'onze' max heeft gewonnenquote:Op zondag 4 juli 2021 16:35 schreef Zipportal het volgende:
Mooi moment om de stoep even sneeuwvrij te maken. @:KingRoland
Die eerste touché was sowieso geen fout van Perez in mijn ogen. Die tweede op zich wel, maar ik vroeg me af in hoeverre die niet werd veroorzaakt door die eerste touché.quote:Op zondag 4 juli 2021 17:41 schreef Evenstar het volgende:
Zit de beelden terug te kijken van de eerste Perez penalty en als je daar iemand een penalty moet geven zou ik het eerder aan Leclerc geven .... (of gewoon niemand en ze laten racen ....)
Perez zit helemaal op de apex, Leclerc komt als een debiel buitenom en stuurt gewoon in richting Perez. Als ze elkaar raken zit Perez gewoon nog met zijn rechterwielen op de kerbs aan de binnenkant van de bocht precies op de lijn die Ricciardo ook volgt.
Wat moet hij dan doen? Vol in de remmen, omdat iemand een onhaalbare actie inzet? Ik snap het echt niet hoor.
Dat is niet zoals ik het ken. Dat is dat als ze naast elkaar zitten er niemand predominantly to blame is en het dus gezien wordt als een racing incident.quote:Op zondag 4 juli 2021 17:32 schreef Tijn het volgende:
SuperGT zegt het imho goed:
[ twitter ]
Als iemand aan de buitenkant aandringt kun je 'm naar buiten laten lopen, maar als iemand er al volledig langs zit of zelfs voorbij is dan moet je ruimte geven.
gewoon een statement maken door ze allemaal straf te geven. Hoeveelheid maakt niet uit. Je moet als wedstrijdleiding een punt maken en dat doe je door de straf wél te gevenquote:
Norris raakt er vóór Silverstone alweer 2 kkwijt, dus in de praktijk blijft die gewoon op 8.quote:Op zondag 4 juli 2021 17:41 schreef Tijger_m het volgende:
Voor de meeschrijvers, Norris en Perez voeren nu het penalty klassement aan met resp. 10 en 8 punten. Norris moet dus wel voorzichtig worden.
Daar lijkt het op. Totaal onbegrijpelijk.quote:Op zondag 4 juli 2021 17:32 schreef Evenstar het volgende:
Maar goed, blijkbaar moet je tegenwoordig dus van de ideale lijn af en alle ruimte van de wereld geven aan coureurs die debiele (en eigenlijk niet haalbare) acties inzetten. Is dat ook weer duidelijk.
Ricciardo vindt dit leuk .....
Maar dat is te logischquote:Op zondag 4 juli 2021 17:59 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
gewoon een statement maken door ze allemaal straf te geven. Hoeveelheid maakt niet uit. Je moet als wedstrijdleiding een punt maken en dat doe je door de straf wél te geven
misschien, maar als je maar waarschuwingen blijft geven ga je natuurlijk nooit wat aan het probleem doenquote:
Norris had ook een andere beslissing kunnen nemen.quote:Op zondag 4 juli 2021 17:52 schreef Tarado het volgende:
Was best een leuke race, goed om te zien dat Hamilton desperaat was en daar z'n auto door stuk reed, Perez was weer eens de oude Mexicaan zoals we hem in het verleden te vaak hebben gezien, jammer wel ook omdat het waarschijnlijk Norris z'n P2 kostte
Ja, dat is inderdaad een goed punt, als het er maar genoeg zijn dan wordt er toch geen straf gegeven lijkt mij nou net niet het signaal wat je wil geven.quote:Op zondag 4 juli 2021 18:10 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
misschien, maar als je maar waarschuwingen blijft geven ga je natuurlijk nooit wat aan het probleem doen
Sommige mensen snappen het verschil tussen 'er langs' en 'er naast' niet. Vooral hier in Brabant ligt dat wat moeilijk.quote:Op zondag 4 juli 2021 17:49 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Wat is dan je definitie van er volledig langs? Ik vind wiel aan wiel met een verschil van een paar cm aan de buitenkant er niet volledig langs. Bij gelijke snelheid kun je er dan namelijk alsnog niet langs.
Norris is niet degene die een inhaal actie plaatst.quote:Op zondag 4 juli 2021 18:11 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Norris had ook een andere beslissing kunnen nemen.
Het is er neffequote:Op zondag 4 juli 2021 18:15 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Sommige mensen snappen het verschil tussen 'er langs' en 'er naast' niet. Vooral hier in Brabant ligt dat wat moeilijk.
De race was nog lang. Liften had ook gekund.quote:Op zondag 4 juli 2021 18:15 schreef daNpy het volgende:
[..]
Norris is niet degene die een inhaal actie plaatst.
Anyway, blijf het dom vinden van Perez, gegarandeerd podium weggegooid. Nog geluk dat ie punten heeft gehaald met zoveel domme acties. Had gedacht dat ie p9 ging halen.
Perez, ja.quote:Op zondag 4 juli 2021 18:16 schreef potjecreme het volgende:
[..]
De race was nog lang. Liften had ook gekund.
Regel waardoor die penalty was gegeven gold al langquote:Op zondag 4 juli 2021 17:32 schreef Evenstar het volgende:
Maar goed, blijkbaar moet je tegenwoordig dus van de ideale lijn af en alle ruimte van de wereld geven aan coureurs die debiele (en eigenlijk niet haalbare) acties inzetten. Is dat ook weer duidelijk.
Ricciardo vindt dit leuk .....
Als die had gelift was die ook in het grind terechtgekomen.quote:Op zondag 4 juli 2021 18:16 schreef potjecreme het volgende:
[..]
De race was nog lang. Liften had ook gekund.
Nou...quote:
had gekund maar vond het toch wel een te gewaagde move van Perez, als je weet dat je de betere auto hebt moet je dat geduld gewoon op kunnen brengenquote:Op zondag 4 juli 2021 18:11 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Norris had ook een andere beslissing kunnen nemen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |