huisarts heeft een bepaalde verplichting naar zijn patinten toe.quote:Op zaterdag 10 april 2021 21:52 schreef Jor_Dii het volgende:
Wat een ongekende puinhoop zeg:
[ twitter ]
Operation Warp Speed graag!quote:
Capaciteit op de IC's ik vrees dat we 3 weken te laat zijn, als ik het nu voor het zou zeggen hebben zou ik "allin" gaan qua vaccinaties, geen enkele 2e vaccinatie meer doen, volledige voorraad wegprikken, dan kunnen we het nog net redden.quote:
Oh. Daar was het om te doen dus. Zijn ook weer afgekocht.quote:
Geen idee waar je dat op baseert. IC volgt op ziekenhuisopnames. Ziekenhuisopnames gaan dalen door vaccinaties. Geen reden voor paniek dus.quote:Op zaterdag 10 april 2021 22:03 schreef raptorix het volgende:
[..]
Capaciteit op de IC's ik vrees dat we 3 weken te laat zijn, als ik het nu voor het zou zeggen hebben zou ik "allin" gaan qua vaccinaties, geen enkele 2e vaccinatie meer doen, volledige voorraad wegprikken, dan kunnen we het nog net redden.
Wat wil je nu precies zeggen? Heb je het hele filmpje bekeken?quote:Op zaterdag 10 april 2021 22:01 schreef THEFXR het volgende:
[..]
huisarts heeft een bepaalde verplichting naar zijn patinten toe.
Vandaag hoogst aantal opnames sinds begin Januari, wanneer gaat dat precies dalen dan?quote:Op zaterdag 10 april 2021 22:05 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Geen idee waar je dat op baseert. IC volgt op ziekenhuisopnames. Ziekenhuisopnames gaan dalen door vaccinaties. Geen reden voor paniek dus.
Kijk maar eens goed naar de leeftijds categorien en hoe die oplopen....quote:Op zaterdag 10 april 2021 22:05 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Geen idee waar je dat op baseert. IC volgt op ziekenhuisopnames. Ziekenhuisopnames gaan dalen door vaccinaties. Geen reden voor paniek dus.
Dat is te simpel. De groep die op de IC komt vaccineren we nog maar amper. Het zijn niet de 75+ers die de ICs massaal bevolken.quote:Op zaterdag 10 april 2021 22:05 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Geen idee waar je dat op baseert. IC volgt op ziekenhuisopnames. Ziekenhuisopnames gaan dalen door vaccinaties. Geen reden voor paniek dus.
gezien de historie gaat dan niet gebeuren, de overheid en consorten blijven gewoon falen. deze crisis heeft gewoon geen hoge prio aangezien de prio nu op testen ligt.quote:Op zaterdag 10 april 2021 22:03 schreef raptorix het volgende:
[..]
Capaciteit op de IC's ik vrees dat we 3 weken te laat zijn, als ik het nu voor het zou zeggen hebben zou ik "allin" gaan qua vaccinaties, geen enkele 2e vaccinatie meer doen, volledige voorraad wegprikken, dan kunnen we het nog net redden.
Er zijn de weken daarvoor meer mensen besmet geraakt. Dus meer mensen op de kliniek. Dus meer mensen die doorstromen naar de IC. Aantal besmettingen stijgt niet veel meer dus zal het aantal opnames ook niet verder stijgen.quote:Op zaterdag 10 april 2021 22:07 schreef raptorix het volgende:
[..]
Kijk maar eens goed naar de leeftijds categorien en hoe die oplopen....
NOSquote:Bijna de helft van de eerste lading Janssen-vaccins gaat naar ziekenhuispersoneel dat in direct contact staat met patinten. Dat heeft het demissionaire kabinet bekendgemaakt. Maandag worden ongeveer 80.000 doses geleverd, daarvan gaan er 35.000 naar de ziekenhuizen. Met het vaccin van Janssen hoeven mensen maar n keer te worden geprikt.
Totaal geen visie, het is er alleen maar op gericht om zijn eigen straatje schoon te vegen en de volgende persco krijgt het klootjesvolk weer de schuld dat we ons NOG beter aan de maatregelen moeten houden.quote:
Voor een groot gedeelte wel. 60-65 en 70+. Zo simpel is het gewoon.quote:Op zaterdag 10 april 2021 22:08 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Dat is te simpel. De groep die op de IC komt vaccineren we nog maar amper. Het zijn niet de 75+ers die de ICs massaal bevolken.
Als het de nieuwe aanwas van patienten is die de drukte veroorzaakt en niet zozeer het ziekteverzuim onder personeel, dan ben je zeker niet te cynisch.quote:Op zaterdag 10 april 2021 22:04 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Oh. Daar was het om te doen dus. Zijn ook weer afgekocht.
Of ben ik nu te cynisch?
Je vader had toch al lang gevaccineerd moeten zijn? Mijn Duitse schoonouders (67 en 66) waren afgelopen woensdag aan de beurt voor hun eerste prik met AZ. Dat hebben ze wel volledig zelf moeten regelen omdat hun huisarts verrekte vr mei te beginnen met vaccineren.quote:Op zaterdag 10 april 2021 21:51 schreef Djeez het volgende:
Het vaccineren gaat in Duitsland ook nog niet goed. Mijn ouders en zus wonen in Duitsland. Mijn vader, bouwjaar 1946, heeft nog niet eens een oproep gehad. Mijn zus, ex-kankerpatiente ook nog niet. Mijn schoonouders zijn Belgisch, van 1949 en 1950. Zij worden volgende week gevaccineerd. AZ, dat dan weer wel
Als ze de kwetsbaren eens zouden vaccineren hebben ze het in het ziekenhuis ook niet zo druk meer.quote:
Tjah testen, daar zou de prioriteit niet moeten liggen nu.........quote:Op zaterdag 10 april 2021 22:08 schreef THEFXR het volgende:
[..]
gezien de historie gaat dan niet gebeuren, de overheid en consorten blijven gewoon falen. deze crisis heeft gewoon geen hoge prio aangezien de prio nu op testen ligt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |