SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
9 november 2019:André Hazes bevestigt breuk met Monique
André Hazes bevestigt breuk met MoniqueSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bericht van Monique op haar InstagramSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
10 november 2019:Bridget is nieuwe liefde André Hazes!'SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.17 februari 2020: André Hazes en Bridget Maasland zijn alweer uit elkaar
André en Bridget maken bekend dat hun relatie over is (mede mogelijk gemaakt door ons). Onder andere de media en alle negatieve reacties krijgen de schuld.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
28 februari 2020: André bevestigt dat hij en Monique weer samen zijn.
André bevestigt dat hij en Monique weer samen zijn.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
12 december 2020: André vraagt Monique ten huwelijk:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.14 februari 2021:
Monique plaatst een foto van ezeltje Dré (ook wel bekend als An4), die zij en André hebben geadopteerd:
10 maart 2021:André Hazes en Monique Westenberg opnieuw uit elkaarSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Verklaring Monique op Instagram:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Al snel komen er geruchten op gang dat André vreemd is gegaan met Sarah van Soelen:SPOILER: Voor DEZE vrouw verliet Dre MoniqueOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Al snel gaan de geruchten dat Sarah zwanger is:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ondertussen op de Insta van Bridget:quote:Op donderdag 11 maart 2021 10:13 schreef letmehearyouscream het volgende:
Kleine samenvatting van het Sapkanaal:
*Mo vond op Bonaire de tweede telefoon van André, toen barstte de bom.
*In het begin van de relatie met Mo heeft André niet alleen in het slipje van B lopen voelen, maar ook in die van van Soelen. En dat rijmt.
*Mo had toen vermoedens maar ze hebben zich er met een vaag verhaal uitgeluld.
* Daarna heeft Sarah vaker een luisterende mossel geboden.
*Het hele dorp Bergschenhoek weet ervan en de broer van Sarah heeft zich versproken. Daarnaast schijnt ze zelf nogal op te scheppen.
De covers eerste weekSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Met dank aan rubbereend:
De meest toepasselijke liedjes bij de André Hazes-soap
De diverse instagrams:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Biografie Adreen;SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.![]()
Nou zat ik al een tijdje te denken, waarrrrr heb ik dat eerder gelezen, al dat gekweel over schoonvaders, door de vader van de orange baby...en ineens wist ik het, over de vader van Mo: https://www.ad.nl/sterren(...)n-schouder~a8d6087c/ Als ik pa van Soelen was (opa van de orange baby) , zou ik mij nog niet rijk rekenen met de nieuwe schoonzoon. Wel zielig want die man paradeert zo trots als een aap met zeven staarten in het rond.![]()
Die NIVEA reclame met 'powervrouwen' echt een reden om niet te kopen
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent![]()
Hij valt in herhalingenquote:Op maandag 26 april 2021 19:26 schreef Simone010 het volgende:
Nou zat ik al een tijdje te denken, waarrrrr heb ik dat eerder gelezen, al dat gekweel over schoonvaders, door de vader van de orange baby...en ineens wist ik het, over de vader van Mo: https://www.ad.nl/sterren(...)n-schouder~a8d6087c/ Als ik pa van Soelen was (opa van de orange baby) , zou ik mij nog niet rijk rekenen met de nieuwe schoonzoon. Wel zielig want die man paradeert zo trots als een aap met zeven staarten in het rond.
Twinning = boring![]()
Tot ongeveer een jaar na de worp van de Orange baby. En dan zegt ie...LEEFquote:Op maandag 26 april 2021 19:52 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ik heb zo'n vermoeden dat die twee nog wel een tijdje aan elkaar blijven plakken.![]()
Ik vind ze helemaal niet verliefd over komenquote:Op maandag 26 april 2021 19:52 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ik heb zo'n vermoeden dat die twee nog wel een tijdje aan elkaar blijven plakken.
Net broer en zus die op vakantie zijnTwinning = boring![]()
Ik vind hem best wel verliefd naar haar kijken op die foto waar ze samen op iets zitten.quote:Op maandag 26 april 2021 19:55 schreef Inca het volgende:
[..]
Ik vind ze helemaal niet verliefd over komen
Net broer en zus die op vakantie zijn![]()
Dit! Ik vind Dre ook niet echt super gelukkig uitzien. Sarah zal hem veel meer claimen als dat Monique deed.quote:Op maandag 26 april 2021 19:55 schreef Inca het volgende:
[..]
Ik vind ze helemaal niet verliefd over komen
Net broer en zus die op vakantie zijn"mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
Hij keek ook superverliefd naar Mo toen hij haar ten huwelijk vroeg.quote:Op maandag 26 april 2021 19:59 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik vind hem best wel verliefd naar haar kijken op die foto waar ze samen op iets zitten.![]()
Niet verwonderlijk met al die andere mensen die mee op vakantie zijn.quote:Op maandag 26 april 2021 19:55 schreef Inca het volgende:
[..]
Ik vind ze helemaal niet verliefd over komen
Net broer en zus die op vakantie zijn![]()
Hij deed bij Monique dingen omdat Monique dat wel geinig vond. In één van hun laatste filmpjes samen waarin hij een ezelrescue-dienst aanprees met Monique ernaast werd dat wel duidelijk vond ik.quote:Op maandag 26 april 2021 20:05 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
[..]
Dit! Ik vind Dre ook niet echt super gelukkig uitzien. Sarah zal hem veel meer claimen als dat Monique deed.
Ik heb het idee dat hij zich meer vrij voelt. Niet dat ik het allemaal goed praat hoor, ik vind het nog steeds een lummel eerste klas.![]()
Sarah zit bij hem voor haar eigen agenda, bekendheid vergaren. Hij kijkt met zijn lul.
Het lijkt wel een bejaard stel, zo samen. Zelfs Mo komt een stuk jonger en jeugdiger over dan Sarah.
Met Bridget spatte het van het scherm, de lol die ze hadden, de verliefdheid.
Dit gaat hem ook niet worden, maar ja, die baby he...![]()
![]()
Oh. Dan heb ik niks gezegdquote:Op maandag 26 april 2021 20:09 schreef maily het volgende:
[..]
Hij keek ook superverliefd naar Mo toen hij haar ten huwelijk vroeg.![]()
![]()
Nee, maar het is ook niet een gevalletje nieuwe liefde, want dit duurt al een paar jaar.quote:Op maandag 26 april 2021 19:55 schreef Inca het volgende:
[..]
Ik vind ze helemaal niet verliefd over komen
Net broer en zus die op vakantie zijn![]()
Sarah lijkt me een extreme control freak als het om haar imago gaat, waar spontaniteit niet bij past. Misschien voelt ze wel wat, maar aan dat hoofd zie je weinig.quote:Op maandag 26 april 2021 20:12 schreef Straadthont het volgende:
Sarah zit bij hem voor haar eigen agenda, bekendheid vergaren. Hij kijkt met zijn lul.
Het lijkt wel een bejaard stel, zo samen. Zelfs Mo komt een stuk jonger en jeugdiger over dan Sarah.![]()
Een beetje de Sylvie Meis onder de Tokkies dus.quote:Op maandag 26 april 2021 20:45 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Sarah lijkt me een extreme control freak als het om haar imago gaat, waar spontaniteit niet bij past. Misschien voelt ze wel wat, maar aan dat hoofd zie je weinig.
Ik vind haar eng. Sowieso met dat domme hinten naar een baby steeds. Manipulatief mokkeltje. En achterbaks ook nog gezien haar voorliefde voor bezette kerels. Het type vrouw waar je met een grote boog omheen moet lopen.![]()
![]()
Misschien is de volgende wel een of andere voetballer.quote:Op maandag 26 april 2021 20:56 schreef Straadthont het volgende:
[..]
Een beetje de Sylvie Meis onder de Tokkies dus.![]()
Maar beter dat nog, dan een zakenman met een bord voor zijn kop.quote:Op maandag 26 april 2021 21:02 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Misschien is de volgende wel een of andere voetballer.![]()
Je bedoelt een boekhouder toch?quote:Op maandag 26 april 2021 21:02 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Misschien is de volgende wel een of andere voetballer.Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.![]()
Wesley Sneijer hoort iig sinds kort bij de vriendenclub van Dreetje. Hij is als een vader voor hemquote:Op maandag 26 april 2021 21:02 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Misschien is de volgende wel een of andere voetballer.![]()
Nog een maandje geduld, en dan krijgen we de aankondiging van de oranje baby.quote:Op maandag 26 april 2021 21:10 schreef Mrmime het volgende:
An2 reageert nu op insta ook met die debiele perziken op Sarah 🍑![]()
Ik denk dat ze gewoon doelen op de anale seks die ze hebben: insiders joke.quote:Op maandag 26 april 2021 21:10 schreef Mrmime het volgende:
An2 reageert nu op insta ook met die debiele perziken op Sarah 🍑![]()
![]()
quote:Op maandag 26 april 2021 21:22 schreef -Spring het volgende:
[..]
Ik denk dat ze gewoon doelen op de anale seks die ze hebben: insiders joke.
[ afbeelding ]![]()
![]()
Jaquote:Op maandag 26 april 2021 21:22 schreef -Spring het volgende:
[..]
Ik denk dat ze gewoon doelen op de anale seks die ze hebben: insiders joke.
[ afbeelding ]
Ik ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!![]()
Vanmorgen niet gezien.quote:Op maandag 26 april 2021 21:39 schreef -Spring het volgende:
♡ AH in Sarahs bio. Stond dat er al?
[ afbeelding ]Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.![]()
Ze doet vast haar boodschappen vaak bij Albert Heijn.quote:Op maandag 26 april 2021 21:39 schreef -Spring het volgende:
♡ AH in Sarahs bio. Stond dat er al?
[ afbeelding ]![]()
Dreetje: She inspires you to be who you really are
![]()
Ach vent, rot toch op, zuiplap! Met je infantiele stoeptegeljes gekweel.
Misselijke kutkwal!
![]()
Godskolere, wat heb ik toch een schurfthekel aan deze mongool!![]()
Lucht het op ja?quote:Op maandag 26 april 2021 21:58 schreef Straadthont het volgende:
Dreetje: She inspires you to be who you really are
![]()
Ach vent, rot toch op, zuiplap! Met je infantiele stoeptegeljes gekweel.
Misselijke kutkwal!
![]()
Godskolere, wat heb ik toch een schurfthekel aan deze mongool!
Ik ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!![]()
De kleine narcistquote:Op maandag 26 april 2021 21:58 schreef Straadthont het volgende:
Dreetje: She inspires you to be who you really are
![]()
Ach vent, rot toch op, zuiplap! Met je infantiele stoeptegeljes gekweel.
Misselijke kutkwal!
![]()
Godskolere, wat heb ik toch een schurfthekel aan deze mongool!![]()
Het enige wat ik kan bedenken, in het kader van de 🍊#baby post, dat ze dus drie tubes hebben. Een voor André, een voor Sarah en eentje voor de oranje perzik baby.quote:Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.![]()
Wow, ja nu je het zegt. Ze is wel vreselijk in die richting aan het hinten met alles. Tot op het overdrevene af.quote:Op maandag 26 april 2021 22:02 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Het enige wat ik kan bedenken, in het kader van de 🍊#baby post, dat ze dus drie tubes hebben. Een voor André, een voor Sarah en eentje voor de oranje perzik baby.![]()
quote:Op maandag 26 april 2021 22:02 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Het enige wat ik kan bedenken, in het kader van de 🍊#baby post, dat ze dus drie tubes hebben. Een voor André, een voor Sarah en eentje voor de oranje perzik baby._Ja! Hilarisch eigenlijk.
![]()
Of ze doen een triootje en gebruiken dat spul in plaats van slagroom.quote:Op maandag 26 april 2021 22:02 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Het enige wat ik kan bedenken, in het kader van de 🍊#baby post, dat ze dus drie tubes hebben. Een voor André, een voor Sarah en eentje voor de oranje perzik baby.![]()
Ieuwquote:Op maandag 26 april 2021 22:05 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Of ze doen een triootje en gebruiken dat spul in plaats van slagroom.![]()
![]()
Maar zou ze dan openlijk roken en dree die ernaast lacht terwijl zijn kind in haar buik zit? Dat kan ik mij niet voorstellen. Dat kan echt nietquote:Op maandag 26 april 2021 22:04 schreef praadje het volgende:
[..]
Wow, ja nu je het zegt. Ze is wel vreselijk in die richting aan het hinten met alles. Tot op het overdrevene af.![]()
Maaarrrr... wel heel knap! Met een oranje perzik hebben ze de headlines weer terug gepakt van Barbies tragedie.![]()
Denk dat het vooral lullig is voor kleine Dreetje.quote:Op maandag 26 april 2021 22:07 schreef -river- het volgende:
Best lullig voor die powervrouw als die wc eend idd zwanger is.![]()
Bij al die gates die ik tot nu toe volg en gevolgd heb heb ik me heel veel dingen niet kunnen voorstellen en toch word ik iedere keer weer verrast.quote:Op maandag 26 april 2021 22:08 schreef roos94 het volgende:
[..]
Maar zou ze dan openlijk roken en dree die ernaast lacht terwijl zijn kind in haar buik zit? Dat kan ik mij niet voorstellen. Dat kan echt niet![]()
![]()
Misschien doen ze nog alsof ze het nog niet wisten en dan in Ibiza erachter komen dat ze zwanger was.quote:Op maandag 26 april 2021 22:08 schreef roos94 het volgende:
[..]
Maar zou ze dan openlijk roken en dree die ernaast lacht terwijl zijn kind in haar buik zit? Dat kan ik mij niet voorstellen. Dat kan echt niet![]()
![]()
Dan is ze nu al een loedermoederquote:Op maandag 26 april 2021 22:16 schreef vencodark het volgende:
[..]
Misschien doen ze nog alsof ze het nog niet wisten en dan in Ibiza erachter komen dat ze zwanger was.![]()
Ik moet denken aan de wijze waarop André van juf Monique moest opdreunen hoe dom hij was om destijds zoveel te posten over en met Bridget. In elk interview kwam het naar voren en dan hebben we het nog niet over de regels strafwerk thuis..![]()
Ik denk niet dat ze zwanger is dat zou wel heel snel zijn.quote:Op maandag 26 april 2021 22:07 schreef -river- het volgende:
Best lullig voor die powervrouw als die wc eend idd zwanger is."mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
Waarvan danquote:
"mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
Ik denk het wel. Dat ie daarom halsoverkop bij Monique weg ging.quote:Op maandag 26 april 2021 22:23 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
[..]
Ik denk niet dat ze zwanger is dat zou wel heel snel zijn.![]()
Ja dat dacht ik ook, maar na dat rook filmpje denk ik dat ze niet zwanger is.quote:Op maandag 26 april 2021 22:26 schreef -Spring het volgende:
[..]
Ik denk het wel. Dat ie daarom halsoverkop bij Monique weg ging.![]()
Ik vind sinds vandaag wel dat ze overdreven veel foto's posten. Hartjes , perziken en al die shit posten. Why?"mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
50/50.quote:Op maandag 26 april 2021 22:23 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
[..]
Ik denk niet dat ze zwanger is dat zou wel heel snel zijn.
Dat roken is wel een hint naar NIET zwanger.
De baby-posts zijn eigenlijk de enige hints van WEL zwanger.
Hmm...![]()
Of mentholquote:Op maandag 26 april 2021 22:29 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ze rookt waarschijnlijk Light sigaretten want die zijn niet zo slecht voor de baby![]()
![]()
![]()
LIEFDESVAKANTIE.quote:Op maandag 26 april 2021 22:29 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
Ik vind sinds vandaag wel dat ze overdreven veel foto's posten. Hartjes , perziken en al die shit posten. Why?![]()
![]()
Hazes zal haar wel baby noemen of zij hem .quote:Op maandag 26 april 2021 22:29 schreef vencodark het volgende:
[..]
50/50.
Dat roken is wel een hint naar NIET zwanger.
De baby-posts zijn eigenlijk de enige hints van WEL zwanger.
Hmm..."mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
Aandacht, gebeurde toen met Bridget ook.quote:Op maandag 26 april 2021 22:29 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
Ik vind sinds vandaag wel dat ze overdreven veel foto's posten. Hartjes , perziken en al die shit posten. Why?![]()
Ik vind het zo te allemaal.quote:"mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
Ja precies hetzelfde en toen riep hij later ik had beter na moeten denken en kijk nu. Exact hetzelfde weer.quote:Op maandag 26 april 2021 22:31 schreef -river- het volgende:
[..]
Aandacht, gebeurde toen met Bridget ook."mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
Ze zijn op vakantie, dan posten mensen vaker op social media, bn-ers helemaal.quote:Op maandag 26 april 2021 22:29 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
Ik vind sinds vandaag wel dat ze overdreven veel foto's posten. Hartjes , perziken en al die shit posten. Why?Ik ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!![]()
Alcohol.quote:Op maandag 26 april 2021 22:29 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
Ik vind sinds vandaag wel dat ze overdreven veel foto's posten. Hartjes , perziken en al die shit posten. Why?![]()
Hij leert het nooit want daar is hij te dom voor.quote:Op maandag 26 april 2021 22:32 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
[..]
Ja precies hetzelfde en toen riep hij later ik had beter na moeten denken en kijk nu. Exact hetzelfde weer.![]()
Die rookte ik toen ik nog rookte. Met zn knijpballetje in de filterquote:Op maandag 26 april 2021 22:31 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Die zijn zo smerig. Nog smeriger dan gewone sigaretten![]()
![]()
Ik vind ze nog mild met de drank kan veel heftiger.quote:"mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
Iemand die afgekickt is van drugs en alcohol en "alleen nog maar" rookt is redelijk standaard volgens mij, de vraag is dus of het handig, verstandig, haalbaar is haar ook te laten stoppen met roken.
Vanuit je normale, niet-verslaafde persoonlijkheid is het makkelijk roepen dat ze nog rookt en dus wel niet zwanger zal zijn, maar als roken voor haar betekent dat ze van de rest af kan blijven wordt het een ander verhaal.
Even los van het gegeven dat ze eigenlijk gewoon uit kringen komen waar dat roken tijdens de zwangerschap nog steeds niet zo'n punt is, ze hebben alleen meer geld.
Maar een vette bankrekening is geen garantie voor verstandig en stijlvol leven.![]()
Wel flauw van Mo dat ze ons niet meer gunt, als zij nu ineens met een nieuwe grote liefde op komt dagen kunnen wij vol op smullen.![]()
Dit helemaal.quote:Op maandag 26 april 2021 22:37 schreef Leandra het volgende:
Iemand die afgekickt is van drugs en alcohol en "alleen nog maar" rookt is redelijk standaard volgens mij, de vraag is dus of het handig, verstandig, haalbaar is haar ook te laten stoppen met roken.
Vanuit je normale, niet-verslaafde persoonlijkheid is het makkelijk roepen dat ze nog rookt en dus wel niet zwanger zal zijn, maar als roken voor haar betekent dat ze van de rest af kan blijven wordt het een ander verhaal.
Even los van het gegeven dat ze eigenlijk gewoon uit kringen komen waar dat roken tijdens de zwangerschap nog steeds niet zo'n punt is, ze hebben alleen meer geld.
Maar een vette bankrekening is geen garantie voor verstandig en stijlvol leven.![]()
Komt nog wel. Alles op z'n tijd.quote:Op maandag 26 april 2021 22:37 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
[..]
Ik vind ze nog mild met de drank kan veel heftiger.![]()
Uh ... perzik met aioli ...quote:Op maandag 26 april 2021 22:05 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Of ze doen een triootje en gebruiken dat spul in plaats van slagroom.![]()
![]()
Gaat die zwakkeling nu helemaal mijn zijn wc eend mee en smijten met merken? (zie riem op tafel liggen)quote:Op maandag 26 april 2021 22:48 schreef Woonbootjes het volgende:
Voor mensen die ook zo,n blouse en hoedje zoeken side staat erop 😀
[ link | afbeelding ]![]()
Evert, ben jij het?quote:== houdt van sterke anekdotes voor op feesten en partijen ==
--- Ga van dat gas af! - Laat Groningen niet zakken ---
Don't give up Andro: https://www.youtube.com/watch?v=VjEq-r2agqc O+
*O* ESF-gekkie: justice for Elvana en justice for Keiino :'( *O*![]()
Zo te zien is hij helemaal om nu 😀quote:Op maandag 26 april 2021 22:53 schreef -river- het volgende:
[..]
Gaat die zwakkeling nu helemaal mijn zijn wc eend mee en smijten met merken? (zie riem op tafel liggen)![]()
Die heeft binnen een week een strakke witte jeans aan!quote:Op maandag 26 april 2021 23:15 schreef Woonbootjes het volgende:
[..]
Zo te zien is hij helemaal om nu 😀![]()
Ik denk trouwens dat ze steeds zo pontificaal mocktail in haar tags zet omdat ze verslaafd was (?) En dan geen vragen erover krijgt oid. In oude berichten pre Hazes zie je het woord baby ook vaak voorbij komen in de foto omschrijvingen. Dit in combinatie met het roken lijkt mij de kans op een zwangerschap nihil![]()
Stiekem met Mo appenquote:Op maandag 26 april 2021 22:48 schreef Woonbootjes het volgende:
Voor mensen die ook zo,n blouse en hoedje zoeken side staat erop 😀
[ link | afbeelding ]
"mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
quote:Op dinsdag 27 april 2021 07:32 schreef Straadthont het volgende:
[..]
Tegeltjestroep, Insta hartjes en vlammetjes sturen naar degene die naast je zit.![]()
"mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
Echte liefde!quote:Op maandag 26 april 2021 22:29 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
Ik vind sinds vandaag wel dat ze overdreven veel foto's posten. Hartjes , perziken en al die shit posten. Why?
André past er zelfs zijn kledingstijl voor aan.Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.![]()
Ik vind het net zo’n jochie die met de groten mee wil doen 😂quote:Op maandag 26 april 2021 22:48 schreef Woonbootjes het volgende:
Voor mensen die ook zo,n blouse en hoedje zoeken side staat erop 😀
[ link | afbeelding ]![]()
Is het ook. Echt 0,0 eigen mening en persoonlijkheid. Alleen maar kunnen transformeren in de mensen waarmee je je omgeeft.quote:Op dinsdag 27 april 2021 10:29 schreef Aventura het volgende:
[..]
Ik vind het net zo’n jochie die met de groten mee wil doen 😂Alius aliud dicit![]()
Met alle opa’squote:Op dinsdag 27 april 2021 10:29 schreef Aventura het volgende:
[..]
Ik vind het net zo’n jochie die met de groten mee wil doen 😂
SOONY![]()
Dat is zijn ding hč. Zo werd hij met Bridge helemaal rockerig met zwarte nagels en alquote:Op dinsdag 27 april 2021 10:26 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Echte liefde!
André past er zelfs zijn kledingstijl voor aan.![]()
![]()
Reclame voor een andere kledinglijn terwijl jezelf ook een kledinglijn hebtquote:Op maandag 26 april 2021 22:48 schreef Woonbootjes het volgende:
Voor mensen die ook zo,n blouse en hoedje zoeken side staat erop 😀
[ link | afbeelding ]![]()
![]()
Twinning = boring![]()
Moet van saartje even haar vriendenclubje supportenquote:Op dinsdag 27 april 2021 13:27 schreef Inca het volgende:
[..]
Reclame voor een andere kledinglijn terwijl jezelf ook een kledinglijn hebt![]()
"mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
https://www.instagram.com/theluxurydoc/ is geen kledinglijn maar een personal shopper....quote:Op dinsdag 27 april 2021 13:27 schreef Inca het volgende:
[..]
Reclame voor een andere kledinglijn terwijl jezelf ook een kledinglijn hebt![]()
![]()
Maar in een andere post stond al een reactie dat hij dat Amiri shirt bij weetikveel niet had willen dragen
Oh, MMW kennelijk? Nog geen idee wat dat is
https://www.instagram.com/p/COIcA9aApWR/
Reactie van een of ander Naomi![]()
Bij primark hangt precies hetzelfde voor 5 euro maarja dan is het niet van een cool merkje natuurlijkquote:Op dinsdag 27 april 2021 14:12 schreef Leandra het volgende:
Ik vind het er icm die shorts uitzien als een pyjama, maar kennelijk een overhemdje van ¤ 680....
Edit: om het over de shorts nog maar niet te hebben....![]()
Dat vod moet je ook nog op de hand wassen. Iets dat ik Dreetje niet zie doen. Sarah ook niet trouwens, stel je voor dat haar zorgvuldig aangebrachte nagellakje afbrokkelt. The horror!![]()
![]()
Hij heeft zich gisteren wel 4x verkleed op bevel van onze Saar.
"mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
Mooi toch om te zien hoe hij volledig zichzelf mag zijn bij Saar.quote:Op dinsdag 27 april 2021 15:02 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
Hij heeft zich gisteren wel 4x verkleed op bevel van onze Saar.![]()
![]()
Het loopt precies zoals het lopen moet om er snel genoeg van te krijgen.quote:Op dinsdag 27 april 2021 15:06 schreef Straadthont het volgende:
[..]
Mooi toch om te zien hoe hij volledig zichzelf mag zijn bij Saar.
Ook. Al lacht Dré wel hij is niet blij. Er is iets aan hem wat niet klopt."mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
Misschien hebben ze een soort rooster waarbij ze op gezette tijdstippen een aantal setjes aandoen, fotos schieten, en dan later op de dag weer met ander licht.![]()
Alles komt zo nep over.quote:Op dinsdag 27 april 2021 15:09 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
[..]
Het loopt precies zoals het lopen moet om er snel genoeg van te krijgen.
Ook. Al lacht Dré wel hij is niet blij. Er is iets aan hem wat niet klopt.![]()
Ik krijg er een Sylvie vibe van.quote:Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.![]()
? Ik heb geen insta, plaats ffquote:Op dinsdag 27 april 2021 15:32 schreef Straadthont het volgende:
Je zusje die vieze hoer, kijk de tyfus kop helemaal naar de malle moer. Pas 25 nu al na de klote die drugsverslaafde. Andre gaat haar ook naaien wacht maar, en laat de achterom kijken als ze terug is uit ibiza
https://www.instagram.com/p/CJVxOdNJ4M0/![]()
Ligt er een beetje aan of ze snel zwanger is. Als ze zwanger is wat langer.
Hij neukt binnenkort snel weer met een andere “dame”
SOONY![]()
Kreeg te zien dat ik moest inloggen.quote:Op dinsdag 27 april 2021 15:56 schreef Straadthont het volgende:
[..]
Is een reactie op de Insta van Julia, de zus van. Ook zonder account is het te lezen.![]()
Ik ook.quote:Op dinsdag 27 april 2021 16:07 schreef -river- het volgende:
[..]
Kreeg te zien dat ik moest inloggen.![]()
Ik ook. Daarom mijn onderschriftquote:Op maandag 26 april 2021 21:58 schreef Straadthont het volgende:
Dreetje: She inspires you to be who you really are
![]()
Ach vent, rot toch op, zuiplap! Met je infantiele stoeptegeljes gekweel.
Misselijke kutkwal!
![]()
Godskolere, wat heb ik toch een schurfthekel aan deze mongool!![]()
![]()
Oh.quote:Op dinsdag 27 april 2021 16:07 schreef -river- het volgende:
[..]
Kreeg te zien dat ik moest inloggen.![]()
Zijn ogen lachen niet mee. Fake smile iddquote:Op dinsdag 27 april 2021 15:09 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
[..]
Het loopt precies zoals het lopen moet om er snel genoeg van te krijgen.
Ook. Al lacht Dré wel hij is niet blij. Er is iets aan hem wat niet klopt.![]()
Dat viel mij ook erg op inderdaad. Zogenaamd gezellig en leuk en diep van binnen ongelukkig.quote:Op dinsdag 27 april 2021 16:21 schreef An_0_Niem het volgende:
[..]
Zijn ogen lachen niet mee. Fake smile idd![]()
Heb ik het toch goed gezien. Zag het de eerste keer toen Saar buiten stond te paffen hij stond daar zo verloren . Die Saar ziet dat allemaal niet die is vol van zichzelf. Ik hoop echt dat Dre diep en diep ongelukkig is en spijt heeft dat gun ik die kwal echt.quote:Op dinsdag 27 april 2021 16:36 schreef Taiga het volgende:
[..]
Dat viel mij ook erg op inderdaad. Zogenaamd gezellig en leuk en diep van binnen ongelukkig."mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
En vergeet zijn schoonmoeder niet.quote:Op dinsdag 27 april 2021 15:32 schreef Straadthont het volgende:
Je zusje die vieze hoer, kijk de tyfus kop helemaal naar de malle moer. Pas 25 nu al na de klote die drugsverslaafde. Andre gaat haar ook naaien wacht maar, en laat de achterom kijken als ze terug is uit ibiza
https://www.instagram.com/p/CJVxOdNJ4M0/"mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
Is dat commentaar van Straadthont om 15 u 32 nu nodig?
Is er geen toezicht op wat er geschreven wordt?![]()
Hij schrijft een bericht over dat op de Insta van het zusje van Saar staat.quote:Op dinsdag 27 april 2021 16:58 schreef Ikdenkmaarzo het volgende:
Is dat commentaar van Straadthont om 15 u 32 nu nodig?
Is er geen toezicht op wat er geschreven wordt?![]()
Je zou toch maar zo een sterke mening over iemand die je niet kent hebben dat je dat soort berichten plaatst op de pagina van diens zus![]()
![]()
Telegraaf heeft een betaalartikel dat de vakantie Antwee 12.000 kost. Dat schaamteloze lekken naar de pers, ongelooflijk![]()
![]()
quote:Op dinsdag 27 april 2021 17:10 schreef Phoebster het volgende:
Telegraaf heeft een betaalartikel dat de vakantie Antwee 12.000 kost. Dat schaamteloze lekken naar de pers, ongelooflijk
Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.![]()
Is geen geld in die kringenquote:Op dinsdag 27 april 2021 17:10 schreef Phoebster het volgende:
Telegraaf heeft een betaalartikel dat de vakantie Antwee 12.000 kost. Dat schaamteloze lekken naar de pers, ongelooflijk![]()
En dan ook nog geen zon.quote:Op dinsdag 27 april 2021 17:10 schreef Phoebster het volgende:
Telegraaf heeft een betaalartikel dat de vakantie Antwee 12.000 kost. Dat schaamteloze lekken naar de pers, ongelooflijk"mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
Dat kopvodje met de letter A ook weer.quote:Op dinsdag 27 april 2021 17:00 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
[ link | afbeelding ]
Ze zijn weer lekker bezig met hun verkleed partij hoor.![]()
En Hazes zit erbij alsof hij zwaar depressief beseft in welke slangenkuil hij zich thans bevindt, terwijl Mo en Junior Junior zich kostelijk vermaken zonder de rockster.![]()
![]()
quote:Op dinsdag 27 april 2021 17:25 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
[..]
En dan ook nog geen zon.![]()
Ik zit hier lekker in de tuin, in de zon, nippend aan een wijntjeGeen Ibiza voor nodig.
Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.![]()
Voor hoeveel personen? Ik vraag dit voor het Brabants Dagbladquote:Op dinsdag 27 april 2021 17:10 schreef Phoebster het volgende:
Telegraaf heeft een betaalartikel dat de vakantie Antwee 12.000 kost. Dat schaamteloze lekken naar de pers, ongelooflijk![]()
![]()
Hij schrijft iets over tbv de insta-lozen.quote:Op dinsdag 27 april 2021 16:58 schreef Ikdenkmaarzo het volgende:
Is dat commentaar van Straadthont om 15 u 32 nu nodig?
Is er geen toezicht op wat er geschreven wordt?![]()
quote:Op dinsdag 27 april 2021 17:46 schreef AgnesGru het volgende:
[..]![]()
Ik zit hier lekker in de tuin, in de zon, nippend aan een wijntjeGeen Ibiza voor nodig.
en geen 12.000
"mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
Gelieve geen premium/betaal-artikelen plaatsen, daar komen we van in de problemen.quote:Twinning = boring![]()
Op dit moment zullen ze tussendoor nog wel neuken, dan heeft hij niet door dat het alleen maar een verplicht nummertje is zodat er weer verse kleren aan gaan.quote:Op dinsdag 27 april 2021 15:14 schreef roos94 het volgende:
Misschien hebben ze een soort rooster waarbij ze op gezette tijdstippen een aantal setjes aandoen, fotos schieten, en dan later op de dag weer met ander licht.![]()
De link mag wel.quote:Op dinsdag 27 april 2021 18:13 schreef Inca het volgende:
[..]
Gelieve geen premium/betaal-artikelen plaatsen, daar komen we van in de problemen.
Het hele artikel niet![]()
![]()
Je bent niet eens mod johquote:Op dinsdag 27 april 2021 18:13 schreef Inca het volgende:
[..]
Gelieve geen premium/betaal-artikelen plaatsen, daar komen we van in de problemen.Ga iets nuttigs doen. Het is een link, geen artikel
Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).![]()
Ze heeft hem goed in haar greep. Hij vind het helemaal niets.quote:Op dinsdag 27 april 2021 17:31 schreef Straadthont het volgende:
[..]
Dat kopvodje met de letter A ook weer.![]()
En Hazes zit erbij alsof hij zwaar depressief beseft in welke slangenkuil hij zich thans bevindt, terwijl Mo en Junior Junior zich kostelijk vermaken zonder de rockster.ik gun hem dat.
"mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
Ik ook.quote:Op dinsdag 27 april 2021 18:52 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
[..]
Ze heeft hem goed in haar greep. Hij vind het helemaal niets.ik gun hem dat.
![]()
![]()
Dat ook jaquote:
Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.![]()
Ja zo kan je alles wel bekijkenquote:Op dinsdag 27 april 2021 19:23 schreef maily het volgende:
Wat is de lol van een shirt en een jasje en dan blote benen tot je reet?Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen![]()
Grappig hoe André door zijn neukertjes altijd wordt meegesleurd in een wereld waarin hij zich niet echt thuis lijkt te voelen. Met Mo moest hij mee naar etentjes met andere zelfbewuste powervrouwen, met Bridget moest hij cultureel doen in Rome en nu dompelt hij zich onder in de wereld van het nieuwe geld.
Telkens met een beetje een getergd ik-wil-eigenlijk-gewoon-kwakworsten-en-bier-en-schuine-grappen-gezicht.![]()
Amenquote:Op dinsdag 27 april 2021 19:28 schreef letmehearyouscream het volgende:
Grappig hoe André door zijn neukertjes altijd wordt meegesleurd in een wereld waarin hij zich niet echt thuis lijkt te voelen. Met Mo moest hij mee naar etentjes met andere zelfbewuste powervrouwen, met Bridget moest hij cultureel doen in Rome en nu dompelt hij zich onder in de wereld van het nieuwe geld.
Telkens met een beetje een getergd ik-wil-eigenlijk-gewoon-kwakworsten-en-bier-en-schuine-grappen-gezicht.
Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.![]()
quote:Op dinsdag 27 april 2021 19:28 schreef letmehearyouscream het volgende:
Grappig hoe André door zijn neukertjes altijd wordt meegesleurd in een wereld waarin hij zich niet echt thuis lijkt te voelen. Met Mo moest hij mee naar etentjes met andere zelfbewuste powervrouwen, met Bridget moest hij cultureel doen in Rome en nu dompelt hij zich onder in de wereld van het nieuwe geld.
Telkens met een beetje een getergd ik-wil-eigenlijk-gewoon-kwakworsten-en-bier-en-schuine-grappen-gezicht.![]()
![]()
![]()
Wie heeft dat?quote:Op dinsdag 27 april 2021 19:23 schreef maily het volgende:
Wat is de lol van een shirt en een jasje en dan blote benen tot je reet?"mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
sodemieter lekker zelf opquote:Op dinsdag 27 april 2021 18:33 schreef RipCity het volgende:
[..]
Je bent niet eens mod johGa iets nuttigs doen. Het is een link, geen artikel
Twinning = boring![]()
Ik heb zo’n vermoeden dat hij er een keer op mocht en daarna niet meer. Dan blijven ze achter haar aanlopen in de hoop dat ze er nog eens op mogen. Ze houdt ze hongerig ofzo.quote:Op dinsdag 27 april 2021 20:27 schreef Phoebster het volgende:
Ik denk eigenlijk dat Sarah zich niet door hem in haar mond laat spugen in het openbaar.![]()
Als ik aan dat filmpje denk word ik weer onpasselijkquote:Op dinsdag 27 april 2021 20:27 schreef Phoebster het volgende:
Ik denk eigenlijk dat Sarah zich niet door hem in haar mond laat spugen in het openbaar.![]()
![]()
Ja ik ook. Dat was zo vunzig.quote:Op dinsdag 27 april 2021 20:41 schreef maily het volgende:
[..]
Als ik aan dat filmpje denk word ik weer onpasselijk![]()
![]()
![]()
Ja tis precies z’npa eigenlijk. Gewoon lekker zuipen en knakworsten vreten en af en toe een geil wijf aanslingeren. That’s itquote:Op dinsdag 27 april 2021 19:28 schreef letmehearyouscream het volgende:
Grappig hoe André door zijn neukertjes altijd wordt meegesleurd in een wereld waarin hij zich niet echt thuis lijkt te voelen. Met Mo moest hij mee naar etentjes met andere zelfbewuste powervrouwen, met Bridget moest hij cultureel doen in Rome en nu dompelt hij zich onder in de wereld van het nieuwe geld.
Telkens met een beetje een getergd ik-wil-eigenlijk-gewoon-kwakworsten-en-bier-en-schuine-grappen-gezicht.
Alius aliud dicit![]()
quote:Op dinsdag 27 april 2021 19:28 schreef letmehearyouscream het volgende:
Grappig hoe André door zijn neukertjes altijd wordt meegesleurd in een wereld waarin hij zich niet echt thuis lijkt te voelen. Met Mo moest hij mee naar etentjes met andere zelfbewuste powervrouwen, met Bridget moest hij cultureel doen in Rome en nu dompelt hij zich onder in de wereld van het nieuwe geld.
Telkens met een beetje een getergd ik-wil-eigenlijk-gewoon-kwakworsten-en-bier-en-schuine-grappen-gezicht.hilarisch! Ik denk meteen aan ezeltjes aaien op Bonaire clip.
![]()
![]()
Sorryquote:Op dinsdag 27 april 2021 20:41 schreef maily het volgende:
[..]
Als ik aan dat filmpje denk word ik weer onpasselijk![]()
![]()
Heb zo’n vermoeden dat dat filmpje een verplichting was vanwege de ‘werkvakantie’.quote:Op dinsdag 27 april 2021 20:58 schreef Kupelu het volgende:
[..]hilarisch! Ik denk meteen aan ezeltjes aaien op Bonaire clip.
Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.![]()
Je zag hem aan knakworsten, bier en wijven denkenquote:Op dinsdag 27 april 2021 21:03 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Heb zo’n vermoeden dat dat filmpje een verplichting was vanwege de ‘werkvakantie’.en Mo maar heilig aaien.
Ik kom niet meer bij. En ik maar denken dat hij een narcist is.![]()
Bedankt letmehearyouscreem !![]()
![]()
Vergeet piemels kleien niet.quote:Op dinsdag 27 april 2021 19:28 schreef letmehearyouscream het volgende:
Grappig hoe André door zijn neukertjes altijd wordt meegesleurd in een wereld waarin hij zich niet echt thuis lijkt te voelen. Met Mo moest hij mee naar etentjes met andere zelfbewuste powervrouwen, met Bridget moest hij cultureel doen in Rome en nu dompelt hij zich onder in de wereld van het nieuwe geld.
Telkens met een beetje een getergd ik-wil-eigenlijk-gewoon-kwakworsten-en-bier-en-schuine-grappen-gezicht.![]()
![]()
Gegniffel om Ibiza-trip André Hazes jr: ‘12.000 euro en geen zon!'
https://www.mediacourant.(...)00-euro-en-geen-zon/![]()
Gewoon een filtertje erover met een zonnige uitstraling. En na de shoot snel de jas weer aan en voor het kacheltje zitten.quote:Op woensdag 28 april 2021 08:51 schreef roos94 het volgende:
Dat zou je niet zeggen als je alle tshirt en zonnebril fotos ziet![]()
![]()
Welneequote:Op woensdag 28 april 2021 09:03 schreef Piperidine het volgende:
Ben benieuwd of ze in quarantaine zullen gaan. Wat denken jullie?
Deze mensen hebben schijt aan werkelijk alle corona adviezen en regeltjes![]()
Ik denk dat dat type weinig aanslingert... achterover liggen en trots naar de stramme kabouter wijzen...quote:Op dinsdag 27 april 2021 20:56 schreef Mrmime het volgende:
[..]
Ja tis precies z’npa eigenlijk. Gewoon lekker zuipen en knakworsten vreten en af en toe een geil wijf aanslingeren. That’s itI'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors![]()
quote:Op woensdag 28 april 2021 09:13 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Ik denk dat dat type weinig aanslingert... achterover liggen en trots naar de stramme kabouter wijzen...![]()
Ja naar z'n gouden genotsknots. Zo'n heertje is het wel ja. Hard werken voor SarahAlius aliud dicit![]()
Toch moet die Mo zich ergens ook kapot lachen...
Ze zegt en doet niks richting de ex en zijn moeder en ze maken zich zelf al belachelijk met wat ze doen en zelf zeggen in de media of socials.![]()
Zij maakt zich belachelijk door hem steeds terug te nemen. En door een kleuter te daten en grotemensenbeslissingen mee te nemenquote:Op woensdag 28 april 2021 09:18 schreef Taiga het volgende:
Toch moet die Mo zich ergens ook kapot lachen...
Ze zegt en doet niks richting de ex en zijn moeder en ze maken zich zelf al belachelijk met wat ze doen en zelf zeggen in de media of socials.
Powevrouw
I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors![]()
True...quote:Op woensdag 28 april 2021 09:20 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Zij maakt zich belachelijk door hem steeds terug te nemen. En door een kleuter te daten en grotemensenbeslissingen mee te nemen
Powevrouw
Hopelijk blijft ze nu bij hem weg.![]()
Ben bang dat ze m zo weer terug neemt....quote:Op woensdag 28 april 2021 09:21 schreef Taiga het volgende:
[..]
True...
Hopelijk blijft ze nu bij hem weg.![]()
Ze zegt wel degelijk wat, maar dan verpakt in een suikerzoete laagje.quote:Op woensdag 28 april 2021 09:18 schreef Taiga het volgende:
Toch moet die Mo zich ergens ook kapot lachen...
Ze zegt en doet niks richting de ex en zijn moeder en ze maken zich zelf al belachelijk met wat ze doen en zelf zeggen in de media of socials.![]()
Jawel, maar voor mij in ieder geval niet echt overduidelijk.quote:Op woensdag 28 april 2021 09:35 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Ze zegt wel degelijk wat, maar dan verpakt in een suikerzoete laagje.![]()
NEE!quote:Op woensdag 28 april 2021 09:03 schreef Piperidine het volgende:
Ben benieuwd of ze in quarantaine zullen gaan. Wat denken jullie?![]()
Ze staat er ook niet op haar voordeligst op, voor zover dat nog mogelijk is met zo'n verbouwd iemand.quote:Op dinsdag 27 april 2021 19:23 schreef maily het volgende:
Wat is de lol van een shirt en een jasje en dan blote benen tot je reet?
Het lijkt net of ze heel korte stevige beentjes heeft ten opzichte van haar bovenlijf.Tiki tokt en tikt als een Tokkie zonder tattoo![]()
Dat vind ik dan wel weer verfrissend eigenlijk. We zijn van zulke types zo gewend aan de voordeligste foto's, perfect geposeerd en vanuit de beste hoek, dat het dus kennelijk opvalt als het even niet zo perfect is...quote:Op woensdag 28 april 2021 10:56 schreef tiki het volgende:
[..]
Ze staat er ook niet op haar voordeligst op, voor zover dat nog mogelijk is met zo'n verbouwd iemand.
Het lijkt net of ze heel korte stevige beentjes heeft ten opzichte van haar bovenlijf.![]()
Ja, dat is ook waar.quote:Op woensdag 28 april 2021 11:12 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Dat vind ik dan wel weer verfrissend eigenlijk. We zijn va zulke types zo gewend aan de voordeligste foto's,perfect geposeerd en vanuit de beste hoek, dat het dus kennelijk opvalt als het even niet zo perfect is...
Eigenlijk een doodnormale foto van twee wandelende mensen op het strand.Tiki tokt en tikt als een Tokkie zonder tattoo![]()
![]()
Welk romantisch geheimpje zal dat zijn?
De tattoo A die per ongeluk express getoond is? Of toch een baby?
Ohhhh spannend, spannend!!!!
Heks Rochel moet ook weer publiekelijk aan Mo laten weten hoe enorm blij ze is met kindvrouwtje Saar.![]()
![]()
Ik weet niet of het hier al voorbij is gekomen, maar kamp Rachel is ook flink bezig op insta. Eén van haar besties Jacqueline de Laat, ex van René van der Gijp, was al betrapt met een anoniem account met lelijke reacties over Mo.quote:Op woensdag 28 april 2021 11:20 schreef Straadthont het volgende:
[ afbeelding ]
Welk romantisch geheimpje zal dat zijn?
De tattoo A die per ongeluk express getoond is? Of toch een baby?
Ohhhh spannend, spannend!!!!
Heks Rochel moet ook weer publiekelijk aan Mo laten weten hoe enorm blij ze is met kindvrouwtje Saar.
Als je op de pagina's van Boulevard en Shownieuws en dergelijke kijkt, zie je ook een aantal accounts dat er een dagtaak aan heeft om positieve reacties over Saar en Rach te plaatsen/liken, alsmede negatieve over Mo.![]()
Die foto van Sarah en Rachelquote:Op woensdag 28 april 2021 11:20 schreef Straadthont het volgende:
[ afbeelding ]
Welk romantisch geheimpje zal dat zijn?
De tattoo A die per ongeluk express getoond is? Of toch een baby?
Ohhhh spannend, spannend!!!!
Heks Rochel moet ook weer publiekelijk aan Mo laten weten hoe enorm blij ze is met kindvrouwtje Saar.![]()
Geef het een maandje en dan leert ze de echte Rachel kennen. Rennen, meid!![]()
Is er een foto van?quote:Op woensdag 28 april 2021 10:56 schreef tiki het volgende:
[..]
Ze staat er ook niet op haar voordeligst op, voor zover dat nog mogelijk is met zo'n verbouwd iemand.
Het lijkt net of ze heel korte stevige beentjes heeft ten opzichte van haar bovenlijf."mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
Ja dat weet ik. Ene 'Hennie Vlaskamp' is de meest actieve en meest vreselijke figuur die ik daar tegenkom. Die opereert onder diverse namen. Zonder twijfel hoort die in het kamp Rachel.quote:Op woensdag 28 april 2021 11:29 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Ik weet niet of het hier al voorbij is gekomen, maar kamp Rachel is ook flink bezig op insta. Eén van haar besties Jacqueline de Laat, ex van René van der Gijp, was al betrapt met een anoniem account met lelijke reacties over Mo.
Als je op de pagina's van Boulevard en Shownieuws en dergelijke kijkt, zie je ook een aantal accounts dat er een dagtaak aan heeft om positieve reacties over Saar en Rach te plaatsen/liken, alsmede negatieve over Mo.
Ik probeer zo min mogelijk mee te lezen op Fakeboek, ik krijg moordneigingen van het volk dat daar komt.![]()
![]()
![]()
Hoe zit het eigenlijk met Rachel en Won Jip..daar speelde destijds ook iets, en niet alleen een Hazes cafe.![]()
Raggel zou iedereen echt iedereen geweldig hebben gevonden al was het Tineke de Nooy als het maar geen Monique is. Saartje kan zij kneden en bevelen geven. En dat is wat Raggel wilt. Oud vel dat ze is.quote:Op woensdag 28 april 2021 11:20 schreef Straadthont het volgende:
[ afbeelding ]
Welk romantisch geheimpje zal dat zijn?
De tattoo A die per ongeluk express getoond is? Of toch een baby?
Ohhhh spannend, spannend!!!!
Heks Rochel moet ook weer publiekelijk aan Mo laten weten hoe enorm blij ze is met kindvrouwtje Saar.
"mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
quote:proest de cola uit mijn neus.
"mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
Op insta heb je dus ene hennievb die steeds herhaalt hoe prachtig Sarah is en hoe doortrapt Mo.quote:Op woensdag 28 april 2021 11:35 schreef Straadthont het volgende:
[..]
Ja dat weet ik. Ene 'Hennie Vlaskamp' is de meest actieve en meest vreselijke figuur die ik daar tegenkom. Die opereert onder diverse namen. Zonder twijfel hoort die in het kamp Rachel.
Ik probeer zo min mogelijk mee te lezen op Fakeboek, ik krijg moordneigingen van het volk dat daar komt.![]()
Ik meen me te herinneren dat Leandra laatst schreef dat ze zich niet voor kon stellen dat bijvoorbeeld die dames van de kledingwinkel waar Sarah werkt achter bepaalde sneren zaten. Nou weet ik dit zelf ook niet hoor, maar onderschat niet het venijn van rancuneuze vrouwen en hun valse vriendinnen.
Het is echt dieptriest. Als een vriendin mij zou benaderen om mee te doen aan zulke kift, lach ik haar hard uit.
Wellicht dat Rachel bij de reactie van laatst ook dat de nog was ingelogd onder een ander account![]()
![]()
Is Rachel toevallig goed bevriend met Dotan?Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.![]()
Jaaaa! Die hennievb aka John. Zeker te weten ook aka Hennie Vlaskamp op FB!!!quote:Op woensdag 28 april 2021 11:42 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Op insta heb je dus ene hennievb die steeds herhaalt hoe prachtig Sarah is en hoe doortrapt Mo.
Ik meen me te herinneren dat Leandra laatst schreef dat ze zich niet voor kon stellen dat bijvoorbeeld die dames van de kledingwinkel waar Sarah werkt achter bepaalde sneren zaten. Nou weet ik dit zelf ook niet hoor, maar onderschat niet het venijn van rancuneuze vrouwen en hun valse vriendinnen.
Het is echt dieptriest. Als een vriendin mij zou benaderen om mee te doen aan zulke kift, lach ik haar hard uit.
Wellicht dat Rachel bij de reactie van laatst ook dat de nog was ingelogd onder een ander account
En inderdaad, die wijven zijn zo teringvals en doortrapt als het zijn kan. OOK die van dat paupershopje met die Klingeltroep uit 2018!
Soms kan je aan die uitgestreken smoelen al zien wat voor types het zijn. Daarom verbaast het me niks dat hun karakter precies bij hun uiterlijk passen. Walgelijke creaties!![]()
![]()
Zo zie je maar, klasse is niet koop. Wat een armoe dit soort types.![]()
Zulke lui? Wat denk je zelfquote:Op woensdag 28 april 2021 09:03 schreef Piperidine het volgende:
Ben benieuwd of ze in quarantaine zullen gaan. Wat denken jullie?![]()
Niet om te lachen eigenlijk ....![]()
Ach ach, is ze nu al vergeten dat zijzelf met negativiteit begon terwijl daar geen aanleiding voor was? Zo gaat dat bij Roggel hč, herschrijven van de feiten![]()
Ik hoor het haar ook gewoon zeggenquote:
Ik denk dat er meer fracties van waarheid in die zogenaamde negativiteit zitten dat Rachel wil toegeven.With love :*![]()
Het is een gavequote:Op woensdag 28 april 2021 12:08 schreef JaneDoe het volgende:
Ach ach, is ze nu al vergeten dat zijzelf met negativiteit begon terwijl daar geen aanleiding voor was? Zo gaat dat bij Roggel hč, herschrijven van de feiten![]()
quote:Op woensdag 28 april 2021 08:48 schreef Straadthont het volgende:
Gegniffel om Ibiza-trip André Hazes jr: ‘12.000 euro en geen zon!'
https://www.mediacourant.(...)00-euro-en-geen-zon/Niet zijn nieuwe, nee, zijn nieuwstequote:André Hazes jr. keert vandaag terug vanuit Ibiza na daar een week vakantie te hebben gevierd met zijn nieuwste vriendin, Sarah van Soelen.![]()
![]()
Ik zou haar niet eens persoonlijk willen kennen....quote:Op woensdag 28 april 2021 12:33 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ah, maar als je haar wel persoonlijk kent mag je wel negatief zijn?
Go Roxeanne!!!![]()
![]()
Wat, ik lees niet goed. Zelf plaatst ze bij Monique een negatieve post. En dan janken dat ze dat bij haar doen. De waarheid is hard Raggel.quote:
"mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
Zegt onze honingbij.quote:"mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
Die zal ook niet voor niks niks meer met dat zootje te maken wilen hebben....quote:Op woensdag 28 april 2021 13:17 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik ook niet, maar Roxeanne heeft geen keuze.![]()
Wij zaten gisteren naar de streamers te kijken, en wat mist die André hier de boot zeg.
Zijn collega’s stelen de show en hij zit verplicht in een nopjes shirt naast Saartje op een koud Ibiza.
Wat zal die balen zeg.![]()
Ik hoor die doorrookte stem er ook gewoon bij.quote:Afgaan voor +2 miljoen kijkers (want: verplicht live zingen) is ook niet alles.quote:Op woensdag 28 april 2021 13:38 schreef ootjekatootje het volgende:
Wij zaten gisteren naar de streamers te kijken, en wat mist die André hier de boot zeg.
Zijn collega's stelen de show en hij zit verplicht in een nopjes shirt naast Saartje op een koud Ibiza.
Wat zal die balen zeg.![]()
Het H6-effect.quote:Op woensdag 28 april 2021 13:50 schreef mootie het volgende:
Ze straalt echt iets goedkoops uit. Ondanks al de dure kleding etc.![]()
Ik zag deze gisteren op het Viva forum. Dat filmpje![]()
https://m.facebook.com/85(...)rv__=all_videos_card![]()
Die blouse is van dat witte setje, die korte broek draagt ze ook al voor de vierde keer.quote:Op woensdag 28 april 2021 13:49 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
[ link | afbeelding ]
Saartje kleed zich 10x per dag om.
Is dit haar piratenlook?![]()
Die reacties, allemaal negatief over het effect. Er zit geen positieve tussen, dat lezen ze zelf toch ook wel hoop ik.quote:Op woensdag 28 april 2021 14:16 schreef Straadthont het volgende:
Ik zag deze gisteren op het Viva forum. Dat filmpje![]()
https://m.facebook.com/85(...)rv__=all_videos_card![]()
Ze dacht, ik dek mij vast in, vanavond weer een deel van dat Hazes drama op tvquote:Op woensdag 28 april 2021 12:09 schreef -Spring het volgende:
[..]
Ze heeft de reacties beperkt geloof ik. Daar doelt ze op![]()
Negatieve reacties zijn allemaal van jaloerse haters!quote:Op woensdag 28 april 2021 14:29 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Die reacties, allemaal negatief over het effect. Er zit geen positieve tussen, dat lezen ze zelf toch ook wel hoop ik.
![]()
![]()
Dat is met al die types..Sylvie Meis is er ook zo eentje. Kennelijk is er een markt voor.quote:Op woensdag 28 april 2021 14:16 schreef mootie het volgende:
[..]
Het is allemaal net te veel ofzo, te gestyleerd, te perfect, te veel make-up, te alles.![]()
Ondertussen probeert Saartje met die mooie Pinterest quote van haar over haters nog (schijn) heiliger dan Mo te worden. Zou het kind er nou echt geen besef van hebben hoe ze over haar praten? Die hele familie staat te boek als arrogante pisvlekken. Saartje neukt tijdelijk met een BN'er en de hele familie lift mee op dit ''enorme'' succes.![]()
Maar da's ook logisch van zo'n doorbakken lap komt best nog een verbrand luchtje af hoor en ze zit er met haar eendebek bovenop.quote:Op woensdag 28 april 2021 14:31 schreef vencodark het volgende:
[..]
Sarah kijkt toch een beetje pijnlijk.![]()
Het filmpje stamt wel uit 2018, die reacties komen, zo gauw ik zie, pas van de laatste 6 weken.quote:Op woensdag 28 april 2021 14:29 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Die reacties, allemaal negatief over het effect. Er zit geen positieve tussen, dat lezen ze zelf toch ook wel hoop ik.![]()
![]()
Natuurlijk heeft ze er besef van, vandaar de quotes.quote:Op woensdag 28 april 2021 14:35 schreef Simone010 het volgende:
Ondertussen probeert Saartje met die mooie Pinterest quote van haar over haters nog (schijn) heiliger dan Mo te worden. Zou het kind er nou echt geen besef van hebben hoe ze over haar praten? Die hele familie staat te boek als arrogante pisvlekken. Saartje neukt tijdelijk met een BN'er en de hele familie lift mee op dit ''enorme'' succes.
En je bent vast een insider maar op mij, een doodgewone SHO-er zonder connecties in het Bergsche, komt die familie niet heel erg over alsof ze nou zo meeliften met André hoor...geld hadden ze al en hij dweept vooral met hen (vooral pa) in plaats van andersom.![]()
Dan heeft ze dus al vier jaar fillers, toen was ze 21. Knettergek.quote:Op woensdag 28 april 2021 14:38 schreef vencodark het volgende:
[..]
Het filmpje stamt wel uit 2018, die reacties komen, zo gauw ik zie, pas van de laatste 6 weken.![]()
Wowquote:Op woensdag 28 april 2021 14:16 schreef Straadthont het volgende:
Ik zag deze gisteren op het Viva forum. Dat filmpje![]()
https://m.facebook.com/85(...)rv__=all_videos_card![]()
500 euries voor 2 ml ....
![]()
![]()
2 ml .... wat voor verschil zou dat in hemelsnaam maken?quote:Op woensdag 28 april 2021 15:11 schreef Straadthont het volgende:
[..]
Ja, het mag wat kosten om er niet uit te zien.
Niet in papa's portemonnee maar in je cheeks ...![]()
Nee, het gaat ook niet om het geld! Het gaat erom wie je kent. En die familie wil heel graag iets ''zijn''. Dat heeft niet met geld te maken maar met aanzien. Acht is meer dan duizend...quote:Op woensdag 28 april 2021 14:43 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Natuurlijk heeft ze er besef van, vandaar de quotes.
En je bent vast een insider maar op mij, een doodgewone SHO-er zonder connecties in het Bergsche, komt die familie niet heel erg over alsof ze nou zo meeliften met André hoor...geld hadden ze al en hij dweept vooral met hen (vooral pa) in plaats van andersom.![]()
Een goede peer op haar muil geeft hetzelfde effect. Gratis en voor niks!quote:Op woensdag 28 april 2021 15:13 schreef maily het volgende:
[..]
2 ml .... wat voor verschil zou dat in hemelsnaam maken?
Niet in papa's portemonnee maar in je cheeks ...![]()
![]()
Die Sarah zit op haar instastories COVID testen op Ibiza te promoten. Ik ben benieuwd of dat pleurisvolk straks in quarantaine gaatAlius aliud dicit![]()
Ik wist dat het weer zo'n uitermate infantiel filmpje met steeds dezelfde beweging was. En ja, hoor.quote:Op woensdag 28 april 2021 15:34 schreef Mrmime het volgende:
Die Sarah zit op haar instastories COVID testen op Ibiza te promoten. Ik ben benieuwd of dat pleurisvolk straks in quarantaine gaat![]()
Is zij echt 25?![]()
Dit dus. Saartje is voor nu gelukkig en zolang Dre doet wat zij wenst gaat het prima.quote:Op woensdag 28 april 2021 14:35 schreef Simone010 het volgende:
Ondertussen probeert Saartje met die mooie Pinterest quote van haar over haters nog (schijn) heiliger dan Mo te worden. Zou het kind er nou echt geen besef van hebben hoe ze over haar praten? Die hele familie staat te boek als arrogante pisvlekken. Saartje neukt tijdelijk met een BN'er en de hele familie lift mee op dit ''enorme'' succes."mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
Het is net zulk kleuter gedrag wat Dre vertoont.quote:Op woensdag 28 april 2021 15:34 schreef Mrmime het volgende:
Die Sarah zit op haar instastories COVID testen op Ibiza te promoten. Ik ben benieuwd of dat pleurisvolk straks in quarantaine gaat"mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
Maar snappen die mensen dan niet als je met Hazes omgaat juist " niets" bent.quote:Op woensdag 28 april 2021 15:24 schreef Simone010 het volgende:
[..]
Nee, het gaat ook niet om het geld! Het gaat erom wie je kent. En die familie wil heel graag iets ''zijn''. Dat heeft niet met geld te maken maar met aanzien. Acht is meer dan duizend..."mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
Klasse is nu eenmaal niet te koopquote:Op woensdag 28 april 2021 13:50 schreef mootie het volgende:
Ze straalt echt iets goedkoops uit. Ondanks al de dure kleding etc.![]()
![]()
Dat snapten de van Galens vroeger al niet. De grond was te koud waar die ouwe Hazes op liep. Ik snap de adoratie ook niet. Maar ik was al geen fan dus dat scheelt.quote:Op woensdag 28 april 2021 15:53 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
[..]
Maar snappen die mensen dan niet als je met Hazes omgaat juist " niets" bent.![]()
Ik ben een beetje misselijkquote:Op woensdag 28 april 2021 14:16 schreef Straadthont het volgende:
Ik zag deze gisteren op het Viva forum. Dat filmpje![]()
https://m.facebook.com/85(...)rv__=all_videos_card![]()
Ach ik ben stiekem wel blij met deze revival van de Donald Duck... Katrien is weer back from the dead met de 'looks' van dit mens. (echt hoor, pas 25?! Die heeft toch op haar 50ste een vergiet ipv een gezicht met al die fillers en injecties?)quote:Op woensdag 28 april 2021 14:29 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Die reacties, allemaal negatief over het effect. Er zit geen positieve tussen, dat lezen ze zelf toch ook wel hoop ik.![]()
H0?quote:Op woensdag 28 april 2021 15:53 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
[..]
Maar snappen die mensen dan niet als je met Hazes omgaat juist " niets" bent.![]()
Sjezus!quote:Op woensdag 28 april 2021 14:16 schreef Straadthont het volgende:
Ik zag deze gisteren op het Viva forum. Dat filmpje![]()
https://m.facebook.com/85(...)rv__=all_videos_card![]()
PoWoMo gaat voor een revenge body!quote:Op woensdag 28 april 2021 16:36 schreef Woonbootjes het volgende:
Mo gaat zeker meedoen aan de Sterkste vrouw van Europa 🤣 [ link | afbeelding ]![]()
What's next? Kratjes bier?quote:Op woensdag 28 april 2021 16:36 schreef Woonbootjes het volgende:
Mo gaat zeker meedoen aan de Sterkste vrouw van Europa 🤣 [ link | afbeelding ]![]()
![]()
Die is straks ook gerimpeld als een oude citroen.quote:Op woensdag 28 april 2021 17:07 schreef Woonbootjes het volgende:
[..]
Is toch verschrikkelijk met 25 jaar je zo te verminken"mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
Twee rimpeltrezen voor Antwee ....quote:Op woensdag 28 april 2021 17:50 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
[..]
Die is straks ook gerimpeld als een oude citroen.![]()
Je krijgt er een bonus kind bij.quote:Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen![]()
Het kan wat opleverenquote:Op woensdag 28 april 2021 17:58 schreef roos94 het volgende:
[..]
Ik blijf liever diverse honderden kilometers uit de buurt van die hele clan
Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen![]()
ChipsZak.
![]()
That's hot.![]()
quote:Op woensdag 28 april 2021 14:35 schreef Simone010 het volgende:
Ondertussen probeert Saartje met die mooie Pinterest quote van haar over haters nog (schijn) heiliger dan Mo te worden. Zou het kind er nou echt geen besef van hebben hoe ze over haar praten? Die hele familie staat te boek als arrogante pisvlekken. Saartje neukt tijdelijk met een BN'er en de hele familie lift mee op dit ''enorme'' succes.[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?![]()
Ik ook, kan ik haar erna weer lekker afzeikenquote:Op woensdag 28 april 2021 18:29 schreef ootjekatootje het volgende:
Ik ga vanavond gewoon kijken naar Rachel.![]()
![]()
![]()
![]()
Ja Rachel is een heks. Een meisje wat op dertiende leeftijd al onder de tafel werd geduwd om André te pijpen. Het is best triest als je erover nadenkt. Vals kreng is het geworden en dat is de slagers familie hun schuld. Ze heeft geen enkel gevoel.quote:Op woensdag 28 april 2021 18:32 schreef -river- het volgende:
[..]
Ik ook, kan ik haar erna weer lekker afzeiken![]()
Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen![]()
Ik ben het met je eens het is triest en vies en ze is misbruikt en niet al te slim maar haar gedrag van nu en de reacties daarop heeft ze puur aan zichzelf te danken.quote:Op woensdag 28 april 2021 18:38 schreef Soury het volgende:
[..]
Ja Rachel is een heks. Een meisje wat op dertiende leeftijd al onder de tafel werd geduwd om André te pijpen. Het is best triest als je erover nadenkt. Vals kreng is het geworden en dat is de slagers familie hun schuld. Ze heeft geen enkel gevoel.![]()
quote:Op woensdag 28 april 2021 18:29 schreef ootjekatootje het volgende:
Ik ga vanavond gewoon kijken naar Rachel.![]()
![]()
Als je zo bent opgevoed is het wel verklaarbaarquote:Op woensdag 28 april 2021 18:41 schreef -river- het volgende:
[..]
Ik ben het met je eens het is triest en vies en ze is misbruikt en niet al te slim maar haar gedrag van nu en de reacties daarop heeft ze puur aan zichzelf te danken.Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen![]()
Die ouders van haar waren echt ziek in de kop.quote:Op woensdag 28 april 2021 18:43 schreef Soury het volgende:
[..]
Als je zo bent opgevoed is het wel verklaarbaar![]()
Dochter 1 werd al gekoppeld aan een bekende Nederlanderquote:Op woensdag 28 april 2021 18:44 schreef -river- het volgende:
[..]
Die ouders van haar waren echt ziek in de kop.Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen![]()
Wie was dat dan?quote:Op woensdag 28 april 2021 18:49 schreef Soury het volgende:
[..]
Dochter 1 werd al gekoppeld aan een bekende Nederlander![]()
Niet bekend genoeg dusquote:Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen![]()
ElEls, de moeder van Jarno...quote:Op woensdag 28 april 2021 18:49 schreef Soury het volgende:
[..]
Dochter 1 werd al gekoppeld aan een bekende Nederlander![]()
Ja Marieke en Luuk vonden ook dat Raggel niet moet zeuren met insta omdat zij zelf ook bij Monique reageerde.quote:Op woensdag 28 april 2021 19:03 schreef ootjekatootje het volgende:
Zo meteen roggelt ze in rtl boulevard. Ben benieuwd"mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
Dan heb je zelf nog altijd de keuze om het anders te doen als je ouders. En dat heeft zij niet gedaan . Haar kinderen bloot gesteld aan ruzie , drank en geweld en dat alles alleen voor geld. Ik moet zo vreselijkquote:Op woensdag 28 april 2021 18:43 schreef Soury het volgende:
[..]
Als je zo bent opgevoed is het wel verklaarbaarvan Raggel
"mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
Is maar goed dat Bridget er niet was vandaag want die steunde Roggel wel. Uiteraard dmv eenquote:Op woensdag 28 april 2021 20:00 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
[..]
Ja Marieke en Luuk vonden ook dat Raggel niet moet zeuren met insta omdat zij zelf ook bij Monique reageerde.te posten
![]()
Els is een kopie van Djar. Beide lopen vast geplakt aan Hazes. Els aan Raggel Djar aan Dré.quote:"mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
Serieus? Ik had gelezen dat Bridget niets wil melden over de Hazes kliek. Dat moeten andere doen op de dagen dat zij niet werktquote:Op woensdag 28 april 2021 20:04 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
Is maar goed dat Bridget er niet was vandaag want die steunde Roggel wel. Uiteraard dmv eente posten
"mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
Deel drie was niet meer dan een persoonsverheerlijking van de “volksheld” zoals ze hem zelf aankondigen.
Niemand in beeld die daar niet hoort. Kluivert gaf haar nog een rondleiding door het stadion in Barcelona...
Net als André vroeger...![]()
![]()
Raggel zal wel balen misschien is er veel uitgehaald.quote:Op woensdag 28 april 2021 21:48 schreef ootjekatootje het volgende:
Deel drie was niet meer dan een persoonsverheerlijking van de “volksheld” zoals ze hem zelf aankondigen.
Niemand in beeld die daar niet hoort. Kluivert gaf haar nog een rondleiding door het stadion in Barcelona...
Net als André vroeger..."mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
Ja dat, het was wel heel braaf in verhouding met vorige week.quote:Op woensdag 28 april 2021 21:50 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
[..]
Raggel zal wel balen misschien is er veel uitgehaald.![]()
Ja het was zeker heel erg braaf. Ik denk ook dat er veel uitgehaald is. En Roggel voelde de bui al hangen dat ze hem vanavond weer zou verheerlijken dus die heeft bij voorbaat de reacties al uitgezet. Gehaaide tante is het hoor.quote:Op woensdag 28 april 2021 22:03 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ja dat, het was wel heel braaf in verhouding met vorige week.
Waar ik me vreselijk aan stoor is dat Antwee zit te praten over zijn vader alsof hij alles retebewust heeft meegemaakt terwijl hij het allemaal van video en hear say moet hebben. Want 1 hij was te jong en 2 Andreen keek niet naar zijn jong om want Roggel moest ze bij hem weghouden.![]()
Voor niks de negatieve reacties uitgezetquote:Op woensdag 28 april 2021 21:50 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
[..]
Raggel zal wel balen misschien is er veel uitgehaald.![]()
![]()
https://www.telegraaf.nl/c/1869888890/
Kluivert moet even de imago van Raggel oppoetsen. Jammer knul gaat niet lukken."mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
Ja hoor, daar gaaaaaan we weer: 'André zag Patrick als zijn zoon en Patrick zag André als zijn vader.'quote:Op donderdag 29 april 2021 07:57 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
https://www.telegraaf.nl/c/1869888890/
Kluivert moet even de imago van Raggel oppoetsen. Jammer knul gaat niet lukken.
Nu ophouden, hoor!!
Die ouwe zuiplap zou zich in zijn graf omdraaien als hij dat kon vanwege zijn volgevreten stompige lijf!![]()
Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.![]()
quote:Op donderdag 29 april 2021 08:09 schreef Straadthont het volgende:
[..]
Ja hoor, daar gaaaaaan we weer: 'André zag Patrick als zijn zoon en Patrick zag André als zijn vader.'
Nu ophouden, hoor!!
Die ouwe zuiplap zou zich in zijn graf omdraaien als hij dat kon vanwege zijn volgevreten stompige lijf!
"mooie mensen" zijn zeldzaam. Je herkent ze niet aan het uiterlijk,maar aan de ziel.![]()
quote:
Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.![]()
Antwee de blanke vader van de jongste Kluivert, ja jaquote:
Edit: nou ja, als we uitgaan van de juiste betekenis van het woord blank (leeg, niets(zeggend)) klopt het wel aardig eigenlijk
[ Bericht 10% gewijzigd door JaneDoe op 29-04-2021 09:05:04 ]![]()
Noem dat maar leeg, dat vat zat altijd vol.quote:Op donderdag 29 april 2021 08:59 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
Antwee de blanke vader van de jongste Kluivert, ja ja
Edit: nou ja, als we uitgaan van de juiste betekenis van het woord blank (leeg, niets(zeggend)) klopt het wel aardig eigenlijk![]()
Met respect voor Dre ofcourse🤣🤣🤣quote:Op donderdag 29 april 2021 09:23 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Noem dat maar leeg, dat vat zat altijd vol.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: