Zou wel wat laf zijnquote:
Maar het is dan toch een naaistreek van BB, de mensen die blijven worden gestraft door de hebzucht van iemand die uit het spel stapt, ik geloof er niks vanquote:Op maandag 15 maart 2021 19:26 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
En zou vreemd zijn dat BB zelf 15k zou bieden zonder dat het uit de pot komt.
dat filmpje,, zelfde wat op insta staat?quote:Op maandag 15 maart 2021 19:31 schreef Hznootje het volgende:
Vraag me af of Matt echt weg is, en staat nu ook een filmpje op de FB van BB2021. Ik vind het raar dat ze dat op die manier tonen. Lijkt wel een beetje op een mindfuck
je vergeet erbij te zeggen, het stond ook op fb en twitter, dan zet het kracht bijquote:Op maandag 15 maart 2021 19:32 schreef Fikkert2 het volgende:
[..]
Maar het is dan toch een naaistreek van BB, de mensen die blijven worden gestraft door de hebzucht van iemand die uit het spel stapt, ik geloof er niks van
nopequote:Op maandag 15 maart 2021 19:33 schreef zodeju het volgende:
Zijn er meer die zich ergeren aan de te dicht gerichte camera op 1 of 2mensen . En dat gedurende lange tijd.
ik gok van wel.quote:Op maandag 15 maart 2021 19:33 schreef greysbones het volgende:
[..]
dat filmpje,, zelfde wat op insta staat?
in de dbk met het voortsel??
Ik heb die troep niet, dus ben ik niet vergetenquote:Op maandag 15 maart 2021 19:33 schreef odie22 het volgende:
[..]
je vergeet erbij te zeggen, het stond ook op fb en twitter, dan zet het kracht bij
is de laatste week echt prijs..quote:Op maandag 15 maart 2021 19:33 schreef zodeju het volgende:
Zijn er meer die zich ergeren aan de te dicht gerichte camera op 1 of 2mensen . En dat gedurende lange tijd.
Ja dat is hetzelfde filmpje idd.quote:Op maandag 15 maart 2021 19:33 schreef greysbones het volgende:
[..]
dat filmpje,, zelfde wat op insta staat?
in de dbk met het voortsel??
Zelfs haar eigen bord weg brengen hoeft ze niet te doen.....quote:Op maandag 15 maart 2021 19:33 schreef Silves het volgende:
Lieske the man, ik kan niet meer tegen die verveling, is daar nu echt geen een klusje dat kan worden gedaan? lui mokkel ben je!
Ja te erg, en maar klagen..quote:Op maandag 15 maart 2021 19:35 schreef zodeju het volgende:
[..]
Zelfs haar eigen bord weg brengen hoeft ze niet te doen.....
Dan ligt het aan mij....valt me vandaag pas erg op....uren naar liese kijken die aan het kaarten is en je hoort stemmen en andere personen in de kamer maar ziet ze niet.quote:
Ik roep het al een paar dagen.quote:Op maandag 15 maart 2021 19:33 schreef zodeju het volgende:
Zijn er meer die zich ergeren aan de te dicht gerichte camera op 1 of 2mensen . En dat gedurende lange tijd.
ik hoop dat het fake news isquote:Op maandag 15 maart 2021 19:33 schreef greysbones het volgende:
[..]
dat filmpje,, zelfde wat op insta staat?
in de dbk met het voortsel??
Ik heb maar 1 stream en daar zit Julie te puzzelen. Komt meestal niet zoveel geluid bij kijkenquote:
ik stream bijna niet overdag, alleen als ik lees dat er iets heel bijzonders isquote:Op maandag 15 maart 2021 19:37 schreef zodeju het volgende:
[..]
Dan ligt het aan mij....valt me vandaag pas erg op....uren naar liese kijken die aan het kaarten is en je hoort stemmen en andere personen in de kamer maar ziet ze niet.
Erger me al weken aan, je ziet nooit de hele ruimte dan soms heel kortquote:Op maandag 15 maart 2021 19:37 schreef Dutchgirl23 het volgende:
[..]
Ik roep het al een paar dagen.
Heel irritant. Met zo weinig mensen kun je gewoon een overzicht nemen.
Steeds gesprekken waarbij je maar 1 persoon ziet en niet de andere.
die zit te puzzelen en Jill ligt op de bank met Liesequote:Op maandag 15 maart 2021 19:38 schreef capuchon_jongen het volgende:
Krijgt Jill nu een beetje op haar donder van Julie?
Ik hoor van Julie: Nee Jill maar serieus!quote:Op maandag 15 maart 2021 19:39 schreef greysbones het volgende:
[..]
die zit te puzzelen en Jill ligt op de bank met Liese
Liese niet maar Jill en ze kan best eens gelijk krijgen....duurt te lang voordat de kleren weg zijn.quote:
nee die zegt de hele tijd dat hij echt weg isquote:
Nee Liese kan zich niet voorstellen dat er nu ineens een twist is, terwijl voorheen alles zo duidelijk en strikt is uitgevoerdquote:
oeps , dat gedeelte had ik gemist , excuses, oprechtquote:Op maandag 15 maart 2021 19:42 schreef Hznootje het volgende:
[..]
Nee Liese kan zich niet voorstellen dat er nu ineens een twist is, terwijl voorheen alles zo duidelijk en strikt is uitgevoerd
Ze houden het nog even in tot na de uitzending. Die zit een nachtje in het hotel.quote:Op maandag 15 maart 2021 19:41 schreef zodeju het volgende:
[..]
Liese niet maar Jill en ze kan best eens gelijk krijgen....duurt te lang voordat de kleren weg zijn.
met zn Mamiequote:Op maandag 15 maart 2021 19:44 schreef Dutchgirl23 het volgende:
[..]
Ze houden het nog even in tot na de uitzending. Die zit een nachtje in het hotel.
kom je gie ut de west vlaanders ?quote:
Kende gij hem persoonlijk?quote:Op maandag 15 maart 2021 19:43 schreef Windhapper het volgende:
Ik dacht dat Matt zei dat hij vroeger best getraind eruit zag en dacht dat hij wellicht wat aangekomen was in de Coronaperiode maar 2 jaar geleden had hij dat vetschort ook al.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |