggeld wat gewoon naar de boardrooms gaat van enkele stropdassen en misschien wat aandeelhouders die het toch niet nodig hebben. Misschien voor hun 6de auto, 2de thuisbioscoop of 3de zwembad van hun 4de huis.
Bijna besmetting, 5 dagen wachten, dan andere aansteken, dan 5 dagen wachten, dus 10 dagen na partyweekend zou je stijgingen moeten gaan zien, laten we er voor het gemak 5 dagen bij optellen, maar dan ben je er ongeveer wel.quote:Op dinsdag 13 juli 2021 16:39 schreef Nielsch het volgende:
De mensen die in party weekend 1 (3/4 juli) besmet zijn geraakt zouden nu toch wel zo'n beetje in het ziekenhuis moeten komen. Maar in plaats daarvan daalt t aantal patiënten nog steeds... Wat een opgeklopt drama allemaal weer.
Maar long-covid dan?quote:Op dinsdag 13 juli 2021 16:43 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Bijna besmetting, 5 dagen wachten, dan andere aansteken, dan 5 dagen wachten, dus 10 dagen na partyweekend zou je stijgingen moeten gaan zien, laten we er voor het gemak 5 dagen bij optellen, maar dan ben je er ongeveer wel.
Eind van de week blijkt dat er geen drol aan de hand is. Al die jongeren zijn of amper ziek of zieken thuis uit.quote:Op dinsdag 13 juli 2021 16:44 schreef popje het volgende:
In het Parool stond een artikel vanmiddag van een IC hoofd die 'met angst en beven naar de coronacijfers keek'.
Hoezo, werkt het vaccin niet dan? .De EU heeft geen geld gestoken in Moderna vziw.quote:Op dinsdag 13 juli 2021 16:43 schreef chratnox het volgende:
[..]
En het raar vinden dat mensen twijfelen of het echt voor hun bestwil is..
Laat ze het eerst maar eens goed definiëren ipv dat het zo'n containerbegrip is. Ken ook mensen die een maandje nog kortademig waren, dat valt ook onder long-covid. Is dat erg? Nee.quote:
Het zouuuuuu weleens kunnen dat long Covid, goh, toch niet zo heel vaak voor komt als gedacht/gebrachtquote:
Een maandje kortademig zijn na infectie valt volgens mij al onder de definitie van long-covid. Het is raar dat we het nog niet beter gedefinieerd hebben.quote:Op dinsdag 13 juli 2021 16:53 schreef Molo het volgende:
[..]
Het zouuuuuu weleens kunnen dat long Covid, goh, toch niet zo heel vaak voor komt als gedacht/gebracht
Kan ook aan andere zaken liggen, maar ís één van de scenario's![]()
https://hospitalhealthcar(...)ound-to-be-very-low/
Is die foto van tijdens het festival? In dat geval lijkt de factor buitenlucht me verder niet zo relevant als je zo dicht op elkaar staat.quote:Op dinsdag 13 juli 2021 16:53 schreef Tijn het volgende:
[ twitter ]
In de buitenlucht, maar toch besmet
Jongeren? Zo ja, dan boeiendquote:Op dinsdag 13 juli 2021 16:53 schreef Tijn het volgende:
[ twitter ]
In de buitenlucht, maar toch besmet
Mee eens hoor, maar dit hoort m.i. ook vooral bij de mensen zelf vandaan te komen. Wat schiet je er op een gegeven moment nog mee op? Ziek is ziek, dan gewoon lekker thuisblijven.quote:Op dinsdag 13 juli 2021 16:49 schreef Discombobulate het volgende:
Als er straks genoeg mensen gevaccineerd zijn moeten we ook gewoon stoppen met die test onzin en puur kijken naar zk. opnames. We moeten het ook gewoon op een gegeven moment gaan accepteren, waarom is dat zo lastig voor mensen? Ja, het was crisis. Ja, dit gebeurd ééns in de honderd jaar. Ga gewoon weer leven ofzo ipv alles willen managen en controleren. Laat het gewoon straks.
Er is nogal discussie en absoluut geen consensus over wat het is met welke kaders enzo.quote:Op dinsdag 13 juli 2021 16:54 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Een maandje kortademig zijn na infectie valt volgens mij al onder de definitie van long-covid. Het is raar dat we het nog niet beter gedefinieerd hebben.
Zelfde categorie als Ferd's benauwdheid?quote:Op dinsdag 13 juli 2021 16:44 schreef popje het volgende:
In het Parool stond een artikel vanmiddag van een IC hoofd die 'met angst en beven naar de coronacijfers keek'.
Ferd heeft weer tien dozen boterhamzakjes gekocht.quote:Op dinsdag 13 juli 2021 16:57 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Zelfde categorie als Ferd's benauwdheid?
Angst is een hele slechte raadgever maar dat weet niemand meer blijkbaar.quote:Op dinsdag 13 juli 2021 16:57 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Zelfde categorie als Ferd's benauwdheid?
Ja en veel ook.quote:Op dinsdag 13 juli 2021 16:53 schreef Tijn het volgende:
[ twitter ]
In de buitenlucht, maar toch besmet
Yep, waarom niet?quote:Op dinsdag 13 juli 2021 16:58 schreef Geenfrietmaarpatat het volgende:
Erg hoog lijkt mij, klopt dit wel?
[ afbeelding ]
Gaat er om dat miljarden winsten naar boardrooms verdwijnen en niets aan belasting wordt betaald door de ontwijking.quote:Op dinsdag 13 juli 2021 16:50 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Hoezo, werkt het vaccin niet dan? .De EU heeft geen geld gestoken in Moderna vziw.
Kan beter een rol 60L Komo's kopen inmiddels.quote:Op dinsdag 13 juli 2021 16:58 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ferd heeft weer tien dozen boterhamzakjes gekocht.
Behalve hier bij het fok! omt natuurlijk. Dat dan weer wel.quote:Op dinsdag 13 juli 2021 16:58 schreef macca728 het volgende:
[..]
Angst is een hele slechte raadgever maar dat weet niemand meer blijkbaar.
Plaats even het artikel bij. 300 besmettingen op 10.000 man. Als dat binnen was was het een veelvoud daarvan.quote:Op dinsdag 13 juli 2021 16:53 schreef Tijn het volgende:
[ twitter ]
In de buitenlucht, maar toch besmet
In de UK duurde het ook een stuk langer. Het zijn niet zozeer de jongeren die in het ziekenhuis komen, maar oudere mensen die zij weer besmetten die in het ziekenhuis komen. Er liepen nu ineens tienduizenden jongeren extra rond dus er komen (kwamen) veel meer mensen met het virus in contact. Die stijging die komt nog wel, maar gezien de piek scherp en kort was (en er dus totaal genomen slechts tienduizenden ipv honderdduizenden besmettelijken waren) zal de 'piek' in het ziekenhuis inderdaad een golfje of rimpel worden.quote:Op dinsdag 13 juli 2021 16:39 schreef Nielsch het volgende:
De mensen die in party weekend 1 (3/4 juli) besmet zijn geraakt zouden nu toch wel zo'n beetje in het ziekenhuis moeten komen. Maar in plaats daarvan daalt t aantal patiënten nog steeds... Wat een opgeklopt drama allemaal weer.
Een veel foutquote:Op dinsdag 13 juli 2021 17:02 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Plaats even het artikel bij. 300 besmettingen op 10.000 man. Als dat binnen was was het een veel fout daarvan.
https://www.ad.nl/utrecht(...)met-corona~a67ae08f/
Amen. Ik ben voor een tweedeling in de maatschappij. Laten we het eens omdraaien. Mensen die wel willen leven ondanks besmettingscijfers en mensen die niet willen genieten van het leven. Die blijven maar binnen op hun zolderkamer, en dan niet boos zijn op mensen die wel willen genieten.quote:Op dinsdag 13 juli 2021 16:49 schreef Discombobulate het volgende:
Als er straks genoeg mensen gevaccineerd zijn moeten we ook gewoon stoppen met die test onzin en puur kijken naar zk. opnames. We moeten het ook gewoon op een gegeven moment gaan accepteren, waarom is dat zo lastig voor mensen? Ja, het was crisis. Ja, dit gebeurd ééns in de honderd jaar. Ga gewoon weer leven ofzo ipv alles willen managen en controleren. Laat het gewoon straks.
quote:
Veel van deze bezoekers zijn natuurlijk ook jongeren die al genoeg feestjes hebben afgelopen voor het festival (eg. vrijdag testen, savonds de feesthoreca in, studentenkroeg, etc) en 's avonds vrolijk naar het festival, of het festival op zaterdag, een afterparty en daarna nog even de zondag festival meepakken. Tel daar nog even dansen met Janssen bovenop.quote:Fathi sluit niet uit dat de bezoekers in de periode tussen een negatieve testuitslag en het bezoek aan het festival besmet zijn geraakt.’’ Tussen een test en het festivalbezoek mocht maximaal 40 uur zitten. De bezoekers van Verknipt zijn rond het afgelopen weekeinde geïnformeerd door de organisatie. ,,Wie klachten heeft, hebben we geadviseerd zich te laten testen.’’
Kun je dat zo vaststellen? Dat je op zaterdag of zondag bent besmet daar? En niet vrijdagavond of zaterdagavond in de kroeg?quote:Op dinsdag 13 juli 2021 16:53 schreef Tijn het volgende:
[ twitter ]
In de buitenlucht, maar toch besmet
Ik kan me best voorstellen dat zo iemand weinig zin heeft in weer een volle corona IC. Maar het lijkt erop dat hij opgelucht adem kan halen. Afgezien van de druk, lijkt me er weinig aan om als IC arts telkens maar alleen patienten met dezelfde aandoening te behandelen.quote:Op dinsdag 13 juli 2021 16:44 schreef popje het volgende:
In het Parool stond een artikel vanmiddag van een IC hoofd die 'met angst en beven naar de coronacijfers keek'.
Dit dus.quote:Op dinsdag 13 juli 2021 17:05 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Kun je dat zo vaststellen? Dat je op zaterdag of zondag bent besmet daar? En niet vrijdagavond of zaterdagavond in de kroeg?
3 maanden, maar het varieert inderdaad wel enorm: 3 maanden een beetje moe is long-covid, 3 maanden kortademig zijn door littekenweefsel in de longen, waar je sowieso nog jaren last van zult hebben, ook.quote:Op dinsdag 13 juli 2021 16:54 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Een maandje kortademig zijn na infectie valt volgens mij al onder de definitie van long-covid. Het is raar dat we het nog niet beter gedefinieerd hebben.
Lees het stukje van @Red_85 zou ik zeggen.quote:Op dinsdag 13 juli 2021 16:50 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Hoezo, werkt het vaccin niet dan? .De EU heeft geen geld gestoken in Moderna vziw.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |