Op ook even aangepast.quote:
Ik had je sneller verwacht.quote:
Die meisje heeft een schotwond hee.quote:
quote:Op dinsdag 6 juli 2021 13:26 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Die meisje heeft een schotwond hee.
Jij haat mij,dus...quote:
Weet ik toch.quote:
De mooiste dame uit Vlaardingen.quote:
Fruitje! Mijn favoriete Friesquote:Op dinsdag 6 juli 2021 13:39 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
De mooiste dame uit Vlaardingen.![]()
![]()
![]()
Queen Maza.
Loop je er 60 minder uit dan waar ik op gerekend had.quote:Op dinsdag 6 juli 2021 13:15 schreef FreshFruit het volgende:
Deze lockdown kost me wel 100 punten realiseer ik me nu.
Is ze nou nog niet wakkerquote:Op dinsdag 6 juli 2021 13:41 schreef FreshFruit het volgende:
Nu de punten niet tellen is het wel rustig.
schat je zit niet in dtsquote:
Hacinquote:Op dinsdag 6 juli 2021 15:24 schreef Cinderelladreamer het volgende:
Jeez......dts heeft weer platgelegen en dan komt die invasie het hier even om zeep helpen?
Altijd als dts dicht zit dat ze hier komenquote:Op dinsdag 6 juli 2021 15:24 schreef Cinderelladreamer het volgende:
Jeez......dts heeft weer platgelegen en dan komt die invasie het hier even om zeep helpen?
En ik zit juist hier omdat ik niet in dts wil zijnquote:Op dinsdag 6 juli 2021 15:37 schreef dud0r het volgende:
[..]
Altijd als dts dicht zit dat ze hier komen
Inderdaad.quote:
Ja euhh daar zijn we niet zo goed in.quote:Op dinsdag 6 juli 2021 15:53 schreef Mrsloveable het volgende:
Gewoon dit topic snel vol make, dan lijkt het net of er niks aan de hand was
quote:Op woensdag 7 juli 2021 10:41 schreef dud0r het volgende:
Waarom is het plaatje nog niet terug gezet @:paul
Dank je Paulusquote:
Werken.quote:Op woensdag 7 juli 2021 16:55 schreef stokj het volgende:
[..]
Mooi mooi, hoe breng je tegenwoordig de dagen door?
puzziequote:
Sorry ik zie het nu pasquote:
weekend weg is altijd lekkerquote:Op donderdag 8 juli 2021 12:13 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Sorry ik zie het nu pas![]()
Ik was in het weekend lekker weg , en kwam er gister achter dat DagBagger weer werd gebruikt door DTS , dus ik ben een klaar met DB.
Je ging naar je moeder toch?quote:
Gaat het goed met haar?quote:
Ja ze heeft het echt naar haar zin in Cuijk , het is een heel leuke plaats met veel water en bosrijk gebied. We hebben wat in de omgeving rond gereden , en ik vind het er geweldig, ik zie dat ze tot rust is gekomenquote:
Dat is fijn om te horen.quote:Op donderdag 8 juli 2021 12:28 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Ja ze heeft het echt naar haar zin in Cuijk , het is een heel leuke plaats met veel water en bosrijk gebied. We hebben wat in de omgeving rond gereden , en ik vind het er geweldig, ik zie dat ze tot rust is gekomen
Dat was het ook echtquote:Op donderdag 8 juli 2021 12:32 schreef dud0r het volgende:
[..]
Dat is fijn om te horen.
Dan is het een goede keuze geweest dat ze ging verhuizen
Dat scheelt wel een boel jaquote:Op donderdag 8 juli 2021 12:34 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Dat was het ook echtDe boerderij was teveel. Ze zat op energie label F
![]()
nu op B
Ik ga voor Fish & Chips, maar ben bang dat Pizza wint.quote:Op donderdag 8 juli 2021 10:17 schreef stokj het volgende:
[..]
Ga je zonder juichen voor Fish & Chips of voor Pizza?
Gelukkig wel zeg.quote:Op donderdag 8 juli 2021 16:04 schreef Cinderelladreamer het volgende:
Weekend begint in zicht te komen
Ik ben ook alleen maar drie weken vrij en komende weken maar in de gaten houden wat de regering weer allemaal gaat sluitenquote:Op donderdag 8 juli 2021 16:37 schreef DerRabbit het volgende:
Ik heb dit jaar nog geen vakantie gepland.
Ik denk dat ik de zomer gewoon door werk, in augustus nog een weekje vrij pak om nog even met muis weg kan en dan weer minder ga werken en dagen vrij ga pakken tijdens mijn laatste half jaar op school.quote:Op donderdag 8 juli 2021 16:40 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Ik ben ook alleen maar drie weken vrij en komende weken maar in de gaten houden wat de regering weer allemaal gaat sluiten
Heb je achterstand opgelopen vanwege corona? Zoonlief kon geen stage lopen en moet nog lab uren inhalen.....quote:Op donderdag 8 juli 2021 17:04 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Ik denk dat ik de zomer gewoon door werk, in augustus nog een weekje vrij pak om nog even met muis weg kan en dan weer minder ga werken en dagen vrij ga pakken tijdens mijn laatste half jaar op school.
Heeft hij veel achterstand opgelopen door het mis lopen van die stage en lab uren?quote:Op donderdag 8 juli 2021 17:15 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Heb je achterstand opgelopen vanwege corona? Zoonlief kon geen stage lopen en moet nog lab uren inhalen.....
Hij had liever in voorjaar '22 willen afstuderen maar calculeert (een deel van) schooljaar '22/'23 in.....quote:Op donderdag 8 juli 2021 17:21 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Heeft hij veel achterstand opgelopen door het mis lopen van die stage en lab uren?
Ik heb gelukkig nog geen achterstand, maar vanaf januari ga ik traineeship lopen en ik neem komend half jaar liever wat meer tijd vrij voor school dan voor werk zodat ik geen vakken hoef te herkansen/inhalen tijdens mijn traineeship en master scriptie
Ah dat is balen!quote:Op donderdag 8 juli 2021 17:26 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Hij had liever in voorjaar '22 willen afstuderen maar calculeert (een deel van) schooljaar '22/'23 in.....
Ja nogal, zeker omdat hij er echt z'n best voor deed.....tis niet omdat ie het zelf heeft laten verslonzen zeg maar....quote:
Dat is inderdaad het kutste aan deze situatie voor veel studenten en scholieren.quote:Op donderdag 8 juli 2021 17:44 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Ja nogal, zeker omdat hij er echt z'n best voor deed.....tis niet omdat ie het zelf heeft laten verslonzen zeg maar....
Maar hij blijft positief dus komt wel goedquote:Op donderdag 8 juli 2021 18:10 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Dat is inderdaad het kutste aan deze situatie voor veel studenten en scholieren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |