SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
[KSC #12931] Kontje, mondje en de avonturen van de grote pquote:Op zondag 20 juni 2021 14:15 schreef Citizen.Erased het volgende:
Op mobiel wordt de TT helaas afgeknipt.
Geilquote:
quote:
quote:Op zondag 20 juni 2021 14:16 schreef Citizen.Erased het volgende:
Zo even wat Volendamse muziek opzetten. Palingsound op de zondagmiddag.
Ik kan me ook dingen herinnerenquote:
Bij mijn ouders thuis meer dan eens voorbij horen komen.quote:
Mijn oudere zussen namen alle platen van The Stones, Deep Purple en Uriah Heep mee uit huis maar The Cats lieten ze liggenquote:Op zondag 20 juni 2021 14:20 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Bij mijn ouders thuis meer dan eens voorbij horen komen.
Laat maar.quote:Op zondag 20 juni 2021 14:14 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Snap je berichtje verder niet zo goed.
Wat jij teveel hebt, heeft Ballie te weinig.quote:Op zondag 20 juni 2021 13:51 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Yep, ben de moeilijkste nietaan de ene kant denk ik waarom zeg ik dit ook, maar aan de andere kant denk ik fuck it
![]()
Teveel? Vind het precies goed eigenlijkquote:Op zondag 20 juni 2021 14:23 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Wat jij teveel hebt, heeft Ballie te weinig.
True ! Mooi meegenomenquote:Op zondag 20 juni 2021 14:24 schreef Lospedrosa het volgende:
Als er nog enige twijfels waren bij de Viva garde zijn ze met deze TT wel weggenomen.
Ja is ook, maar gezien de normale norm.quote:Op zondag 20 juni 2021 14:24 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Teveel? Vind het precies goed eigenlijk
Of ik deel sommige dingen niet met sneue mannetjes op een forum zoals jij losquote:Op zondag 20 juni 2021 14:23 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Wat jij teveel hebt, heeft Ballie te weinig.
Ik betwijfel of Danny hoogstpersoonlijk jou die ban gaf. Zal wel een FA zijn geweest.quote:Op zondag 20 juni 2021 14:23 schreef christmastsunami het volgende:
volgens mij ben ik her hier een par keer uitgeknikkert omdat danny een hartverzakking kreeg van gifs met sex lading.
Ja ok, ik heb nooit aan de normale norm voldaanquote:Op zondag 20 juni 2021 14:25 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ja is ook, maar gezien de normale norm.
Even eroverheen swipen. Dan zie je 'm wel helemaal.quote:Op zondag 20 juni 2021 14:15 schreef Citizen.Erased het volgende:
Op mobiel wordt de TT helaas afgeknipt.
Ooooooh kut jaquote:Op zondag 20 juni 2021 14:24 schreef Lospedrosa het volgende:
Als er nog enige twijfels waren bij de Viva garde zijn ze met deze TT wel weggenomen.
Oeiiiiiiquote:Op zondag 20 juni 2021 14:25 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Of ik deel sommige dingen niet met sneue mannetjes op een forum zoals jij los
Nee dit helpt!quote:Op zondag 20 juni 2021 14:26 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ooooooh kut ja![]()
Welkom beste brave Viva troela's en ingeslapen ANWB wijven, jullie zijn meer dan welkom hoor
Wie weet welquote:Op zondag 20 juni 2021 14:28 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Denk je dat ik nu geen "keertje kopje koffie drinken?" meer krijg?
quote:Op zondag 20 juni 2021 14:24 schreef Lospedrosa het volgende:
Als er nog enige twijfels waren bij de Viva garde zijn ze met deze TT wel weggenomen.
Hahaha eerder een kopje groene thee of een shotje lemongrass ofzoquote:
Gr, gr, Ria.quote:Op zondag 20 juni 2021 14:31 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Hahaha eerder een kopje groene thee of een shotje lemongrass ofzo
Ria ja!!!quote:
ik heb een paar van die dingen in de vriezer liggen, om mee te koken?!, wat doe je daar mee dan?, die citroengras stengels?quote:Op zondag 20 juni 2021 14:31 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Hahaha eerder een kopje groene thee of een shotje lemongrass ofzo
Oh Ja, my bad ! Ben niet thuis in die hipstershit! Tarwegras-shot moest het zijn!quote:Op zondag 20 juni 2021 14:34 schreef christmastsunami het volgende:
[..]
ik heb een paar van die dingen in de vriezer liggen, om mee te koken?!, wat doe je daar mee dan?, die citroengras stengels?
Die vitamines zullen je goed doen.quote:Op zondag 20 juni 2021 14:37 schreef christmastsunami het volgende:
Dit schiet niet op. ik kan limoenblad citroengras en pandanblad en idische laurier in een staaf mixer in een drankje maken en dan zeggen, maar het zit wel vol vitamine C, sorrie ben in een rotbui, de buurman is met machines aan het klussen.
een rotbui doordat je buurman wat aan het klussen is?quote:Op zondag 20 juni 2021 14:37 schreef christmastsunami het volgende:
Dit schiet niet op. ik kan limoenblad citroengras en pandanblad en idische laurier in een staaf mixer in een drankje maken en dan zeggen, maar het zit wel vol vitamine C, sorrie ben in een rotbui, de buurman is met machines aan het klussen.
Kan beter gewoon aan bier en whisky gaan. Lijkt me lekkerderquote:Op zondag 20 juni 2021 14:35 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Oh Ja, my bad ! Ben niet thuis in die hipstershit! Tarwegras-shot moest het zijn!
quote:Op zondag 20 juni 2021 14:38 schreef koffief1lter het volgende:
[..]
Die vitamines zullen je goed doen.
Dat weet ik wel zeker!quote:Op zondag 20 juni 2021 14:40 schreef dud0r het volgende:
[..]
Kan beter gewoon aan bier en whisky gaan. Lijkt me lekkerder
tis dat ie laatsts nog iemand van me afgetrokken heeft, in iets wat ik aan het verliezen was, want trek ik gewoon de stekker eruit.quote:Op zondag 20 juni 2021 14:39 schreef mschol het volgende:
[..]
een rotbui doordat je buurman wat aan het klussen is?
het is wat...
Single malt whiskytjequote:Op zondag 20 juni 2021 14:40 schreef dud0r het volgende:
[..]
Kan beter gewoon aan bier en whisky gaan. Lijkt me lekkerder
Na duizend keer luisteren ben ik helemaal stuk van die drummerquote:
Mooi ! Ik heb je naar mijn kant overgehaald!quote:Op zondag 20 juni 2021 14:45 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Na duizend keer luisteren ben ik helemaal stuk van die drummer
quote:Op zondag 20 juni 2021 14:46 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Mooi ! Ik heb je naar mijn kant overgehaald!![]()
hahaha
Vet! Kende ik niet !quote:
Oh mooi!!! Ik vroeg me al af !!! Ben echt benieuwd wat je ervan vindt! Hou me op de hoogte!quote:Op zondag 20 juni 2021 14:56 schreef bitterbal het volgende:
[..]
jij had die zooltjes toch aangeraden? ga het vandaag proberen
? Sta ik daar hier bekend om dan?quote:
quote:
hoop dat het helptquote:Op zondag 20 juni 2021 14:57 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Oh mooi!!! Ik vroeg me al af !!! Ben echt benieuwd wat je ervan vindt! Hou me op de hoogte!
nee heb je toevallig een keer gezien in het f1 deel van Fokquote:
Wanneer gaan we naar de whisky bar aan de oude gracht?quote:
Zit daar een whisky bar ja? Woon al 1000 jaar in Utrecht en hoor het nu pasquote:Op zondag 20 juni 2021 15:00 schreef dud0r het volgende:
[..]
Wanneer gaan we naar de whisky bar aan de oude gracht?
Was niet weg hoorquote:Op zondag 20 juni 2021 14:58 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Heeeyyyyy lieverd, je bent er weer
quote:
quote:
Oude gracht 54 aan de werfquote:Op zondag 20 juni 2021 15:01 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Zit daar een whisky bar ja? Woon al 1000 jaar in Utrecht en hoor het nu pas![]()
Oh serieus joh ? Kan me niet eens herinnerenquote:Op zondag 20 juni 2021 14:58 schreef greysbones het volgende:
[..]
nee heb je toevallig een keer gezien in het f1 deel van Fok
Oh ok ! Mooi plekje denk ik welquote:
Ik ook ! Anders voel ik me ook zo stomquote:
ja zal ik je voor altijd kwalijk nemenquote:Op zondag 20 juni 2021 15:07 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Ik ook ! Anders voel ik me ook zo stom
Ik moet er ook nog steeds heen. Vriend van me is er al wel geweest. Die kroop ongeveer weer naar huisquote:
Nah even een irritatiefactortje. Daarna druk weekend.quote:Op zondag 20 juni 2021 15:04 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Yeah I know maar ik kreeg alweer op mijn flikker van de deugbrigade
Roze rolstoel met flamingoplaatjes erop doet het ook goed op Tinder.quote:Op zondag 20 juni 2021 15:07 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ja zal ik je voor altijd kwalijk nemen
Hahaha geloof ik zo ja !quote:Op zondag 20 juni 2021 15:08 schreef dud0r het volgende:
[..]
Ik moet er ook nog steeds heen. Vriend van me is er al wel geweest. Die kroop ongeveer weer naar huis
Shit...nu moet het echt wel werken, hahahaquote:Op zondag 20 juni 2021 15:07 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ja zal ik je voor altijd kwalijk nemen
en van die wielen met ledlampjesquote:Op zondag 20 juni 2021 15:09 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Roze rolstoel met flamingoplaatjes erop doet het ook goed op Tinder.
quote:Op zondag 20 juni 2021 15:11 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Moet jij geen DTS doen? Heb je ooit een keer daar gezien geloof ik.
Solidquote:Op zondag 20 juni 2021 15:11 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Moet jij geen DTS doen? Heb je ooit een keer daar gezien geloof ik.
Godvers.quote:Op zondag 20 juni 2021 15:11 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Moet jij geen DTS doen? Heb je ooit een keer daar gezien geloof ik.
quote:
in een frenzy dansen tot we erbij neervallenquote:
Die was ik weer vergetenquote:Op zondag 20 juni 2021 15:25 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
in een frenzy dansen tot we erbij neervallen
Ja mooi he? Dansen en drinken met de clan na een overwinningquote:Op zondag 20 juni 2021 15:27 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Die was ik weer vergeten![]()
Mental images van een donker Schots sprookjesbos vol pluizige fantasybeestjes
Mooi ja, erg mooi.quote:Op zondag 20 juni 2021 15:28 schreef Foshizzle79 het volgende:
@:UitStraling
Mooie cover is dit, ik denk dat ik 'm bijna nog leuker vind dan het origineel![]()
Ja ik ben zwaar onder de indruk van de lyricsquote:
quote:Op zondag 20 juni 2021 15:29 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Ja mooi he? Dansen en drinken met de clan na een overwinning
Ik heb ook een uitnodiging gekregenquote:Op zondag 20 juni 2021 15:30 schreef mschol het volgende:
ok ik ben geprikt maar waar was het prikje..
tegenvaller na de horrorverhalen van @:bitterbal..
Geleestquote:Op zondag 20 juni 2021 15:32 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Ja ik ben zwaar onder de indruk van de lyrics![]()
Als ooit iemand dat tegen mij zou zeggen smelt ik gewoon terplekke denk ikquote:
maar je gaat niet?quote:Op zondag 20 juni 2021 15:33 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Ik heb ook een uitnodiging gekregen
quote:Op zondag 20 juni 2021 15:35 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Als ooit iemand dat tegen mij zou zeggen smelt ik gewoon terplekke denk ik
quote:
Is een tactiek van mij, hoe langer ik jullie laat wachten, hoe hoger de blijdschap als ik alsnog reageer.quote:
Helaassssquote:Op zondag 20 juni 2021 15:38 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Is een tactiek van mij, hoe langer ik jullie laat wachten, hoe hoger de blijdschap als ik alsnog reageer.
Wie heb je gebeld dan?quote:Op zondag 20 juni 2021 15:40 schreef Lospedrosa het volgende:
S’ochtends een paar uur sporten en de hele dag goedgemutst.![]()
Maar vanmiddag toch eaa doen nog, vv aangesloten, straat aangeheeld en elektra afgemonteerd, scheelt dat je zelf een beetje handig bent.
quote:
Mooie lyrics!quote:Op zondag 20 juni 2021 15:45 schreef UitStraling het volgende:
[..]![]()
Well I feel so good 'cause I feel so good
And I feel so good 'cause it feels so right
I was made to go with my girl
Like a saxophone was made to go with the night
quote:Op zondag 20 juni 2021 15:45 schreef UitStraling het volgende:
[..]![]()
Well I feel so good 'cause I feel so good
And I feel so good 'cause it feels so right
I was made to go with my girl
Like a saxophone was made to go with the night
Precies dat ja!quote:Op zondag 20 juni 2021 15:49 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Lekker belegen en bejaard maar stiekem vette porno op een lieve manier die lyrics.
Ja , one of a kind , of eigenlijk two dan hè?quote:Op zondag 20 juni 2021 15:54 schreef UitStraling het volgende:
[..]
When Scottish hearts and ears meet.
had ik die nog dan?quote:Op zondag 20 juni 2021 16:04 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Ik hoor anders wel je eierstokken klapperen van blijdschap
denk dat je staart kwispelt tegen de kast aanquote:
Lol sportlaan ook? Ik voelde het ook echt amper, en ook bijna geen last nu, als ik er op druk moet ik echt zoeken naar de plek waar het een heel klein beetje beurs voelt. Kan verder ook gewoon normaal bewegen enzo.quote:Op zondag 20 juni 2021 15:30 schreef mschol het volgende:
ok ik ben geprikt maar waar was het prikje..
tegenvaller na de horrorverhalen van @:bitterbal..
En dan 5 weken wachten voor de volgendequote:
Viel allemaal mee hequote:Op zondag 20 juni 2021 16:26 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Lol sportlaan ook? Ik voelde het ook echt amper, en ook bijna geen last nu, als ik er op druk moet ik echt zoeken naar de plek waar het een heel klein beetje beurs voelt. Kan verder ook gewoon normaal bewegen enzo.
Ik de 26equote:
Waar ben je gaan etenquote:Op zondag 20 juni 2021 16:24 schreef Ygritte het volgende:
Hoi @:Citizen.Erased @:Bomenverzameling @:UitStraling
Mochten jullie nou denken God het weer is hier ook niet helemaal wat het gister en eergisteren was…. Nou dat komt dus omdat ik jullie grondgebied weer heb verlaten
quote:Op zondag 20 juni 2021 16:31 schreef liesje1979 het volgende:
Heb dit weekend allemaal dingen gedaan die ik of een beetje spannend vond, of doodeng of al heel lang had uitgesteld etc. Ben trots op mezelf.
Het is vooral fijn als je weet dat de angst niet rationeel is en dat dan bevestigd wordt.quote:Op zondag 20 juni 2021 16:34 schreef Ygritte het volgende:
[..]Ik vindt dat ook altijd wel een kick geven als je dingen doet die je eigenlijk doodeng vindt….
Dat zie je amperquote:Op zondag 20 juni 2021 12:58 schreef UitStraling het volgende:
[..]
@:Flory, eentje met een spinnetje graag?
quote:Op zondag 20 juni 2021 16:34 schreef Ygritte het volgende:
[..]Ik vindt dat ook altijd wel een kick geven als je dingen doet die je eigenlijk doodeng vindt….
De zusjes hebben de keuken gesloopt, dat was grappig.quote:
2 stopper ipv 1 stop.quote:Op zondag 20 juni 2021 16:37 schreef mschol het volgende:
[..]
doettie netjes.. hebben ze dan in de laatste rondjes nog een pitstop gedaan ofzo?
Lekker bezig geweest Lies!quote:Op zondag 20 juni 2021 16:41 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Bijvoorbeeld watermeterstand doorgegeven.Dan moet ik het luik bij de voordeur open maken om te kijken en dan denk ik altijd dat er een spinnennest zit dus meestal negeer ik al die oproepen tot er eens in de 3 jaar iemand langskomt om het te bekijken. Nu dus zelf gedaan, vaccinatie gehaald, 2 pakketjes verstuurd na weken want lui en nog iets maar dat heb ik je via PM gestuurd.
Noem eens een dingetje?quote:Op zondag 20 juni 2021 17:00 schreef Ygritte het volgende:
[..]
Lekker bezig geweest Lies!
Ik ben vooral van nature wat lui aangelegd om vooral de dingen die mij niet echt heel erg interesseren uit te stellen
Oh post openen bijvoorbeeld. Gelukkig krijg ik tegenwoordig amper post. Of privé mail lezenquote:
Ook wel herkenbaar. Behalve het bellen mag voor mij dan nog liever appen. Maar dan vergeet ik daar soms weer op te reageren.quote:Op zondag 20 juni 2021 17:04 schreef Ygritte het volgende:
[..]
Oh post openen bijvoorbeeld. Gelukkig krijg ik tegenwoordig amper post. Of privé mail lezenBoeit mij gewoon niet, als je wat van mij wil moet je mij gewoon bellen
Ik ben tevens een vrij slechte apperquote:Op zondag 20 juni 2021 17:05 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ook wel herkenbaar. Behalve het bellen mag voor mij dan nog liever appen. Maar dan vergeet ik daar soms weer op te reageren.
Ja ken de naam alleen baal dat ik er nooit geweest ben.quote:Op zondag 20 juni 2021 17:02 schreef Ygritte het volgende:
[..]
Als je graag vleesch eet mot je vooral daar een keer gaan vreten![]()
![]()
Ja.quote:Op zondag 20 juni 2021 17:10 schreef Ygritte het volgende:
[..]
Ik ben tevens een vrij slechte apperAls je pech hebt krijg je gewoon nooit antwoord omdat ik het in eerste instantie vergeet om terug te appen omdat ik op het initiële moment geen zin had om te antwoorden, niet uit komt, onderweg ben o.i.d Dan denk ik er vervolgens een week later weer aan en dan denk ik ‘mehhhh laat maar’….
Dit heb ik ook altijdquote:Op zondag 20 juni 2021 17:10 schreef Ygritte het volgende:
[..]
Ik ben tevens een vrij slechte apperAls je pech hebt krijg je gewoon nooit antwoord omdat ik het in eerste instantie vergeet om terug te appen omdat ik op het initiële moment geen zin had om te antwoorden, niet uit komt, onderweg ben o.i.d Dan denk ik er vervolgens een week later weer aan en dan denk ik ‘mehhhh laat maar’….
Neeeh! Daar word je vervroegd bejaard van!quote:Op zondag 20 juni 2021 17:13 schreef liesje1979 het volgende:
Ik ga zo lekker nog even lezen in bed en een welverdiend dutje doen
Lol ik vind het dat waard.quote:Op zondag 20 juni 2021 17:14 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Neeeh! Daar word je vervroegd bejaard van!
Ik heb ze zelfs die bellen onder werktijd met futiliteiten. Vrienden en vriendinnen weten dat ik gewoon een kut ben als het op appen aankomt 😀quote:Op zondag 20 juni 2021 17:13 schreef Lospedrosa het volgende:
Mensen ook die daar serieus aanstoot aan nemen.
Appen precies onder werktijd en dan verwachten dat er direct antwoord komt.
Kijk even of je telefoon beter bereik heeftquote:Op zondag 20 juni 2021 17:22 schreef mschol het volgende:
zo, weer thuis.. wanneer kan ik een effect van die prik verwachten?
dan valt die prik zwaar tegenquote:Op zondag 20 juni 2021 17:43 schreef dud0r het volgende:
[..]
Kijk even of je telefoon beter bereik heeft
Heb je al gekeken of je magnetisch bentquote:Op zondag 20 juni 2021 17:45 schreef mschol het volgende:
[..]
dan valt die prik zwaar tegen
Misschien straks even antenne in arm prikken, kijken of ik mee kan luisteren met anderen
Je hebt het land weer verlaten?quote:Op zondag 20 juni 2021 17:17 schreef kwiwi het volgende:
Weer thuisEn precies op tijd voor het zeldzame onweer
had ik ook laatst, alle instelingen gechekt, opnieuw opstarten hielpquote:Op zondag 20 juni 2021 17:54 schreef Amarantha het volgende:
Mijn mobiele netwerk ligt er al de hele middag uit en een rondje Google zegt mij dat ik de enige ben. Snap er geen fck van.
Heb ik al gedaan.quote:Op zondag 20 juni 2021 17:57 schreef Karzai het volgende:
[..]
had ik ook laatst, alle instelingen gechekt, opnieuw opstarten hielp
Ik heb vrijwel nooit onweer thuis, en nu gaat het lekker losquote:Op zondag 20 juni 2021 17:53 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Je hebt het land weer verlaten?![]()
Wat voor onweer?
Terwijl onweer in de bergen juist zo tof isquote:Op zondag 20 juni 2021 17:58 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ik heb vrijwel nooit onweer thuis, en nu gaat het lekker losGebeurt maar 2x per jaar ofzo
feestquote:Op zondag 20 juni 2021 18:01 schreef Karzai het volgende:
Morgen duikt de temperatuur weer onder de twintig graden, ril
Apple of Android?quote:Op zondag 20 juni 2021 17:54 schreef Amarantha het volgende:
Mijn mobiele netwerk ligt er al de hele middag uit en een rondje Google zegt mij dat ik de enige ben. Snap er geen fck van.
Echt in de allerlaatste minuut. Een hele prestatie.quote:
Heb je niet per ongeluk je mobiele data uitgezet? Heb ik ook wel eens gedaan met m'n dikke vingersquote:
Nee heb hem nog keertje gereset en nu werkt het wel weer.quote:Op zondag 20 juni 2021 18:14 schreef dud0r het volgende:
[..]
Heb je niet per ongeluk je mobiele data uitgezet? Heb ik ook wel eens gedaan met m'n dikke vingers
quote:Op zondag 20 juni 2021 18:16 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Nee heb hem nog keertje gereset en nu werkt het wel weer.
Sowieso lekker als Lewis een keer niet wintquote:Op zondag 20 juni 2021 18:06 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Echt in de allerlaatste minuut. Een hele prestatie.![]()
Een Lewisfan zei nog van die zit 4e, die gaat niet meer wi... oh nou 3e maar evengoed gaat ie o....2e nu, nou... maakt niet uit, Lewis gaat dit wi.... Oh verd...
Zeker weten!quote:Op zondag 20 juni 2021 18:24 schreef Karzai het volgende:
The nineties was toch wel een toptijd in alle opzichten
Hoop veranderdquote:Op zondag 20 juni 2021 18:24 schreef Karzai het volgende:
The nineties was toch wel een toptijd in alle opzichten
ik vind het ergens wel knap dat je een lijken lucht herkent, ik zou niet weten hoe dat moet ruiken.. zal wel een heel penetrante geur hebbenquote:Op zondag 20 juni 2021 18:06 schreef Amarantha het volgende:
https://www.nu.nl/klopjac(...)lijven-waakzaam.html Ik zei al meteen dat hij waarschijnlijk ergens dood in een bos ligt.
Denk als iemand daar een tijdje ligt en het is daar ook goed warm geweest net als hier dat dat wel flink gaat meuren.quote:Op zondag 20 juni 2021 18:27 schreef mschol het volgende:
[..]
ik vind het ergens wel knap dat je een lijken lucht herkent, ik zou niet weten hoe dat moet ruiken.. zal wel een heel penetrante geur hebben
de truuck is om dan met iets te komen wat hij wil maar niet zegtquote:Op zondag 20 juni 2021 18:27 schreef Amarantha het volgende:
Mijn vriend kwam zelf met allemaal dingen aan die hij wil zijn verjaardag. Gvd handig wel.
If you smell it you know it, zo vaak geroken.quote:Op zondag 20 juni 2021 18:27 schreef mschol het volgende:
[..]
ik vind het ergens wel knap dat je een lijken lucht herkent, ik zou niet weten hoe dat moet ruiken.. zal wel een heel penetrante geur hebben
Ik zeg ook niet dat hij alleen dat krijgt.quote:Op zondag 20 juni 2021 18:29 schreef mschol het volgende:
[..]
de truuck is om dan met iets te komen wat hij wil maar niet zegt
dan issie zegmaar echt verrast
O, dat heb ik hele zomers gerokenquote:Op zondag 20 juni 2021 18:27 schreef mschol het volgende:
[..]
ik vind het ergens wel knap dat je een lijken lucht herkent, ik zou niet weten hoe dat moet ruiken.. zal wel een heel penetrante geur hebben
Als je dat luchtje mist een Duivelstong in een grote pot op je balkon plantenquote:Op zondag 20 juni 2021 18:29 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
O, dat heb ik hele zomers geroken
Niet echtquote:Op zondag 20 juni 2021 18:33 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Als je dat luchtje mist een Duivelstong in een grote pot op je balkon planten
quote:Op zondag 20 juni 2021 18:34 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Niet echt
Ook niet de centimeters lange maden die uit de container gekropen kwamen van de supermarkt waar ik vakken vulde
Is al de 2e keer vandaag dat ik kokhalsneigingen krijgquote:Op zondag 20 juni 2021 18:34 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Niet echt
Ook niet de centimeters lange maden die uit de container gekropen kwamen van de supermarkt waar ik vakken vulde
En heel snel krijg jij die nietquote:Op zondag 20 juni 2021 18:37 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Is al de 2e keer vandaag dat ik kokhalsneigingen krijg![]()
quote:
quote:Op zondag 20 juni 2021 18:37 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Is al de 2e keer vandaag dat ik kokhalsneigingen krijg![]()
homp kaas zekerquote:Op zondag 20 juni 2021 18:29 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Ik zeg ook niet dat hij alleen dat krijgt.
Is zijn naam soms Dagobert Duck?quote:Op zondag 20 juni 2021 18:57 schreef kwiwi het volgende:
Dit hele verhaal met Gergi z'n vader die geld van ons probeert te krijgen kent geen eindeNu heeft ie in ieder geval z'n vakantie in Zwitserland zelf betaald. Maar nu probeert ie het weer met het restaurant waar ie z'n enorme familie heeft uitgenodigd voor een brunch: "oh ik zie nu ineens dat dit wel heel duur is (dakterras van 4 sterrenhotel aan de bodensee
) maar nu heb ik het al gereserveerd.. hoe kunnen 'we' dat oplossen Gergi?". Gergi: "afzeggen en ze melden dat je het niet kunt betalen".
Gvd wat een sloeber die man..
Jezus, wat erg als je zo’n vader hebtquote:Op zondag 20 juni 2021 18:57 schreef kwiwi het volgende:
Dit hele verhaal met Gergi z'n vader die geld van ons probeert te krijgen kent geen eindeNu heeft ie in ieder geval z'n vakantie in Zwitserland zelf betaald. Maar nu probeert ie het weer met het restaurant waar ie z'n enorme familie heeft uitgenodigd voor een brunch: "oh ik zie nu ineens dat dit wel heel duur is (dakterras van 4 sterrenhotel aan de bodensee
) maar nu heb ik het al gereserveerd.. hoe kunnen 'we' dat oplossen Gergi?". Gergi: "afzeggen en ze melden dat je het niet kunt betalen".
Gvd wat een sloeber die man..
Lekker subtiel ook allemaal, sneaky bastardquote:Op zondag 20 juni 2021 18:57 schreef kwiwi het volgende:
Dit hele verhaal met Gergi z'n vader die geld van ons probeert te krijgen kent geen eindeNu heeft ie in ieder geval z'n vakantie in Zwitserland zelf betaald. Maar nu probeert ie het weer met het restaurant waar ie z'n enorme familie heeft uitgenodigd voor een brunch: "oh ik zie nu ineens dat dit wel heel duur is (dakterras van 4 sterrenhotel aan de bodensee
) maar nu heb ik het al gereserveerd.. hoe kunnen 'we' dat oplossen Gergi?". Gergi: "afzeggen en ze melden dat je het niet kunt betalen".
Gvd wat een sloeber die man..
Haha wat een man.quote:Op zondag 20 juni 2021 18:57 schreef kwiwi het volgende:
Dit hele verhaal met Gergi z'n vader die geld van ons probeert te krijgen kent geen eindeNu heeft ie in ieder geval z'n vakantie in Zwitserland zelf betaald. Maar nu probeert ie het weer met het restaurant waar ie z'n enorme familie heeft uitgenodigd voor een brunch: "oh ik zie nu ineens dat dit wel heel duur is (dakterras van 4 sterrenhotel aan de bodensee
) maar nu heb ik het al gereserveerd.. hoe kunnen 'we' dat oplossen Gergi?". Gergi: "afzeggen en ze melden dat je het niet kunt betalen".
Gvd wat een sloeber die man..
nee da's waar, maar ben graag boosquote:Op zondag 20 juni 2021 19:01 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Alsof jou dat iets boeit, je eet het toch niet haha.
Gergi schaamt zich ook kapot voor 'm. Hij is ook altijd aan het 'flirten' met serveersters. Dan denkt ie dat ie cool en grappig is, maar het is gewoon creepy. Gergi zegt nu al: Waar die brunch ook gaat zijn, wij kunnen ons er niet meer vertonen daarnaquote:Op zondag 20 juni 2021 19:00 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Jezus, wat erg als je zo’n vader hebtDan kijk je ook echt uit naar zijn komst, met dit soort grappen
Verplaatsen naar de Mac dan maar?quote:Op zondag 20 juni 2021 19:02 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Gergi schaamt zich ook kapot voor 'm. Hij is ook altijd aan het 'flirten' met serveersters. Dan denkt ie dat ie cool en grappig is, maar het is gewoon creepy. Gergi zegt nu al: Waar die brunch ook gaat zijn, wij kunnen ons er niet meer vertonen daarna
En die moeder is toch ook al zo'n zwaan-kleef-aan en een rare zweefteef?quote:Op zondag 20 juni 2021 19:02 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Gergi schaamt zich ook kapot voor 'm. Hij is ook altijd aan het 'flirten' met serveersters. Dan denkt ie dat ie cool en grappig is, maar het is gewoon creepy. Gergi zegt nu al: Waar die brunch ook gaat zijn, wij kunnen ons er niet meer vertonen daarna
Haha maar dat doet mijn pa ook.quote:Op zondag 20 juni 2021 19:02 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Gergi schaamt zich ook kapot voor 'm. Hij is ook altijd aan het 'flirten' met serveersters. Dan denkt ie dat ie cool en grappig is, maar het is gewoon creepy. Gergi zegt nu al: Waar die brunch ook gaat zijn, wij kunnen ons er niet meer vertonen daarna
quote:Op zondag 20 juni 2021 19:06 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Verplaatsen naar de Mac dan maar?
Wappie-artsquote:Op zondag 20 juni 2021 19:06 schreef UitStraling het volgende:
[..]
En die moeder is toch ook al zo'n zwaan-kleef-aan en een rare zweefteef?
Wat voor schnitzel gebruik je daarvoor?quote:Op zondag 20 juni 2021 18:27 schreef Budapestenaar het volgende:
Dat broodje smaakte zoals op station Budapest-Keleti
Nou, ik ben daar wel voor jaquote:Op zondag 20 juni 2021 19:06 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Verplaatsen naar de Mac dan maar?
Yep.. maar voor haar hoef ik me in een restaurant in ieder geval niet te schamenquote:Op zondag 20 juni 2021 19:06 schreef UitStraling het volgende:
[..]
En die moeder is toch ook al zo'n zwaan-kleef-aan en een rare zweefteef?
Ik vond bij de Jumbo dungesneden varkensschnitzels. Die waren er ideaal voor, want Hongaarse schnitzels zijn ook dun.quote:
Wel fijn dat Gergi hier tenminste niet in meegaat.quote:Op zondag 20 juni 2021 19:13 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Ik vond bij de Jumbo dungesneden varkensschnitzels. Die waren er ideaal voor, want Hongaarse schnitzels zijn ook dun.
quote:Op zondag 20 juni 2021 19:14 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Wel fijn dat Gergi hier tenminste niet in meegaat.
Ah, hier bij de slager zijn ze ook altijd zo vreselijk dunquote:Op zondag 20 juni 2021 19:13 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Ik vond bij de Jumbo dungesneden varkensschnitzels. Die waren er ideaal voor, want Hongaarse schnitzels zijn ook dun.
Nou als ie over je schnitzel leest gaat ie daar vast in mee hoorquote:Op zondag 20 juni 2021 19:14 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Wel fijn dat Gergi hier tenminste niet in meegaat.
Goed gesprek met jezelf?quote:
Die dikke schnitzels ben ik niet kapot vanquote:Op zondag 20 juni 2021 19:17 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ah, hier bij de slager zijn ze ook altijd zo vreselijk dun
Ik vind het altijd leuk om schnitzels met zo'n keukenhamer dun te slaan. Lekker voor als je even wat agressie kwijt wilquote:Op zondag 20 juni 2021 19:17 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ah, hier bij de slager zijn ze ook altijd zo vreselijk dun
Op brood niet nee, dan ben je helemaal zo aan het knagenquote:Op zondag 20 juni 2021 19:17 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Die dikke schnitzels ben ik niet kapot van
quote:Op zondag 20 juni 2021 19:17 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Nou als ie over je schnitzel leest gaat ie daar vast in mee hoor
Mja, ook bij mijn prakkie niet hoor. Gewoon lekker dun, met luchtige korstquote:Op zondag 20 juni 2021 19:18 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Op brood niet nee, dan ben je helemaal zo aan het knagen
Jaquote:
Heb er maar eentje, maar die zit soms met eenquote:Op zondag 20 juni 2021 19:24 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Voor meerdere stemmetjes kun je pillen krijgen he?
quote:Op zondag 20 juni 2021 19:24 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Voor meerdere stemmetjes kun je pillen krijgen he?
quote:Op zondag 20 juni 2021 19:26 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Heb er maar eentje, maar die zit soms met eenhoor
quote:Op zondag 20 juni 2021 19:26 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]![]()
Al heb ik die pillen niet daar voor gekregen gelukkig
Niet ???quote:
Hier ook hoor, ondanks die medsquote:Op zondag 20 juni 2021 19:28 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]Lijkt me ook heel vermoeiend. Ik heb mijn handen al vol aan één stem.
De stem in je hoofd?quote:Op zondag 20 juni 2021 19:28 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]Lijkt me ook heel vermoeiend. Ik heb mijn handen al vol aan één stem.
Ik ook, slaap de laatste tijd ecbt slechtquote:
Hmm, ik zou ‘m wel missen.quote:Op zondag 20 juni 2021 19:29 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
De stem in je hoofd?
Wist je dat sommige mensen die niet hebben?
Ik ook door mijn oog.quote:Op zondag 20 juni 2021 19:30 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Ik ook, slaap de laatste tijd ecbt slecht
Heb je dat nooit dan dat je achteraf tegen jezelf zegt dat iets misschien niet zo heel verstandig idee wasquote:
Jawelquote:Op zondag 20 juni 2021 19:31 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Heb je dat nooit dan dat je achteraf tegen jezelf zegt dat iets misschien niet zo heel verstandig idee was
Wanneer weer oogartsquote:
Welke smaak heb je vanavondquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |