Uit deze selectie niet maar Antonucci en Hendriks sluiten als het goed is aan komende zomer.quote:Op zondag 2 mei 2021 14:12 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Noem eens anders twee namen uit deze selectie? Jorgensen?
Als ik beide banken bekijk zie ik verdomd veel potentiele basisspelers bij ons.quote:Op zondag 2 mei 2021 14:13 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat weet ik niet, maar met deze selectie had je niet het slechtste seizoen in tien jaar hoeven spelen. We hebben echt wel beter gepresteerd met mindere selecties dan dit.
AZ en PSV hebben overigens ook een hoop brandhout.
wie bij AZ dan? Clasie? die hebben een belabberde bank johquote:Op zondag 2 mei 2021 14:15 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Als ik beide banken bekijk zie ik verdomd veel potentiele basisspelers bij ons.
Niet dat we daar naar toe moeten overigens. Hopelijk dat Arnesen eens een hele goede bezem haalt door deze selectie.
Ja maar daarvoor zit hij er toch? Hij kan moeilijk zeggen dat Feyenoord goed speelde en door pech heeft verloren.quote:Op zondag 2 mei 2021 14:15 schreef RvLaak het volgende:
Lol, Been die commentaar heeft op het spel van Feyenoord... Da's wel ballen hebben
Kijk naar dat centrale duo van AZ, dat is echt om te janken.quote:Op zondag 2 mei 2021 14:16 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
wie bij AZ dan? Clasie? die hebben een belabberde bank joh
Dat laatste met name.quote:Op zondag 2 mei 2021 14:15 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Als ik beide banken bekijk zie ik verdomd veel potentiele basisspelers bij ons.
Niet dat we daar naar toe moeten overigens. Hopelijk dat Arnesen eens een hele goede bezem haalt door deze selectie.
Klopt, maar van hem komt het gewoon ongeloofwaardig over. Bijna elke andere commentator is een betere keuze dan Been.quote:Op zondag 2 mei 2021 14:17 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ja maar daarvoor zit hij er toch? Hij kan moeilijk zeggen dat Feyenoord goed speelde en door pech heeft verloren.
Precies, en AZ heeft wel een paar heel goede spelers maar die hebben wij ook. En zij spelen wel gewoon herkenbaar fatsoenlijk voetbal.quote:Op zondag 2 mei 2021 14:17 schreef Toiletgebruiker het volgende:
[..]
Kijk naar dat centrale duo van AZ, dat is echt om te janken.
Mee eens ja. Ik begrijp ook niet waarom uitgerekend Mario Been steeds dit platform krijgt om wedstrijden van Feyenoord te analyseren.quote:Op zondag 2 mei 2021 14:18 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Klopt, maar van hem komt het gewoon ongeloofwaardig over. Bijna elke andere commentator is een betere keuze dan Been.
Enige slechtere keuzes zijn Jan Jood en willekeurig welke De Boer.quote:Op zondag 2 mei 2021 14:19 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Mee eens ja. Ik begrijp ook niet waarom uitgerekend Mario Been steeds dit platform krijgt om wedstrijden van Feyenoord te analyseren.
Je kan Advocaat weinig verwijten dat de kwaliteit matig is en dat er blessures waren, maar die schorsingen van Berghuis en Toornstra om niks stoort mij gigantisch.quote:Op zondag 2 mei 2021 14:16 schreef Toiletgebruiker het volgende:
Er zit ook gewoon 0 ontwikkeling in de ploeg. Tactisch niet, technisch niet. Het hele seizoen al niet.
Zijn op zich wel wat huurlingen met potentie.quote:
61 punten kan nog.quote:Op zondag 2 mei 2021 14:20 schreef Haringkop het volgende:
Advocaat komt niet eens boven de 60 punten dit seizoen. Dat is echt heel triest, ongeacht hoe AZ en PSV er voor staan
precies, dat lukte alleen Rutten de afgelopen 10 jaar niet en die had een veel slechtere selectie dan dit en wist in een moeilijkere poule Europees te overwinteren.quote:Op zondag 2 mei 2021 14:20 schreef Haringkop het volgende:
Advocaat komt niet eens boven de 60 punten dit seizoen. Dat is echt heel triest, ongeacht hoe AZ en PSV er voor staan
In theorie 64 zelfsquote:
En er zat meer voetbal in bij Rutten, dat hoop ik terug te zien met Slot komend seizoen.quote:Op zondag 2 mei 2021 14:21 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
precies, dat lukte alleen Rutten de afgelopen 10 jaar niet en die had een veel slechtere selectie dan dit en wist in een moeilijkere poule Europees te overwinteren.
die zijn door dickie allemaal als 'slecht' beschouwd en bij het grofvuil gedumpt. De enige jeugdspelers die bij hem kansen hebben gekregen zijn jongens die al door Stam of Gio als basisspelers bij de selectie zijn gehaald.quote:Op zondag 2 mei 2021 14:20 schreef Elan het volgende:
[..]
Zijn op zich wel wat huurlingen met potentie.
En veel meer de focus op eigen jeugd. Zo'n De Vrij is eigenlijk ook uit pure armoede bij de selectie gekomen, je maakt mij niet wijs dat er in de jeugd niks loopt met in elk geval meer potentieel dan Fer, Diemers en Botteghin. Die zijn toch niet voor dit niveau geschikt?
Klopt, en je gaat mij niet zeggen dat die selectie beter was dan deze. Die moest het stellen met jongens als Wilkshire, Kazim, Immers, Manu en te Vrede, das toch een categorie lager dan wat er nu staat hoor, met uitzondering van het middenveld.quote:Op zondag 2 mei 2021 14:22 schreef Oostblokkert het volgende:
[..]
En er was meer voetbal in bij Rutten, dat hoop ik terug te zien met Slot komend seizoen.
Rutten is het voorbeeld van dat je als trainer veel invloed hebt. Even los van dat het allemaal erg mager is afgelopen zijn er zelden betere wedstrijden geweest dan die onder zijn leiding. En hij had écht een hele matige selectie ter beschikking.quote:Op zondag 2 mei 2021 14:21 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
precies, dat lukte alleen Rutten de afgelopen 10 jaar niet en die had een veel slechtere selectie dan dit en wist in een moeilijkere poule Europees te overwinteren.
precies, en rutten had geen senesi en berghuis tot zijn beschikking. Zijn sterspeler was Clasie of all people.quote:Op zondag 2 mei 2021 14:24 schreef fetX het volgende:
[..]
Rutten is het voorbeeld van dat je als trainer veel invloed hebt. Even los van dat het allemaal erg mager is afgelopen zijn er zelden betere wedstrijden geweest dan die onder zijn leiding.
Dick is echt een hele matige trainer. Hopelijk doet Slot het beter, want ben nog lang niet overtuigd van hem.
Wie zou dat moeten doen in deze selectie.quote:Op zondag 2 mei 2021 14:33 schreef Maastoren het volgende:
[ twitter ]
Laten we hopen dat iemand z'n bek open trekt.
Dat kan gebeuren. Ik zou er meer naar kijken of de heren er alles aan hebben gedaan om een beter resultaat te bewerkstelligen. Of ze zich uit de naad hebben gewerkt. Op die vragen kunnen we volmondig ja zeggen.quote:
toch wel interessant dat Diemers en Fer al het hele seizoen bezig zijn met een contractbesprekingquote:De trainer van Feyenoord denkt dat bepaalde spelers niet helemaal gefocust meer zijn op het veld vanwege contractbesprekingen. 'Misschien moet ik spelers die bezig zijn met contracten niet opstellen.
Er klopt ook gewoon helemaal niets van het positiespel en druk zetten.quote:Op zondag 2 mei 2021 14:43 schreef Scrummie het volgende:
Na 3 minuten 0-1 na een prachtige voorzet vanaf de zijkant en een prima kopbal van Bozenik. Vervolgens zie je in de 87 minuten die volgen hooguit 2 ballen die nog van de zijkant komen.
Dit elftal, team, deze spelers hebben het voetbalintellect van een kever. Maar het ligt aan de trainer hoor jongens
Gelukkig gaat dat volgend jaar helemaal anders zijn, want dan snappen deze imbecielen er ineens wel wat van.quote:Op zondag 2 mei 2021 14:46 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Er klopt ook gewoon helemaal niets van het positiespel en druk zetten.
Ja daar ligt het zeker aan, of op zijn minst gedeeltelijk. Bizar dat je dat nog steeds niet wil toegeven.quote:
Dat kan als trainer prima, zie Rutten.quote:Op zondag 2 mei 2021 14:46 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Gelukkig gaat dat volgend jaar helemaal anders zijn, want dan snappen deze imbecielen er ineens wel wat van.
quote:Op zondag 2 mei 2021 14:50 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ja daar ligt het zeker aan, of op zijn minst gedeeltelijk. Bizar dat je dat nog steeds niet wil toegeven.
dick heeft het gewoon niet goed gedaan dit jaar. ik begrijp echt niet waarom je zo koppig vasthoudt aan je standpunt.quote:
Je weet mijn standpunt niet eens.quote:Op zondag 2 mei 2021 14:55 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
dick heeft het gewoon niet goed gedaan dit jaar. ik begrijp echt niet waarom je zo koppig vasthoudt aan je standpunt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |