Er is toch veel minder getest nu?quote:
Ik maak me op dit moment meer zorgen over nu dan over later. Als hij nu roept dat de effectiviteit van de vaccins nu al aflopen moet dat ergens op gebaseerd zijn. Als het nergens op gebaseerd is dan laten we 't voor wat 't is. Als het ergens op gebaseerd is en risicogroepen gaan nu al extra vaccins nodig hebben dan gaat de vaccinatiecampagne gewoon doorlopen tot volgend jaar.quote:Op maandag 12 juli 2021 10:01 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Ah ik zie het ja. Dat is vreemd. Kan ook nu.nl zijn die het weird verwoordt. Het is namelijk nog helemaal niet duidelijk. Maar hoe dan ook, lees zijn interviews in het algemeen, hij is consistent optimistisch.
En als dat gebeurt, wat ik zei, dan betekent dat niet eeuwig maatregelen, dat betekent jaarlijkse booster voor risicogroepen straks net als griep. Dat is toch prima?
En ja, sorry, fair enough, ik zal erop letten
man man man.quote:Op maandag 12 juli 2021 09:45 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Nee, dat wordt helemaal niet.
De verwachting is nog steeds, en nogmaals, ik heb het er van de week nog over gehad met twee experts (koopmans en amrish baidjoe) dat na voldoende vaccinaties we gewoon weer zoals amrish het noemde "terug kunnen naar ons oldskool leven".
Bij voldoende vaccineren heb je namelijk geen grote uitbraken meer, zo simpel is het gewoon.
En je ziet dat ook gebeuren in landen, sommige wat sneller (engeland, usa, ...), maar over de linie zie je dat gewoon gebeuren. Het kabinet schreef het ook weer in de laatste kamerbrief, en ze zeiden het in de persco.
Ik heb er nog steeds vertrouwen in dat we na 13 augustus gewoon weer zonder 1,5m van festivals, evenementen, en nachtclubs kunnen genieten.
Pandemiëen gaan over, ook deze. Als er komende winter al iets nodig is is dat met toegangsbewijzen waarschijnlijk op te vangen op plekken waar die 1,5m niet werkt (festivals, concerten, conventies, clubs, etc) en na komende winter verwacht ik zowieso dat we er zonder maatregelen goed mee kunnen leven. En Nederlandse experts, OMT, RIVM, en kabinet met mij, en dat zegt men ook gewoon om de haverklap...
Ik denk dat het verschil gigantisch kan zijn. TVT dat niet meer asymptomatisch oppakt en daardoor geen BCO meerquote:
https://www.timesofisrael(...)ding-after-6-months/quote:Op maandag 12 juli 2021 10:04 schreef chratnox het volgende:
Ik maak me op dit moment meer zorgen over nu dan over later. Als hij nu roept dat de effectiviteit van de vaccins nu al aflopen moet dat ergens op gebaseerd zijn. Als het nergens op gebaseerd is dan laten we 't voor wat 't is
quote:Israeli data seems to show COVID vaccine protection starts fading after 6 months
Most of the vaccinated people who have been recently infected got the shot around January, figures given to Health Ministry show;
600 besmettingen van vorig weekend kunnen natuurlijk leiden tot gigantische aantallen BCO daar heb je gelijk in.quote:Op maandag 12 juli 2021 10:05 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik denk dat het verschil gigantisch kan zijn. TVT dat niet meer asymptomatisch oppakt en daardoor geen BCO meer
Dat is het enige onderzoek tot dusver.quote:Op maandag 12 juli 2021 10:06 schreef zoost het volgende:
[..]
https://www.timesofisrael(...)ding-after-6-months/
[..]
Lijkt mij ook. Deze piek gaat volgens mij heel snel uitdoven zodra al die BCO-jongeren bij de teststraat geweest zijn.quote:Op maandag 12 juli 2021 10:05 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik denk dat het verschil gigantisch kan zijn. TVT dat niet meer asymptomatisch oppakt en daardoor geen BCO meer
Over 4 weken? Ik zou zeggen over minder dan een week al want de stijging ging al eerder in.quote:Op maandag 12 juli 2021 09:22 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Volgens mij duurde het in de UK ook wel langer voordat er een significante (procentuele) stijging zichtbaar was in de ziekenhuizen, dus ik zou zeggen: als we over 4 weken geen giga stijging zien gaat het goed.
Het verhaal was toch dat de spikes HET onderdeel waren dat voor herkenning zorgde in het immuunsysteem?quote:Op maandag 12 juli 2021 10:06 schreef zoost het volgende:
Israeli data seems to show COVID vaccine protection starts fading after 6 months
Een random Truus op Twitter aanhalen ook echtquote:Op maandag 12 juli 2021 10:05 schreef _serial_ het volgende:
[ twitter ]
De roep om nieuwe extra maatregelen begint alweer.
ze doen al een paar dagen geen BCO meerquote:Op maandag 12 juli 2021 10:08 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Lijkt mij ook. Deze piek gaat volgens mij heel snel uitdoven zodra al die BCO-jongeren bij de teststraat geweest zijn.
Ik verwacht niet dat vakantietesters voor enorme positieve aantallen gaan zorgen, eerlijk gezegd.
Klopt. We zaten 3-7 alweer op 2000 cases.quote:Op maandag 12 juli 2021 10:09 schreef popje het volgende:
[..]
Over 4 weken? Ik zou zeggen over minder dan een week al want de stijging ging al eerder in.
Jawel, risicogericht, je mag zelf je contacten inlichten, en dat doen jongeren simpelweg door een appje in de groepsapp "ik ben besmet, misschien handig dat je ook laat testen"quote:Op maandag 12 juli 2021 10:10 schreef THEFXR het volgende:
[..]
ze doen al een paar dagen geen BCO meer
ja dramatisch. Dat hij van mening is dat we voorzichtiger moeten zijn dat kan nog. Maar je kan toch geen willekeurig twitter gebruiken als een voorbeeld.quote:Op maandag 12 juli 2021 10:09 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Een random Truus op Twitter aanhalen ook echt
want is het voordeel dat een jongere zich laat testen?, niks, dus ze doen het niet, testen doen je voor anderen en niet voor je zelf.quote:Op maandag 12 juli 2021 10:11 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Jawel, risicogericht, je mag zelf je contacten inlichten, en dat doen jongeren simpelweg door een appje in de groepsapp "ik ben besmet, misschien handig dat je ook laat testen"
Dat is 1 ding wat zeker is. deze crisis was de kans van de farmaceuten om hun nieuwe speeltje (de mRNA vaccins) snel op de markt te krijgen en te gaan cashen. Ik geloof dat Pfizer alleen al in 2020 zo'n 27 miljard extra omzet heeft gemaakt.quote:Op maandag 12 juli 2021 10:08 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Er speelt meer, waaronder een gigantisch commercieel belang.
Uhh, een toename van 7 wordt vandaag gemeld. Dat is het weektotaal van gisteren.quote:Op maandag 12 juli 2021 09:56 schreef chratnox het volgende:
[..]
Tot nu toe 1 IC opname vandaag en 0 ziekenhuisopnames volgens NICE. Geen idee hoeveel uitstroom.
Ik heb alleen gekeken naar de datum van vandaag op NICE, kan kloppen dat die anders is voor het weekend e.d.quote:Op maandag 12 juli 2021 10:15 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Uhh, een toename van 7 wordt vandaag gemeld. Dat is het weektotaal van gisteren.
https://medischinfo.nl/corona/nice/ic/
Maar pas vanaf 6 juli zie je echt een significante stijging bij de oudere groepen:quote:Op maandag 12 juli 2021 10:10 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Klopt. We zaten 3-7 alweer op 2000 cases.
Ja ik vraag me ook wel af waarom ze massaal naar de teststraat lopen, als ze 0 klachten hebben, er zit geen winst in behalve dat ze in quarantaine moeten.quote:Op maandag 12 juli 2021 10:13 schreef THEFXR het volgende:
[..]
want is het voordeel dat een jongere zich laat testen?, niks, dus ze doen het niet, testen doen je voor anderen en niet voor je zelf.
Ben benieuwd hoeveel van de besmettingen onder de nog grotendeels ongevaccineerde jongeren (<30) tot een ziekenhuis opname hebben geleid / gaat leiden. Dat zou zo maar eens 0 kunnen zijn.quote:Op maandag 12 juli 2021 10:13 schreef THEFXR het volgende:
[..]
want is het voordeel dat een jongere zich laat testen?, niks, dus ze doen het niet, testen doen je voor anderen en niet voor je zelf.
Maar dat denkt iedereen die er verstand van heeft idd wel. Verder zeggen de meesten wel degelijk tegen mij (en ook in de media) het zeker te weten. Dingen als Marc van Ranst die een aantal maanden terug gewoon op twitter zei "een ding is zeker: ooit zijn alle beperkingen weer weg".quote:Op maandag 12 juli 2021 10:05 schreef aartstyle het volgende:
[..]
man man man.
Wees toch altijd niet zo stellig en denk zelf eens na. Niemand weet wat er precies gaat gebeuren en niemand belooft dat het ooit weer wordt zoals het was. Men denkt het wellicht, maar weet het niet zeker.
Wat ik bij jou constant zie ik dat je bevestiging zoekt dat het weer naar normaal gaat. En dat je dan zo interperteren en de signalen die het tegenovergestelde aangeven die negeer je maar gewoon.
Tuurlijk is de kans aanwezig dat we ooit terugkeren naar volledig normaal. Maar er is niemand die dat jou kan beloven.
Als het straks dan tegenvalt dan ben je weer helemaal de weg kwijt.
Waarschijnlijk gaat de UK op 19 juli helemaal open. Maar het kan zo zijn dat dit niet gebeurd of dat ze ook na 2/3 weken alsnog weer maatregelen moeten treffen. We hopen natuurlijk van niet, maar je moet er wel gewoon rekening mee houden.
Bescherm je zelf en houdt met meerdere scenario's rekening aub.
quote:Op maandag 12 juli 2021 10:13 schreef THEFXR het volgende:
[..]
want is het voordeel dat een jongere zich laat testen?, niks, dus ze doen het niet, testen doen je voor anderen en niet voor je zelf.
Serieus? Je kunt niet bedenken dat mensen het graag zouden willen weten als ze positief zijn, zodat ze zo min mogelijk anderen kunnen besmetten?quote:Op maandag 12 juli 2021 10:17 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Ja ik vraag me ook wel af waarom ze massaal naar de teststraat lopen, als ze 0 klachten hebben, er zit geen winst in behalve dat ze in quarantaine moeten.
Wellicht voor de vakantietest die ze nodig hebben om op reis te gaan?
Nou als je 0 klachten hebt, waarom zou je dan naar de teststraat gaan? Ik kan geen reden bedenken? Anders dan vakantie.quote:Op maandag 12 juli 2021 10:19 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Serieus? Je kunt niet bedenken dat mensen het graag zouden willen weten als ze positief zijn, zodat ze zo min mogelijk anderen kunnen besmetten?
"Een vaccin is niet zinloos, dus zet die prik zorgeloos"quote:
Ga eens met spoed naar psychiater. Want optie 1 en 2 kan zomeer eens niet mogelijk zijn. Daar moet je echt rekening mee houden. En aangezien optie 3 ook niet is wat we willen moet je snel geholpen worden. Wellicht wordt je dat al, maar dan raad ik je aan dit soort dingen hier niet te posten. Echt shocking en dat kan ook nog wel eens verkeerd uitpakken door iemand die iets minder verstandige dingen tegen je zegt.quote:Op maandag 12 juli 2021 10:18 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Maar dat denkt iedereen die er verstand van heeft idd wel. Verder zeggen de meesten wel degelijk tegen mij (en ook in de media) het zeker te weten. Dingen als Marc van Ranst die een aantal maanden terug gewoon op twitter zei "een ding is zeker: ooit zijn alle beperkingen weer weg".
Pandemiëen eindigen namelijk altijd. Punt.
100% zeker wanneer heb je nooit, maar het gaat gebeuren. En zowieso beweren de users waar ik hier op reageer dat men daar al op voorsorteert, en dat klopt gewoon niet. Men denkt idd dat we uiteindelijk weer naar helemaal normaal gaan. Men weet het 99,99% zeker. Het zou kunnen dat dat na komende winter is, maar nog een winter testen vindt ik niet erg. Trouwens, als voor plekken waar de 1,5m niet geld je altijd zo moeten testen zou het me nog jeuken. Ik wil m'n events terug. Al zou ik daar voor altijd voor moeten testen, het zal me jeuken.
Maar de verwachting is gewoon dat we na de komende winter geen beperkingen meer nodig. Dat is gewoon zo, en dat is alles wat ik zeg
En als Engeland dat volhoud, en wij nog niet, kan ik ook gewoon 5 keer per jaar voor een conventie daar naar op een neer vliegen, doe ik met plezier ervoor
In texas hadden ze trouwens anime matsuri 4 dagen net, met tienduizenden mensen, volledig als vanouds. Dus met master informatica, als het echt moet (wat ik echt niet verwacht), is emigreren naar usa ook nog een optie. Dat is het leuke van economisch belangrijke studie: dat ben je per definitie overal
Maar ik zie het ook hier uiteindelijk echt gewoon goedkomen. Pandemiëen eindigen. En ja er kan morgen ook een asteroïde inslaan, maar het is 99% zeker.
Zowieso blijven er drie opties: we krtijgen hier onze vrijheid terug (waar ik van uitga), ik vlieg voortaan een paar keer per jaar op en neer naar engeland voor een event of verhuis naar een vrij land, of zelfmoord. In deze onvrije levende hel van iedereen als een melaatse beschouwen blijf ik zowieso niet, dan liever dood.
Maar ik ga er dus van uit dat dat ook niet hoeft.
Ze zijn goed bang gemaakt, dat ze opa en oma kunnen besmetten / vermoorden. Dat zit er nog goed in.quote:Op maandag 12 juli 2021 10:17 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Ja ik vraag me ook wel af waarom ze massaal naar de teststraat lopen, als ze 0 klachten hebben, er zit geen winst in behalve dat ze in quarantaine moeten.
Ziekenhuizen hetzelfde verhaal. De stijgingen zijn nu in absolute aantallen verwaarloosbaar. Maar dat werd vorig jaar zomer ook gezegd.quote:Op maandag 12 juli 2021 10:17 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik heb alleen gekeken naar de datum van vandaag op NICE, kan kloppen dat die anders is voor het weekend e.d.
Ik vind dit echt verbijsterend.quote:Op maandag 12 juli 2021 10:20 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Nou als je 0 klachten hebt, waarom zou je dan naar de teststraat gaan? Ik kan geen reden bedenken? Anders dan vakantie.
(Als je niet uit BCO komt tenminste)
Alles op twitter is waarquote:Op maandag 12 juli 2021 10:05 schreef _serial_ het volgende:
[ twitter ]
De roep om nieuwe extra maatregelen begint alweer.
Met daarbij als kanttekening dat een groot deel van de ouderen gevaccineerd is of in de komende 2 weken gevaccineerd wordt.quote:Op maandag 12 juli 2021 10:21 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Ziekenhuizen hetzelfde verhaal. De stijgingen zijn nu in absolute aantallen verwaarloosbaar. Maar dat werd vorig jaar zomer ook gezegd.
Bedenk ook dat de route nog steeds is: besmet in kroeg --> klachten ontwikkelen --> anderen (ouderen) besmetten --> ouderen ontwikkelen klachten --> klachten verergeren --> ziekenhuisopname
Daar gaat zeker drie, zo niet vier weken overheen.
Met daar weer bij als kanttekening dat de besmettingen zo'n zes keer zo snel oplopen als vorig jaar zomer.quote:Op maandag 12 juli 2021 10:22 schreef chratnox het volgende:
[..]
Met daarbij als kanttekening dat een groot deel van de ouderen gevaccineerd is of in de komende 2 weken gevaccineerd wordt.
Dat wordt hopelijk onze redding.quote:Op maandag 12 juli 2021 10:22 schreef chratnox het volgende:
[..]
Met daarbij als kanttekening dat een groot deel van de ouderen gevaccineerd is of in de komende 2 weken gevaccineerd wordt.
Hij heeft wel gelijk, als je geen klachten hebt, niet in BCO voorkomt, niet op vakantie gaat, waarom zou je je dan laten testen?quote:
En als de ziekenhuisopnames niet mee stijgen is dat irrelevant.quote:Op maandag 12 juli 2021 10:23 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Met daar weer bij als kanttekening dat de besmettingen zo'n zes keer zo snel oplopen als vorig jaar zomer.
Want zonder klachten kun je anderen niet besmetten?quote:Op maandag 12 juli 2021 10:23 schreef popje het volgende:
[..]
Hij heeft wel gelijk, als je geen klachten hebt, niet in BCO voorkomt, niet op vakantie gaat, waarom zou je je dan laten testen?
Waarom zou je dan denken dat je ziek bent en waarom zou je het dan random willen weten?
Vorig jaar waren er geen vaccinaties...quote:Op maandag 12 juli 2021 10:21 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Ziekenhuizen hetzelfde verhaal. De stijgingen zijn nu in absolute aantallen verwaarloosbaar. Maar dat werd vorig jaar zomer ook gezegd.
Bedenk ook dat de route nog steeds is: besmet in kroeg --> klachten ontwikkelen --> anderen (ouderen) besmetten --> ouderen ontwikkelen klachten --> klachten verergeren --> ziekenhuisopname
Daar gaat zeker drie, zo niet vier weken overheen.
Ja, en 200 km/u op de snelweg rijden is ook pas relevant als je een ongeluk krijgt.quote:Op maandag 12 juli 2021 10:24 schreef chratnox het volgende:
[..]
En als de ziekenhuisopnames niet mee stijgen is dat irrelevant.
Dus je moet zonder klachten elke dag naar de teststraat van jou, ook al ben je gevaccineerd, want misschien is er wel een kans dat je het hebt??quote:Op maandag 12 juli 2021 10:24 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Want zonder klachten kun je anderen niet besmetten?
Hoe vaak ben je naar de teststraat geweest terwijl je geen klachten had en geen oproep daar toe had (BCO / werk / etc..). Gewoon puur voor de zekerheid. Waarom zou je vandaag bijvoorbeeld naar de teststraat gaan.quote:
Dan kun je de wereld altijd dicht houden want misschien komt er wel een nieuwe pandemie...quote:Op maandag 12 juli 2021 10:24 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Ja, en 200 km/u op de snelweg rijden is ook pas relevant als je een ongeluk krijgt.
De vraag is: ga je die gok nemen?
Pfft, wat vermoeiend dit.quote:Op maandag 12 juli 2021 10:25 schreef popje het volgende:
[..]
Dus je moet zonder klachten elke dag naar de teststraat van jou, ook al ben je gevaccineerd, want misschien is er wel een kans dat je het hebt??
Het is niet dat we in een wereld leven waarin geen covid oplopen en vooral niemand besmetten het hoogste goed is ofzo. Maar misschien verschillen we van mening.quote:Op maandag 12 juli 2021 10:24 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Ja, en 200 km/u op de snelweg rijden is ook pas relevant als je een ongeluk krijgt.
De vraag is: ga je die gok nemen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |