Snap wat je bedoelt maar hoe ga je dat 'checken' dan? Qua gevoel? Want er zullen héél veel mensen ook gewoon op stemmen omdat het heel tof is. Bij Montaigne kwam het kennelijk niet tot veel sympathiestemmen want die ligt er alsnog uit.quote:Op woensdag 19 mei 2021 16:20 schreef Cyan9 het volgende:
Ik gooi hem er maar even in, maar ik hoop toch dat de hoeveelheid sympathie stemmen beperkt blijft.
Bij Australie speelt natuurlijk al wel een rol dat een deel van het publiek het uberhaupt al niet ziet zitten dat ze meedoen. Nu ze dan ook nog eens fysiek niet aanwezig was versterkte dat ook nog, los van het niet zo toegankelijke liedje.quote:Op woensdag 19 mei 2021 16:29 schreef Greys het volgende:
[..]
Snap wat je bedoelt maar hoe ga je dat 'checken' dan? Qua gevoel? Want er zullen héél veel mensen ook gewoon op stemmen omdat het heel tof is. Bij Montaigne kwam het kennelijk niet tot veel sympathiestemmen want die ligt er alsnog uit.
Ik denk dat het wel tegen elkaar opweegt. Sympathiestemmen vs. de impact die toch 'n beetje ontbreekt als het niet écht live is.quote:Op woensdag 19 mei 2021 16:20 schreef Cyan9 het volgende:
Ik gooi hem er maar even in, maar ik hoop toch dat de hoeveelheid sympathie stemmen beperkt blijft.
Dat was ook gewoon een kutnummer, laten we wel wezen.quote:Op woensdag 19 mei 2021 16:29 schreef Greys het volgende:
[..]
Snap wat je bedoelt maar hoe ga je dat 'checken' dan? Qua gevoel? Want er zullen héél veel mensen ook gewoon op stemmen omdat het heel tof is. Bij Montaigne kwam het kennelijk niet tot veel sympathiestemmen want die ligt er alsnog uit.
Ik denk dat je niet moet onderschatten hoe teringveel mensen op Dadi gaan stemmen omdat die groep tof is, hun nummer tof is, en hun act tof isquote:Op woensdag 19 mei 2021 16:20 schreef Cyan9 het volgende:
Ik gooi hem er maar even in, maar ik hoop toch dat de hoeveelheid sympathie stemmen beperkt blijft.
Eens, maar was tóch wel beetje bang dat mensen toch gingen stemmen want Ohhh wat zielig. Bleek niet zo te zijn. Dus ik denk dat de stemmen voor Daši gewoon zullen zijn ivm leuk en tof. Niet ivm zielig.quote:Op woensdag 19 mei 2021 17:32 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Dat was ook gewoon een kutnummer, laten we wel wezen.
Heeft iemand ze dat al gevraagd via insta ofzo?quote:Op woensdag 19 mei 2021 18:11 schreef TheVulture het volgende:
Ergens hoop ik dat ze Johann nog een keer testen de komende dagen. en dat hij dan negatief is. Dat zet de deur dan wel weer open om live te kunnen optreden wellicht...
Olongren was ook binnen een paar dagen van haar besmetting af
Ik hoop echt dat er voor zaterdag nog iets te doen valt. wat @TheVulture ook al zei.quote:Op woensdag 19 mei 2021 18:16 schreef Moira het volgende:
Maar ik vind ‘t echt heel kut dat we hem nu donderdag en zaterdag į la Australiė alleen op het scherm gaan zien
Geen idee, ik niet in ieder gevalquote:Op woensdag 19 mei 2021 18:16 schreef Greys het volgende:
[..]
Heeft iemand ze dat al gevraagd via insta ofzo?
Kan niet want de film van de rehearsal zie je op het LED-scherm. Dus daar kunnen dan niet ook nog die poppetjes bij enzo. Maar die zie je gewoon groot in de opname op het scherm.quote:Op woensdag 19 mei 2021 18:44 schreef Theebag het volgende:
Zouden ze misschien de staging synchroon live mee laten lopen met de opname op de schermen ? Met als doel het publiek wat meer te betrekken ?
Oh ja, natuurlijk. Misschien een deel van de belichting en effecten, soort van Ambilight++.quote:Op woensdag 19 mei 2021 18:47 schreef Greys het volgende:
[..]
Kan niet want de film van de rehearsal zie je op het LED-scherm. Dus daar kunnen dan niet ook nog die poppetjes bij enzo. Maar die zie je gewoon groot in de opname op het scherm.
Ze hebben zichzelf toch al teruggetrokken voor alle shows? Withdrew from all shows.quote:Op woensdag 19 mei 2021 18:17 schreef usagi414 het volgende:
[..]
Ik hoop echt dat er voor zaterdag nog iets te doen valt. wat @:TheVulture ook al zei.
Het was ook een beetje meer hoop tegen beter in, aangezien Dadi zelf het alleen over vandaag en morgen had in zijn bericht.quote:Op woensdag 19 mei 2021 19:04 schreef Moira het volgende:
[..]
Ze hebben zichzelf toch al teruggetrokken voor alle shows? Withdrew from all shows.
Niet, het is niet te checken. Maar ik heb er altijd een beetje moeilijk mee als mensen op iemand stemmen omdat ze met hem/haar/hen te doen hebben.quote:Op woensdag 19 mei 2021 16:29 schreef Greys het volgende:
[..]
Snap wat je bedoelt maar hoe ga je dat 'checken' dan? Qua gevoel? Want er zullen héél veel mensen ook gewoon op stemmen omdat het heel tof is. Bij Montaigne kwam het kennelijk niet tot veel sympathiestemmen want die ligt er alsnog uit.
Oh, dat onderschat ik niet hoor.quote:Op woensdag 19 mei 2021 18:14 schreef Moira het volgende:
[..]
Ik denk dat je niet moet onderschatten hoe teringveel mensen op Dadi gaan stemmen omdat die groep tof is, hun nummer tof is, en hun act tof is
edit: lamaquote:
Hun eigen hotel-greenroom mét landenschemerlamp zoals in de zaal. Echt tof gedaan ja zodat ze alsnog mee kunnen wapperen tijdens de uitzending. En die jongen erbij op tablet boven z'n trui.quote:
quaranteenroomquote:Op donderdag 20 mei 2021 00:18 schreef Greys het volgende:
[..]
Hun eigen hotel-greenroom mét landenschemerlamp zoals in de zaal. Echt tof gedaan ja zodat ze alsnog mee kunnen wapperen tijdens de uitzending. En die jongen erbij op tablet boven z'n trui.
Ik ben zo jaloers op die creativiteit, zelfs hier weten ze weer wat van te maken ipv zielig in een hoekje te kruipenquote:Op donderdag 20 mei 2021 00:18 schreef Greys het volgende:
[..]
Hun eigen hotel-greenroom mét landenschemerlamp zoals in de zaal. Echt tof gedaan ja zodat ze alsnog mee kunnen wapperen tijdens de uitzending. En die jongen erbij op tablet boven z'n trui.
Gisteren kregen ze wel zowat het luidste applaus van alle deelnemers! (vast ook uit sympathie)quote:Op woensdag 19 mei 2021 18:17 schreef AnnethingIsPossible het volgende:
Ik vind het vooral zo onwijs sneu voor ze dat ze nu nog steeds niet voor publiek kunnen optreden.
Ik hoop dat de zaal positief reageert op het filmpje, en ook op de leuke momenten binnen de act.
Maar als je in de greenroom mag kan je toch ook optreden?quote:Op donderdag 20 mei 2021 15:12 schreef Em31 het volgende:
Commentator van IJsland mag weer in Ahoy zijn.
https://www.instagram.com/p/CPGHBSlgpx0/?utm_medium=copy_link
Hij ging tegelijk met de hele groep in quarantaine en was de dag ervoor nog met ze op citytrip, dus dan denk ik dat de rest in ieder geval zaterdag wel in de greenroom aanwezig mag zijn. Is in ieder geval iets dan.
Ja, maar zou dan Johann wel alweer kunnen optreden? Want volgens mij is het punt juist dat ze niet zonder die 2 willen optreden. Ik denk dat ze eventueel wel de greenroom zullen doen (met ipads) maar optreden willen ze compleet voor zijn.quote:Op donderdag 20 mei 2021 15:46 schreef Greys het volgende:
[..]
Maar als je in de greenroom mag kan je toch ook optreden?Zaterdag valt volgens mij nog in hun 5 dagen quarantaine van de besmetting van die jongen toch.
Ze willen niet zonder die twee jongens optreden en zij kunnen sowieso niet mee. Maar dat Dadi en de rest dan in ieder geval wel in de greenroom kunnen zitten.quote:Op donderdag 20 mei 2021 15:46 schreef Greys het volgende:
[..]
Maar als je in de greenroom mag kan je toch ook optreden?Zaterdag valt volgens mij nog in hun 5 dagen quarantaine van de besmetting van die jongen toch.
Ja ik begreep het verkeerd, dat dat bedoeld werd allemaal in de greenroom en snapte het al niet. Want dan kan je net zo goed op het podium.quote:Op donderdag 20 mei 2021 16:37 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ze willen niet zonder die twee jongens optreden en zij kunnen sowieso niet mee. Maar dat Dadi en de rest dan in ieder geval wel in de greenroom kunnen zitten.
Zo lief. Je zou er bijna voor in IJsland gaan wonen en de hele dag Ja Ja Ding Dong zingen.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |