Nee, Inter is een topploeg uit zo’n sterkere competitie (als ik me niet vergis werden ze kampioen afgelopen seizoen). Ik heb het over een sterkere competitie en dan bij een ploeg die gemiddeld 5-8 staat in die competitie.quote:Op zaterdag 3 juli 2021 13:17 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Dat is dus Inter. En daar komt ie te kort voor.
Called it. Vertessen basis.quote:
Je bent zelf een clown met je doorzichtige kutact.quote:Op zaterdag 3 juli 2021 15:14 schreef PSVCL het volgende:
Haal nou een keer fatsoenlijke verdedigers man![]()
Wat een clown die John de jong
Maar hij is wel echt slechtquote:Op zaterdag 3 juli 2021 15:47 schreef tja77 het volgende:
[..]
Je bent zelf een clown met je doorzichtige kutact.
Verdedigers afschrijven na een eerste oefenpotje.
Hou gewoon op met die onzin.
Vrijwel elke speler die z’n debuut maakt bij PSV de laatste jaren was matig tot slecht. Noem es 1 speler die er vanaf minuut 1 stond? Götze? Max?quote:
?quote:Op zaterdag 3 juli 2021 15:47 schreef tja77 het volgende:
[..]
Je bent zelf een clown met je doorzichtige kutact.
Verdedigers afschrijven na een eerste oefenpotje.
Hou gewoon op met die onzin.
Nog maar 1 jaar contract toch?quote:
Lekker gratis de deur uitlopen volgend jaar dan.quote:
Ow, wat schattig. Je gelooft in de goedheid van de mens.quote:Op zaterdag 3 juli 2021 20:47 schreef tja77 het volgende:
Ach, wie weet laat Mo zich van z’n goede kant zien en gaat ie z’n contract in de winterstop met een jaartje verlengen.
Stukje compensatie voor alle keren dat hij ziek, zwak of misselijk was en PSV zich coulant opstelde en begrip toonde voor z’n privé situatie.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 3 juli 2021 22:32 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Ow, wat schattig. Je gelooft in de goedheid van de mens.Ik hoop dat ik gelijk krijg, zeker vanwege alle tijd en moeite die PSV in dat joch gestoken heeft.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als hij een goede seizoensstart heeft, en niet gaat verlengen in de winterstop, dan wens ik hem oprecht een gescheurde knieband toe of eenzelfde prachtcarriere als Bakkali.
Ik hoop het ook. Ooit dacht ik namelijk oprecht dat Ihattaren wel verstand had en waardeerde wat PSV voor hem deed.quote:Op zaterdag 3 juli 2021 23:05 schreef tja77 het volgende:
[..]
Ik hoop dat ik gelijk krijg, zeker vanwege alle tijd en moeite die PSV in dat joch gestoken heeft.
Als hij een goede seizoensstart heeft, en niet gaat verlengen in de winterstop, dan wens ik hem oprecht een gescheurde knieband toe of eenzelfde prachtcarriere als Bakkali.
Misschien heeft hij het licht gezienquote:Op zaterdag 3 juli 2021 23:15 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Ik hoop het ook. Ooit dacht ik namelijk oprecht dat Ihattaren wel verstand had en waardeerde wat PSV voor hem deed.
Maar ja. Na afgelopen jaar heb ik daar toch een hard hoofd in.
hangt ook wel van z'n speeltijd af denk ik, PSV speelt nog wat belangrijke wedstrijden dit transferwindow, als hij er dan geen of weinig deel van uitmaakt kan ik me voorstellen dat hij weg wilquote:Op zaterdag 3 juli 2021 20:47 schreef tja77 het volgende:
Ach, wie weet laat Mo zich van z’n goede kant zien en gaat ie z’n contract in de winterstop met een jaartje verlengen.
Stukje compensatie voor alle keren dat hij ziek, zwak of misselijk was en PSV zich coulant opstelde en begrip toonde voor z’n privé situatie.
1 pagina terug was het oordeel alweer geveld na 15 minuten spelen in het eerste potje van de voorbereiding..quote:
Typisch hoor. Elke andere ploeg zou wel raad weten met zo'n speler in een dergelijke situatie (zeker gezien zijn goede EK als enige Nederlander), maar PSV kennende zal het wel weer op 15 miljoen uitkomen.quote:Op zondag 4 juli 2021 09:29 schreef tja77 het volgende:
Over de transfersom van Dumfries…
Volgens Raiola minimaal 15 miljoen en alles wat daarboven komt wordt gesplitst. Lijkt me een prima deal.
Dat kan ik me dus helemaal niet voorstellen. Hij is de enige die daar een hand in heeft, waarom zou Schmidt hem wissel zetten als hij bepalend is voor PSV? Zijn statistieken zeggen genoeg, die laten zien dat hij tot dusver terecht niet in de basis stond.quote:Op zondag 4 juli 2021 09:46 schreef Tarado het volgende:
[..]
hangt ook wel van z'n speeltijd af denk ik, PSV speelt nog wat belangrijke wedstrijden dit transferwindow, als hij er dan geen of weinig deel van uitmaakt kan ik me voorstellen dat hij weg wil
Raiola kennende zal die er het maximale uit weten te persen. Het zal me niet verbazen als het 20 miljoen gaat worden, waarvan 17,5 voor PSV en dat is gezien het spel van Dumfries de afgelopen seizoenen, gewoon een nette transfer.quote:Op zondag 4 juli 2021 12:35 schreef Berend86 het volgende:
[..]
1 pagina terug was het oordeel alweer geveld na 15 minuten spelen in het eerste potje van de voorbereiding..
[..]
Typisch hoor. Elke andere ploeg zou wel raad weten met zo'n speler in een dergelijke situatie (zeker gezien zijn goede EK als enige Nederlander), maar PSV kennende zal het wel weer op 15 miljoen uitkomen.
Ik hoop het van harte. Ik zou het wel weer typisch PSV vinden om Dumfries voor 12,5 miljoen (en een handjevol onmogelijke bonussen) van de hand te doen en dan wel weer 8 miljoen te lappen voor de Baumgartl's van deze wereld.quote:Op zondag 4 juli 2021 12:38 schreef tja77 het volgende:
[..]
Raiola kennende zal die er het maximale uit weten te persen. Het zal me niet verbazen als het 20 miljoen gaat worden, waarvan 17,5 voor PSV en dat is gezien het spel van Dumfries de afgelopen seizoenen, gewoon een nette transfer.
Dat Schmidt altijd gelijk heeft hebben we afgelopen seizoen gezien, was gewoon heel matig, dat spelers een groot ego hebben komt je toch ook niet onbekend voor dus als Schmidt hem niet opstelt begrijp ik wel dat hij wil vertrekken wie er dan ook schuldig is.quote:Op zondag 4 juli 2021 12:36 schreef Berend86 het volgende:
[..]
Dat kan ik me dus helemaal niet voorstellen. Hij is de enige die daar een hand in heeft, waarom zou Schmidt hem wissel zetten als hij bepalend is voor PSV? Zijn statistieken zeggen genoeg, die laten zien dat hij tot dusver terecht niet in de basis stond.
Ik geef Schmidt groot gelijk in het niet of weinig opstellen van Ihattaren afgelopen seizoen. Ik neem aan dat je weinig PSV kijkt, anders hield je er ongetwijfeld een andere mening op naquote:Op zondag 4 juli 2021 12:53 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat Schmidt altijd gelijk heeft hebben we afgelopen seizoen gezien, was gewoon heel matig, dat spelers een groot ego hebben komt je toch ook niet onbekend voor dus als Schmidt hem niet opstelt begrijp ik wel dat hij wil vertrekken wie er dan ook schuldig is.
De winnende coach heeft altijd gelijk alleen was Schmidt geen winnende coach, natuurlijk heb ik de Ihattaren soap mee gekregen dat was moeilijk te vermijden zelfs als niet PSVer maar dat neemt toch niet weg, dat als hij nu fit is en speelklaar en dan niet opgesteld wordt, het vrij logisch is dat hij elders kijkt, de bank is geen strafbank.quote:Op zondag 4 juli 2021 12:57 schreef Berend86 het volgende:
[..]
Ik geef Schmidt groot gelijk in het niet of weinig opstellen van Ihattaren afgelopen seizoen. Ik neem aan dat je weinig PSV kijkt, anders hield je er ongetwijfeld een andere mening op naIk geloof overigens ook niet zo in het groter maken van dit soort jochie dan ze zijn, als ze niet willen is het prima: houdoe en bedankt. Ik geloof niet dat PSV een super moeilijke omgeving is voor dit soort jongens, als je het hier niet redt dan red je het zeker niet bij een grotere club.
Schmidt is een bouwende coach. Had je echt verwacht dat PSV even Ajax over de knie ging leggen? Die voelen een klein beetje druk en halen even een spits van 25 miljoen uit Engeland. Dat is echt appels en peren vergelijken.quote:Op zondag 4 juli 2021 13:03 schreef Tarado het volgende:
[..]
De winnende coach heeft altijd gelijk alleen was Schmidt geen winnende coach, natuurlijk heb ik de Ihattaren soap mee gekregen dat was moeilijk te vermijden zelfs als niet PSVer maar dat neemt toch niet weg, dat als hij nu fit is en speelklaar en dan niet opgesteld wordt, het vrij logisch is dat hij elders kijkt, de bank is geen strafbank.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |