Benieuwd of er nog een paar CDA'ers mee gaanquote:Op zaterdag 12 juni 2021 15:01 schreef JohnBercow het volgende:
Viel te verwachten.
Zodra hij terugkeert is de fractie/groep Omtzigt de 19e groep/fractie in de Tweede Kamer. Rip.
Neuh, hij kan uit de kamer vertrekken of met zijn zetel een nieuwe partij beginnen maar met de interne fittie is het nu gedaan.quote:
Niet uit de Kamer.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 15:06 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Benieuwd of er nog een paar CDA'ers mee gaan
Man, hij heeft niets anders gedaan in de afgelopen 18 jaarquote:Op zaterdag 12 juni 2021 15:06 schreef superniger het volgende:
Pieter Omtzigt is mentaal te zwak om een eenmansfractie te leiden.
rEcHtS hEb De VuHkIeZiNgUh GeWoNnUh!1quote:Op zaterdag 12 juni 2021 15:08 schreef JohnBercow het volgende:
[ twitter ]
De constatering van Nijman is overigens wel dieptriest.
Dat is maar de vraag, een deel van de kritische vragen die hij gesteld heeft zullen ook richting andere leden van een passend antwoord voorzien moeten worden. En of alle kamerleden Wopke volgen is allerminst zeker.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 15:06 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Neuh, hij kan uit de kamer vertrekken of met zijn zetel een nieuwe partij beginnen maar met de interne fittie is het nu gedaan.
Mag hij 14 zetels meenemen dan? Alleen zijn eigen zetel en evt mensen die zich bij hem aansluiten, toch?quote:Op zaterdag 12 juni 2021 15:09 schreef jameshond7 het volgende:
14 zetels, welke gevolgen heeft dit voor de formatie?
Geen, want SGP en JA21 gaan sowieso niet meedoen.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 15:09 schreef jameshond7 het volgende:
14 zetels, welke gevolgen heeft dit voor de formatie?
Ik zie eigenlijk niemand met Omtzigt meegaan. Het zijn CDA'ers he, die houden nu de rangen gesloten.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 15:10 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Dat is maar de vraag, een deel van de kritische vragen die hij gesteld heeft zullen ook richting andere leden van een passend antwoord voorzien moeten worden. En of alle kamerleden Wopke volgen is allerminst zeker.
Niet meteen maar de fractie blijft instabiel zolang de partij de zaken niet op orde heeft.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 15:11 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Ik zie eigenlijk niemand met Omtzigt meegaan. Het zijn CDA'ers he, die houden nu de rangen gesloten.
Straks duren de bijeenkomsten standaard tot na middernacht.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 15:01 schreef JohnBercow het volgende:
Viel te verwachten.
Zodra hij terugkeert is de fractie/groep Omtzigt de 19e groep/fractie in de Tweede Kamer. Rip.
Dat is niet zijn constatering. Het punt is dat er dus nu 3 afsplitsingen zijn binnen 3 maanden na de verkiezingen. En dat is best triest.quote:
Politieke beschouwingen worden een feestje. Gelukkig krijgen afsplitsingen nog minder spreektijdquote:Op zaterdag 12 juni 2021 15:12 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Straks duren de bijeenkomsten standaard tot na middernacht.
quote:Op zaterdag 12 juni 2021 15:12 schreef heywoodu het volgende:
Hij had dat spellingscontroleding onderaan wel even weg mogen halen
En daar gaat het de komende periode waarschijnlijk niet bij blijven.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 15:12 schreef JohnBercow het volgende:
[..]
Dat is niet zijn constatering. Het punt is dat er dus nu 3 afsplitsingen zijn binnen 3 maanden na de verkiezingen. En dat is best triest.
2 spaties achter de komma denk ikquote:Op zaterdag 12 juni 2021 15:12 schreef heywoodu het volgende:
Hij had dat spellingscontroleding onderaan wel even weg mogen halen
Dat snap ik natuurlijk. Ik vind het alleen wel komisch dat terwijl men roeptoetert dat wegens de rechtse verkiezingsoverwinning er een rechts kabinet gevormd zou moeten worden die triomferende rechterkant zienderogen uit elkaar dondert als een Italiaanse civieltechnische constructie.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 15:12 schreef JohnBercow het volgende:
[..]
Dat is niet zijn constatering. Het punt is dat er dus nu 3 afsplitsingen zijn binnen 3 maanden na de verkiezingen. En dat is best triest.
Wie dan?quote:Op zaterdag 12 juni 2021 15:13 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
En daar gaat het de komende periode waarschijnlijk niet bij blijven.
Wel opvallend dat ze bijna altijd aan de rechterkant plaatsvinden. Grotere ego's, gok ik.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 15:12 schreef JohnBercow het volgende:
[..]
Dat is niet zijn constatering. Het punt is dat er dus nu 3 afsplitsingen zijn binnen 3 maanden na de verkiezingen. En dat is best triest.
En daarom gaat dat niet gebeurenquote:Op zaterdag 12 juni 2021 15:15 schreef Faraday01 het volgende:
Stel je voor dat er geen kabinet mogelijk blijkt en er over een paar maanden nieuwe verkiezingen uitgeschreven worden. Ik sluit dan niet uit dat Omtzigt groter wordt dan het cda
Er is bij een aantal partijen nogal wat instabiliteit dus grote kans dat er ergens een kamerlid als eenmansfractie door gaat. Kandidaten zijn de diverse fracties op rechts, CDA, GroenLinks maar ook de vvd na een volgend corruptieschandaal waar we elk jaar er een of meer van voorbij zien komen.quote:
Ik zie die Kerseboom van FVD nog weleens naar van Haga verhuizen. Toen Bergkamp de FVD een reprimande gaf na haar maidenspeech leek zij zich redelijk te schamen voor het gedrag van onder andere van Meijeren die haar met zoenen feliciteerde.quote:
Ik voorspel dat de ICT faaltquote:Op zaterdag 12 juni 2021 15:21 schreef Raw85 het volgende:
Wel benieuwd naar de beelden van het eerstvolgende CDA-congres
Er is ook ruzie bij de SP vanwege de jongerenafdeling. Misschien dat we een communistische afsplitsing van de SP krijgen?quote:Op zaterdag 12 juni 2021 15:18 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Er is bij een aantal partijen nogal wat instabiliteit dus grote kans dat er ergens een kamerlid als eenmansfractie door gaat. Kandidaten zijn de diverse fracties op rechts, CDA, GroenLinks maar ook de vvd na een volgend corruptieschandaal waar we elk jaar er een of meer van voorbij zien komen.
Vast weer veel boze verwarde bejaarden en enge machtswellustige mannetjes die vlammend speechen.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 15:21 schreef Raw85 het volgende:
Wel benieuwd naar de beelden van het eerstvolgende CDA-congres
Graag stemmen met blauw als je voor de resolutie bent die tegen het vertrek van Omtzigt stemtquote:Op zaterdag 12 juni 2021 15:21 schreef Raw85 het volgende:
Wel benieuwd naar de beelden van het eerstvolgende CDA-congres
Polonaise denk ikquote:Op zaterdag 12 juni 2021 15:21 schreef Raw85 het volgende:
Wel benieuwd naar de beelden van het eerstvolgende CDA-congres
quote:Op zaterdag 12 juni 2021 15:22 schreef JohnBercow het volgende:
[..]
Graag stemmen met blauw als je voor de resolutie bent die tegen het vertrek van Omtzigt stemt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |