In de Jaarbeurs kon een hele band spelen, alles stond klaar. Helaas waren ze er niet.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 11:46 schreef phluphy het volgende:
Net terug, eerste prik zit erin!![]()
Ik huppelde bijna de hal uit en had bij de uitgang eigenlijk wel een fanfare, ballonnen, toeters en confetti verwacht!
![]()
![]()
![]()
Ja, nog bij Oliver nog bij Yorick zijn ze voorradig. Ik moet nu even eten. Daarna check ik ze opnieuw en werk ik ze bij als ze er zijn.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien
Nee, dat quote ik bewust niet omdat het niet relevant ervoor was xD.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 12:08 schreef Solstice1 het volgende:
[..]
Ja, nou ja het antwoord op dat staat in de rest van m'n verhaal dat je niet quote.
Dat durf ik dus echt niet uit te sluiten. Alleen al de analyses die ik moet maken om mijn dagelijkse post in elkaar te zetten, betekenen echt nog weleens een nachtje doorhalen. Maar het moet gewoon kloppen.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 14:39 schreef GereDathan het volgende:
Jullie hebben gewoon te hard gewerkt afgelopen week, systemen zijn ontploft.
quote:Op zaterdag 12 juni 2021 14:24 schreef Federer-fan het volgende:
Een update door ons eigen OMT-lid:
[ twitter ]
Ik vind toch dat je op moet passen, onderschat het niet.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 14:42 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Dat durf ik dus echt niet uit te sluiten. Alleen al de analyses die ik moet maken om mijn dagelijkse post in elkaar te zetten, betekenen echt nog weleens een nachtje doorhalen. Maar het moet gewoon kloppen.
Nog last gehad na de prik? Ik enkel een verdoofde arm eergisteren en gisteren, en een enorme verhoging glucosewaarden, maar ligt denk ik iets anders aan ten grondslag.quote:
Alleen stijve/pijnlijke arm. Beetje beurs.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 14:52 schreef Sangha het volgende:
[..]
Nog last gehad na de prik? Ik enkel een verdoofde arm eergisteren en gisteren, en een enorme verhoging glucosewaarden, maar ligt denk ik iets anders aan ten grondslag.
Heel attent, dank je wel. Ja, het is bizar. Ik lach om de weken die advocaten maken. "Ik werk zeventig uur per week" zeggen ze dan. "Zullen we ruilen?' vraag ik dan. Nou, dan hoor je ze niet meer hoor.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 14:50 schreef Sangha het volgende:
[..]
Ik vind toch dat je op moet passen, onderschat het niet. Ook al gaat alles de goede kant op en hebben jullie straks dit werk er niet meer bij, het venijn zit hem in den staart. We kunnen niet hebben dat jij of Ollie een burn-out krijgen straks als corona pleite is.
Attent en fideel, dank je wel.quote:Maar goed, dan zijn we er voor jullie uiteraard!![]()
Rust goed uit, ga ik me opmaken voor de besmettingcijfers en leeftijden op ICquote:Op zaterdag 12 juni 2021 14:47 schreef Federer-fan het volgende:
Zo, dat was weer even vlammen.Ben kapot joh.
Dank je wel. Even afschakelen hoor. En me weer even opladen voor het maken van de analyses voor de bepaling van het percentage positieve tests straks. En jij, neem jezelf in acht hè? We zijn geen 20 meer.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 14:59 schreef Oliver23 het volgende:
[..]
Rust goed uit, ga ik me opmaken voor de besmettingcijfers en leeftijden op IC
Herkenbaar, het is hier nu weg sinds vandaag (woensdag geprikt). Al met al gewoon goed te doen gelukkig, kan niet wachten op de 2e zo goed viel het meequote:Op zaterdag 12 juni 2021 14:53 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Alleen stijve/pijnlijke arm. Beetje beurs.
Zeker zijn we geen 20 meer. Heb even een bioscoopje vanochtend gepakt ter ontspanning. Ben al helemaal opgeladen voor 15:15.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 15:01 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Dank je wel. Even afschakelen hoor. En me weer even opladen voor het maken van de analyses voor de bepaling van het percentage positieve tests straks. En jij, neem jezelf in acht hè? We zijn geen 20 meer.
Ochtendbioscoop?quote:Op zaterdag 12 juni 2021 15:06 schreef Oliver23 het volgende:
[..]
Zeker zijn we geen 20 meer. Heb even een bioscoopje vanochtend gepakt ter ontspanning. Ben al helemaal opgeladen voor 15:15.
Het is nu al een stuk minder dan gisterquote:Op zaterdag 12 juni 2021 15:04 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Herkenbaar, het is hier nu weg sinds vandaag (woensdag geprikt). Al met al gewoon goed te doen gelukkig, kan niet wachten op de 2e zo goed viel het mee
Aanrader?quote:
Absoluut een aanraderquote:Op zaterdag 12 juni 2021 15:14 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Aanrader?
Ik ben bang dat er zo een enorme inhaalslag komt met allemaal films inde bios
Ochtendbioscoop is heerlijk. We gingen voor Coronatijd af en toe op zondagochtend. Lekker rustig. Vaak kwamen ze zelfs vragen of er behoefte was aan pauze. Met 6-10 man in de zaal kan dat makkelijk.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Besmettingcijfers dinsdag 11 t/m maandag 17 mei:
Daling t.o.v. week ervóór: - 25,4% (percentage positieve tests: 12,2)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Besmettingcijfers dinsdag 18 t/m maandag 24 mei:
Daling t.o.v. week ervóór: -20,5% (percentage positieve tests: 10,4)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Besmettingcijfers dinsdag 25 t/m maandag 31 mei:
Daling Wijziging t.o.v. week ervóór: - 26,5%(percentage positieve tests: 9,0)
dinsdag: 2.462
woensdag: 2.754
donderdag: 3.328
vrijdag: 3.852
zaterdag: 3.381
zondag: 2.719
maandag: 2.042
totaal: 20.538
Besmettingcijfers dinsdag 1 t/m maandag 7 juni:
(Voorlopige) Wijziging t.o.v. week ervóór: -27,1%
dinsdag: 2.320
woensdag: 2.502
donderdag: 2.735
vrijdag: 2.382
zaterdag: 2.121
zondag: 1.530
maandag: 1.377
totaal: 14.967
Besmettingcijfers dinsdag 8 t/m maandag 14 juni:
(Voorlopige) Wijziging t.o.v. week ervóór: - 39,0%
dinsdag: 1.419
woensdag: 1.791
donderdag: 1.561
vrijdag: 1.377
zaterdag: 1.205
zondag:
maandag:
totaal: 10.294 (Extrapolatie op basis van de weekcijfers tot nu toe:)
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |