quote:Op donderdag 18 maart 2021 06:43 schreef Hamzoef het volgende:
Volgens de doorrekeningen van het CPB zouden met SP-beleid 4 op de 5 huishoudens er op vooruit gaan, en zou de staatsschuld verminderen.
Maar nee, laten we lekker blijven stemmen op partijen die ongelijkheid vergroten en de belangen van het bedrijfsleven boven dat van de burger plaatsen.
Kutland.
Kijk maar eens op de tijdlijn van Aafke. Linksgekkie is ziedend.quote:Op donderdag 18 maart 2021 08:47 schreef Aanmodderfakker het volgende:
Wat is er mis met Aafke?
Nee geen links stemmer hier.
quote:Op woensdag 17 maart 2021 21:45 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Dit zijn dan ook de meest onbetrouwbare verkiezingen in de Nederlandse geschiedenis omdat Ollongren de regels heeft aangepast en allemaal richting minder betrouwbaarheid. Dat is een feit waar we niet omheen kunnen.
De enorme plotselinge groei van de meest uitgesproken EU-partijen is heel bijzonder. We zitten al jaren met de EU, die maakt een potje van corona en de vaccinatie en steelt nog maar eens uit onze pensioenpotten, en dan komt daar uit het niets ineens enorme steun voor bij?
Daar mag je best verbaasd over zijn. Als de EU nou iets heel goeds (haha) had gedaan de afgelopen week....
Dat is het linkse gedachtegoed h.quote:Op donderdag 18 maart 2021 08:53 schreef Dejannn het volgende:
Denken dat er verzet en geweld mag worden gebruikt tegen mensen die iets stemmen waar jij niet mee eens bent. Wat een hysterische SJW.
Leuk dat hij staatsmedia roept maar niet door heeft dat er sowieso nauwelijks onafhankelijke media hebben in Nederlnd.quote:
Extreem links doorgedraaide trut.quote:Op donderdag 18 maart 2021 08:47 schreef Aanmodderfakker het volgende:
Wat is er mis met Aafke?
Nee geen links stemmer hier.
Lang niet alle linkse mensen denken zo. Maar je hebt een doorslagen groepje hysterische linkse progressievelingen, die inderdaad denken dat zij hun visie bij anderen door de strot mogen douwen. En als jij het niet met hun eens bent dan ben je slecht, moreel verwerpelijk en moet je worden aangepakt. Desnoods met geweld.quote:Op donderdag 18 maart 2021 08:55 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Dat is het linkse gedachtegoed h.
Waarom zo bezig zijn met links? Die hebben al tijden niets te vertellen. En ieder mag zijn mening hebben. Linksgekkies en rechtsgekkies.quote:Op donderdag 18 maart 2021 08:51 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Kijk maar eens op de tijdlijn van Aafke. Linksgekkie is ziedend.
tja je hoeft het niet te lezen.quote:Op donderdag 18 maart 2021 08:57 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Extreem links doorgedraaide trut.
En dat deel zit ook op rechts.quote:Op donderdag 18 maart 2021 09:01 schreef Dejannn het volgende:
[..]
Lang niet alle linkse mensen denken zo. Maar je hebt een doorslagen groepje hysterische linkse progressievelingen, die inderdaad denken dat zij hun visie bij anderen door de strot mogen douwen. En als jij het niet met hun eens bent dan ben je slecht, moreel verwerpelijk en moet je worden aangepakt. Desnoods met geweld.
ik wist toch niet dat het in dit topic stond?quote:Op donderdag 18 maart 2021 09:17 schreef Aanmodderfakker het volgende:
[..]
tja je hoeft het niet te lezen.
Wat klopt hier niet aan? We hebben toch allemaal weleens een geschiedenisboek gelezen, mag ik hopen?quote:
Blijkt uit deze tweet wellicht niet maar mevrouw heeft er zelf nogal een handje van om anderen in een hoek te zetten. (en nee ik behoor niet tot een extreme hoek)quote:Op donderdag 18 maart 2021 09:22 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Wat klopt hier niet aan? We hebben toch allemaal weleens een geschiedenisboek gelezen, mag ik hopen?
Dat kan, maar in principe is wat ze zegt niet onwaar.quote:Op donderdag 18 maart 2021 09:25 schreef Raw85 het volgende:
[..]
Blijkt uit deze tweet wellicht niet maar mevrouw heeft er zelf nogal een handje van om anderen in een hoek te zetten. (en nee ik behoor niet tot een extreme hoek)
Nu zet je haar in een hoekquote:Op donderdag 18 maart 2021 09:25 schreef Raw85 het volgende:
[..]
Blijkt uit deze tweet wellicht niet maar mevrouw heeft er zelf nogal een handje van om anderen in een hoek te zetten. (en nee ik behoor niet tot een extreme hoek)
Niet ziedend toch?quote:Op donderdag 18 maart 2021 09:53 schreef Hexagon het volgende:
[ twitter ]
Ewald is ook altijd genieten
quote:Op donderdag 18 maart 2021 10:26 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Deze had in de OP moeten staan.. oh wacht..
Haha oopsquote:Op donderdag 18 maart 2021 10:26 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Deze had in de OP moeten staan.. oh wacht..
Lol, dan ben je ook niet helemaal 100% als je dit oprecht denkt.quote:
Slavynaquote:
Geweldig hoe jij echt het simpelste van t simpelste vertegenwoordigt op FOK!quote:Op donderdag 18 maart 2021 11:57 schreef de_boswachter het volgende:
Die reacties van teleurgestelde kiezers op social media
Het is ook echt een bepaald slag volk wat denkt zijn/haar mening te geven op sites als nu.nl etc. h.
Doorgestoken kaart, stemmen tellen klopt niet. Dan denk ik: Je had zelf stemmen kunnen gaan tellen, had je gezien hoe zoiets in z'n werk gaat. Maar nee daar zijn ze te beroerd voor. Vooral kotsen en roepen dat niets klopt maar zelf een poot uitsteken ho maar.
2017: PVV + FvD + Van Haga = 23 zetelsquote:Op donderdag 18 maart 2021 12:04 schreef GGMM het volgende:
Het gaat nog steeds niet goed met Els
[ twitter ]
Het jammere is dat Baudet zijn eigen partij om zeep heeft geholpen. Als dat niet gebeurt was en hij was op deze manier campagne gaan voeren had hij zomaar de 2e partij van Nederland kunnen zijn. De PVV had dan wel zetels verloren maar de winst voor rechts zou ongekend zijn. Helaas is alles anders gelopen en is Rutte 4 een feit.quote:Op donderdag 18 maart 2021 12:30 schreef Magister_Artium het volgende:
[..]
2017: PVV + FvD + Van Haga = 23 zetels
2019: FvD + PVV = 17 zetels Eerste Kamer = 34 zetels.
2021: PVV + FvD + JA21 = 29 zetels, als je BBB meetelt 30.
Vier zetels verlies ten opzichte van twee jaar geleden, na alle ruzies en gekke uitspattingen. Maar dat Sinterthierry geen 200 zetels heeft gehaald, is natuurlijk buitengewoon zuur. Ja, 200 zetels, want George Soros houdt vijftig zetels verborgen in een kelder onder een kebabtent in Voorburg.
Voor PvdA, D66, GL, SP en PvdD samen haal je:
2017 - 61 zetels
2019 - 28 EK = 56 zetels
2021 - 55 zetels
Links heeft in vier jaar vijf zetels verloren, popurechts heeft zes of zeven gewonnen. Toch wil het daar maar niet gezellig worden...
Baudet is inderdaad veel kiezers kwijtgeraakt. Terecht want veel te ver doorgeschoten met z'n waanideen.quote:Op donderdag 18 maart 2021 12:40 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Het jammere is dat Baudet zijn eigen partij om zeep heeft geholpen. Als dat niet gebeurt was en hij was op deze manier campagne gaan voeren had hij zomaar de 2e partij van Nederland kunnen zijn. De PVV had dan wel zetels verloren maar de winst voor rechts zou ongekend zijn. Helaas is alles anders gelopen en is Rutte 4 een feit.
Nouja, dat is dus inherent aan hoe Baudet en zijn partij zijn. Het is dus niet zozeer jammer, het is een logisch gevolg van wat voor mensen er in de partij van Baudet zitten en hoe Baudet zelf is.quote:Op donderdag 18 maart 2021 12:40 schreef Chivaz het volgende:
Het jammere is dat Baudet zijn eigen partij om zeep heeft geholpen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |