Wordt ook niet gedaan. Maar zij hebben recht op een vaccin en het grootste gedeelte van de bevolking niet. Dus spuiten die hap en niet zeuren als je dan overgeplaatst wordt bij weigering.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 08:19 schreef Molo het volgende:
[..]
Onzin
Je hebt gewoon rechten als mens. Nul reden om die opzij te zetten nu
Jij bent het eens met deze gang van zaken?quote:Op vrijdag 26 maart 2021 08:21 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Wordt ook niet gedaan. Maar zij hebben recht op een vaccin en het grootste gedeelte van de bevolking niet. Dus spuiten die hap en niet zeuren als je dan overgeplaatst wordt bij weigering.
??quote:Werkgevers dreigen met ontslag, het stopzetten van loon en schuwen geen emotionele chantage. Zo krijgt personeel dat zich niet laat inenten de schuld van besmettingen onder collega’s en patiënten,
Ja vind ik geen probleem. En je argument klopt niet, de bescherming was niet goed genoeg (is heel veel over geklaagd) en juist daarom hebben die lui voorrang gekregen met vaccins. Er is geen enkele reden om geen vaccin te nemen, zeker niet in die positie. Dan vind ik ontslag zeer terecht.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 08:26 schreef Molo het volgende:
[..]
Jij bent het eens met deze gang van zaken?
[..]
??
Andere taken laten uitvoeren vind ik ook apart, jaar lang heeft iedereen alles kunnen doen met bescherming en nu opeens niet meer. Lijkt me weinig grond voor en idd rieken naar dwingen.
Ik werkte ook ooit bij zo'n toko, blij dat ik niet meer in de zorg werk iig en zeker niet daar
https://buteyko-instituut.nl/ziektes/astma/astmamedicijnen/quote:Op vrijdag 26 maart 2021 00:45 schreef Za het volgende:
[..]
Dat vraag ik me ook af.
Veel hooikoorts patiënten zullen nu ook volop dergelijke inhalers gebruiken.
Er wordt beweerd dat het gebruik ervan gecontraindiceerd is bij beginnende covid.
https://www.ilfattoquotid(...)-e-germania/6126442/
Het lijkt me niet meer dan logisch, cortisone onderdrukt reacties van het immuunsysteem, dus wanneer je dat gaat sprayen bij beginnende covid maak je problemen.
Ik begrijp niet dat er in NL niets over geschreven wordt, het zou de toename in de ziekenhuizen kunnen verklaren zeker nu hooikoortspatienten massaal dit soort sprays gebruiken.
Dan krijg je de 'consequenties'-kaart toegespeeld. Oftewel je recht is niets meer waard. Al helemaal als willekeurige bedrijfjes dit mogen gaan eisen zonder dat daar enige grond voor is.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 08:19 schreef Molo het volgende:
[..]
Onzin
Je hebt gewoon rechten als mens. Nul reden om die opzij te zetten nu
Eerste half jaar was het dramatisch ja qua bescherming, maar dat is al tijden niet meerquote:Op vrijdag 26 maart 2021 08:31 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Ja vind ik geen probleem. En je argument klopt niet, de bescherming was niet goed genoeg (is heel veel over geklaagd) en juist daarom hebben die lui voorrang gekregen met vaccins. Er is geen enkele reden om geen vaccin te nemen, zeker niet in die positie. Dan vind ik ontslag zeer terecht.
Nee want die mensen kunnen dan gewoon tijdelijk andere werkzaamheden doen, of verlof nemen, er zijn ook mensen die bijvoorbeeld niet gevaccineerd kunnen worden om medische redenen.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 08:31 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Ja vind ik geen probleem. En je argument klopt niet, de bescherming was niet goed genoeg (is heel veel over geklaagd) en juist daarom hebben die lui voorrang gekregen met vaccins. Er is geen enkele reden om geen vaccin te nemen, zeker niet in die positie. Dan vind ik ontslag zeer terecht.
Of met bescherming werken.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 08:39 schreef raptorix het volgende:
[..]
Nee want die mensen kunnen dan gewoon tijdelijk andere werkzaamheden doen, of verlof nemen, er zijn ook mensen die bijvoorbeeld niet gevaccineerd kunnen worden om medische redenen.
Iets anders, maar toch:quote:Op vrijdag 26 maart 2021 08:35 schreef galantis het volgende:
[..]
Dan krijg je de 'consequenties'-kaart toegespeeld. Oftewel je recht is niets meer waard. Al helemaal als willekeurige bedrijfjes dit mogen gaan eisen zonder dat daar enige grond voor is.
Maar dan wordt het een plicht ipv een recht.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 08:21 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Wordt ook niet gedaan. Maar zij hebben recht op een vaccin en het grootste gedeelte van de bevolking niet. Dus spuiten die hap en niet zeuren als je dan overgeplaatst wordt bij weigering.
Mijn moeder (81, zelfstandig wonend) had helemaal geen oproep gekregen. Daar is ze zelf achteraan gegaan. Die krijgt haar 2e prik op 12 april. Schoonmoeder van 85 heeft de 2e prik op 11 maart gekregen. Echt vlot gaat het allemaal niet.quote:Op donderdag 25 maart 2021 21:19 schreef Anton91 het volgende:
En was dit haar eigen keuze of kon het eerder? Juni lijkt mij wel erg laat voor een 65+er.
Is dit altijd het geval bij verplichte quarantaine? Of alleen als deze voortvloeit uit het weigeren van een test? (weet niet of er überhaupt nog andere situaties van verplichte quarantaine mogelijk zijn..)quote:Op vrijdag 26 maart 2021 08:45 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Iets anders, maar toch:
Hier mag je bij besmettingsonderzoek ook een test weigeren.
Als je daardoor tijdelijk niet mag werken (verplichte quarantaine, want geen negatieve test), dan krijg je die dagen ook niet doorbetaald.
Ik geloof toch echt dat dat niet mag maar twijfel gezien je specifieke werkplek en categorie A infectie ziekte.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 08:45 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Iets anders, maar toch:
Hier mag je bij besmettingsonderzoek ook een test weigeren.
Als je daardoor tijdelijk niet mag werken (verplichte quarantaine, want geen negatieve test), dan krijg je die dagen ook niet doorbetaald.
Beetje raar toch. Wetten worden met voeten getreden in deze tijd en mensen vinden het nog mooi ook.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 08:45 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Iets anders, maar toch:
Hier mag je bij besmettingsonderzoek ook een test weigeren.
Als je daardoor tijdelijk niet mag werken (verplichte quarantaine, want geen negatieve test), dan krijg je die dagen ook niet doorbetaald.
Alleen bij test weigeren.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 08:49 schreef galantis het volgende:
[..]
Is dit altijd het geval bij verplichte quarantaine? Of alleen als deze voortvloeit uit het weigeren van een test? (weet niet of er überhaupt nog andere situaties van verplichte quarantaine mogelijk zijn..)
Is dit wettelijk geregeld of is dit iets van jouw werkgever?quote:Op vrijdag 26 maart 2021 08:52 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Alleen bij test weigeren.
Verplichte quarantaine om andere redenen worden gewoon doorbetaald.
Ja. De EU heeft ingekocht. Maar landen wilden van te voren niet zeggen welk vaccin en hoeveel van ieder vaccin ze af gingen nemen. Want dat zou de soevereiniteit aantasten, en daar gaat de EU tenslotte niet over.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 08:18 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
En het is maar de vraagt waar die heengaan
https://nos.nl/teletekst#125
"ostenrijk heeft op de digitale top
van EU-leiders volgens ingewijden flink
stampij gemaakt over de verdeling van
coronavaccins.Bondskanselier Kurz
vindt,met zes andere landen,dat de
verdeling niet eerlijk is.Ze willen
graag voorrang bij een partij vaccins
van Pfizer die eerder geleverd wordt. "
Geen idee. Maar we hebben uiteraard juristen die precies weten wat wel en niet mag.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 08:50 schreef Molo het volgende:
[..]
Ik geloof toch echt dat dat niet mag maar twijfel gezien je specifieke werkplek en categorie A infectie ziekte.
Is dit gecheckt met een vakbond?
We komen veel verpleegkundigen tekort. Als je dan 5 dagen in quarantaine moet omdat je geen sneltest wil doen, dan heb ik daar weinig medelijden mee ja.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 08:51 schreef daNpy het volgende:
[..]
Beetje raar toch. Wetten worden met voeten getreden in deze tijd en mensen vinden het nog mooi ook.
Dat had ik ook gelezen, en eerlijk is eerlijk, meneer Kurz is sowieso wel een populistisch typetje als het gaat om vaccins.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 08:53 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja. De EU heeft ingekocht. Maar landen wilden van te voren niet zeggen welk vaccin en hoeveel van ieder vaccin ze af gingen nemen. Want dat zou de soevereiniteit aantasten, en daar gaat de EU tenslotte niet over.
Nu zijn er landen die geen AZ willen afnemen, maar bijv alleen Phizer.
Woowquote:
Is dat een kanon naast het speelveld?quote:Op vrijdag 26 maart 2021 00:52 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Woont ook maar iets van 30.000 man
[ afbeelding ]
Arbeidsrechtelijk houdt dat geen stand als je dat als werknemer juridisch aankaart.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 08:45 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Iets anders, maar toch:
Hier mag je bij besmettingsonderzoek ook een test weigeren.
Als je daardoor tijdelijk niet mag werken (verplichte quarantaine, want geen negatieve test), dan krijg je die dagen ook niet doorbetaald.
Ik ben geen jurist maar zit wel diep zat in de stof om te weten dat dit juridisch echt niet mag.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 08:53 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Geen idee. Maar we hebben uiteraard juristen die precies weten wat wel en niet mag.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |