Wel even de hoogste leverage aanvinkenquote:Op vrijdag 7 mei 2021 12:03 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Gewoon knopjes drukken, maakt niet uit, altijd +300% gegarandeerd.
Ja klopt maar daar zitten een hoop mensen (nog)niet op te wachten dus dan is Bitvavo ideaal. Gebruik zelf meestal binance nu.quote:
When moon sir, please. When Lambo?quote:Op vrijdag 7 mei 2021 12:11 schreef F.Sinatra het volgende:
Bonfire blijft pompen. GMR gister ook maar wat gestopt. FEG nog wat extra aan BSC kant ingelegd. Heb nog mooi aantal BNB's staan voor het BCS casino.
M'n cash-out van afgelopen week laat ik lekker in fiat. Gedeelte weer terug in Crypto, maar heb voldoende winst gepakt.
Dat zou dan vandaag zijn.. we zullen zienquote:Op vrijdag 7 mei 2021 11:26 schreef Fer het volgende:
[..]
Zakt in waarschijnlijk de dag ervoor al. Zijn genoeg mensen die alleen op de aanloop zelf speculeren.
Shit ben te noob nog om helemaal te begrijpen hoe je nu die MoonPirate kunt kopen en later ook weer te verkopen.. komt als het goed is op een grotere exchange als er genoeg vraag is o.i.d.?quote:Op vrijdag 7 mei 2021 12:00 schreef fathank het volgende:
[..]
[ twitter ]
Wel een beetje betrokken blijven hè? Of heb je ruzie met je geld en moet je er vanaf?
net zoals Crypto dus.....quote:Op vrijdag 7 mei 2021 11:35 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Zeg niet dat je er geen geld mee kan verdienen, vooral voor witwaszaken ideale uitvinding.
Bitvavo gebruikt mijn buurman ook....hahahaquote:Op vrijdag 7 mei 2021 11:54 schreef Kaizen_ het volgende:
[..]
Echt he.. Ben blij dat ik niet de enige ben die er zo over denkt.. Geef mij maar de Bitvavo of Etoro interface - Lekker straight forward en niet te ingewikkeld.
Bijna. Je moet BNB hebben voor pancakeswap.quote:Op vrijdag 7 mei 2021 12:45 schreef falling_away het volgende:
[..]
Shit ben te noob nog om helemaal te begrijpen hoe je nu die MoonPirate kunt kopen en later ook weer te verkopen.. komt als het goed is op een grotere exchange als er genoeg vraag is o.i.d.?
Dus ik zou bijv. eerst een MetaMask wallet moeten regelen, daar Eth in storten en dan die wallet koppelen aan Pancakeswap om dan te swappen voor MoonPirate? Zijn hier ook bepaalde minimums aan verbonden (stel ik wil voor bijv. 100 Euro aan Moonpirate kopen).
Meestal betekent dat dat nu het moment is om de bags met shitcoins te vullenquote:Op vrijdag 7 mei 2021 13:04 schreef ZeventiendeEtage het volgende:
Shit man op werk praten ze al over Doge en Safemoon en shitcoins... dit kan niet goed gaan voelt echt aan als 2018
Dat is een indicatie om eruit te stappen.quote:Op vrijdag 7 mei 2021 13:04 schreef ZeventiendeEtage het volgende:
Shit man op werk praten ze al over Doge en Safemoon en shitcoins... dit kan niet goed gaan voelt echt aan als 2018
Hier precies hetzelfde verhaal, allemaal dogecoin want die gaat zo hard. Heb het maar aangehoord en verder niets gezegd.quote:Op vrijdag 7 mei 2021 13:04 schreef ZeventiendeEtage het volgende:
Shit man op werk praten ze al over Doge en Safemoon en shitcoins... dit kan niet goed gaan voelt echt aan als 2018
De vraag is in hoeverre een crash van Doge of Safemoon invloed hebben op de rest van de markt. Maar het is wel een Top signaal ja...quote:Op vrijdag 7 mei 2021 13:04 schreef ZeventiendeEtage het volgende:
Shit man op werk praten ze al over Doge en Safemoon en shitcoins... dit kan niet goed gaan voelt echt aan als 2018
Zegt de persoon die een hele lading Waves heeft.quote:Op vrijdag 7 mei 2021 13:12 schreef fathank het volgende:
Daarom je geld in fundamentals stoppen en niet alleen maar memecoins kopen
langzaam aan profits pakken......quote:Op vrijdag 7 mei 2021 13:11 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Dat is een indicatie om eruit te stappen.
Niksquote:Op vrijdag 7 mei 2021 13:24 schreef falling_away het volgende:
Snapt iemand wat er aan de hand is met Telcoin?
ja want fundamentele coins zijn ook echt niet -90% gegaan na 2018 hahahahaquote:Op vrijdag 7 mei 2021 13:12 schreef fathank het volgende:
Daarom je geld in fundamentals stoppen en niet alleen maar memecoins kopen
Hoezo crash?quote:Op vrijdag 7 mei 2021 13:29 schreef Nattekat het volgende:
Als Piratemoon een x100 doet, ga ik echt direct alle winst uit crypto halen om die reden. Je bent nergens veilig tijdens de grote crash, en soms moet je gewoon je winst pakken. Alles behalve Bitcoin tikt ATH na ATH aan, dat kan niet eeuwig goed blijven gaan.
Dat ben ik met je eens. Lastigste is alleen wanneer je uit staptquote:Op vrijdag 7 mei 2021 13:29 schreef Nattekat het volgende:
Als Piratemoon een x100 doet, ga ik echt direct alle winst uit crypto halen om die reden. Je bent nergens veilig tijdens de grote crash, en soms moet je gewoon je winst pakken. Alles behalve Bitcoin tikt ATH na ATH aan, dat kan niet eeuwig goed blijven gaan.
Bitcoin gaat nog een keer de lucht in in de nabije toekomst, dat gaat de luchtbel zijn. Alle gekte en moons komen direct voort uit nieuwe mensen voor wie Bitcoin een veilige haven is om te beginnen. Ethereum en Chinese scam kunnen die rol misschien ook nog vervullen, maar het lijkt me heel sterk dat Bitcoin niet mee gaat doen.quote:Op vrijdag 7 mei 2021 13:32 schreef Den_Haag het volgende:
[..]
Dat ben ik met je eens. Lastigste is alleen wanneer je uit stapt
17 december 2020. Lol.quote:I dont think that it is impossible to have same Alt Season as it was in 2018. The popularity and success of it was all thanks to innovative ICO's. Everyone wanted to invest in nothing and get easy money. Now such "nothing" wont even raise $10,000. Now you can raise softcap by showing a powerpoint presentation to investors or have a shiny webpage. People have already burned from scam and dont believe in easy money.
Heb het idee dat veel mensen dit keer niet beginnen met BTC (want te duur) en hun eerste investering in Doge doen.quote:Op vrijdag 7 mei 2021 13:39 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Bitcoin gaat nog een keer de lucht in in de nabije toekomst, dat gaat de luchtbel zijn. Alle gekte en moons komen direct voort uit nieuwe mensen voor wie Bitcoin een veilige haven is om te beginnen. Ethereum en Chinese scam kunnen die rol misschien ook nog vervullen, maar het lijkt me heel sterk dat Bitcoin niet mee gaat doen.
Ik had dit ook echt niet verwacht. En zelfs ik doe mee aan meme coinsquote:Op vrijdag 7 mei 2021 13:45 schreef viceversa het volgende:
[..]
17 december 2020. Lol.
Hoe zal die er nu over denken.
Ja en omdat ze bij btc denken al de boot te hebben gemist.quote:Op vrijdag 7 mei 2021 13:46 schreef viceversa het volgende:
[..]
Heb het idee dat veel mensen dit keer niet beginnen met BTC (want te duur) en hun eerste investering in Doge doen.
Het is me vaak genoeg gebeurd dat mensen dachten dat ik +20k had liggen om een bitcoin te kopen.quote:Op vrijdag 7 mei 2021 13:46 schreef viceversa het volgende:
[..]
Heb het idee dat veel mensen dit keer niet beginnen met BTC (want te duur) en hun eerste investering in Doge doen.
Yep. Mensen moeten er wel geld in zien. Waarom investeren in iets wat misschien nog keer 2 gaat, als je ook kunt investeren in iets wat 5x gaat. Ach ja, kortetermijndenken.quote:Op vrijdag 7 mei 2021 13:49 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Ja en omdat ze bij btc denken al de boot te hebben gemist.
Altcoins moeten het hebben van de retail investor (jan met de pet) net als Bitcoin enkele jaren geleden. Bitcoin moet het nu hebben van private en institutionele partijen met het grote geld.quote:Op vrijdag 7 mei 2021 13:46 schreef viceversa het volgende:
[..]
Heb het idee dat veel mensen dit keer niet beginnen met BTC (want te duur) en hun eerste investering in Doge doen.
Je moet wat voor de airco.quote:Op vrijdag 7 mei 2021 13:48 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik had dit ook echt niet verwacht. En zelfs ik doe mee aan meme coins
In 2017 ging alles omhoog, maakt niet uit wat je kocht. Dat is nu wel anders. Ja, nu gaan ook veel (shit)coins omhoog maar lang niet alles zoals in 2017.quote:Op vrijdag 7 mei 2021 13:45 schreef viceversa het volgende:
[..]
17 december 2020. Lol.
Hoe zal die er nu over denken.
Ik vind die shitcoins veel leuker.quote:Op vrijdag 7 mei 2021 13:48 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik had dit ook echt niet verwacht. En zelfs ik doe mee aan meme coins
Daar heb ik al jaren geleden afscheid van genomen vriendquote:Op vrijdag 7 mei 2021 13:24 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Zegt de persoon die een hele lading Waves heeft.
Mandquote:Op vrijdag 7 mei 2021 13:25 schreef Predator40 het volgende:
[..]
ja want fundamentele coins zijn ook echt niet -90% gegaan na 2018 hahahaha
alles ging er gewoon aan
Ik vrees dat ik mijn verlies moet gaan nemen vrij spoedig. De airco komt van Bitcoin.quote:
Betraptquote:Op vrijdag 7 mei 2021 14:02 schreef Predator40 het volgende:
iedereen denk weer dat ze zomaar een x100-x1000 gaan doen en rijk worden met Crypto.
2018 all over again
nu nog een x100 met wat dan ook word moeilijk.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ben er een paar duizend kwijt geraakt in 2017quote:Op vrijdag 7 mei 2021 13:59 schreef fathank het volgende:
[..]
Daar heb ik al jaren geleden afscheid van genomen vriend
quote:Op vrijdag 7 mei 2021 14:07 schreef damsco het volgende:
Raad eens wie in het verleden 3.5 miljoen dogecoins voor een paar honderd euro heeft gekochtMagnet?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dit is niet anders dan 2017 hoor (zelfs 2013 soortgelijk patroon). Retail stapt in andere projecten in de hoop om de volgende Bitcoin te pakken, vervolgens begint Bitcoin te pumpen, stapt retail over naar Bitcoin en stort de markt uiteindelijk weer in elkaar.quote:Op vrijdag 7 mei 2021 13:46 schreef viceversa het volgende:
[..]
Heb het idee dat veel mensen dit keer niet beginnen met BTC (want te duur) en hun eerste investering in Doge doen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |