Dat dure vind ik nogal meevallen. De proeven zijn groots opgezet, maar de rest niet echt, Dezelfde banken waar je slecht op kan zitten, klein keukentje, niet echt luxe slaapkamers en douches. Toegegeven het zwembad is wat groter dan de hottub, dat wel.quote:Op maandag 12 april 2021 23:15 schreef greysbones het volgende:
[..]
Waren de andere versies nog luxer dan?? Vind dit er duur uit zien
quote:Op maandag 12 april 2021 23:25 schreef danilel het volgende:
[..]
En de haarstukken die zo slecht geplaatst zijn dat ze goed zichtbaar zijn.
ja dat zag ik idd ook toen ze zat te krabben op der hoofd zijn vet uitgegroeid al, ze had er beter wat aan kunnen laten doen voor ze naar binnen gingquote:Op maandag 12 april 2021 23:25 schreef danilel het volgende:
[..]
En de haarstukken die zo slecht geplaatst zijn dat ze goed zichtbaar zijn.
Daar heeft ze denk ik de 250000 voor nodigquote:Op maandag 12 april 2021 23:26 schreef Joyce-43 het volgende:
[..]
ja dat zag ik idd ook toen ze zat te krabben op der hoofd zijn vet uitgegroeid al, ze had er beter wat aan kunnen laten doen voor ze naar binnen ging
Huizen in Australië zijn niet te betalen duur.. en deze is echt groot.quote:Op maandag 12 april 2021 23:25 schreef Verida het volgende:
[..]
Dat dure vind ik nogal meevallen. De proeven zijn groots opgezet, maar de rest niet echt, Dezelfde banken waar je slecht op kan zitten, klein keukentje, niet echt luxe slaapkamers en douches. Toegegeven het zwembad is wat groter dan de hottub, dat wel.
Dat het huis wat groter is en de tuin ook is denk ik omdat er in Australie nu eenmaal meer ruimte is dan hier in Nederland
De wanden vind ik erg hysterisch, er wordt veel gewerkt met lichteffekten en lampen
Er zijn geen kasten, elke bewoner heeft een lade bij zijn bed. En wat betreft pannen, borden en glazen is er nog niet veel in beeld geweest.
Thomas heeft haar al gesproken en gaat samen met Jill ook nog eens met haar afsprekenquote:Op maandag 12 april 2021 23:29 schreef Mickytjuh het volgende:
Ik kom er net via Thomas Nagels achter dat Sophie in Den Haajg woont
ik ben daar niet echt van onder de indruk. Die lampen vind ik zelfs een goedkoop effect. En die groene wanden met die planten, wie zegt dat die echt zijnquote:Op maandag 12 april 2021 23:28 schreef greysbones het volgende:
[..]
Huizen in Australië zijn niet te betalen duur.. en deze is echt groot.
Inderdaad heel veel lampen.. dat kost wat. Evenals de schermen en wat dacht je van die groene wanden met al die planten.. poeh das duur een enorme game room met dure spellen en dan ook nog de kamer voor het nomineren
Maar het is geen huis. Het is een gefrabriceerd hok, net zoals in NL. Beetje zoals een hal bouwen en die mooi inrichten.quote:Op maandag 12 april 2021 23:28 schreef greysbones het volgende:
[..]
Huizen in Australië zijn niet te betalen duur.. en deze is echt groot.
Inderdaad heel veel lampen.. dat kost wat. Evenals de schermen en wat dacht je van die groene wanden met al die planten.. poeh das duur een enorme game room met dure spellen en dan ook nog de kamer voor het nomineren
Die natuurjongen had het vol lof over die planten, dus ga ervan uit dat die niet nep zijnquote:Op maandag 12 april 2021 23:31 schreef Verida het volgende:
[..]
ik ben daar niet echt van onder de indruk. Die lampen vind ik zelfs een goedkoop effect. En die groene wanden met die planten, wie zegt dat die echt zijn![]()
Het zijn in mijn ogen grote bouwketen die een beetje met lampen en wandjes in stukken zijn gedeeld.
Maar dat is mijn bescheiden mening
Tis een enorme bedrijfshal ofzo.. als je die beelden bekijkt van toen ze er in gingen..quote:Op maandag 12 april 2021 23:31 schreef engine het volgende:
[..]
Maar het is geen huis. Het is een gefrabriceerd hok, net zoals in NL. Beetje zoals een hal bouwen en die mooi inrichten.
Groot deel waren kruidenplanten .. en waren allemaal echt wat ik begreepquote:Op maandag 12 april 2021 23:32 schreef danilel het volgende:
[..]
Die natuurjongen had het vol lof over die planten, dus ga ervan uit dat die niet nep zijn
Vind het er in ieder geval stabieler uitzien dan onze BBquote:Op maandag 12 april 2021 23:33 schreef Osvaldo2 het volgende:
Dit huis is ook nieuw gebouwd voor dit seizoen... Het vorige huis is tot de grond afgebrand, het stond leeg en onbewaakt en men vermoedde brandstichting...
Het is allemaal wel een stuk groter ja.quote:Op maandag 12 april 2021 23:34 schreef greysbones het volgende:
[..]
Tis een enorme bedrijfshal ofzo.. als je die beelden bekijkt van toen ze er in gingen..
Dat rode toch?quote:Op maandag 12 april 2021 23:37 schreef Gerrie_55 het volgende:
Hoe vonden jullie dan het badpak van Thalia hahaha
Ik hou er niet vanquote:Op maandag 12 april 2021 23:37 schreef Gerrie_55 het volgende:
Hoe vonden jullie dan het badpak van Thalia hahaha
Lekker vraag ontwijkend beantwoordquote:Op maandag 12 april 2021 23:38 schreef engine het volgende:
[..]
Dat rode toch?
Het is wel een mooie meid
quote:Op maandag 12 april 2021 23:39 schreef greysbones het volgende:
[..]
Lekker vraag ontwijkend beantwoord![]()
![]()
Meer de inhoudquote:Op maandag 12 april 2021 23:40 schreef engine het volgende:
[..]![]()
Ik heb niet echt een mening over badpakken denk ik.
Nou vind om haar gezicht niet zo knap hoor goed lichaam dat welquote:Op maandag 12 april 2021 23:38 schreef engine het volgende:
[..]
Dat rode toch?
Het is wel een mooie meid
quote:
Ze kijkt nooit echt vrolijk ofzo. Dat is wel jammer.quote:Op maandag 12 april 2021 23:42 schreef Gerrie_55 het volgende:
[..]
Nou vind om haar gezicht niet zo knap hoor goed lichaam dat wel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |