Er bestaat serieus dadelkaneelpindakaas.quote:Op woensdag 19 mei 2021 09:50 schreef SQ het volgende:
Maar even he, ik ontdekte dus in Eindhoven vorige week deze winkel:
https://depindakaaswinkel.nl/
En nu ben ik verslaafd aan de dadelkaneelpindakaas![]()
Zo facking lekker.
Ik moet nog een hoop smaakjes proberen tho.
Goed bezig!!quote:Op woensdag 19 mei 2021 11:20 schreef MeisPluis het volgende:
Ik ben er weer! Heb me de laatste tijd wat meer laten gaan maar we moeten weer in het gareel. Startgewicht nu: 70,9 kg bij 1.67 m. Ik wil graag naar ~66 kg
Planning vandaag:
O: laatste stukje cake, alles op nu!
L: restje Indonesisch: beetje rijst, tofu en boontjes
T: nectarine & mango
D: aardappels, veel groente, groente burger
B: rondje(s) lopen tijdens lunch en avond als het droog is, yoga
Inmiddels al wel opgegeven voor zwemmen vrijdag en bokszaktraining dinsdag! Ben blij dat ik dat weer kan gaan doen.
quote:Op woensdag 19 mei 2021 12:22 schreef Nanuke het volgende:
En hopelijk verdwaal ik dit keer niet. (De eerste keer na de verhuizing op de gok een rondje fietsen, eindigde ik in Duitsland)
Doen wat voor jou helpt tochquote:Op woensdag 19 mei 2021 19:08 schreef Declan-Harp het volgende:
Ik had me toch een rare hersenspinsel na het wel/niet lijstjes debat gisteren.. Hoera, nu kan ik alles eten!
Vandaag was prut, veel honger en teveel tussendoortjes gehad. Enkel omdat ik geen lijstje postte, hoe onbenullig is dat dan?
Ik hecht blijkbaar té veel waarde aan van wat jullie vinden, al krijg ik weinig commentaar.quote:Op woensdag 19 mei 2021 19:09 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Doen wat voor jou helpt tochen het kan niet altijd perfect lukken
Naja... Lijstjes vind ik inspirerend, dus een positievo hierquote:Op woensdag 19 mei 2021 19:10 schreef Declan-Harp het volgende:
[..]
Ik hecht blijkbaar té veel waarde aan van wat jullie vinden, al krijg ik weinig commentaar.
Dus als stok achter de deur post ik maar weer gewoon lijstjes, wie wil mag er gewoon overheen scrollen
Ik hou alles online bij in cronometer. Als ik dat een dag niet doe, dan tellen de kcal dus ook niet. Dus dan mag ik alles eten.quote:Op woensdag 19 mei 2021 19:08 schreef Declan-Harp het volgende:
Ik had me toch een rare hersenspinsel na het wel/niet lijstjes debat gisteren.. Hoera, nu kan ik alles eten!
Vandaag was prut, veel honger en teveel tussendoortjes gehad. Enkel omdat ik geen lijstje postte, hoe onbenullig is dat dan?
Joe!quote:Op woensdag 19 mei 2021 20:06 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik hou alles online bij in cronometer. Als ik dat een dag niet doe, dan tellen de kcal dus ook niet. Dus dan mag ik alles eten.
....
Ik snap helemaal hoe je hoofd werkt
quote:Op woensdag 19 mei 2021 20:10 schreef SQ het volgende:
Joe!
Bij mij lurkt het gevaar al als ik 10 kcal over mijn doel ga in fatsecret en mijn stoplicht rood wordt. "Ik zit nu toch al in het rood" ---> daar gaat weer een reep chocolade.![]()
Je had mij geïnspireerd om vegastukjes te proberen.quote:Op woensdag 19 mei 2021 19:25 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Naja... Lijstjes vind ik inspirerend, dus een positievo hier
Gewoon doen, het helpt je
quote:Op woensdag 19 mei 2021 21:05 schreef Nanuke het volgende:
Rondje hardlopen viel niet tegen, en het is zowaar gelukt om binnen de landsgrenzen te blijven. Ik liep alleen wel 2x het dorp uit en weer in.
Hoe was het in de Efteling??quote:Op woensdag 19 mei 2021 23:24 schreef minilot het volgende:
Een lijstje van vandaag dan maar dat niet erg inspirerend kan wezen
T: Koffie met sojamelk
B: Paar uur rondgebanjerd in de Efteling
L: Cappuccino, enorm groot bitterkoekje, tweederde frikandel
D: Banaan, paar happen pindakaas, handje kerstomaten
B: Avondwandeling van anderhalf uur
T: Cappuccino, cola
Ahem.
Snap ik dat het veel was, maar klinkt bijzonder goed!quote:Op woensdag 19 mei 2021 21:53 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Je had mij geïnspireerd om vegastukjes te proberen.
Dus ik had dat vandaag voor lunch. (Voordeel van thuiswerken.) Met wokgroente, rijst en wat pindasaus. Was erg lekker, maar wel een beetje veel.
Welkom en succes, hopelijk krijg je snel je flow te pakkenquote:Op woensdag 19 mei 2021 20:52 schreef Doedezemaar het volgende:
Ik kom me hier ook maar eens melden, er moet echt nodig wat af. Weegschaal heeft nieuwe batterij nodig, maar als ik het zo gok is het zeker 85 kg, ik pas echt steeds minder van wat er in mijn kast hangt. En dan had ik het spul van ‘past nu niet meer, maar misschien als ik minimaal 5 kilo kwijt ben’ al lang opgeborgen. Om dat weer te passen moet er zo’n 10 tot 15 kilo af en geen idee of ik dat ooit nog ga bereiken en of ik dat nodig vind.
Toen ik die kleding 2 jaar geleden ofzo niet meer paste woog ik zo’n 78 en dat was al te zwaar voor mijn lengte van 1.72 en had ik als doel om op 73 uit te komen. Faliekant mislukt dus, de laatste keer dit najaar dat ik op de weegschaal stond gaf hij 82 aan.
Wat ik precies wil en moet heb ik nog niet helemaal helder, ik hoop dat het meeschrijven en meelezen hier wat helpt om in elk geval weer de juiste richting op te gaan, die 78 kilo klinkt al als iets dat erg ver weg is.
En, is het gelukt?quote:Op woensdag 19 mei 2021 20:20 schreef vlindertje89 het volgende:
Ik ben ongesteld en kreeg net een pakketje binnen van een studente als bedankje voor de scriptiebegeleiding. Met chocola erin.
En ik ga het NIET nu eten.
...
Echt niet. Maar ik heb het er wel moeilijk mee![]()
Ik heb het nu in de trapkast ergens achter en onder verstopt en wacht nu tot ik vergeet dat het er ligt![]()
Nu mis ik ex wel. Dan ging ik boven zitten zodat ik niks kon zien of horen en vroeg ik hem het te verstoppen en te roepen als ie t verstopt had zodat ik weer naar beneden kon komen![]()
Oh, en niet ingevuld = telt niet, ja, herkenbaar
Dan tellen ze nietquote:Op donderdag 20 mei 2021 09:22 schreef SQ het volgende:
En, is het gelukt?Ik zou het niet kunnen.
Ik heb gisteren teveel dropjes gehad maar ja, heb ze ook niet opgeschrevendus het blijft gewoon onder de tafel
Jaquote:Op donderdag 20 mei 2021 09:22 schreef SQ het volgende:
[..]
Welkom en succes, hopelijk krijg je snel je flow te pakken
[..]
En, is het gelukt?Ik zou het niet kunnen.
Ik heb gisteren teveel dropjes gehad maar ja, heb ze ook niet opgeschrevendus het blijft gewoon onder de tafel
Hoeft ook helemaal niet!quote:Op donderdag 20 mei 2021 09:32 schreef Doedezemaar het volgende:
Ik eet eigenlijk elke dag wel chocola, ik ben echt verslaafd. Daar zit een deel van het probleem. En ja, uiteindelijk lukt het me vast wel weer om chocola helemaal te laten staan voor een paar weken, maar op de lange termijn niet.
Zouden er écht mensen bestaan die keurig 2 blokjes per dag kunnen eten?quote:Op donderdag 20 mei 2021 09:42 schreef SQ het volgende:
[..]
Hoeft ook helemaal niet!
Zolang het maar in balans blijft.
En die balans, daar worstelen we hier allemaal mee
Merci en zeevruchtenquote:Op donderdag 20 mei 2021 09:48 schreef vlindertje89 het volgende:
Ik voegde maar meteen de daad bij het woord![]()
Er zitten 20 merci's in de doos, ik at er 8 op en nu ben ik misselijk dus de rest ligt weer in de kast.
Kijken of ik de rest kwijt kan bij m'n buren vanmiddag
Niet twee blokjes per dag nee, maar 6 dagen niks en dan op zondag een hele reep kan ik wel.quote:Op donderdag 20 mei 2021 09:45 schreef Declan-Harp het volgende:
[..]
Zouden er écht mensen bestaan die keurig 2 blokjes per dag kunnen eten?
Ik kreeg van de Lidl een karamel-zeezout reep voor m'n verjaardag *alvast* die kan ik prima laten liggen. Maar zodra ik één blokje neem is de reep 5min later ook weg...
Op het werk (ziekenhuis) liggen echt op elke afdeling wel dozen Merci in de kastjes. Soms hele stapels. Want patiënten willen hun dankbaarheid tonen, maar zijn daar bijzonder onorigineel in. Dat spul 'Merci' noemen was echt een gouden zet van dat marketingteam.quote:Op donderdag 20 mei 2021 09:52 schreef Declan-Harp het volgende:
Merci en zeevruchtenKutste cadeau/bedankje ever. Gaat hier ook in 1x op, terwijl het ontzettend smerig is
quote:Op donderdag 20 mei 2021 09:56 schreef SQ het volgende:
[..]
Niet twee blokjes per dag nee, maar 6 dagen niks en dan op zondag een hele reep kan ik wel.
Da's ook balans, toch?
Op school worden ze (juf/meester) er ook mee doodgegooid jaquote:Op donderdag 20 mei 2021 09:56 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Op het werk (ziekenhuis) liggen echt op elke afdeling wel dozen Merci in de kastjes. Soms hele stapels. Want patiënten willen hun dankbaarheid tonen, maar zijn daar bijzonder onorigineel in. Dat spul 'Merci' noemen was echt een gouden zet van dat marketingteam.
Zeevruchten doen me denken aan zondagen bij opa en omaDie kunnen niet stuk bij mij.
Ja, ik! Maar dan alleen van die hele pure chocolade. Dan heb ik na 1 blokje ook wel echt genoeg gehad.quote:Op donderdag 20 mei 2021 09:45 schreef Declan-Harp het volgende:
Zouden er écht mensen bestaan die keurig 2 blokjes per dag kunnen eten?
Maar dat is GEZOND Isa, dat télt niet!quote:Op donderdag 20 mei 2021 09:57 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ja, ik! Maar dan alleen van die hele pure chocolade. Dan heb ik na 1 blokje ook wel echt genoeg gehad.
'Gewone' chocolade: nee. Dan moet de reep op
Niet eens een doos per dag? Teleurstellend hoor.quote:Op donderdag 20 mei 2021 09:57 schreef SQ het volgende:
Zeevruchten zijn 1 van de redenen dat ik zo dik uit mijn zwangerschap kwam dit keer.
Ik at 3 dozen per week. Tot misselijk toe![]()
Dit, 100%. Dan eet ik liever niks en dan af en toe gewoon een hele zak snoep of chips.quote:Op donderdag 20 mei 2021 09:58 schreef Doedezemaar het volgende:
Dingen als: 1 koekje, 2 blokjes chocola, een handje nootjes ofzo, ik kan het niet. Dan doe ik keurig twee handjes M&M’s in een schaaltje en als dat leeg is loop ik na een paar minuten discussie met mezelf toch naar de kast om dat schaaltje nogmaals te vullen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |