Ik heb in mijn leven heel wat legendarische bokswedstrijden bekeken en die werden door honderden miljoenen anderen ook bekeken.quote:Op maandag 21 februari 2022 18:25 schreef vaarsuvius het volgende:
Het blijft een fooi, vergeleken met andere sporten. ¤20.000, whoop-ti-doo! Dat verdient een bokser in een paar seconden.
Ik vraag me altijd af waarom, ik heb in mijn leven nog nooit naar een bokswedstrijd gekeken, behalve dan wat historische beelden. Ik ken ook vrijwel niemand die dat wel doet. Toch worden die matches voor honderden miljoenen per stuk aan de man gebracht.
De partijen van Anthony Joshua komen al een aantal jaar op RTL7 voorheen ook die van Klitschko.quote:Op maandag 21 februari 2022 18:25 schreef vaarsuvius het volgende:
Vanaf dit jaar krijgen de vrouwen evenveel in de prijzenpot als de mannen. bij de Ronde van Vlaanderen dan, andere koersen volgen volgend jaar.
Het blijft een fooi, vergeleken met andere sporten. ¤20.000, whoop-ti-doo! Dat verdient een bokser in een paar seconden.
Ik vraag me altijd af waarom, ik heb in mijn leven nog nooit naar een bokswedstrijd gekeken, behalve dan wat historische beelden. Ik ken ook vrijwel niemand die dat wel doet. Toch worden die matches voor honderden miljoenen per stuk aan de man gebracht.
Hoeveel boven de knie staat niet beschrevenquote:ARTICLE 1.3.026
« When competing, all riders shall wear a jersey with sleeves and a pair of shorts, possibly in
the form of a one-piece skinsuit. By shorts it is understood that these are shorts that come
above the knee. Sleeveless jerseys shall be forbidden.
Wat zou er precies al dan niet kunnen?quote:
De short shorts van Dygert. Ze moet het verder natuurlijk zelf weten, maar ik vind het er echt niet uitzien.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 14:43 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Wat zou er precies al dan niet kunnen?
Ook parcours op gereden? Waarom was het zo slecht afgesloten? Politie vergeten te informeren??quote:Op donderdag 3 maart 2022 15:26 schreef TommyL0204 het volgende:
Tijdens de autorit naar mijn werk zag ik in Paterswolde (Groningen) bij het Fletcher Hotel allemaal teambussen staan. O.a. Arkea, Sd-Worx, Trek, Canyon en Jumbo. Ik neem aan voor de EasyToys Bloeizone Fryslân Tour.
Dus mochten groningers nog wielrensters willen spotten
Schijnbaar in Friesland geen fatsoenlijke hotels te vinden zodat ze uitwijken naar Groningen?quote:Op donderdag 3 maart 2022 21:25 schreef Godshand het volgende:
[..]
Ook parcours op gereden? Waarom was het zo slecht afgesloten? Politie vergeten te informeren??
Ja, dit kan dus eigenlijk echt niet.quote:
Of ze moeten gewoon niet zo zeiken. Kan zo'n grote Camembert nog wel?quote:Op vrijdag 4 maart 2022 08:33 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ja, dit kan dus eigenlijk echt niet.
Goede oplossing, het gewoon niet meer organiserenquote:“Bij een tijdrit hoort een parcours vijf uur lang compleet afgesloten te zijn”, gaat de organisatie verder. “De oplossing is dat we in de toekomst geen tijdrit meer opnemen in een rittenkoers. Ondanks dat het traject volledig afgesloten was, zijn deze gebeurtenissen onvermijdelijk. Het is een bittere constatering dat het organiseren van een tijdrit nauwelijks meer mogelijk is.”
wat was er gebeurd dan?quote:Op vrijdag 4 maart 2022 09:13 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Goede oplossing, het gewoon niet meer organiseren
In de regio van de Blokkeerfriezen kwamen de tijdrit-deelneemsters onderweg gewone fietsers als tegenliggers en op het parcours kerende busjes tegenquote:
In beeld brengen inclusief naam hebben ze niet eens doorquote:Op woensdag 16 maart 2022 12:55 schreef TheArt het volgende:
Wiebes zit nog gewoon in het peloton. Ben benieuwd wanneer ze erachter komen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |