Als ik op honk/softbal klik, zie ik hele wedstrijden staan die vannacht al gespeeld zijn. En als ik nu live voetbal aanklik, kan ik er ook voor kiezen om vanaf het begin van de wedstrijd te kijken. Lijkt dus goed geregeld.quote:Op zondag 18 juli 2021 13:01 schreef Frozen-assassin het volgende:
Heb gisteren geupgraded naar Sport & Entertainment bij Discovery+, binnen enkele seconden geregeld.
Zie op hun programma veel staan;
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Denk dat ze gewoon ook alles hebben. Hoe het met terugkijken is zou ik niet weten.
Welk scorebord?quote:Op woensdag 21 juli 2021 10:07 schreef Szura het volgende:
Werkt prima als ik het zo doorklik allemaal. Enige nadeel van die streams is dat ze altijd wel heel erg achterlopen op livescores, waardoor je het scorebord soms al ziet verspringen terwijl je de goal nog moet zien.
Gewoon random livescore apps of betting sites.quote:Op woensdag 21 juli 2021 10:43 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Welk scorebord?
Zelf vind ik het enige nadeel van Eurosport's omgang met multisportevenementen dat ze bij veel streams de naam van de sport zelf niet in de titel hebben, maar iets als "Kwalificatie - Mannen - Dag 1". Via het menu per sport kom je er natuurlijk wel, maar dat zijn onnodige handelingen als je gewoon de naam van de sport in de naam van de stream had gezet
Ja ok, maar dat heb je inderdaad altijd met streams vs live scores. Dan maar geen live scores erbij tenzij het van iets is wat ik toch niet ga kijkenquote:Op woensdag 21 juli 2021 10:45 schreef Szura het volgende:
[..]
Gewoon random livescore apps of betting sites.
Bij de Discovery app staat de sport er wel bij.
Is Szura nu stiekem gewoon compleet om? Wat een grap.quote:Op woensdag 21 juli 2021 10:45 schreef Slobeend het volgende:
Ik zie hier allemaal mensen zonder ervaring met de PLAYER.
De maffia wint altijd.quote:Op woensdag 21 juli 2021 10:56 schreef showtimer het volgende:
[..]
Is Szura nu stiekem gewoon compleet om? Wat een grap.
Ik sterf als opportunist en heb een maand Discovery genomenquote:Op woensdag 21 juli 2021 10:56 schreef showtimer het volgende:
[..]
Is Szura nu stiekem gewoon compleet om? Wat een grap.
Met pijn en moeite?quote:Op woensdag 21 juli 2021 11:03 schreef Szura het volgende:
[..]
Ik sterf als opportunist en heb een maand Discovery genomen
Ja ik haat mezelf nu wel een beetje, maar ik zie niet in hoe ik met zo’n druk wedstrijdprogramma alles wat ik wil zien op een andere manier ga bekijken.quote:Op woensdag 21 juli 2021 11:09 schreef showtimer het volgende:
[..]
Met pijn en moeite?Beste aankoop van de maand.
Goeie, bij mij is chrome aan t bufferen steedsquote:Op woensdag 21 juli 2021 13:06 schreef borisz het volgende:
Op kantoor doet Chroom lastig, maar Vuurvos doet perfect.
Grappig. Bij mij is het precies andersom: Firefox buffert tenzij ik de kwaliteit echt heel laag zet. Chrome werkt perfect.quote:Op woensdag 21 juli 2021 13:15 schreef Max23 het volgende:
[..]
Goeie, bij mij is chrome aan t bufferen steeds
Waar zie je die optie? Dat zou wel handig zijn als er drie streams tegelijk aan moeten staan.quote:Op woensdag 21 juli 2021 14:06 schreef kilon het volgende:
[..]
Grappig. Bij mij is het precies andersom: Firefox buffert tenzij ik de kwaliteit echt heel laag zet. Chrome werkt perfect.
Tandwieltje rechtsonder.quote:Op woensdag 21 juli 2021 14:20 schreef wimderon het volgende:
[..]
Waar zie je die optie? Dat zou wel handig zijn als er drie streams tegelijk aan moeten staan.
Die zit er bij Eurosport nietquote:Op woensdag 21 juli 2021 14:24 schreef kilon het volgende:
[..]
Tandwieltje rechtsonder.
[ afbeelding ]
Eurosport heeft de rechten, dus die hebben veel meer streams dan bijvoorbeeld de NOS (dat een sublicentie heeft gekocht). Abonnement op Eurosport player of Discovery+ is nodig om alles te zien.quote:Op donderdag 22 juli 2021 09:40 schreef Nielsch het volgende:
Heeft Eurosport ergens een schema wat ik hoe kan kijken? Hebben ze net als de NOS streams van alle sporten? En wat voor abo moet je daarvoor hebben?
Discovery plus gaat waarschijnlijk alles van Eurosport player overnemen (dat dan verdwijnt). Maar nu zit alles nog bij beiden, volgens mij is het aanbod precies hetzelfde.quote:Op donderdag 22 juli 2021 09:41 schreef Nielsch het volgende:
En hoe zijn de verhoudingen met Discovery+ (wat is dat überhaupt?). Ik snap er geen drol van.
Eurosport is onderdeel van Discovery Group. De Eurosport Player bestaat nog voor huidige klanten, nieuwe klanten worden doorverwezen naar de nieuwe service Discovery+, die alle sport op de OS waar live uitzendingen van worden gedaan (dus bij Zeilen, sommige vechtsporten, ranking rounds bij (boog)schietonderdelen en Groep B gewichtheffen wellicht niet alles) via streams uitzendt. Als je dit niet aanschaft voor 6 euro per maand (of 30 euro per jaar), kun je alleen op de reguliere kanalen (NOS, ES1, ES2 en evt de Belg, Duitser en BBC) kijken en is het dus god zegene de greep wat zij uitzenden.quote:Op donderdag 22 juli 2021 09:41 schreef Nielsch het volgende:
En hoe zijn de verhoudingen met Discovery+ (wat is dat überhaupt?). Ik snap er geen drol van.
okee thanks, maakt het qua prijs nog niets uit?quote:Op donderdag 22 juli 2021 09:43 schreef Felagund het volgende:
[..]
Eurosport heeft de rechten, dus die hebben veel meer streams dan bijvoorbeeld de NOS (dat een sublicentie heeft gekocht). Abonnement op Eurosport player of Discovery+ is nodig om alles te zien.
[..]
Discovery plus gaat waarschijnlijk alles van Eurosport player overnemen (dat dan verdwijnt). Maar nu zit alles nog bij beiden, volgens mij is het aanbod precies hetzelfde.
https://help.eurosport.co(...)ort-er-deel-van-uit-
okee mooi dus voor 6 euro voor een maandje kan ik alles kijken...quote:Op donderdag 22 juli 2021 09:46 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Eurosport is onderdeel van Discovery Group. De Eurosport Player bestaat nog voor huidige klanten, nieuwe klanten worden doorverwezen naar de nieuwe service Discovery+, die alle sport op de OS waar live uitzendingen van worden gedaan (dus bij Zeilen, sommige vechtsporten, ranking rounds bij (boog)schietonderdelen en Groep B gewichtheffen wellicht niet alles) via streams uitzendt. Als je dit niet aanschaft voor 6 euro per maand (of 30 euro per jaar), kun je alleen op de reguliere kanalen (NOS, ES1, ES2 en evt de Belg, Duitser en BBC) kijken en is het dus god zegene de greep wat zij uitzenden.
Dat weet ik eerlijk gezegd niet, maar zoals Mexicanobakker vermeldt word je nu bij de Eurosport player doorverwezen, dus ik weet niet of het überhaupt mogelijk is om daar nog een abo af te sluiten.quote:Op donderdag 22 juli 2021 09:46 schreef Nielsch het volgende:
[..]
okee thanks, maakt het qua prijs nog niets uit?
Ja, de reden dat er twee streams zijn is denk ik omdat iedereen de ES1/ES2 streams kan kijken, ook zonder plusabo. De andere stream is dan voor mensen met een abo (waarom weet ik niet precies).quote:Op donderdag 22 juli 2021 09:47 schreef Nielsch het volgende:
[..]
okee mooi dus voor 6 euro voor een maandje kan ik alles kijken...
Ging even wat fout met de quote, excuusquote:Op donderdag 22 juli 2021 09:54 schreef MorganLeFay het volgende:
Hier ook Discovery+ afgesloten. En dan elke ochtend de belangrijke dingen van afgelopen nacht terugkijken![]()
Vond t altijd jammer dat Eurosport, de NOS, de BBC, de Belg, enz. net niet datgene uitzonden wat ik wilde zien. Maar via Discovery+ kan je dus echt alles zien
quote:Op donderdag 22 juli 2021 09:54 schreef DeeBee het volgende:
Enige domme is dus dat je met een PLAYER abonnement niet op Discovery+ kan inloggen automatisch?
PLAYER net vernieuwd en die leek ook nagenoeg alle streams te hebben, maar zou zeggen, voeg alle diensten gewoon samen in 1 site / app (ook voor bestaande klanten).
quote:https://help.eurosport.co(...)login-bij-Discovery-
WERKT MIJN EUROSPORT-LOGIN BIJ DISCOVERY +?
We zijn die details nog aan het definiëren. Heb alsjeblieft geduld met ons. Voorlopig verandert er niets en zullen we te zijner tijd meer informatie verstrekken.
Ja klopt, het is de volledige wedstrijd. Bij terugkijken kan je wel doorspoelenquote:Op donderdag 22 juli 2021 09:58 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ging even wat fout met de quote, excuus
Maar je hebt bij discovery plus niet echt highlights toch? Als je iets wilt terugkijken is het gewoon de volledige dag van de specifieke sport?
Bij voetbal kun je bijvoorbeeld per wedstrijd terugkijken. Er is bij Eurosport wel een highlight programma iedere dag (maar niet per sport).quote:Op donderdag 22 juli 2021 09:58 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ging even wat fout met de quote, excuus
Maar je hebt bij discovery plus niet echt highlights toch? Als je iets wilt terugkijken is het gewoon de volledige dag van de specifieke sport?
https://support.discovery(...)-en-systeemvereistenquote:Op donderdag 22 juli 2021 11:30 schreef Nielsch het volgende:
Is Discovery+ ook beschikbaar via PlayStation 4 of Samsung Smart TV app? Of moet ik via telefoon / tablet kijken en dan chromecasten naar TV?
Dat is op Eurosport nu, daarom staat het bij live events.quote:Op donderdag 22 juli 2021 12:16 schreef Nober het volgende:
Een wedstrijd van gisteren is nog een keer live...
Rusland beheert de knoppen?
[ afbeelding ]
Dit hoort in de Replays sectie.quote:Op donderdag 22 juli 2021 12:20 schreef Felagund het volgende:
[..]
Dat is op Eurosport nu, daarom staat het bij live events.
Die uitzending komt om elf uur.quote:Op vrijdag 23 juli 2021 09:08 schreef Nober het volgende:
Ik zie het handboogschieten van de mannen nergens staan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |