Berghuis was anders allang weg geweest, met de situatie van toen in het achterhoofd valt een dergelijk contract prima te verdedigen.quote:Op maandag 12 juli 2021 10:58 schreef Qarrad het volgende:
[..]
We zullen misschien ook vrij pijnlijk met de neus op de feiten worden gedrukt hoeveel beter hij nog rendeert met betere spelers en een beter systeem om zich heen.
Vind het nog steeds onbegrijpelijk dat we bij een zelfverklaarde topclub blijknaar niet in staat zijn om een degelijk contract op te stellen dat een beschamende overgang van je sterspeler naar een (dé) concurrent niet kan voorkomen, maar ik snap de stap wel vanuit hem qua sportief perspectief.
Hij was ook wel klaar bij ons natuurlijk, ook qua kutgedrag, maar was er nou echt geen ander buitenlands team dat hem had willen hebben? Kan ik me niet voorstellen.
Precies, nu ben je mooi nog een keer 5e geworden voordat hij vrijwel gratis wegliep.quote:Op maandag 12 juli 2021 11:05 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Berghuis was anders allang weg geweest
woest.quote:Op maandag 12 juli 2021 11:05 schreef Mansjester het volgende:
Kijk mensen zogenaamd blij en opgelucht zijn dat die weg is![]()
![]()
Drie weken geleden geloofde mensen niet eens dat ie echt naar Ajax zou gaan
Ik kan me wel voorstellen dat ze een beetje naïef zijn geweest en dit niet hadden verwacht na het topcontract dat ze hem gaven.quote:Op maandag 12 juli 2021 11:05 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Berghuis was anders allang weg geweest, met de situatie van toen in het achterhoofd valt een dergelijk contract prima te verdedigen.
Dat hij Judas bleek? Als je zo vaak roept geen binnenlandse transfer te willen maken. Die 4 miljoen vind ik niet naïef, nogmaals, als ze een hoger bedrag in het contract gezet hadden was Berghuis toen al weg geweest.quote:Op maandag 12 juli 2021 11:09 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik kan me wel voorstellen dat ze een beetje naïef zijn geweest en dit niet hadden verwacht na het topcontract dat ze hem gaven.
Dat weet ik niet, misschien dat de onderhandelingen langer hadden geduurd. Het is geen zekerheid dat ie dan sowieso niet had getekendquote:Op maandag 12 juli 2021 11:11 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Dat hij Judas bleek? Als je zo vaak roept geen binnenlandse transfer te willen maken. Die 4 miljoen vind ik niet naïef, nogmaals, als ze een hoger bedrag in het contract gezet hadden was Berghuis toen al weg geweest.
In de context waar jij op doelt is dit vandaag door helemaal niemand gezegd hoor, dus dit soort trollposts kun je beter achterwege latenquote:Op maandag 12 juli 2021 11:05 schreef Mansjester het volgende:
Kijk mensen zogenaamd blij en opgelucht zijn dat die weg is![]()
![]()
Dat is toch hetzelfde verhaal?quote:Op maandag 12 juli 2021 11:20 schreef Scrummie het volgende:
[ twitter ]
Gouka zegt dat het weer iets anders ligt:
[ twitter ]
Euh, ja. Klopt.quote:Op maandag 12 juli 2021 11:31 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Dat is toch hetzelfde verhaal?
Lees het nog eens....quote:Op maandag 12 juli 2021 11:32 schreef fetX het volgende:
[..]
Nee. De een zegt dat Feyenoord 4 miljoen direct krijgt en de ander verspreid over 2 termijnen. Het totaalbedrag is inderdaad wel hetzelfde.
Overkomt de beste!quote:Op maandag 12 juli 2021 11:32 schreef fetX het volgende:
[..]
Nee. De een zegt dat Feyenoord 4 miljoen direct krijgt en de ander verspreid over 2 termijnen. Het totaalbedrag is inderdaad wel hetzelfde.
Oh nee, ik lees ook verkeerd. Excuus![]()
Mag ook wel.quote:Op maandag 12 juli 2021 11:34 schreef fetX het volgende:
Zal deze week dan wel weer eea aan transfernieuws komen.
Heeft niet zoveel met trollen te maken hoor. Gewoon een vergelijking tussen de reacties op de geruchten en de reacties nu.quote:Op maandag 12 juli 2021 11:17 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Vervelende trolls in dit topic zeg. Zelfs een waardeloze FA die grappig denkt te zijn!
Wel blij dat ze Feyenoord blijkbaar nog zeer serieus nemen in tegenstelling tot eerdere reacties. Bedankt vrienden!
Tot 19 december!
quote:Op dinsdag 22 juni 2021 17:28 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Gaat ie niet doen.
Doet ie t wel dan koop ik een Ajax shirt met Berghuis erop.
Tja.quote:Op maandag 12 juli 2021 11:35 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Mag ook wel.
Volgende week mogen we alweer aan de bak
Eerst wil ik het rugnummer wetenquote:Op maandag 12 juli 2021 11:35 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Heeft niet zoveel met trollen te maken hoor. Gewoon een vergelijking tussen de reacties op de geruchten en de reacties nu.
Heb je je shirt trouwens al besteld?
[..]
berghuis heeft volgens mij aan het zusje van scrummie gezetenquote:Op maandag 12 juli 2021 09:57 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat zal ook wel meevallen heb nog nooit één speler ook maar één onvertogen woord horen zeggen over Berghuis.
quote:Op maandag 12 juli 2021 11:36 schreef aTypisch het volgende:
[..]
berghuis heeft volgens mij aan het zusje van scrummie gezeten
Heel veel zin inquote:Op maandag 12 juli 2021 11:35 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Mag ook wel.
Volgende week mogen we alweer aan de bak
Er is in elk geval weer wat geld beschikbaar en een grote hap aan salaris.quote:Op maandag 12 juli 2021 11:37 schreef Tomatenboer het volgende:
Dan zal er binnen een week wel een nieuwe centrale verdediger gepresenteerd worden verwacht ik.
Dat denk ik ook.quote:Op maandag 12 juli 2021 11:37 schreef Tomatenboer het volgende:
Dan zal er binnen een week wel een nieuwe centrale verdediger gepresenteerd worden verwacht ik.
Toch is het een enorm lachtertje voor een speler met zulke stats. Ergens snap ik alle partijen, maar ik hoop op een heet middagje 19 december. Wat een nagemaakte is die Berghuis…quote:Op maandag 12 juli 2021 11:20 schreef Scrummie het volgende:
[ twitter ]
Gouka zegt dat het weer iets anders hetzelfde ligt:
[ twitter ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |