Gotze ook niet. Malen op het hakje na ook weer veel te egoïstisch. Er zit te weinig synergie in dit elftal.quote:Op zondag 11 april 2021 15:33 schreef PSVCL het volgende:
Van Ginkel - Boscagli zou het middenveld moeten zijn
Die Rosario voegt weer niks toe
Of Ihatttaren.quote:Op zondag 11 april 2021 15:52 schreef tja77 het volgende:
Breng Madueke!
Die kan soms nog wat moois forceren.
Scoort meestal wel de belangrijke doelpunten die Malen.Ook al speelt ie slordig.quote:Op zondag 11 april 2021 15:48 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Gotze ook niet. Malen op het hakje na ook weer veel te egoïstisch. Er zit te weinig synergie in dit elftal.
"De drie punten zijn het belangrijkste.", "Dat hadden we beter moeten doen.", "Iedereen is van de belangen doordrongen." etc etc.quote:Op zondag 11 april 2021 16:07 schreef Dj_Day-V het volgende:
Hebben ze door dat ze aan het doelsaldo moeten werken?
Is niks beter dan Mvogo, Zoet, Unnerstaller of welke amateur jullie hebben gehad de afgelopen jaren.quote:Op zondag 11 april 2021 22:02 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Talentvolle keeper die het ver gaat schoppen
Alsof je hem wekelijks ziet keepenquote:Op zondag 11 april 2021 22:05 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Is niks beter dan Mvogo, Zoet, Unnerstaller of welke amateur jullie hebben gehad de afgelopen jaren.
Vrees ik ook ja. En vanuit de jeugd komt er ook nog niet echt iets door. Paar jaar terug had ik een beetje de hoop/het idee dat we zeker drie topkeepers in spé hadden.quote:Op zondag 11 april 2021 22:05 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Is niks beter dan Mvogo, Zoet, Unnerstaller of welke amateur jullie hebben gehad de afgelopen jaren.
Ach bij Ajax is het ook bagger met Kotarski en Scherpen. Ben wel blij dat Ajax niet voor Drommel is gegaan dat is gewoon een matige keeper die wel goed is aan de bal maar daar is ook alles mee gezegd.quote:Op zondag 11 april 2021 22:32 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Vrees ik ook ja. En vanuit de jeugd komt er ook nog niet echt iets door. Paar jaar terug had ik een beetje de hoop/het idee dat we zeker drie topkeepers in spé hadden.
Maar goed, die ventjes hebben ook geen voorbeeld meer. Vroeger had je Hans, Ronald, en natuurlijk Edwin maar nu moet je het doen met Jasper en Opa Maarten.
Ita in deze toestand laten spelenquote:Op zondag 11 april 2021 22:49 schreef de_boswachter het volgende:
En dan Ita niet brengen in minuut 70
Deze coach
Het is meer schrijnend voor het NL elftal. Cillessen is al geen topkeeper en daaronder komt er dus helemaal niks aan.quote:Op zondag 11 april 2021 22:44 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ach bij Ajax is het ook bagger met Kotarski en Scherpen. Ben wel blij dat Ajax niet voor Drommel is gegaan dat is gewoon een matige keeper die wel goed is aan de bal maar daar is ook alles mee gezegd.
Bijlow. Als die eens heel blijft.quote:Op maandag 12 april 2021 11:29 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Het is meer schrijnend voor het NL elftal. Cillessen is al geen topkeeper en daaronder komt er dus helemaal niks aan.
Uit jong PSV komt weinig tot niets en als ik zie wat er nou speelt dan verwacht ik hier de komende twee a drie jaren niets van. Dan haal je toch een stuk of 5 talenten weg uit de JL en stalt ze bij jong in de hoop dat je de nieuwe Dries in huis haalt...quote:Op maandag 12 april 2021 13:34 schreef Adames het volgende:
En je hebt nog gorter. Maar van dat kaliber heb je er natuurlijk meer gehad. Jurjus leek ook heel wat bijv. Dus eerst eens afwachten.
Heeft je een hoop salaris gekost en dan ben je 2de geworden, niks gepresteerd in Europa. Dit had je toch ook kunnen presteren zonder Gotze.quote:Op dinsdag 13 april 2021 13:39 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat was dan van korte duur, zoveel heeft hij toch ook weer niet laten zien
Ze zijn nog geen 2e maar ik vind Götze wel een buitencategorie speler die de gok waard was hoor, heeft helaas niet echt gebracht wat ik er van verwacht had, ook daarom wel jammer als hij weggaat nu hij fit(ter) lijkt.quote:Op dinsdag 13 april 2021 14:01 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Heeft je een hoop salaris gekost en dan ben je 2de geworden, niks gepresteerd in Europa. Dit had je toch ook kunnen presteren zonder Gotze.
Van een buitencategorie speler mag je wel iets meer verwachten in de Eredivisie want dat is op de top 2 na echt geen niveau.quote:Op dinsdag 13 april 2021 14:11 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ze zijn nog geen 2e maar ik vind Götze wel een buitencategorie speler die de gok waard was hoor, heeft helaas niet echt gebracht wat ik er van verwacht had, ook daarom wel jammer als hij weggaat nu hij fit(ter) lijkt.
dat weet je toch niet van te voren, als hij in topvorm was geweest kwam PSV sowieso niet in aanmerking, het was een leuke gok die uiteindelijk niet heel veel heeft gebracht maar dat is achteraf natuurlijk makkelijker oordelen.quote:Op dinsdag 13 april 2021 14:14 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Van een buitencategorie speler mag je wel iets meer verwachten in de Eredivisie want dat is op de top 2 na echt geen niveau.
Ik vond hem in eerste instantie veel impact hebben, maar de laatste weken deelt hij mee in de algehele malheur. Erg slordig in balbezit.quote:Op dinsdag 13 april 2021 13:39 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat was dan van korte duur, zoveel heeft hij toch ook weer niet laten zien
zijn vrijlopen wel een lust voor het oog, hij ziet de ruimtes wel goed maar inderdaad aan de bal te slordig, dat was voor die winterstop blessure wel wat beter.quote:Op dinsdag 13 april 2021 14:18 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Ik vond hem in eerste instantie veel impact hebben, maar de laatste weken deelt hij mee in de algehele malheur. Erg slordig in balbezit.
Heeft de bombarie ook niet echt kunnen waarmaken. De man is qua passing/inzicht wereldtop maar er is een reden waarom hij op dit moment niet op de loonlijst staat van een topclub; hij heeft helaas een lichaam wat niet gemaakt is voor topsport.quote:
Maar ipv Gotze hadden ze ook een fatsoenlijke verdediger kunnen nemen dat is een stuk verstandiger.quote:Op dinsdag 13 april 2021 14:17 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat weet je toch niet van te voren, als hij in topvorm was geweest kwam PSV sowieso niet in aanmerking, het was een leuke gok die uiteindelijk niet heel veel heeft gebracht maar dat is achteraf natuurlijk makkelijker oordelen.
dat is zeiken om het zeiken, was gewoon een buitenkans, als je dan toch over verstandig hebt dan hadden ze die Sangare niet moeten halenquote:Op dinsdag 13 april 2021 14:23 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Maar ipv Gotze hadden ze ook een fatsoenlijke verdediger kunnen nemen dat is een stuk verstandiger.
Als dit jouw waarheid is dan niemand waarschijnlijk.quote:Op dinsdag 13 april 2021 15:38 schreef Scrummie het volgende:
Goh, Gotze die het niet heeft waar kunnen maken en na een jaar met de staart tussen de benen vertrekt om het ergens anders niet waar te maken.
Wie had dat nou verwacht.
Echt lekker springen kan het niet zijn zoquote:Op dinsdag 13 april 2021 20:02 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Als dit jouw waarheid is dan niemand waarschijnlijk.
Dat hij PSV als springplank zag komt dan weer niet als verrassing bij mij.
Heeft wel lekker een jaartje uit de wind kunnen ballen, beetje fitter worden. Nu een stapje naar Frankrijk maken ofzo, op basis van zijn verleden zijn er vast wel iets grotere clubs met een grotere portemonnee dan PSV geïnteresseerd in hem.quote:Op dinsdag 13 april 2021 21:35 schreef Adames het volgende:
[..]
Echt lekker springen kan het niet zijn zo
Ja PSV nog steeds.quote:Op woensdag 14 april 2021 09:11 schreef Gutanoth het volgende:
Had iemand verwacht dat hij een tweede jaar zou blijven? Of überhaupt bij zou tekenen?
was sowieso toch een special deal dus PSV gaat er hoe dan ook niet enorm veel beter van wordenquote:Op woensdag 14 april 2021 12:40 schreef Gutanoth het volgende:
Snap ik niet, die gast gaat nooit bijtekenen, dus dan loopt hij volgend jaar gratis weg
Portie couscous en drie baklava.quote:Op donderdag 15 april 2021 12:02 schreef GwaiLow het volgende:
Hoeveel denken we nou dat Mo zal gaan kosten? Ik hoor tussen de 5 en 10 miljoen.
Bronquote:Van Bommel krijgt harde trap na: ‘Ik zal uitleggen wat voor grote lul je bent'
Mart van den Heuvel bewaart absoluut geen goede herinneringen aan zijn samenwerking met Mark van Bommel. De voormalig teammanager van PSV kon uitstekend opschieten met Van Bommel als speler, maar de band vertroebelde toen hij trainer van de club werd. Van Bommel stelde zich volgens Van den Heuvel autoritair op en was 'niet voor rede vatbaar'.
Van den Heuvel legt in de Skiete Willy Podcast van Voetbal International uit dat de band met de speler Van Bommel heel goed was. "Maar toen werd hij trainer, eerst bij de jeugd", aldus Van den Heuvel die afgelopen zomer stopte als teammanager bij PSV. "Daar had hij al aanvaringen met de hoofd jeugdopleidingen, met de voorganger van Ernest Faber (Pascal Jansen, red.). Hij deed gewoon zijn eigen dingen, ging niet mee in de structuur van de club. En toen werd hij hoofdtrainer, want Phillip Cocu stopte plotseling om naar Fenerbahçe te gaan. Het was schijnbaar beloofd dat Mark hem zou opvolgen."
"Wat mij het meest stoorde is dat hij op het moment dat hij 'baas' werd, dacht dat hij ook alles kon bepalen. Ik heb tegen hem gezegd: 'Als jij nu zorgt dat het elftal gaat voetballen, dan zorgen wij met de dokters, materiaalmannen en de fysio's voor de rest. Als je het ergens niet mee eens bent, moet je zeggen.' En hij zei: 'Ik bepaal het.' Het liep uit de hand. Hij was niet voor rede vatbaar. Met Mark was het qua communicatie een drama, echt verschrikkelijk."
Het eerste seizoen waren de resultaten onder Van Bommel nog uitstekend, maar vanaf het seizoen 2019/20 ging het een stuk minder. "Toen we gingen verliezen, kregen wij de schuld dat hij verloor. Als we met 1-1 gelijkspelen bij Emmen moet hij ons niet de schuld gaan geven. Wij kunnen er niks aan doen dat er kunstgras bij Emmen ligt en dat ze daar niet sproeien. Hij projecteerde alles op één persoon. Hij is ook de reden dat ik ben gestopt bij PSV."
Medio december 2019 werd Van Bommel vanwege de slechte resultaten ontslagen bij PSV. "Het liep helemaal fout. Ik snap ook niet wat hem bezielde. Ik heb ook helemaal geen contact meer gehad sinds hij ontslagen is. Ik heb hem niet meer gebeld, hij mij wel één keer. Dat was daags nadat hij ontslagen was. Hij schold me helemaal verrot, toen heb ik neergelegd. Daarna heeft hij nog een keer met een geheim nummer gebeld. Toen pakte ik op en heb ik gezegd: 'Als je wat wil komen vertellen, kom dan maar naar Veldhoven. Dan gaan we aan de keukentafel zitten. Dan zal ik jou eens uitleggen wat voor grote lul je bent.' Ik heb nooit meer wat gehoord."
En breng het dan niet ineens 1,5 jaar later..quote:Op donderdag 15 april 2021 18:57 schreef Makamba_ het volgende:
Van Bommel lijkt mij geen fijn persoon maar dit eenzijdige verhaal is wel erg eenzijdig.
Je moet wel wachten tot er iemand wil luisteren en dam tot het moment dat er geen beter "nieuws" isquote:Op donderdag 15 april 2021 19:12 schreef Marcoss het volgende:
[..]
En breng het dan niet ineens 1,5 jaar later..
Hoewel Aad de eerste was, is Paul nog steeds de bestequote:
Beetje kutfilmpje.quote:
Slechter dan Mvogo kan ie in ieder geval niet starten.quote:Op vrijdag 16 april 2021 10:50 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
Gefeliciteerd allemaal met onze nieuwste grabbelkeepert!
Oef, dat filmpje doet nog steeds pijnquote:Op vrijdag 16 april 2021 11:08 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Beetje kutfilmpje.
Waarom niet zo een topfilmpje zoals destijds met Baumgartl? 8 supporters op de tribune, wat rook en een ongemakkelijk klappende Timo. Kan ik uren naar kijken. Zoveel ongemakkelijkheid kan ik prima handelen.
Zeg dat nou niet...het kan echt NOG slechter.quote:Op vrijdag 16 april 2021 11:15 schreef TehRocks het volgende:
[..]
Slechter dan Mvogo kan ie in ieder geval niet starten.
Uitstraling...quote:Op vrijdag 16 april 2021 12:08 schreef tompsv18 het volgende:
Qua kwaliteiten schat ik Drommel een beetje in op het niveau Zoet. Drommel heeft iig wel een betere uitstraling. We gaan het zien.
Isaksson die gekleurde shirts begon te dragen, omdat dat hem meer uitstraling zou geven. De tegenstander scheet 7 kleurenquote:Op vrijdag 16 april 2021 12:26 schreef tja77 het volgende:
[..]
Uitstraling...
Van der Sar had/heeft de uitstraling van een medewerker op één of ander stoffig archief. Maar kon een behoorlijk potje keepen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |