Pech voor Koeman en co: koploper Atlético mazzelt in slotfase tegen Elchequote:
Silva is net weer fit en zit op de bank. Straks gewoon even brengen.quote:Op zaterdag 1 mei 2021 19:15 schreef Coco het volgende:
Sociedad weet nog niet te scoren tegen de nummer 19.
Vrije trap waait er deflected in. Was een 0-0 wedstrijdje.quote:
Iker heeft het ook door.quote:
Nadat hij dat zei, viel me pas op dat het daar wel op lijkt.quote:
Ja echt wat een aanstellers zijn dat ... Maar er zijn meer hoor ..quote:Op zondag 2 mei 2021 21:44 schreef Szura het volgende:
Alba en Neymar staan bovenaan mijn lijst van voetballers die een keer écht hard neer mogen worden getrapt. Wat een theater weer van die hond.
Schrikbarend hoeveel aanvallen van Barcelona er nog half door komen, als ze met 7 of 8 man achterin staan te kijken.quote:Op zondag 2 mei 2021 21:48 schreef El-Stinho het volgende:
Deze helft vat Valencia anno 2021 wel akelig samen.
Zei hij van de week ook al.quote:
Vorige week tegen Alaves was ook al ernstig. Die hoefden in de tweede helft alleen maar een wissel te doen om het middenveld te verstevigen en Gracia wist het niet meer. Mazzelden ze nog met een puntje.quote:Op zondag 2 mei 2021 21:53 schreef Szura het volgende:
[..]
Schrikbarend hoeveel aanvallen van Barcelona er nog half door komen, als ze met 7 of 8 man achterin staan te kijken.
Waarschijnlijk vanwege autootje rijden.quote:Op zondag 2 mei 2021 21:57 schreef Szura het volgende:
Waarom is dit trouwens Match of the Day terwijl ze eigenlijk ook United - Liverpool hadden.
'Van de week'. Als je dit pas in speelronde 34 opvalt dat Sierd het zo noemt..quote:
Terstegen hield hem niet tegenquote:Op zondag 2 mei 2021 21:59 schreef El-Stinho het volgende:
'Van de week'. Als je dit pas in speelronde 34 opvalt dat Sierd het zo noemt...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |