De ME zal er vast weer lekker op los mogen timmeren, na opdracht van de burgemeesters.quote:Op zondag 11 april 2021 21:20 schreef Haags het volgende:
Ja Koningsdag kan wel een dingetje worden dit jaar, als het lekker weer is dan.
Overijverige boa's, gesloten parken, "aso"-roepende politici...quote:Op zondag 11 april 2021 21:23 schreef Mallerd01 het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd hoe dat na volgende week gaat zijn dan als het weer gaat veranderen naar zon en redelijke temperaturen i.p.v. sneeuw en storm...
De groep 70-75 is ook pas marginaal gevaccineerd.quote:Op zondag 11 april 2021 19:36 schreef raptorix het volgende:
Voor als je beetje indruk wilt krijgen hoe het gaat, dit zijn de IC besmetting per leeftijd, feitelijk zakt er gewoon helemaal niks, met een beetje goede wil kun je een kleine trend zien bij 70+ maar dat is marginaaal:
https://docs.google.com/s(...)58772350&single=true
Tsja, Nederlanders stemmen nog altijd massaal op politici van derdewereldniveau, dan mag het ook geen verbazing wekken dat nederlandje op het vlak van bestuurlijke competentie en overheden een derdewereldland is.quote:Op zondag 11 april 2021 19:03 schreef Arizona het volgende:
[..]
En het vertrouwen in Rutte is er de laatste paar weken ook niet beter op geworden
Hoe moet je zulke bestuurders nog serieus nemen.
Dood door nalatigheid/wanbeleid.quote:Op zondag 11 april 2021 21:24 schreef raptorix het volgende:
[..]
Hugo is een moordenaar en ik zii er aan te denken om volgende week een klacht te gaan indienen.
Dat is het probleem ook. Je had hem misschien wel kunnen hebben als hij zn beloftes waar maakte.quote:Op zondag 11 april 2021 18:51 schreef trein2000 het volgende:
[..]
En die morele appellen van Hugo zijn ook nogal hol geworden. Als hij zelf keer op keer niet levert
Ik wacht op de eerste burgemeester die gewoon een paar terrassen met het argument “extreme drukte in parken” een ontheffing geeft.quote:Op zondag 11 april 2021 21:25 schreef Fred het volgende:
[..]
De ME zal er vast weer lekker op los mogen timmeren, na opdracht van de burgemeesters.
Mensen naar de parken en bossen, schande sprekende burgemeesters, toegang tot parken en bossen sterk beperkt of helemaal afgesloten.quote:Op zondag 11 april 2021 21:24 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ik ben daar helemaal niet benieuwd naar, ik weet dat namelijk prima.
Van de NOS blog dus die zien de bui al hangen.quote:Op zondag 11 april 2021 21:36 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ik wacht op de eerste burgemeester die gewoon een paar terrassen met het argument “extreme drukte in parken” een ontheffing geeft.
quote:Burgemeesters verzoeken kabinet 'dringend' tot heropenen buitenruimtes
De burgemeesters van Den Haag, Rotterdam, Amsterdam en Utrecht doen een "dringend" verzoek aan het kabinet om de buitenruimten, inclusief de terrassen, te heropenen. "In de dichtbevolkte gebieden hebben inwoners de buitenruimte hard nodig", stellen ze in een gezamenlijke verklaring.
De burgemeesters vrezen dat handhaving onhaalbaar wordt en dat "het lokale gezag ongewild tegenover zijn eigen inwoners" komt te staan. Juist om besmettingen te voorkomen moeten de buitenruimtes op een beheerste manier worden heropend, vinden ze. Dat zou ook goed zijn voor de geloofwaardigheid van het coronabeleid.
Eerder vanavond liet een woordvoerder van het demissionaire kabinet weten dat er komende dinsdag geen versoepelingen van de coronamaatregelen worden aangekondigd per 21 april. Afgelopen week werd gesproken over het schrappen van de avondklok en het openen van terrassen en winkels over anderhalve week.
In België werden in de afgelopen dagen geregeld meer dan 110.000 mensen per dag gevaccineerd, failed state nederlandje haalt met pijn en moeite de helft van dat aantal.quote:Op zondag 11 april 2021 19:10 schreef WheeledWarrior het volgende:
Ik begrijp dat er nog wat AZ-prikken niet bij de cijfers zitten, maar als ik de rest optel van de laatste 7 dagen kom ik op ~370K. Tenzij dinsdag niet 55K maar 90K was, dan is het net boven de ~400K.
Probleem is ook wel het gebrek aan alternatieven, 5-10 jaar terug had je figuren als Roemer, Samsom, Buma, Pechtold. Allemaal goede politici. Nu heb je Mark Rutte, Mark Rutte light en een top diplomaat die de wetten van de politiek nog moet leren.quote:Op zondag 11 april 2021 21:34 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Tsja, Nederlanders stemmen nog altijd massaal op politici van derdewereldniveau, dan mag het ook geen verbazing wekken dat nederlandje op het vlak van bestuurlijke competentie en overheden een derdewereldland is.
Briljante quote hierin gelezen: "Pandemie is een anagram van Nepmedia"quote:Op zondag 11 april 2021 21:17 schreef THEFXR het volgende:
soms is de waarheid hard!
https://www.geenstijl.nl/(...)geen-versoepelingen/
https://www.geenstijl.nl/(...)-ik-wil-astrazeneca/
Ik denk dat je lang kan wachten: eigen volk laten meppen levert minder gedoe op met Ferd.quote:Op zondag 11 april 2021 21:36 schreef trein2000 het volgende:
Ik wacht op de eerste burgemeester die gewoon een paar terrassen met het argument “extreme drukte in parken” een ontheffing geeft.
Mooi, laat het maar lekker rommelen tussen de lokale en de landelijke politiek. Beetje een ander geluid vanuit de hoek van de burgemeesters is prima.quote:Op zondag 11 april 2021 21:37 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Van de NOS blog dus die zien de bui al hangen.
[..]
Minus die schande sprekende burgemeesters gok ik. Die zijn ook wel klaar met het uitvoeren van kansloos beleid. Dat merk je aan alles.quote:Op zondag 11 april 2021 21:36 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Mensen naar de parken en bossen, schande sprekende burgemeesters, toegang tot parken en bossen sterk beperkt of helemaal afgesloten.
Sinds wanneer werken burgemeesters voor Ferd?quote:Op zondag 11 april 2021 21:40 schreef Fred het volgende:
[..]
Ik denk dat je lang kan wachten: eigen volk laten meppen levert minder gedoe op met Ferd.
quote:KHN heeft vernomen dat de opening van terrassen en de opheffing van de avondklok voorlopig met een week worden uitgesteld tot 28 april. Uitermate teleurstellend en opnieuw een keiharde klap in het gezicht van horecaondernemers, aldus KHN.
Het is onbegrijpelijk dat door een falend overheidsbeleid en (opnieuw) een vertraging in het rijksvaccinatieprogramma er na 13 maanden nog steeds nauwelijks stappen worden gezet om de economie weer op gang te brengen. KHN volgt uiteraard de ontwikkelingen op de voet en de volksgezondheid staat ook bij horecaondernemers op 1, maar de horeca kan én wil echt veilig en verantwoord open. De horeca kan onderdeel zijn van de oplossing: KHN geeft al maanden aan dat er meer mogelijk is, dat de terrassen veilig open kunnen – recent onderzoek toont dit ook aan - en dat er ook mogelijkheden zijn om met de KHN-horecaroutekaart de horeca veilig en verantwoord stapsgewijs te openen.
Buiten én binnen versoepelen
Als er per 28 april versoepelingen worden doorgevoerd, dan wil KHN niet met alleen terrassen worden afgescheept, zodat de belofte van het kabinet om de epidemiologische ruimte eerlijk te verdelen onder de branches ook waargemaakt wordt. De horeca moet dan haar deuren kunnen openen volgens fase 1 van de KHN-horecaroutekaart, dus ook binnen. In de plannen die klaarliggen, heeft KHN gekeken naar wat veilig kan én zo min mogelijk schade toebrengt aan de economie.
Financiële compensatie noodzakelijk
Tot een volledige heropening van de horeca blijft financiële compensatie keihard noodzakelijk. Zodat horecaondernemers hun vaste lasten kunnen betalen en werknemers zo veel mogelijk kunnen doorbetalen en in dienst kunnen houden. Dit is absoluut noodzakelijk om te voorkomen dat – met de finish in zicht – er veel ontslagen zullen vallen en veel horecazaken op korte termijn omvallen. De komende dagen gaat KHN opnieuw in gesprek met het kabinet om te kijken hoe er zo snel mogelijk kan worden gewerkt aan een verantwoorde branche brede opening van de horeca volgens de KHN routekaart.
De politie voert ook maar uit wat de burgemeester opdraagt. Als je vind dat het politieoptreden belachelijk is moet je bij de burgemeester zijn.quote:Op zondag 11 april 2021 21:42 schreef Fred het volgende:
De politie heeft maar weer eens een poppetje gestuurd naar Humberto om uit te leggen dat het heel normaal is om eigen volk het ziekenhuis in te meppen.
Sinds ze de aanvoerder zijn van de plaatselijke politie en de politie is onder gebracht bij Justitie ipv BiZa.quote:Op zondag 11 april 2021 21:41 schreef trein2000 het volgende:
Sinds wanneer werken burgemeesters voor Ferd?
Dat de grootste faalhazen van afgelopen zomer nu de voice of reason blijken te zijn...quote:Op zondag 11 april 2021 21:37 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Van de NOS blog dus die zien de bui al hangen.
[..]
Onder meer "mijn" burgemeester Broertjes zegt zinnige dingen. Dit soort uitspraken staan wat dichter bij de werkelijkheid dan het zoveelste holle praatje van Rutte & co.quote:Op zondag 11 april 2021 21:41 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Minus die schande sprekende burgemeesters gok ik. Die zijn ook wel klaar met het uitvoeren van kansloos beleid. Dat merk je aan alles.
Dat maakt het nog gekker dat een agent het op tv moet verdedigen.quote:Op zondag 11 april 2021 21:43 schreef trein2000 het volgende:
De politie voert ook maar uit wat de burgemeester opdraagt. Als je vind dat het politieoptreden belachelijk is moet je bij de burgemeester zijn.
De burgemeester heeft het gezag over de politie wanneer de politie optreedt ter handhaving van de openbare orde. Daar heeft Ferd precies niks over te zeggen. En over de rechtspositie van de burgemeesters ook niet. Want dat ligt bij de lekkende verkenner.quote:Op zondag 11 april 2021 21:43 schreef Fred het volgende:
[..]
Sinds ze de aanvoerder zijn van de plaatselijke politie en de politie is onder gebracht bij Justitie ipv BiZa.
Ik heb in ieder geval begrepen van de horeca ondernemers uit Venray dat hun burgermeester wel zoiets van plan is ja. Om nog enigszins de controle te kunnen houden.quote:Op zondag 11 april 2021 21:36 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ik wacht op de eerste burgemeester die gewoon een paar terrassen met het argument “extreme drukte in parken” een ontheffing geeft.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |