quote:
Op dinsdag 16 maart 2021 21:30 schreef Maharski het volgende:de Onderdrukker vs. de onderdrukte, waarbij de Islamist tot de onderdrukten behoort, en dus bijval en steun krijgt. Absoluut tegen de natuur in. Volledig!
Mensen , gematigd humaan rechts en links, verwerpen je generalisatie van alle islamieten, zijn islamisten, willen geweld en nog meer slechte dingen Dat is etnische haat.
Je verstopt die haat achter de wel bestaande dreiging van islamitische terroristen
quote:
Ik weet niet of ik zomaar organisaties of personen aan kan wijzen en zeggen 'dát zijn cultuurmarxisten!'.
Ik ken die mensen en organisaties die zich zo noemen ook niet.
Maar dat is het hele punt ook... als die naam al verzonnen is, dan kan ook de zogenaamde kwalijke inhoud van die onbekende lieden verzonnen zijn. En dat lijkt ook zo te zijn door mensen die roepen hoe gevaarlijk die cultuurmarxisten zijn .
Who the hell are those people? Was er in Amerika een lid van een BLM-groep die zichzelf en groep marxistisch verklaarde ? Dat kan best, ik volg dat niet zo in Amerika .
Maar het lijkt me niet dat hij het woordje marxistisch gebruikte als afkorting van 'cultuurmarxisme' want dat is een verzonnen woord van roerig rechts.
Is er in Nederland een BLM-activist die zich zelf cultuurmarxist noemde?
Wedduh van niet. Hooguit dat iemand zei: ik ben marxist.
Ik ken die persoon of organisatie niet ... en wat dan nog ?
Je kunt de stalin en mao-lade opentrekken en beweren: dat wil BLM in Nederland allemaal.
Dat is demonisering.
quote:
Wel zijn er zeker mensen die nog altijd geloven in de ideologie van het marxisme.
Er zijn oude knakkers die zich communist noemen... en een paar SP-jongeren laatst.
Hoe erg is dat? Zie jij bij hen de spookbeelden Stalin Mao Pol POt ?
Goed... dat zijn een paar mensen in Nederland. Folklore...niks heel gevaarlijks
quote:
Zeker in meer intellectuele kringen zijn de ideeën/principes van Karl Marx nog altijd populair.
Je loopt 40 jaar achter joh... Zo ligt dat niet anno 2021
Overigens, Marx wilde dat arbeiders baas in eigen bedrijf en in eigen land zouden zijn.
En niet overheerst door een zelfverrijkende elite . Prima ideeën.
Niet prima is de gedachte dit te bereiken door een gewelddadige revolutie.
En dit wordt algemeen afgewezen door die intellectuele kringen
quote:
BLM heeft denk ik wel een soort signatuur die je in meerdere linkse organisaties kunt ontwaren. Met name clubjes die allerlei naamsveranderingen willen afdwingen. Clubjes die beeldenstormen houden.
Er is geen enkel standbeeld in Nederland omvergetrokken. En streven naar niet meer foute historische figuren te verheffen met naamgevingen is een goed streven.
quote:
Maar ook linkse clubjes die bedrijven bedreigen met shaming
Noemen zij zich cultuurmarxist of marxist ? Daar weet ik niks van. Maar rechtse clubjes bedreigen ook volop.
quote:
En natuurlijke de uiterst agressieve wijze waarop critici van het vluchtelingenbeleid in no time als xenofoben en racisten worden weggezet.
Is die demonisering dan het cultuurmarxisme die je bedoelt?
Dat heet geen cultuurmarxisme...
quote:
Die vreemde, zeer rare spagaat waarin links zich bevindt in de relatie daarmee. Allemaal zó ontzettend vreemd... dat valt absoluut niet op een normale, natuurlijke manier te verklaren allemaal.
Wat denk je van.... discriminatie en onderdrukking van andere etniciteiten afwijzen?
Als je dat een vreemd principe vind, dan mis je toch iets in je kennis van Nederland, historie van de mensheid, en empathisch vermorgen
quote:
Hier in heel duidelijk sprake van het Marxistische principe
Je verkettert een normaal humaan principe tot heel erg fout van ene Marx.
Marx wilde vooral dat de arbeiders opkwamen voor zichzelf tegen de heersende klasse.
Dat afwijzen van etnische discriminatie was niet zijn thing...
Het is een humaan principe en uitgevonden en omarmd door vele miljoenen mensen en niet op voordracht van ene Marx uit de 19e eeuw.
Dat is het principe waarom mensen het verlangen van donkere mensen steunen gelijkwaardig te worden behandeld.
Die donkere mensen zelf kun je dan wel in het schema van Marx zetten... dat mensen voor zichzelf moeten opkomen, maar Marx was niet zo bezig met etnische discriminatie.
Het is onzin te beweren dat het streven naar gelijkwaardige behandelingen van ras, etniciteit, geloof, gender, geslacht ea allemaal "de schuld " is van Marx of dat mensen die zich actief inzetten aanhangers van Marx zijn.
En dat zij in feite hele slechte dingen willen... zoals vernietiging van de Europese cultuur.
Dat wilde Marx niet, dat willen die activisten niet.
Baudet roept hier wat, het is een extreemrechtse complotbeschuldiging
[ Bericht 0% gewijzigd door Bluesdude op 16-03-2021 22:37:58 ]