Ik las Ventequote:Op donderdag 10 juni 2021 21:00 schreef Elan het volgende:
[..]
Eens. Laatst hadden ze Hugo Borst er bij en gingen ze Mario Been bellen met anekdotes uit het VI archief in een humoristisch Rotterdams sausje dat luistert gewoon heerlijk weg.
Van Kein Geloel is eigenlijk alleen Bakens in de Verte wel aardig, hoor je nog eens hoe de carri่re van wat obscure ex-spelers verloopt.
Gaan die andere podcast uit dat lijstje ook over Feyenoord?
Bij PEC speelt een halve Japanner, Fan Werumesukeruken Sai (Sai van Wermeskerken). Zitten we al aan het benodigde aantal van 5 rechtsbacks voor komend seizoen?quote:Op vrijdag 11 juni 2021 09:47 schreef aTypisch het volgende:
het is wel weer tijd voor een leuke Japanse verrassing
Leuk, nog meer middenvelders.quote:Op vrijdag 11 juni 2021 17:45 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Zolderkamer heeft trouwens in een interview laten weten dat Feyenoord met twee middenvelders bezig is uit het buitenland, een koopspeler waarover hij enthousiast is en een huurspeler waar hij het ‘nog niet van weet’.
Mwa, in ieder geval niet als Kokcu blijft. Je hebt met Wehrmann/Toornstra/Til toch ook prima middenvelders. Daarnaast heb je nog Bouchataoui, Burger en Antonucci. En dus Kokcu in principe. Ik zou eerder zorgen dat de juiste verdedigers worden binnengehaald. Een goede rechtsback en een goede vervanger van Senesi. En Berghuis gaat vermoedelijk ook weg, dus ook nog een goede buitenspeler. Dan is die ~10mln netto die je mag investeren uit de verkopen van Berghuis en Senesi wel op.quote:Op vrijdag 11 juni 2021 17:48 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Er moet ook nog wel een middenvelder komen.
Hier een verslag over die jongen: https://targetscouting.co(...)s-ik-start-24-06-20/quote:
Tja. Op basis van 45min wel. Hopelijk is ie lekker snel in ieder geval. Dat gaan we nodig hebben.quote:Op maandag 14 juni 2021 13:53 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Hier een verslag over die jongen: https://targetscouting.co(...)s-ik-start-24-06-20/
Klinkt wel aardig.
Niet enorm veel gespeeld, maar wel aardige statistiekjes qua assists zo wowquote:Op maandag 14 juni 2021 13:50 schreef hhh38 het volgende:
Klinkt veelbelovend in ieder geval, dit zijn de transfers die je wil zien
Onderhandelingen in afrondende fase, betalen iets meer dan 1 miljoen. Plus bonussen en doorverkooppercentage.quote:
Met al die clubs die 'm (schijnbaar) willen hebben verwacht ik dat Kokcu zijn laatste wedstrijd voor ons wel geweest is.quote:De naam van Orkun K๖kc begint steeds vaker te vallen in het rubriek Tabloid Transfers. De 20-jarige middenvelder van Feyenoord wordt al weken in verband gebracht met diverse clubs uit het buitenland en nu komt daar ook Olympique Lyon bij.
Peter Bosz is sinds kort de nieuwe trainer van Olympique Lyon en de Franse club wil een nieuwe weg inslaan door vooral met jeugd te gaan werken. Het doel is om volgend seizoen wel een plek in de Champions League af te dwingen en Orkun K๖kc is een speler die daarbij moet helpen.
Volgens Foot OL wil Olympique Lyon toeslaan bij Feyenoord en de international deze zomer overnemen. Volgens het Franse medium hanteert de Rotterdamse club een vraagprijs van ruim twaalf miljoen euro. K๖kc heeft nog een contract tot medio 2025 bij Feyenoord.
Dat is dan een wel heel letterlijke opvolgerquote:Op maandag 14 juni 2021 16:37 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Kuiptalk zegt weer dat we als linker CV Vasquez op het oog hebben, een Mexicaanse jongen die rond de zeven miljoen moet kosten en Senesi zou moeten opvolgen. Klinkt allemaal heel netjes.
12mln vraagprijs voelt wel een tikje karig gezien de interesse en zijn langdurige contract. Qua eindresultaat van onderhandelingen lijkt het me wel ok verder.quote:Op maandag 14 juni 2021 16:45 schreef Scrummie het volgende:
En FR12:
[..]
Met al die clubs die 'm (schijnbaar) willen hebben verwacht ik dat Kokcu zijn laatste wedstrijd voor ons wel geweest is.
Ziet er alvast uit als een slager/drugscrimineel https://www.transfermarkt.nl/johan-vasquez/profil/spieler/532937quote:Op maandag 14 juni 2021 16:47 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Dat is dan een wel heel letterlijke opvolger
Spaanstalig, 22 jaar en 7 miljoen transfersom.
Is ook precies wat we willen natuurlijk. Malacia - Vasquez - Geertruida - Pedersen is een prima verdediging om het seizoen mee te starten, wel heel jong dus dat zal dan allemaal even moeten gaan groeien. Nog een ‘grote sterke transfervrije CV voor de ervaring’ erbij en je bent klaar voor die liniequote:Op maandag 14 juni 2021 16:47 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Dat is dan een wel heel letterlijke opvolger
Spaanstalig, 22 jaar en 7 miljoen transfersom.
Botteghin is nog beschikbaar.quote:Op maandag 14 juni 2021 17:17 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Is ook precies wat we willen natuurlijk. Malacia - Vasquez - Geertruida - Pedersen is een prima verdediging om het seizoen mee te starten, wel heel jong dus dat zal dan allemaal even moeten gaan groeien. Nog een ‘grote sterke transfervrije CV voor de ervaring’ erbij en je bent klaar voor die linie
12 miljoen…matig zeg.quote:Op maandag 14 juni 2021 16:45 schreef Scrummie het volgende:
En FR12:
[..]
Met al die clubs die 'm (schijnbaar) willen hebben verwacht ik dat Kokcu zijn laatste wedstrijd voor ons wel geweest is.
Volgens mij heeft Krabbie eerder bericht dat ze er nog niet uit kwamen en dat het bod van Feyenoord te laag was.quote:Op maandag 14 juni 2021 21:42 schreef Irritatie100 het volgende:
De Geert ligt toch nog maar een jaar vast? Had wel verwacht dat die contractonderhandelingen dan al wat concreter waren dan dit..
dat zou wel weer een klassiekertje zijnquote:Op maandag 14 juni 2021 23:03 schreef H.FR het volgende:
[..]
Volgens mij heeft Krabbie eerder bericht dat ze er nog niet uit kwamen en dat het bod van Feyenoord te laag was.
quote:Mogelijke tegenstanders van Feyenoord
Servette (Zwi), Aris Thessaloniki (Gri), KuPS (Fin), Dinamo Brest (Wru), Dunajska Streda (Slw), Hafnarfjordur (IJs), Ashdod (Isr), Sutjeska (Mon), FC Santa Coloma (And), Partizani Tirna (Alb), Valerenga (Noo), Hammerby (Zwe), BK Hไcken (Zwe), Elfsborg (Zwe), Lokomotiv Plovdiv (Bul), Arda (Bul), Laci (Alb), Europa FC (Gib), FK Liepaja (Let), Hibernians (Mal), Sepsi (Roe), Drita (Kos), Keshla (Aze), Sumqayıt (Aze), La Fiorita (Sma), Stjarnan (IJs), Tobol (Kaz), Shakhter Karagandy (Kaz), Puskas Academia (Hon), Ujpest (Hon), Torpedo Zhodino (Wru), Pogon Szczecin (Pol), Rakow Czestochowa (Pol), Slask Wroclaw (Pol), Petrocub (Mol), Shkupi (Mac), NSI Runavik (Far), Coleraine (N-Ier), Siroki Brijeg (Bos), Levadia Tallinn (Est), Tre Penne (Sma), Zilina (Slw), Bala Town (Wal), Gzira United (Mal) en Panevėธys (Lit).
Ik heb toevallig al de derde week van juli vrij, dus hoop stiekem dat we eerst uit moeten. Maar dat geluk zal ik wel weer niet hebben.quote:
Dat Puskas Academia ligt zo ongeveer naast Boedapest en op een steenworp afstand van Tatabanya. Dat zou wel een leuke zijnquote:Op dinsdag 15 juni 2021 09:54 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Een impressie van de verschillende stadions. Wat een genot
Sumgayit FK
[ afbeelding ]
Tarpeda-BelAZ Zjodzina
[ afbeelding ]
KuPS
[ afbeelding ]
Petrocub
[ afbeelding ]
GZIRA UNITED FC
[ afbeelding ]
Keshla
[ afbeelding ]
Wel een walgelijke club met een nieuw stadion gebouwd door Orbanquote:Op dinsdag 15 juni 2021 09:55 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat Puskas Academia ligt zo ongeveer naast Boedapest en op een steenworp afstand van Tatabanya. Dat zou wel een leuke zijn
quote:Op dinsdag 15 juni 2021 09:54 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Een impressie van de verschillende stadions. Wat een genot
Petrocub
[ afbeelding ]
Nee, dan wordt er gewoon uitgeweken.quote:Op dinsdag 15 juni 2021 10:05 schreef onlogisch het volgende:
Daar mag toch nooit een wedstrijd gevoetbald worden volgens UEFA regels of wat?
Als we daar zouden spelen zou het nog uitgezonden worden in zwart-witquote:Op dinsdag 15 juni 2021 10:05 schreef onlogisch het volgende:
Daar mag toch nooit een wedstrijd gevoetbald worden volgens UEFA regels of wat?
Das echt een heel ellendig stadion om in te spelen zeg. Zolang het bier maar een beetje te zuipen is wel prima.quote:Op dinsdag 15 juni 2021 10:12 schreef hhh38 het volgende:
[..]
In Moldavi๋ zijn niet zo veel goede opties naast het stadion van Sheriff
[ afbeelding ]
Hopelijk deze dan, Soviet-ellende op de achtergrond
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |