Met een avondklok had het veel harder naar beneden gegaan. Had ook helemaal fout gegaan als mensen voetbal op de terrassen mochten kijken.quote:Op zondag 13 juni 2021 15:12 schreef Oliver23 het volgende:
[..]
Onder de 1000 vandaag.
Anders wordt Ferd 2x kortademig
Einde tijdperk corona.quote:Op zondag 13 juni 2021 15:19 schreef _serial_ het volgende:
Laatste update: 13-06-2021 - 15:16
Totaal aantal besmettingen: 1066
Gemeentes met +10 besmettingen:
63 Amsterdam
53 's-Gravenhage
35 Rotterdam
19 Maastricht
19 Eindhoven
19 Nijmegen
17 Barneveld
17 Utrecht
16 Almere
15 Tilburg
15 Ede
14 Horst aan de Maas
13 Enschede
13 Utrechtse Heuvelrug
13 Arnhem
13 Venlo
12 Breda
12 Amersfoort
11 Roosendaal
11 Westland
11 Amstelveen
11 's-Hertogenbosch
11 Helmond
11 Wijk bij Duurstede
11 Hoeksche Waard
Daarnaast zijn er:
115 gemeentes met 0 besmettingen
69 gemeentes met 1 besmettingen
101 gemeentes met 2-4 besmettingen
41 gemeentes met 5-9 besmettingen
Deze update is ook dagelijks om 15:16 te vinden op https://rivm.wegmetdetestwet.nl of voor een volledig gemeenteoverzicht op https://rivm.wegmetdetestwet.nl/total.php
Rotterdam eindelijk eens keer niet bovenaan.
Ja stel je voor als er in een stad met zo weinig besmettingen voetbal met een ratel op terras gekeken wordt.quote:Op zondag 13 juni 2021 15:21 schreef chratnox het volgende:
[..]
Met een avondklok had het veel harder naar beneden gegaan. Had ook helemaal fout gegaan als mensen voetbal op de terrassen mochten kijken.
Ik denk dat het slim is als daar een apart juichprotocol voor komt.quote:Op zondag 13 juni 2021 15:22 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Ja stel je voor als er in een stad met zo weinig besmettingen voetbal met een ratel op terras gekeken wordt.
Levensgevaarlijk.
Erbij 330.495quote:Tot nu toe zijn er 12.208.790 prikken gezet. Dit cijfer omvat zowel eerste als tweede prikken.
Wat fijn dat het eerst leek alsof we er niks van bakten, maar dat we het gewoon wel goed zijn gaan doen.quote:Op zondag 13 juni 2021 14:55 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
We prikken snel de laatste tijd
GGDGoden. 7 * 330 = 2,3mio. Als dit een beetje laat zien wat de trend is zitten ze ruim boven de 1,5mio/week lijkt me. Lijkt me dat de schattingen van de afgelopen dagen hier ook als correctie in zitten.quote:
Dat is wat Hugo steeds zei. We lopen echt wel in.quote:Op zondag 13 juni 2021 15:26 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Wat fijn dat het eerst leek alsof we er niks van bakten, maar dat we het gewoon wel goed zijn gaan doen.
Sorry voor alle haat, Hugo!quote:Op zondag 13 juni 2021 15:26 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Wat fijn dat het eerst leek alsof we er niks van bakten, maar dat we het gewoon wel goed zijn gaan doen.
12.2 miljoen is ook precies wat op het coronadashboard staat, dat doen ze elke keer. Zat vanmorgen nog te kijken of we nog op schema lagen voor deze week.quote:
Met J&J wordt niet echt gehannest. Er wordt vooral veel minder van geleverd dan gehoopt. Maar ik denk dat zodra het mogelijk wordt daarvoor te kiezen, de voorraad in no time weg is.quote:Op zondag 13 juni 2021 15:29 schreef CherryLips het volgende:
En dat ondanks het gehannes met AZ en J&J
Ik heb zondag mn tweede, denk niet dat je je druk hoeft te maken om zonderdagquote:Op zondag 13 juni 2021 15:30 schreef Schuifpui het volgende:
[..]
12.2 miljoen is ook precies wat op het coronadashboard staat, dat doen ze elke keer. Zat vanmorgen nog te kijken of we nog op schema lagen voor deze week.
Maak me wel een beetje zorgen of mijn prik a.s. zonderdag er nog is. Inmiddels prikken we ruim sneller dan de leveringen en daalt de voorraad tot minder dan een week.
Ik heb die man nooit gehaat.quote:
Huh zou dat kunnen? Lijkt mij dat prikken gewoon gereserveerd worden voor al staande afspraken? Die zullen dan niet meetellen met de overige voorraad lijkt me, ookal zijn ze nog niet gezet.quote:Op zondag 13 juni 2021 15:30 schreef Schuifpui het volgende:
[..]
12.2 miljoen is ook precies wat op het coronadashboard staat, dat doen ze elke keer. Zat vanmorgen nog te kijken of we nog op schema lagen voor deze week.
Maak me wel een beetje zorgen of mijn prik a.s. zonderdag er nog is. Inmiddels prikken we ruim sneller dan de leveringen en daalt de voorraad tot minder dan een week.
Dit inderdaad.quote:Op zondag 13 juni 2021 15:26 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Wat fijn dat het eerst leek alsof we er niks van bakten, maar dat we het gewoon wel goed zijn gaan doen.
Niet voorbereid zijn wel.quote:Op zondag 13 juni 2021 15:31 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik heb die man nooit gehaat.Late leveringen kon hij weinig aan doen.
Geprikt, nee, afspraak denk ik wel.quote:Op zondag 13 juni 2021 15:35 schreef potjecreme het volgende:
Gaan we t/m 18 jaar redden voor 1 juli?
Met twee vingers in de neus en slapende op twee orenquote:Op zondag 13 juni 2021 15:35 schreef potjecreme het volgende:
Gaan we t/m 18 jaar redden voor 1 juli?
Het scheelt hoe dan ook niet veel.quote:Op zondag 13 juni 2021 15:35 schreef potjecreme het volgende:
Gaan we t/m 18 jaar redden voor 1 juli?
Op m'n jongste neefje van 18 na heeft hier de hele familie en aanhang ook de eerste prik nu gehad.quote:Op zondag 13 juni 2021 15:33 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Dit inderdaad.
Had vorig weekend een verjaardag en ik was de enige niet-gevaccineerde
Inmiddels sinds donderdag ook de eerste prik mogen ontvangen
Maarr... Wat gaan Ab, het Red Team, #scholendicht en #zeroCovid dan doen? Kunnen we niet beter even vertragen om te voorkomen dat ze een WW-uitkering nodig hebben?quote:Op zondag 13 juni 2021 15:34 schreef Jor_Dii het volgende:
Het is wel voorbij denk ik zo. Rap doorprikken zodat je 12+ voor September gehad hebt (of die laatste groep minimaal 1x) en hopelijk blijft het dan voor eens en altijd weg!
Ik denk dat ze het programma t/m 18 eerst afronden. Misschien dat het daarna gewoon vrije inloop wordt, zonder afspraken.quote:Op zondag 13 juni 2021 15:37 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Wanneer gaan ze van de jaartallen afstappen en gewoon zeggen iedereen kan nu komen? onder de 18? of onder de 12? Of blijt het doorgaan tot we op geboortejaar 2021 zitten
Was gisteren ook retedruk bij de priklocaties. Rij stond tot buiten bij een ruime locatie en stond geen moment stilquote:
Die blijven de aandacht krijgen hoor, want 'hoe gaat het nu in het najaar, wat zijn de vooruitzichten, zijn we wel voorbereid op een volgende variant en een volgende pandemie?'quote:Op zondag 13 juni 2021 15:38 schreef chratnox het volgende:
[..]
Maarr... Wat gaan Ab, het Red Team, #scholendicht en #zeroCovid dan doen? Kunnen we niet beter even vertragen om te voorkomen dat ze een WW-uitkering nodig hebben?
Ja denk het wel, gewoon 1 jaartal of 2 hooguit per dag.quote:Op zondag 13 juni 2021 15:37 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Wanneer gaan ze van de jaartallen afstappen en gewoon zeggen iedereen kan nu komen? onder de 18? of onder de 12? Of blijt het doorgaan tot we op geboortejaar 2021 zitten
Oke gelukkig. Ik maakte me al zorgen of ze goed terecht zouden komen.quote:Op zondag 13 juni 2021 15:39 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Die blijven de aandacht krijgen hoor, want 'hoe gaat het nu in het najaar, wat zijn de vooruitzichten, zijn we wel voorbereid op een volgende variant en een volgende pandemie?'
De media verzint het wel, de 'persoonlijkheden' vinden ze wel en die happen maar wat graag.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |