Hoezo? Frank straalt PASSIE uit hoor.quote:Op woensdag 2 juni 2021 22:20 schreef Kriegel het volgende:
[..]
Al die punten en dan kom je uit bij Drank
En je vrienden dan?quote:Op woensdag 2 juni 2021 22:21 schreef GGMM het volgende:
Ik ga alle wedstrijden van Nederland tijdens het EK bij mijn vader kijken
Waarom heeft je vader een hekel aan je?quote:Op woensdag 2 juni 2021 22:21 schreef GGMM het volgende:
Ik ga alle wedstrijden van Nederland tijdens het EK bij mijn vader kijken
Hoe kom je met dit functieprofiel bij Drank uit? die is ervaren noch succesvol noch een vakman noch prestatief noch passievol noch een communicator.quote:Op woensdag 2 juni 2021 22:17 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
"Nederlander graag, buitenlander mag ook" was dan wel weer een hoogtepuntje.
[ afbeelding ]
Jij wint toch wel.quote:Op woensdag 2 juni 2021 22:22 schreef ChevyCaprice het volgende:
Gelukkig is het maar een oefeninterland!
We zijn in half jaar inderdaad geen steek verder gekomenquote:Op woensdag 2 juni 2021 22:22 schreef Bolasie het volgende:
Het is juni en users maken nog steeds Promes-steek-grappen.
@maxi-mus kijk deze gozer danquote:Op woensdag 2 juni 2021 22:22 schreef Coco het volgende:
Krijg een mention van @:ChevyCaprice in het haxball topic.
Het zal nog wel diep zitten.
Weggeklikt
Hij ziet er wel erg gretig uit. Met het mes tussen z'n handen.quote:Op woensdag 2 juni 2021 22:20 schreef TLC het volgende:
Frank de Boer zou het mes in dit elftal moeten zetten, dus Promes er in.
Dan nog beter Lord Braithwaite inderdaadquote:Op woensdag 2 juni 2021 22:23 schreef TLC het volgende:
Wat de neuk zouden ze in Barcelona met Memphis moeten doen ? ik denk dat buiten Koeman daar geen kip op zit te wachten.
Geert Wilders heeft een sjaaltjequote:Op woensdag 2 juni 2021 22:22 schreef Oriente het volgende:
Erwin Koeman de nieuwe coach van Beitar Jerusalem.
De supportersgroep van de Israëlische club die bekendstaat als La Familia is berucht om zijn extreemrechtse en racistische uitspraken en spreekkoren. Regelmatig klinkt ‘dood aan de Arabieren’ van de tribunes. Om die reden contracteert de club al jarenlang geen Arabische spelers.
Heeft het gewoon aardig gedaan in Frankrijk en is transfervrijquote:Op woensdag 2 juni 2021 22:23 schreef TLC het volgende:
Wat de neuk zouden ze in Barcelona met Memphis moeten doen ? ik denk dat buiten Koeman daar geen kip op zit te wachten.
quote:Op woensdag 2 juni 2021 22:21 schreef Coco het volgende:
De promessen zijn geslepen hoor.
[..]
Hoezo? Frank straalt PASSIE uit hoor.
De nieuwe Braithwaitequote:Op woensdag 2 juni 2021 22:23 schreef TLC het volgende:
Wat de neuk zouden ze in Barcelona met Memphis moeten doen ? ik denk dat buiten Koeman daar geen kip op zit te wachten.
Stuur maar een mailtje.quote:Op woensdag 2 juni 2021 22:23 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik hoop niet dat jullie het hele EK zo vervelend doen want dan ga ik er echt wat van zeggen!
Terecht.quote:Op woensdag 2 juni 2021 22:23 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik hoop niet dat jullie het hele EK zo vervelend doen want dan ga ik er echt wat van zeggen!
aardig gedaan lolquote:Op woensdag 2 juni 2021 22:23 schreef GGMM het volgende:
[..]
Heeft het gewoon aardig gedaan in Frankrijk en is transfervrij
Als jij denkt dat hij geen club kan vinden snap je niks van voetbal
Ik ben er niet tijdens de wedstrijden van Nederland, dus dat scheelt alquote:Op woensdag 2 juni 2021 22:23 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik hoop niet dat jullie het hele EK zo vervelend doen want dan ga ik er echt wat van zeggen!
Het lijkt echt nergens op nee... inmiddels met deze 4-3-3 lijkt het er iets meer op, maar dan nogquote:
Frank heeft gewoon geen idee van tactiek. Hij slijpt geen patronen in behalve balletje terug balletje breed. Dat is zijn werkwijze.quote:Op woensdag 2 juni 2021 22:23 schreef TheVulture het volgende:
Ik was echt wel een voorstander van 5-3-2 / 3-5-2 maar als je speelt zoals dit Nederlands Elftal ben je echt verschrikkelijk matig. Niemand speelt zo in zijn kracht lijkt het, op Martin de Roon na
Ik ook niet, dus dan mag het.quote:Op woensdag 2 juni 2021 22:24 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ik ben er niet tijdens de wedstrijden van Nederland, dus dat scheelt al
Maar wel eens dat als haxball een ding wordt tijdens het EK dat het dan beperkt moet blijven tot een linkje
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |