Nein.quote:Op zondag 27 juni 2021 12:00 schreef Maegrim het volgende:
CB1300 bedoel jemoet voor 3500 wel te doen zijn, misschien heeft SD de zijne nog in de aanbieding
Newb gespot,quote:Op zondag 27 juni 2021 12:02 schreef Berend86 het volgende:
[..]![]()
CB1300 inderdaad. Geen idee wie SD is overigens
Edit: Sounddragon waarschijnlijk als ik een beetje terug lees?
met mensen van hier nooit echt ritten gehad die niet relax waren ofzo, op die ene keer in Friesland na dan, al was dat meer achteraf wat niet chill wasquote:Op donderdag 5 augustus 2021 19:33 schreef Isdatzo het volgende:
Daarom gewoon met een paar maten rijden, dan weet iedereen wat je aan elkaar hebt.
daarom de superdukequote:Op donderdag 5 augustus 2021 18:29 schreef vannelle het volgende:
[..]
Achteraan rijden is ook niet alles, door het harmonica-effect bij remmen en optrekken valt er vaak een groot gat met de voorste en dat moet natuurlijk dichtgereden worden. Elke keer weer, kan best lastig zijn.
Toen de groep fanmail kreeg uit Leeuwarden? Ik was toen niet mee want ik was op vakantie eveneens met de motorquote:Op vrijdag 6 augustus 2021 13:18 schreef Bozz187 het volgende:
[..]
met mensen van hier nooit echt ritten gehad die niet relax waren ofzo, op die ene keer in Friesland na dan, al was dat meer achteraf wat niet chill was
ja die ja, in de zelfde week dat ik een achterband kapot reed en er ook achterkwam dat mijn voorschijven kapot waren.quote:Op vrijdag 6 augustus 2021 13:37 schreef Salatrel het volgende:
[..]
Toen de groep fanmail kreeg uit Leeuwarden? Ik was toen niet mee want ik was op vakantie eveneens met de motor
Ohja, met die voorrijder die niet oplette. Wat een prutserquote:Op vrijdag 6 augustus 2021 13:18 schreef Bozz187 het volgende:
[..]
met mensen van hier nooit echt ritten gehad die niet relax waren ofzo, op die ene keer in Friesland na dan, al was dat meer achteraf wat niet chill was
Ja oké maar dat doe je meer vanwege het sociale aspect en dan maakt het rijden niet zo veel meer uit gok ik zo. Ik haat mensenquote:Op vrijdag 6 augustus 2021 13:18 schreef Bozz187 het volgende:
[..]
met mensen van hier nooit echt ritten gehad die niet relax waren ofzo, op die ene keer in Friesland na dan, al was dat meer achteraf wat niet chill was
Ik was blij dat ik er toen niet bij was. Dat had vast een nieuw record met de Busa geworden :’)quote:Op vrijdag 6 augustus 2021 13:37 schreef Salatrel het volgende:
[..]
Toen de groep fanmail kreeg uit Leeuwarden? Ik was toen niet mee want ik was op vakantie eveneens met de motor
Nee want in jouw fanmail had überhaupt geen bedrag gestaanquote:Op zondag 22 augustus 2021 00:10 schreef stinkie het volgende:
[..]
Ik was blij dat ik er toen niet bij was. Dat had vast een nieuw record met de Busa geworden :’)
Snappik. Roof heeft een wat negatief imago door bontkraagjes op MP3’s en boze witte mannen met een pornosnor en een dikke pens op een Harley.quote:
Gaafquote:Op zaterdag 21 augustus 2021 20:57 schreef nattermann het volgende:
Gisteren mijn CB600f hornet ingeruild voor dit exemplaar
Suzuki GSF1250a Bandit
![]()
Dat is chill met tanken en als je een bril hebt.quote:Op zaterdag 28 augustus 2021 20:42 schreef Salatrel het volgende:
Roof helmen zijn voor mensen met een lage kans op een stageplek
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |